Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

jojo

jojo jesteśmy głodni prawdy, daj nam całą prawde. ,, stary człowiek i morze". za jojo pójdziemy w ogień

JOJO

Zacytuje Pracodawca obwiązany stosowanie polityki antydyskryminacyjnej zgodnie z ustawą z 3 grudnia 2010r o wdrażaniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania Dz.U.z2010r Nr254 poz1700 W szczególności w tym przypadku dotyczy wieku

@JOJO

Cytuję Niniejsza ustawa dokonuje w zakresie swojej regulacji wdrożenia dyrektywy 2008/68/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 24 września 2008 r. w sprawie transportu lądowego towarów niebezpiecznych (Dz. Urz. UE L 260 z 30.09.2008, str. 13), dyrektywy Komisji 2010/61/UE z dnia 2 września 2010 r. dostosowującej po raz pierwszy do postępu naukowo-technicznego załączniki do dyrektywy 2008/68/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie transportu lądowego towarów niebezpiecznych (Dz. Urz. UE L 233 z 03.09.2010, str. 27), dyrektywy 2010/35/UE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 16 czerwca 2010 r. w sprawie ciśnieniowych urządzeń transportowych oraz uchylająca dyrektywy Rady 76/767/EWG, 84/525/EWG, 84/526/EWG, 84/527/EWG oraz 1999/36/WE (Dz. Urz. UE L 165 z 30.06.2010, str. 1) oraz dyrektywy Rady 95/50/WE z dnia 6 października 1995 r. w sprawie ujednoliconych procedur kontroli drogowego transportu towarów niebezpiecznych (Dz. Urz. WE L 249 z 17.10.1995, str. 35, Dz. Urz. UE Polskie wydanie specjalne, rozdz. 7, t. 2, str. 282).

bóbr
@jojo

nie podszywaj się pod jojo wiemy że pali ci w stopy ale to jeszcze nic ,może być ze będą lać pomyje to dopiero toż to może czytać każdy

jojo

Łapy precz od jojo!!!! Jojo ma wyznawców na całym świecie!!! Głosimy ustawowa prawde wszędzie!!! Każdy będzie znał ustawy

KADROWIEC

MDK2 chciałaś prawdy , dostałaś ścieżkę od derika, nawet po wytyczonej trasie nie umiesz kroczyć to nie pisz ze ktoś kłamie, ten właściwy jojo Ci da dowody

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
jojo

Szanowni Państwo cytuję Art.4.W sprawach nieuregulowanych niniejszą ustawą do przewozu towarów niebezpiecznych, w tym do środków transportu i urządzeń transportowych, stosuje się odpowiednio ADR, RID lub ADN.

nie podszywaj się pod jojo

jojo

Szanowni państwo cytuję Art. 90. Właściwość organów Dz.U.2018.0.1614 t.j. - Ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody 1. Czynności, o których mowa w art. 83 usuwanie drzew lub krzewów z terenu nieruchomości–89, w zakresie, w jakim są one wykonywane przez wójta, burmistrza albo prezydenta miasta, w odniesieniu do nieruchomości będących własnością gminy – z wyjątkiem nieruchomości będących w użytkowaniu wieczystym innego podmiotu – wykonuje starosta. 2. Jeżeli prezydent miasta na prawach powiatu sprawuje funkcję starosty, czynności, o których mowa w ust. 1, wykonuje marszałek województwa.

@jojo

nie poszywaj się pod jojo

jojo

Szanowni Państwo cytuję “Art. 15. 1. Kasyna gry mogą być lokalizowane w miejscowościach liczących do 250 tys. mieszkańców – 1 kasyno. Na każde kolejne rozpoczęte 250 tys. mieszkańców liczbę dozwolonych kasyn gry zwiększa się o 1. Łączna liczba kasyn gry w województwie nie może być jednak wyższa niż 1 kasyno na każde pełne 650 tys. mieszkańców województwa“

nie podszywaj się pod jojo

jojo

Ktoś se robi jaja a my mamy fakty dla upewnienia szczypta informacji może to przerazi ale dyr żona pana Ma..... jest z zawodu pielęgniarką to ni blef tylko nasza wiedza

@jojo

Jojo nie robi se jaj! Jojo ma jaja! Jojo zrobi porządek bo ma fakty poparte powodami! Jojo na prezydenta!

to czak noris

jojo

Szanowni Państwo sąd może zarządzić odebranie przyrzeczenia od świadka na wniosek powoda i przesłuchać. Natomiast osoba która zataiła prawdę lub powiedziała nieprawdę pod przysięgą podlega karze do lat 3 at 304 kpc. Taka jest możliwość w postępowaniu

jojo

Jojo NA PEWNO PISZE PRAWDĘ I MA DOWODY ZBRODNI I PODPIERA SIĘ BO JUŻ NIE DA RADY A USTAWAMI I PRZEPISAMI SIE PODCIERA

Mam dowody poparte powodami

jojo

Oto kolejny dowód. Według mojej ustawy art 666/ d/u/p/a §ust o zielu6754336/ jojo wymiata

MAM DOWODY NAPRAWDĘ I JE UJAWNIE

jojo

Organizuje casting na dostawcę. Towar się kończy

jojo

z tego co wiadomo będzie real madryt sajgon

jojo

Co jara jojo? Jaki to towar od jakiego dilera?

jojo

Mam ciekawsze oto mam dokument z PIP gdzie inspektor pracy chciał na terenie firmy przeprowadzić badania anonimową ankietą o mobbingu ale musiał mieć zgodę pracodawcy cytuje" W trakcie kontroli prowadzonej w białostockim Oddziale Fabryk Mebli FORTE SA pracodawca nie wyraził zgody na przeprowadzenie takiej ankiety" chyba jest jasne niech ktoś odmówi poddania się badaniu na portierni na trzeźwość

klimek

A GDZIE W TYM ZAKŁADZIE SĄ ZWIĄZKI a co robi społeczny inspektor pracy

@klimek

On tylko bierze dodatkowe wynagrodzenie A związkowa siedzi na godzinach z tytułu zajmowanego stanowiska w gabineci Na pewno mają dobre stawki

MDK2
@triada

Wstań i powiedz to publicznie jak masz na to twarde dowody. Dodam tylko, że kłamiesz tak samo jak nasz dyrektor....

@MDK2

JOJO NA PEWNO PISZE PRAWDĘ I MA DOWODY PODPIERA SIĘ USTAWAMI I PRZEPISAMI

@MDK2

Sama zbierzesz dowody tylko pokażę Ci ścieżkę po której pójdziesz sprawdź ile osób zgłosiło chęć do pracy ( przeszło przez portiernię i byli w jakim wieku se zapisz) porównaj ile osób i w jakim wieku zatrudniono pracują w firmie zapoznaj się z ustawą(Dz.U z2010r nr 254 poz 1700) weszła w życie 03. grudnia 2010r wyciągnij wnioski i masz odpowiedź powodzenia

@klimek

Można zgłosić do proroka za niedopełnienie obowiązków lub świadome zaniechanie to takie proste a oni wyjaśnią

JOJO

Dalsza część " Ustalono jedynie ,że pracodawca ,rozumiany jako jednostka organizacyjna ,nie podjął działań ,które miałyby zapobiegać występowaniu zjawiska mobbingu w miejscu pracy "Inspektor PIP na pewno zastosował środki prawne zgodne z ustawą .Ciekawe jakie Prezes FORTE SA kiedyś dostawali prawdopodobnie rekompensaty za zapłacone mandaty

jojo

Pan DAREK pracował na centrach obr. zna produkcję pracował jako majster dość długo a i mamona nie jest jego b....m ma predyspozycje kierowania ludźmi czyli przywódca a zrobienie go kierownikiem to tylko była formalność czyli stał się przywódcą formalnym

Pracownik forte

Wyzysk pracowników nic więcej. Podwyżki były takie że ludzie mniej zarabiają. Pracuje 5 lat i zarabiam tyle co nowi pracownicy porostu żenada. Kto ma zamiar zacząć przygodę w forte gwarantuje że nie warto, nic tu się nie da osiągnąć. 0 poszanowania i lepszych plac dla starych pracowników. Przymusowe urlopy latem i pod koniec roku. Kierownicy - szkoda gadać szczególnie jeden 'glinka' jeb.any (usunięte przez administratora) po trupach do celu malolat co nawet nie ogarnia roboty tylko uprzykrza wszystkim życie. Dyrektorzy to samo dno. Strajki były nie wiedzieli co gadać to wyszli obrażeni na pracowników. Beka w (usunięte przez administratora) Firma dno naprawdę. Nie warto tu przychodzić. Ci co mają głowę na karku uciekają stąd ja też to planuje w tym roku ;)

Zarobki w granicach 1700-2300 masakra

trak

TOŻ PISZĄ ŻE PRZEINWESTOWALI I KTOŚ MUSI POMAGAĆ SPŁACAĆ

@Pracownik forte

To jest protegowany z Ostrowi a że jest cienki najlepiej świadczą pisaniny i otrzymany przydomek GOŁĄB nadany przez inteligentnych ludzi którzy ze względu na to że jest człowiekiem nie piszą brzydko ,ale każdy potrafi zrozumieć dla mniej inteligentnych podpowiem pomiń O.Ten człowiek nie posiada pamięci nie potrafi wiązać organizacyjnie pracy by była wydajność jakość i w jak najmniejszych kosztach wytworzyć dany element. Ktoś prawdę pisze że kierownictwo jest do bani nie mogę z tym do końca się zgodzić są jednostki wspaniałe np; JAK Dariusz (usunięte przez administratora)tu w tym przypadku liczą się predyspozycje człowieka .Szanowny Państwo na takich stawiać trzeba ludzi

@JOJO

Jedyny Kierownik Pan Darek jest spoko reszta to dno ;) zgadzam się z tobą.

bos

Ciekawe co zrobi Zarząd Forte jak załoga pójdzie w ślady pracowników sądowych,pracowników policji ,a teraz nauczycieli,chodzi o zwolnienia lekarskie ,przecież sami piszą że zarobki to masakra na produkcji, a może dyrekcja wyjdzie naprzeciw i sama zaproponuje godziwe zarobki, bo gdyby dopuszczono do takiej sytuacji jak w/w to dla firmy straty nie do odrobienia i może nawet początek .......odpukać .Ktoś musi szybko działać by nie doszło do w/w sytuacji a było by szkoda

trak

O jakich strajkach piszecie napiszcie więcej

A tak
@trak

Sponiewierała ich

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryki Mebli FORTE S.A.