Poczta Polska
counter
1 3 13 5 1
Bogumił Nowy wpis

@1szklarowicz A jak to się ma do opinii o pracy ,bo w tym celu powstało to forum?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
1szklarowicz Nowy wpis

Dziś czyli w sobotę dostałam list polecony do skrzynki . I tu niespodzianka koperta otwarta i częściowa zawartość zniknęła.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Agnieszka Nowy wpis

Chciałam zaktualizować swoje pytanie o zarobki w Poczcie Polskiej. Lokalizacja punktu ma znaczenie? Jeśli tak, to jak jest ze stawkami na Świętojańskiej w Białymstoku jako listonosz?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
wiktor Nowy wpis

paczka expresowa wysłana z o godz.12 min. 34 z Lublina 08.01.2020r miała dojść do Białegostoku do odbiorcy 09.01.2020r i co niema, a mówiłem siostrze wysyłaj jakąś firmą kurierską to dojdzie następnego dnia ,ot to jest poczta polska expresowa

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
JanuszZŁukowa

Nie polecam pracować w Poczcie Polskiej Białystok ul.Kolejowa. Jestem byłym kierowcą ciężarówki z tej firmy. Przekraczanie czasu jazdy i pracy. Naruszanie przepisów BHP. Chamskie podejście do pracownika. Chcesz urlop wziąć ? Zapomnij. Bo kierowców nie ma. W grafiku masz na 8 i masz skończyć o 18. Gdy skończysz później. To automatycznie skreślają godziny o której faktycznie skończyłeś. A wstawiają według grafiku. Jednym słowem to jest bajzel. Obóz pracy. Wozisz palety. Naciągasz się. A nic z tego nie masz. Nie wypiszesz delegacji. Nie dostajesz kasy z delegacji i te pieniądze idą do anonimowej osoby. Chamska spedycja paletowa. Strasznie pomiatają ludźmi. Kierowcy ściągają paliwo i dzielą się z pracownikami Poczty Polskiej. I przepały zwalają na kierowców którzy nie ściągali paliwa i jeżdżą uczciwie bez przekrętów.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kierowca
@JanuszZŁukowa

Pracuję ponad 25 lat jako kierowca ,ale takich głupot to nie widziałem i nie słyszałem. Te oszczerstwa pisze chyba osoba zwolniona dyscyplinarnie za przekręty lub olewanie pracy.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jula
@Kierowca

ogranij sie,oszczerstwa to ty piszesz,co ty myslisz ze nikt nie wie co ty za jeden??? to grubo mylisz sie

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Agnieszka
@jula

Wygląda mi na to, że pracujesz w PP w Białymstoku. Chciałam Cię zapytać, jakie są stawki zarobków w placówkach? Czekam na odpowiedź.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 363 dni.
 Pytanie

Wiecie czy Poczta Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Majka

Wystarczy lubić to co sieęrobi a nie będzie powodu do narzekania

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
ZART PŁACOWY W PP

Potwierdzam kolegi (usunięte przez administratora) Łukowa wpis.Poczta ma tez skandaliczne niskie place dla kierowców C+E .Płacą w porównaniu z innymi firmami jałmużnę kierowcą.Przyjmują wszystkich jak leci tych z umiejętnościami i bez bo nie liczy sie to co Umiesz ważne bys był w kieracie za psie pieniadze.U pracodawcy innego norma jest juz 5 tysiecy do 8 na reke a tu jakies 3500 brutto.Panowie kierowcy dlaczego sie nie szanujecie.Jazda po nocach po 11 tysiecy kilometrow miesiecznie zasluguje na min.5-7 tysiecy.I juz dawno w normalnych firmach tak placa.Nie szkoda wam zycia marnować.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Agnieszka
@ZART PŁACOWY W PP

Czy pracownicy wiedzieli, jaka stawka jest oferowana przez Pocztę Polską, zanim podjęli zatrudnienie w tym miejscu? Jeśli tak, zapewne potencjalni kandydaci świadomie zgodzili się na obowiązujące stawki. Jeśli z Twojego punktu widzenia, płaca w tym miejscu jest niesatysfakcjonująca, to czy próbowałeś negocjować wyższe stawki z szefostwem? Czy takie negocjacje były możliwe?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klientka

Jestem, a raczej byłam klientką poczty w Białymstoku. Brak kompetencji to fakt, ale nie będę opisywać całej sprawy, gdyż nie brak kompetencji ale chamskie zachowane jest najbardziej przerażające. Próbowałam ustalić gdzie jest mój list polecony. Dzwoniłam do dwóch placówek, jednej skąd listy odbiera listonosz, a drugiej tej osiedlowej. Spotkałam się z szykanowaniem z racji tego, że za wolno mówię (choć mówię normalnie), rozłączaniem się, nie odbieraniem telefonu, zaś w kolejnym oddziale spotkały mnie krzyki, brak chęci wysłuchania tego co mówię, brak odpowiedzi, odmówienia ustalenia gdzie jest list. Przy kolejnym telefonie zaczęło dochodzić do matactwa. Miałam wrażenie, że cofnęłam się w czasie do PRL-u. Złe emocje, agresja i pogarda, dla klienta i po prostu dla człowieka, brak chęci wyjaśnienia sprawy i pomocy - to mnie spotkało ze strony PP. Chciałam pisać skargę, ale nie wiem czy to ma sens, bo "takich, to już nikt nie wychowa". Od dziś tę instytucję będę omijać szerokim łukiem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Białystok

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Poczta Polska