Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Fabryki Mebli FORTE S.A.
3 201 985 5 1
Arbait arbait arbait Nowy wpis

Podwyżek stawek brak .Z nowym rokiem podwyżki kosztów utrzymania.Związki zawodowe brud smród dbanie o własne interesy.Kasa na niepotrzebne tzw inwestycje jest i TO DUŻA.Czym opłacicie rachunki? Kostką brukową i innymi pierdołami

Narzekacz Wieczny Nowy wpis
@Arbait arbait arbait

Zawsze można pracę zmienić. Nikt na siłę nie trzyma.. Ogłoszeń w brud.. A i firma obejdzie się bez takich narzekaczy, nierobów i cwaniaków którzy siedzą po palarniach żygają na firmę na forum ale wypłaty 10ego choczo biorą.

Damian Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam serdecznie. Nie polecam pracy w Forte , nie szanuje się pracowników , przez brak rąk do pracy wykonuje się pracę przeznaczoną dla dwóch osób samemu. Ludzie się w większości zwalniają , ratują się ukraińcami. Stawka to najniższa krajowa plus premia , która ucinana jest od widzimi się przełożonego . Nie daj boże isć na kilka dni chorobowe to przez kilka miesięcy premi nie zobaczysz

Kontraktor

Zapraszamy do pracy Forte HAJNÖWKA (Białych Murzynów) brakuje takich.Ludzie tutaj pracują ustawiając maszyny fizycznie na produkcji średnio 17.50 brutto na godzinę.Taka stawka godzinowa.Oczywiscie bez ich pracy żadna paczka nie opuści terenu fabryki.( TO DLA CZYTAJĄCYCH DO WIADOMOŚCI ŚLEDĄCYCH NA BIEŻĄCO WPISY OBSERWATORÓW FiRMY FORTE .Górna granicą to 19.50 mają to nieliczni.Białystok Ma górna granice 21 lub 22 na godz.stwake godz brutto.To jest 60 km od Hajnówki .zakład kolejny firmy forte.Na pytanie pracowników w kierunku dyrektora fabryki o podwyżki płac .Odpowiedź dyrekora jest zastraszająca i zniechęcają do dalszej rozmowy.Dyrektor nie może dać podwyżek płac pracownikom bo zakład kwalifikowałby się do zamknięcia w razie gdyby ludzie otrzymali podwyżki płac .Gdzie koszty życia usług żywności energii. niepostrzeżenie z miesiąca na miesiąc idą w górę.Wyroby fabryki nie tanieją,Zakład ma pieniądze na zbędne etaty latami i generowanie zbędnych kosztów

TARAN
@Kontraktor

I tu masz rację zbędnych etatów co niemiara- przecież jest centralny system zarządzania i sterowania jakie roboty macie wykonywać macie w systemie komputerowym , w centrali wiedzą co musi być zrobione na pilne a co może poczekać które maszyny muszą bezwzględnie pracować. a dozór pełni tylko rolę pastucha - bo na stanowisko przychodzi i pyta operatora- czy mam coś do roboty ,jak by nie było to kilka etatów zbędnych no i trochę grosza ,a teraz robol to inteligentna osoba Kiedyś ktoś pisał na Waszych stronach iż dać pieniążki opracować normy na maszyny uczciwie i a inteligentny robol tak poprowadzi robotę by zarobić i nawet czasami zrobić dwa razy tyle w umiejętny sposób na doświadczenie ale dać mu zarobić i to docenić jego inteligencję na tym zyska i firma i robol a nie podpatrzeć i mu dać większe normy - to jest paranoja i droga do ........... TRZEBA NAUCZYĆ SIĘ DOCENIAĆ ROBOLI .Przytoczę kawał w firmie są prawie wszyscy po studiach Dyrektor wzywa kadry Proszę zrobić listę osób najbardziej inteligentnych , sprytnych ,operatywnych, mających własne zdanie -kadrowiec pyta a co będzie podwyżka- nie trzeba ich zwolnić -bo stanowią mi zagrożenie

Taran
@TARAN

Obserwator firmy forte jasno dał do zrozumienia w wyżej opisanej wypowiedzi.Do firmy forte potrzebują pracowników od cepa i młota.Myslący samodzielnie są traktowani jak zło konieczne.I do zwolnienia pierwsi . OBSERWATOR JASNO NAKREŚLIŁ ZASADY DZIAŁANiA FIRMY. Murzyni poszukiwani do Hajnówki

Tarpan
@TARAN

Czy pracownicy sprytni czy nie sprytni źle opłacani puszczają braki w paczkach.Z aoszczędzicie na wynagrodzeniu pracownika .Dozur nie wyłapie. A stracicie o wiele więcej na reklama..cjach i wizerunku firmy i renomie firmy .Jezeli warto i stać na to firmę to proszę bardzo

@Kontraktor

w Suwałkach (usunięte przez administratora) sie za 14.50 i to kobiety z stażem pracy powyżej 20 lat!!!!Żenada . Postawili na Ukraine a NARÓD maja w (usunięte przez administratora)

@Tarpan

A powiedz mi jak się mają te twoje niby puszczane braki w paczkach i reklamacje ?!!!! Elementy wyjmowane z paczek najczęściej są poobijane na krawędziach , na rogach toć z tymi paczkami nie obchodzą się jak z jajeczkiem !!!!! A jak wraca tysiące paczek bo coś się klientowi nie spodobało , to pytam się czyja to wina ? Robola , czy tych z góry co mają więcej do powiedzenia . Zasada jest prosta , nawet jak i robol ma rację , to i tak uważany jest za głupszego od przełożonego. Nie ma sensu pokazywać że się coś wie lepiej i umie więcej od tych z dyplomami!!!! Ha ha zamiast zdobywać praktyki w swoich zawodach , zapieprzali na zmywakach , a teraz udają wielce wszechwiedzących i znających sie na robocie !!!!!

JAJ
@OBSERWATOR

Chcesz wiedzieć to zapytaj stary starych roboli jak szalony łapnął za CHOCHLI ŻE CAŁA SERIA POSZŁA DO KLIENTA NIE OKLEJONE BOKI OD DOŁU STANDOTRONEM PUŚCIŁ Trancuś BYŁY JAJA

@JAJ

JAJ widocznie chciał cymbał nadgonić normę w paczkach ha ha , widziałem nie raz i nie dwa zatrzymane elementy przez kontrole jakości , czerwone kartki itd i co wpada żałosny mistrz z montażu wybiera te kartki i dawaj , bo (usunięte przez administratora) osioł nie bedzie miał normy na swojej zmianie !!!! Za takie numery to dyrekcja powinna zabierac premie na 3 miesiace to by sie oszołomy nauczyli uczciwości i jakości w wyrobach . To jest moje zdanie.

radan
@JAJ

To BYŁA CAŁA SERIA COŚ 700 KPL I PACZKI Z SAMYMI BOKAMI 4 l+ 4p-we dosyłali całe paczki straty podawali coś 70 tys ale szalonego się pozbyli bo łapał . takie fakty i nie robił tajemnicy podobno zapisywał takie fakty szkoda że nie czyta tych stron - na pewno byłaby ciekawa literatura dla W był nie wygodny

ktosik Nowy wpis
@Tarpan

bo ryba psujesie od góry, dyrektorzy zatrzymali się na etapie aby im było lepiej

ROMUALD

ALE JAJA NIKT NIE CHCE BYĆ PRZEWODNICZĄCYM ZWIĄZKU NIE MA CHĘTNYCH COŚ TEŻ O TYM ŚWIADCZY -PRZEWODNICZĄCA ODCHODZI,JAK PRACODAWCA LICZY SIĘ ZAŁOGĄ , DOTYCZY BIAŁEGO

Tak10Nie
@ROMUALD

HA HA TO ŚWIADCZY O TYCH ZWIĄZKACH , A BYĆ W NICH PRZEWODNICZĄCYM TO TAK JAK POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO!!!! ZBIERAJĄ PODPISY O PODWYŻKI HA HA , A PO NOWYM ROKU I TAK ONE BĘDĄ BO IDZIE TO ODGÓRNIE OD RZĄDU ,A ZWIĄZKI OCZYWIŚCIE ODNIOSĄ ZNOWU SUKCES PRZYPISUJĄC TO SWOJĄ DZIAŁALNOŚCIĄ !!!!! ŻAŁOSNE OFIARY I ICH CZŁONKOWIE CO DO TYCH ZWIĄZKÓW NALEŻĄ HA HA .

BIAŁY
@OBSERWATOR

ALE STAWKI BIAŁYSTOK MA NAJWYŻSZE TO TEŻ O CZYMŚ ŚWIADCZY. A RZĄD 2600 BRUTTO DAJE A NIE 21 NA GODZ.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
prawel

Mam pytanie jaka temperatura winna być na hali bo na szylingu małym jest bardzo zimno a szczególnie w nocy cały tydzień ten pracowałem to strasznie było zimno.

żałosny

Autorytet - to jest pytanie do dyrektorów zadanie .mądre i rzeczowe ludźmi kierowanie Ale autorytet który z nich ma jak na każdym kroku praktycznie ciała się da. Nawet jak robole regulamin naruszają, idą z boku, że nie widzą udają No cóż z łapanki ludzi mają ,grosze płacą. robole tacy w ...mają Ale zadania ambitne wykonać trza .bo paczki się liczą a jakość- to druga gra A ich to nie interesuje bo w tej firmie inna osoba z tym wojuje

Tak5Nie
charytatywny

Czy t o prawda iż płacą 1200zeta jak przyprowadzę robola ,a czy dają kredyt dla robola by mógł ruszyć stancja itd to mam kilku ale na początek nic nie mają są goli

nikk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

jakis numer do kadr? chcialbym zorientowac sie czy warto tu pracowac

trak

Szanowny Pnie z całą świadomością w tym zakładzie nie tylko jest mobbing ale nawet występuje antysemityzm odsłuchałem kilku nagrań z rozmów telefonicznych ( technika na to pozwala) gościu ma nagrane ale do sedna sprawy operator szelinga pochodzący z Łap podpisuje na operatora Formatowej iż z nim nie da się pracować .Operator z formatowej pomaga wcześniej temu z szelinga co może wziąść do roboty na swoją maszynę skwituję tym z rozmowy telefonicznej " P.M. czy podpisując na mnie list byłeś przekonany co robisz cisz --nie dokońca) jeden prawosławny napisał do dyrekcji na wózkowego który przyjechał na stanowisko formatowej i zwyzywał od różnych a drugi operator szeling katolik z Łap ten co podpisał mam dokumenty

ten z formatowej
@trak

Interpunkcja nie gryzie, a poprawność polskiej pisowni, każdy Polak powinien mieć we krwi. To pozwoliłoby innym na zrozumienie wypowiedzi.

triak
@ten z formatowej

a jednak gryzie cie sumienie na tym nie koniewc ale co na to dyrekcja i furmanowicz

triak
@trak

facet nie pisz o interpunkcji a o sumieniu ciekawe co powiesz księdzu na spowiedzi

do sądu skargi
@triak

Administrator powinien zareagować, że rzuca się tu nazwiskami. A ty idź do sądu jak jesteś taki pokrzywdzony.

RADIAN
@do sądu skargi

SĄD SĄDEM A PORY PEŁNE

szatan
@triak

On i tak nawali a i na tace da sumkę i będzie okej ale sumienie jest sumieniem powinno dręczyć mam przykłady i dowody jak pracodawcę robisz w bambuko kiedyś i cię z tego rozliczy a ja doleję paliwka by się lepiej hajcowało, a co wtedy na msze do białego bedzie jeździł bo ł mała mieścina

rafał
@do sądu skargi

Podobno sprawa jest w sądzie ty masz zeznawać tam nie powiesz bzdur jak każą cię ZA PRZYSIĄDZ za składanie wtedy nieprawdy 3 latka a jak wywalisz prawdę to też zielona trawka - raczej puszysty śnieg jakbyś nie patrzał pupa z tyłu i tu naprawdę masz problem ale cóż za swoje czyny wcześniej czy później odpowiedzieć trza

Nazwa działu: Produkcja

Pytam się jak to jest w tej naszej kochanej firmie ,że starzy pracownicy nie mylić z wiekiem a z stażem pracy, są stawiani na równi z nowo zatrudnionymi ?!!!!! Ludzie mający więcej wiedzy i doświadczenia w pracy i z nią związani ,oceniani są na równi z młodymi, a konkretnie opłacani . Przychodzi prosto z ulicy bez doświadczenia bywa że i to jego pierwsza praca i na start dostaje stawkę taką , gdzie kobiety z stażem ponad 20 letnim i większym mają takie same stawki . Nie mam zamiaru rozpisywać się o związkach bo te istnieją , bo muszą , a każdą rządowa podwyżkę i tak przypiszą sobie za kolejny sukces ha ha SUKCES związkowców śmiechu warte, tak jak i te całe zgromadzenie zwane potocznie związki zawodowe SOLIDARNOŚĆ!!!!!!!!

@Robol !!!!

to o tym świadczy że nie mają rąk do pracy i z łapanki może ktoś zostanie a stary i tak będzie tyrał za taką stawkę

@trak

Trak masz rację nie liczy sie wiedza i doświadczenie byle łeb , byle małpa co potrafi łapac i puszczac elementa , jak poganiasz Ukrainca to wielce obrażony że mu to i owo nie nada do Germańca (usunięte przez administratora) wysłać pozna smak zapierdalania a jak nie pasi to na front przeciw (usunięte przez administratora) nieroby (usunięte przez administratora)

@trak

Trak asz racje stary (usunięte przez administratora) w pocie czoła bo mu na czyms zależy a młody ma (usunięte przez administratora) na wszystko potrafi bawic sie telefonem nie można młodego pogonic bo zaraz (usunięte przez administratora) kabluja gdzie do (usunięte przez administratora) te czasy że ma (usunięte przez administratora) przez 8 godzin i (usunięte przez administratora)

@Robol

Teraz nie liczy sie twoja wiedza umiejetność , a liczą sie małpy co mają zdrowe nogi i łapy, a na umyśle może byc uposledzony byle sztuka w firmie zwnej FORTE spod znaku żółtego słonika ha ha !!!! Może zmienimy logo na nie ostrzyżone owce i barany!!!!!!!!!!!!!

Raisa
@Robol !!!!

Tak dajesz na te związki. A co robisz żeby to zmienić? Pewnie nic, oprócz narzekania. Powiem ci jak jest u nas. Firma zatrudnia około 540 osób, a w związkach jest 30 osób. Wiadomo że nikt nie będzie się liczył z tak małym związkiem i firma może robić co chce. I mimo że związek chce coś zrobić to nie ma siły przebicia i wsparcia od takich osób jak ty które narzekają i nic z tym nie robią. Moja propozycja jest taka. Załóż własny związek.Założenie związku zawodowego nie jest sprawą skomplikowaną. By powołać organizację związkową konieczna jest zgoda co najmniej 10 osób. Zrób, przyciśnij pracodawce i pokaż na co cie stać i wtedy pogadamy.

Tak13Nie
@Raisa

Raisa proponuję sztamę i założenie nowych związków pod nazwa - Ofiary pękniętego kondoma , a to o czym ty piszesz świadczy o waszych związkach hahahhahah 540 osób pracuje , a 30 należy do związków ? I podaj jaki to powód że tak mało , bo (usunięte przez administratora) nic nie umiecie zrobic dla pracownika , tylko jekieś wycieczki i picie ha ha !!!!

@Raisa

Prócz tego że jak widzę z opisu należysz do tzw, związków , a czy przypadkiem nie należysz do Jehowych? Bo(usunięte przez administratora)jak nawiedzona ha ha

dżery

Mam już pewne doświadczenie życiowe dużo widziałem i powiem tak dla Forte wysycha już j źródełko jakim jest tania Polska siła robocza Ukraińcy też się skończą, inne zakłady meblarskie też ściągają nowocześniejszy park,praktykują wielkoseryjne ilości -to wszystko minimalizuje koszty wytworzenia wyrobu finalnego. Dlatego imperia np: (unia) i firmy upadają i powstają nowe na gruzach starych tylko pytanie czy ten gruz musi powstać,no tak ktoś powie życie powstaje i się kończy ,znowu ktoś powie wolę być parobkiem i jeść okruch z pańskiego stołu i mieć je zawsze niż być niepewnym jutra czy będę miał pełny brzuch. A teraz zadam pytanie dla pracownika czy każdy z Was jakby spojrzał na wczorajszy dzień by się nie wstydził przed pracodawcą .Bo w tej firmie trwa wyścig kto kogo zrobi w konia robol kierownika czy kierownik robola a dalsze etapy kierownik dyrektora, dyrektor właściciela , i tak wice-wersa.Też zrozumieć to doły tworzą wyrób finalny i tego nie da się uniknąć reszta to tylko może się okazać że zbędny balast .Obecnie robol to wykształcony i inteligentny gościu a tam gdzie pracują małpy(jak czytam) zastąpić prostymi robotami Ja mogę dać przykłady z waszego podwórka jakby trza ale mam nadzieję iż każdy o tym .........

Robol !!!!

Porobili jakieś szkolenia o etyce ,o moralności , a pytam si,e czy w firmie zwanej FORTE nie dochodzi czasem do ponizania i dyskryminacji starych stażem pracowników , kadra myśli że może łajać , rugac takowych , bojuz nie stac ich na zmiane pracy sa za starzy !!!!!! To się ku.....a grubą mylą bo tylko ta stara kadra potrafi cos robic czas ucieka nadchodzą czasy odchodzenia na emerytury zobaczymy kto zastąpi tych starych ha ha do USA też już wizy zniesione, a młodzi maja na to wszystko jak sami mawiaja (usunięte przez administratora)

trak

ktoś odpowiednio zabezpieczył dyrektorów białe kaski -okej

Vuj

Wiedzieliscie że tzw pracownicze plany kapitałowe to kolejny podatek co miesiąc.Podobno dobrowolnie ale to kłamstwo.Decyduje większość załogi jeśli przystąpi do tych planów a ci co odmówili to i tak nie będą pytać tylko też zapiszą że się zgodzili.Czyli fałszerstwo

Edyta
@Vuj

Przyznam szczerze, że nie do końca zrozumiałam Twoją wypowiedź. Dlatego też byłoby super, jakbyś jeszcze raz, na spokojnie, opisał ten problem. O jakich właściwie pracowniczych planach kapitałowych pisałeś?

Kk

Forte hajnöwka zakładem kierują panowie niekompetentni nie mający pojęcia co się dzieje .w zakładzie

Tak9Nie1
@Kk

Proszę przyjechać do Białegostoku. I ja własne oczy zobaczyć co to znaczy niekompetentna kadra dyrektorów

Dariusz
@Ktoś

Oczywiście masz prawo do własnego zdania, ale może mógłbyś napisać w czym to się przejawia. Czy nie można poprawić sytuacji, żeby pracować w korzystniejszych warunkach? Napisz proszę coś więcej o tym problemie i jak to wpływa na pracowników.

Idiot

Idiot

Aneta
@Idiot

Nie jest to merytoryczna wypowiedź, a ponadto obraża ona tego użytkownika. Zachęcam Cię, żebyś wypowiedział się na temat warunków pracy w tej Fabryce Mebli - w taki bowiem sposób pomożesz zarówno mnie, jak i innym osobom, które byłyby zainteresowane pracą w niej. A propos tego - wiesz może coś o ewentualnej rekrutacji w firmie?

@Dariusz

M.W. był jaki był, ale człowiek znał się na tym co robił. Obecna kadra "dyrektorów" patrzy tylko żeby paczki w tabelce się zgadzały. Nic, kompletnie NIC więcej ich nie interesuje. Konserwacje maszyn to kpina, pełna obsada na maszynach to fikcja a wymagania i zadania stawiane dla załogi są na poziomie pełnej siły produkcyjnej. Pracownicy tylko słyszą że wiecznie jest źle, nie ma pieniędzy na nic a to wszystko na naszą wina. Jaka ma być motywacja do pracy, skoro to my jesteśmy wszystkiemu winni? My, przez których ręce przepływają pieniądze, które później trafiają do ich kieszeni. Pracownik od pomocnika po operatora linii to tylko (usunięte przez administratora) która mocna wyciskać ile się da.

@Kk

To idź do tych panów i im to powiedz w twarz!

Ostrów
@Aneta

W forte stosuje ukryty mobing na pracownikach bardzo przebiegle.

@Ostrów

BYŁ JEDEN PRACOWNIK KTÓRY POPRZEZ PAŃSTWOWĄ INSPEKCJĘ PRACY WYKAZAŁ IŻ JEST MOBBING W BIAŁYMSTOKU DLATEGO M.W. POLECIAŁ DO KOCHANEGO PRZEMYŚLA CIEKAWE JAK ZAREAGUJĄ OBECNI JEGO PRACODAWCY JAK OTRZYMAJĄ PISMO Z P.I.P. CO WYCZYNIAŁ W BIAŁYM SAM CZYTAŁEM TO PISMO U JEDNEGO GOŚCIA .OBIECAŁ TO PUŚCIĆ ŚLADAMI M.W JUŻ WIE GDZIE PRACUJE .KONKRETNY GOŚCIU I WIE JAK SIĘ PORUSZAĆ PO ŚCIEŻKACH PRAWA

@Dariusz

Najwyższy czas w oficjalny sposób notować godziny nadliczbowe i płacić za jako nadgodziny a nie w postaci jakiejś premii Najwyższy czas nie dopuszczać do łamania prawa pracy (kodeksu) w zatrudnianiu pracownika powyżej 40 h tygodniowo na stanowiskach gdzie są przekroczenia norm NDN NDS nie bez kozery ktoś to napisał i określił by dbać o zdrowie załogi Najwyższy czas zamontować kurtyny powietrzne nad drzwiami hala - magazyny Parodią jest wyprowadzenie instalacji wyciągowej na dach magazynu surowców -dodatkowe wychładzanie powietrza które według założeń winno być oczyszczone na cyklofiltrach i wrócić powrotami na halę jako ciepłe spowrotem który z projektantów i nadzoru budowlanego poszedł na taki cyrk i świadome doprowadzenie do powstawanie dodatkowych kosztów przecież na hali winna być min 14 stopni C przy tego typu pracach czytałem o ćwiczeniu pajacyka w Białymstoku -idzie zima a gdzie i w którym miejscu dokonano termomodernizacji hali ?

@Ktoś

Bzdura MW DOBRZE KASOWAŁ BRAKI W KOTŁOWNIACH I KONTENERACH TAK TU MIAŁ WPRAWĘ I WYSYŁANIU STARSZEJ ZAŁOGI NA PRZEDEMYRYTALNE ŚWIADCZENIA A Ukraińcy za jego kadencji orali 12/ na 12 tu też wiedział co robi zgodnie z Polskim prawem pracy i płacone mieli za 4h w postaci premii

@DOra

A co DOra już chodziłaś chyba pod biurko haha

@DERIK

Derik jednym słowem kawał ch...a i (usunięte przez administratora) ,ale tacy są potrzebni w tej firmie by zastraszać i gnębić ludzi . Lać (usunięte przez administratora) w ciemnych uliczkach niech się (usunięte przez administratora) nie panoszy!!!!!

Grzegorz
@Ktoś

Zaniepokoiły mnie wpisy o rzekomym mobbingu. Czy rzeczywiście w firmie mamy sytuacje, które można sklasyfikować pod to pojęcie? Proszę również, abyście w swoich komentarzach nie obrażali innych osób. Nieprzyjemnie czyta się takie wpisy i nie wnoszą one nic do wątku.

@Ktoś

Widać, ze tylko takie metody rozmów z przełożonymi znasz! Wiesz kulturalni i na poziomie ludzie rozmawiają twarzą w twarz! Ale jeśli jesteś w tej pracy tylko dlatego ze wchodziłeś pod biurko... to współczuję! Uwierz mi, można z godnością i bez poniżania siebie!

By u
@DOra

Śmiechu warte a raczej płakać trzeba.(KULTURALNI LUDZIE NA POZIOMIE) możecie tak pisać na waszych reklamach. Do dna już dawno doszliście w waszych staraniach w firmie.Wszystko jest okej jedynie w waszych głowach. Wielu z was miano człowieka nie przystaje

@By u

Rozumiem ze już dawno tam nie pracujesz? porządki trzeba zacząć w swojej głowie! Ci którym naprawdę cos przeszkadza, zmieniają wiele w swoim życiu. jest jednak gro osób które nastawione są tylko na krytykę, samemu nic z siebie nie dając! Nie mowię ze jest tak na każdym dziale, ale w większości Waszych głowach!

Loop
@DOra

Urabianie ludzi nie daje rezultatu? A tu etat płacony za wybielanie z zysku wypracowanego przez osoby fizyczne.Etatowo tu pracuje.Dajcie ludziom a dostaniecie.,zadbaj o swoją głowę bez wykrzykniköw

@Loop

Pracujesz w firmie, którą wyśmiewasz i oczerniasz, tego nigdy nie zrozumiem ???? Przecież zakład tworzą jednostki - takie jak Ty, Będzie tam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dopóki będziecie z lubością się w nim pławic. Przecież podpisuje się umowę dobrowolnie, nikt tam nikogo na sile nie trzyma. A jeśli warunki życiowe nie pozwalają Ci na zmiany, to zmień nastawienie, zmień siebie, stwórz świat wokół siebie pozytywny. Spróbuj - nic nie tracisz ????

Tak1Nie1
Loop lop
@DOra

Tą firmę rozwalają od środka każdego dnia ty i tobie podobni niepotrzebni do niczego.Firme stanowią ludzie pracujący na zysk firmy ty do nich nie należysz.Nie oczerniam firmy itd twoje wymyślone teorie .Rozwalacie firmę każdego dnia ty i tobie podobni niepotrzebni zbędni etatotowcy za grubą kasę co miesiac.Na wasze pobory pracują ludzie co miesiąc latami.Psychologie zostaw u siebie w domu

@Loop lop

Zasugeruj zmiany! Jeśli tak jest tam paskudnie i jako jednostka pracująca z taka nienawiścią patrzysz na zbędnych etatowców, którzy za nic biorą grubą kasę, to co do cholery tam jeszcze robisz? To albo jesteś za cienki aby wziąć się w garść i awansować, albo jesteś za cienki aby zmienić prace na satysfakcjonującą , w super zespole. Albo masz po prostu osobowość narzekacza, który tylko krytykuje !

Ora
@DOra

Super zespół w twojej głowie.Etatowców zbędnych przybywa.Gruby awansowałeś z kogo namaszczenia polecenia?Za jakie zasługi? Za jakie nieludzkie zdolności? za co?

Ora
@DOra

Pchają oknami i drzwiami to super zespołu że nie ma komu pracowac

Mirosław
@Ora

Chcesz przez to powiedzieć, że firma ma aktualnie problemy ze znalezieniem odpowiednich osób do pracy? Jeżeli rzeczywiście by tak było, to zastanawia mnie, czy związane jest to z warunkami płacowymi, czy może atmosferą, która w tej firmie panuje. Mógłbyś ocenić?

Ona
@Mirosław

atmosferę tworzą jednostki. Jest tam niestety taki głupi bardzo nurt „ mam wy...ane”. I taka moda panuje na szczeblach operatorów, brygadzistów. A jak już ktoś chce cis zmienić, awansował, bo mu zależy.... z automatu jest lizusem, „pracował pod stołem”. Panuje atmosfera niczym w gimnazjum. Płaca nie jest zła, jak na hajnowskie warunki. Wystarczy chcieć pracować, i jest ponad dwa napewno ! Bony świąteczne-dwa razy do roku - 500 zł, która firma może sie pochwalić? Fakt , jest za dużo kamizelek żółtych , mistrz - zmianowy , to zbędne stanowisko! Równie dobrze brygadzisci załatwiają ich powinności. Łączników miedzy brygada a kierownikiem nie powinno być, dlatego obowiązki zmianowego powinnam być podzielone miedzy kierowników a brygadzistów. Firmę polecam, ma bardzo dobrze rozbudowany WUR. Pracują tam świetni fachowcy, zaraz będzie hejt.... A narzekacze zawsze się znajda, którzy potrafią tylko oczekiwać od innych, od siebie nie dając nic pozytywnego.

tran
@Ona

zaraz przyjdą mrozy i będzie okej wypożyczą nagrzewnice ,a z góry nagrzewnice w głowach nagrzeją będzie trzeba ćwiczyc pajacyka

bober
@Ona

Ktoś kiedyś juz pisał jest centralny system kierowania produkcją . ludzie przypisani do poszczególnych stanowisk, komputery na każdym stanowisku zadania są wyświetlane na komputerach,przy wchodzeniu pracownika rejestrują (10 mim na pewno wcześniej) wiadomo jest tablica kto co potrafi i na jakiej maszynie.wiedzą wcześniej niż majster czy kierownik kogo brak . diagnoza wcześniej która maszyna może być zatrzymana bo zapas wykonany na ileś godzin ,wystarczy wydać polecenie na komputer np dziś x idzie do pracy na maszynę na 4h wiertarka i wraca a y też na frezarkę i ma wykaz elementów do wykonania w/g tabeli- proste jak drut nie istnieją pośrednicy, zbędni etatowcy wszystko i tak musi być zarejestrowane w systemie pracy każdego robola a i robol mniej wkurzony bo wie co ma robić w dodatku nikt nie powie iż masz robić sam jak założone jest dwóch system nie powinien przyjąć jasne czytelne i bez stresu

Ruda
@Grzegorz

Mobbing jest cały czas. Starzy pracownicy rugaja młodych. Wykorzystują do pracy a sami sobie jedzą lub idą palić. Rotacja ogromną. Pracowałem tam ale nie da się. Zrezygnowałem. Szantaż majstra przyjdź w sobotę bo w tygodniu obiecanego wolnego nie dostaniesz.

Ona
Nazwa działu: Handlowy
@Ona

Będą mieli wyj....ne dopóki płaca za pracę takie pieniądze.Regulując wypłatę większą lub mniejszą premią lub innymi dodatkami .A nie podwyższona stawka godzinowa.Kiedy były podwyżki.Nie pomoże nawet 100 kamer.Pracują nie tylko na siebie lecz i na ciebie.Stanie nad karkiem też nic nie da. Bony świąteczne 500zl a miesiąc przed świętami i miesiąc po świętach zaniżone wypłaty bez powodu.Awans za co? bo nie za pracę?(Wierny i posłuszny jak pies) Będą mieli wyj...ne jak reszta od kierownictwa w dół

Ojro
@Dariusz

Poprawa w oddziale nastąpi po wymianie ponad połowy kadry kierowniczej będącej na produkcji i kadry pomocniczej mechanicy elektrycy stanowiska nie produkcyjne.Oczywiście to nie nastąpi.W żółtej gazetce poprawa nastąpi

TRAN

a za co pojechał do Przemyśla M.W. DOWIESZ SIĘ W PIP Z PISM POKONTROLNYCH

wat
@Grzegorz

daj swój telefon dam szczegóły

Nazwa działu: Produkcja

Kiedy się w tej firmie zacznie doceniać ludzi bezpośrednio biorących udział w produkcji , tyrających na nocnych zmianach, a nie tych udających mądrych ,noszących na grzbietach żółte kamizelki i baczących tylko na wypełnianie głupawych tabelek , statystyk itp!!!! !Do pracy pasożyty i jestem święcie przekonany że tyranie na nocnych zmianach w soboty , niedziele jest im obca .Byle od poniedziałku i do piątku!!!!!!

dora
@Robol !!!!

pisałem już ci pośrednicy są w tych zakładach niepotrzebni -przecież jest centralny system sterowania produkcją mają wykaz pracowników z zakresami potrafiących obsługiwać poszczególne maszyny - to jest takie proste pracownicy wchodzą na zakład rejestrują się na bramkach zawsze te 10 min wcześniej przed praca -w centralnym rejestrze widać jakie obsady są kompletne jakie nie mają wykaz elementów gotowych i do obróbki -krótka piłka te maszyny mają iść a te mogą być zatrzymane to takie proste -zadania do wykonania są na ekranach kompa dyspozycje o wysłaniu pracownika na inne stanowiska też można zamieścić. i tu jest zbędny balast co ciekawiej by utrzymać stanowisko majstra dzielono ludzi dla majstra bez faktycznej zmiany - czyli likwidowano jedna zmianę a ludzi dzielono na majstra który nie miał zmiany by utrzymać stanowisko- ktoś powie no tak to on zastępował jak inny był na uw - totalna bzdura.sami się przekonaliście majstrami są rolnicy, ogrodnicy itd w fabryce mebli !!! cha cha

bober

wszyscy w tej firmie narzekają i ich rozumiem niezłe im wyrobili tempo w pracy skoro szybsze niż kiedy było w wojsku skoro dwie minuty po 22,lub 6 rano już są przebrani i za portiernią normalny pracownik musi dojść do szatni przebrać się umyć się i dojść do portierni ciekaw jestem jak to robią może się podzielą informacją a i kadrowa na pewno wie to dlaczego nie wprowadzić w innych zakładach

Tak1Nie1
mlody kawaler
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

szukam zony z forte

zadowolony
Nazwa działu: Produkcja

Za to w Hajnówce jest (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!! polecam Kadra spoko, warunki pracy (usunięte przez administratora) wszędzie roboty nie trzeba najobywac Dawajcie do Hajnówki !!!

Zuzanna
@zadowolony

Napisz, proszę, jakie dokładnie oferują warunki zatrudnienia. Interesowałoby mnie, co mają do zaproponowania, choćby pod względem rodzaju umowy dla swojego nowego pracownika. Dzięki!

Zadowolony
@Zuzanna

Na start chyba 14.50 bez premi w okresie probnym. Po okresie probnym zalezy gdzie trafisz. Najlepsze stanowiska operatorskie maszyn CNc. Chetnie przyjmuja kobiety I szkola na operatorow. Nie polecam pracy na magazynie

Siwy bober
@Zadowolony

Zatrudniają na wagę

Robol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś wie i ma pojęcie o przywilejach jakie przysługuja pracownikom odchodzącym na emeryturkę?

mixx
Nazwa działu: Produkcja

Czy pracował ktoś na magazynie w ostrowie mazowieckim jak wyglądają praca i zarobki atmosfera

Aneta
@mixx

Niestety o zarobach w FORTE niewiele Ci powiem. Wiem jedynie tyle, iże firma oferuje "atrakcyjne wynagrodzenie", a oprócz tego: umowę o pracę, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych oraz możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej. Jesteś już na etapie aplikowania, czy dopiero to rozważasz?

C
@Aneta

Bzdury kłamstwo zakłamanie firma forte

Tak2Nie

Witam. Pracowałem w forte Białystok 3 miesiące i szczerze nie polecam. Magazyn wyrobów gotowych to normalnie kołchoz. Szukają do pracy na wózki A tak naprawdę okazuje się że musisz dźwigać paczki O masie do 59 kg tak właśnie takie tam też są. Jako nowy pracownik broń boże żeby trafił Ci się kontener do załadowania wtedy poczujesz co to prawdziwa katorga. Co ciekawe jest limit 100 na zmianę. Gość co 250 pakowal na swojej zmianie wypłaty miał 2200 więc nie wiem kto mu wymieni kręgosłup za parę lat. Firma na pewno nie. Fakt pracowałem w zimie to dostajesz posiłek ubrania robocze i nic po za tym. A nie no jeszcze konserwy. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o przepisy bhp to takie nie istnieją. W dzień jak jest kierownictwo to pół biedy. W nocy nikt tego nie szanuje. Robią co chcą. Szczerze nie polecam. Wszystko co obiecują przed pracą nie ma nic wspólnego z tym co naprawdę później robisz.

@Były pracownik

Czy nie wkurza was tzn starszych stażem pracowników podejście do pracy młodzieży? Mają stawki takie jak w większości starsi stażem , a podejście do pracy to pożal się Panie Boże , mają czas na słuchanie muzyki , na przeglądanie fejsbuka w telefonach, a zdaje mi się ze były podpisywane jakieś reguły kiedy możemy korzystać i czy możemy bawić się w pracy telefonami!!!!

@Były pracownik

Gdzie są związki zawodowe , gdzie są tzw dodatki do stawki za staż , (usunięte przez administratora) ludziska na darmozjadów za psi grosz , zarząd rączki zaciera bo ma takich jeleni co muszą pracować , bo już wiek nie pozwala na zmiany zakładów i niech (usunięte przez administratora) głupot że płaca za zwolnienia chorobowe , jak pracownik siedzi na zwolnieniu powyżej 30 dni to już płaci ZUS , a tym coskonczyli 50 lat to juz po 14 dniach zwolnienia !!!! Wykorzystują tylko ludzi !!!!A stażowe poszło się jebaććććććć dzięki związkowcom !!!!!!

Piekarnik

W forte Hajnówka w upalne dni hala pod blachą czyli piekarnik nie otwierają nawet okien zamontowanych na dachu. Oszczędzają nawet na świeżym powietrzu dla pracowniköw.Bo to też kosztuje?Firma posiadająca rözne certyfikaty.Zamiast ułatwić pracę to celowo utrudniają

Karolina
@Piekarnik

Może są powodu dla których firma nie ma możliwości otwarcia okien? Rozmawialiście na ten temat z przełożonymi? Może warto spróbować. Od zamieszczenia przez Ciebie wpisu minął miesiąc. Czy przez ten czas w firmie nastąpiły jakieś zmiany, które możesz uznać za plus? Odniosłeś się do jednej kwestii a przecież mogą się znaleźć jakieś pozytywne strony pracy w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.

Franciszek

W jednym z oddziałów fabryki forte znależli szybki i prosty sposób na zwiększenie odsetek procentowy reklamacji czyli zwrotów.

@Franciszek

Jak dokładnie wygląda ten sposób? Sposób ten okryli pracownicy, którzy rozliczani są z ilości reklamacji, które wpływają w danym miesiącu? Chciałbym dobrze zrozumieć Twoją wypowiedź, dlatego zachęcam do sprecyzowania.

Szukaj wśród swoich towarzyszy Franciszek

Odkrył dyrektor Franciszku

Cezae

Czy wszystkie oddzialy forte pracują w systemie 4brygadowym?

Kg do AK aj

Słowa prezesa z 2016 roku powinny brzmieć.Dobrzy pracownicy zarabiają tyle aby przeżyc od 1 do 1 zaś złych pracowników trzeba utrzymać aby pilnowali tych dobrych czy nie śpią w pracy

Forte

Ada tak nie wypada fałszować że tak dobrze płacą w tej firmie

Tak3Nie1
Tomasz
@Forte

W Twojej ocenie zarobki w firmie Fabryki Mebli FORTE nie należą do najlepszych? Sprecyzuj, proszę, jak dokładnie wygląda wysokość zarobków. Jest to podstawowy element każdego miejsca pracy, dlatego chciałbym dowiedzieć się, na jakie wynagrodzenie można liczyć. Mógłbyś pomóc?

TakNie9

Tomus
@Tomasz

Inteligentny i sprytny w pisowni naganiacz i za to kasiore płacą mu

Katarzyna
@Tomus

Proszę, żebyś na forum nie wypowiadał się w tak nieprzychylny sposób o innych osobach, które biorą udział w dyskusji. Pytanie użytkownika @Tomasz jest bardzo trafne, ponieważ dla osób ubiegających się o pracę w Fabryce Mebli FORTE kwestia zarobków jest niewątpliwie ważna. Może w związku z tym Ty powiesz nam coś odnośnie wynagrodzenia, na jakie można tam liczyć? Jest na dobrym poziomie?

TakNie2

Pt pit
@Katarzyna

Proszę abyś nie zakłamywał rzeczywistości w fabrykach firmy forte. Wprowadzanie w błąd na temat zarobków i organizacji pracy potencjalnych przyszłych pracowników jest co najmniej nie ETYCZNE

Szczery

1900- 2100 to maks????

@Pt pit

To jak w końcu wyglądają zarobki za pracę w firmie Fabryki Mebli FORTE? Skoro twierdzisz, że w wątku zakłamywana jest rzeczywistość, to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, co wiesz w kwestii poziomu wynagrodzenia oferowanego przez tego pracodawcę? Rzetelne informacje na ten temat będą niewątpliwie pomocne dla każdej osoby zainteresowanej pracą w tej firmie.

Zwykły pracownik
@Franciszek

Nie wiem jak w biurze ale na produkcji na start dostajesz 1800-1900zl, jako operator z pięcioletnim stażem i maksymalna możliwą (wg. oficjalnego stanowiska pracodawcy) stawką godzinową zarabiam 2500-2800... Żeby zarobić jakąś znaczącą sumę musisz być przygotowany na nadgodziny i brak życia prywatnego... Fakt, jest coś takiego jak premia wydajnościowa, która w teorii wygląda ładnie, jednak w praktyce zwykle organizacja pracy nie pozwala Ci wyrobić normy, co oznacza brak premii. Ponadto 2 miesiące z rzędu nie zgadzają mi się godziny na pasku i muszę wyjaśniać to w kadrach. Więc polecam nie marnować sobie życia i omijać tą firmę dalekim łukiem

Forte
Nazwa działu: Handlowy
@Tomasz

(usunięte przez administratora)Tak zapłacić ludziom za pracę.Nikt nie przyjdzie pracować za takie pieniądze

Fur
@Zwykły pracownik

Zapytaj się ZWYKŁY PRACOWNIKU ile zarabiają operatorzy maszyn i urządzen w Hajnówce czy Z 5 letnim stażem pracy czy 25 letnim Stażem pracy. Napewno nie zarabiają od 2500 do 2800.zł. Jeszcze szukają nowych murzynów.do pracy w niedzielę soboty

Szał
Nazwa działu: Finanse
@Forte

Odradzam pracę w tej firmie praca po nocach w sobotę niedzielę czasami po 3 lub 4 w miesiącu .Ulegając wypadkowi z zaniedbania pracodawcy firma umywa ręce

Ostrów
Nazwa działu: Finanse

Fabryki w Zagłębiu bezrobocia Suwałki nie ruszają odp

@Zwykły pracownik

Każdego dnia jest możliwość, aby zostać dłużej w pracy, czy może trzeba taką chęć zgłosić bezpośrednio pracodawcy? Napisałeś, że nadgodziny są możliwe, więc chciałbym wiedzieć, czy w jakiś sposób kontrolowane jest to, jak wygląda ich ilość? Mam w tej kwestii wątpliwości, ponieważ napisałeś, że w ostatnich dwóch miesiącach masz niezgodność ilości przepracowanych godzin, więc mam nadzieję, że przedstawisz, jak to wygląda.

Gf
@Franciszek

Płacą ci człowieku za pisanie głupot z zysku wypracowanego przez ludzi pracujących po nocach w soboty niedziele Jeszcze masz pewnie etat

ada

Witam Pracuje w tej firmie od 3tygodni,dostalam na start 19,50 ,czy moze mi ktos napisac ile dostane wyplaty w maju ?Firma jest ok,praca ani ciezka ani lekka ,polecilam ja swoim kolezankom.

Tak1Nie25
Bbi
@ada

Czy aby firma forte czy inna a może to rodzina zatrudniła rodzinę.Nie to naganiacz pisze pochlebne opinie o firmie za kaske

Tak12Nie
Nikt
@ada

Pracuje w tej firmie od 5 lat, jestem operatorem CNC . Mam 17.50! Hajnowka!

Smoczka
@Nikt

Mój mąż pracuje od 18 lat ma 19.50 i sie okazuje ze jest najsłabszym ogniwem jako operator

Smoczek
@ada

Jest odgórny zakaz pisania złych rzeczy o firmie nawet paragrafami ludzi straszą

Justyna
@Smoczek

Nie wiem, skąd posiadasz takie informacje. Na tym forum nikt nikomu nie zabrania pisania złych rzeczy na temat danej firmy - cenimy sobie tutaj merytoryczne wypowiedzi. Musisz jednak pamiętać, aby były one po prostu zgodne z regulaminem serwisu GoWork.pl. W Fabryce Mebli FORTE pracujesz już bardzo długo, a więc posiadasz ogromną wiedzę o tym pracodawcy. Powiedz, czy dbają tam o Wasz rozwój zawodowy? Mam tu na myśli uczestnictwo w jakichś szkoleniach, które podnosiłby Wasze kwalifikacje.

Tak1Nie10
Justyna
@Justyna

Żenada obłuda zakłamanie to jest rozwój codziennie pani

Tomasz
@Justyna

Obrażanie innych osób jest na forum Gowork.pl zabronione. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Przeczytaj go i staraj się do niego stosować, gdyż wpisy niezgodne z regulaminem mogą być usunięte. Jeśli masz informacje na temat wynagrodzenia lub systemu premiowania pracowników dodaj swój komentarz.

TOMASZ
@Tomasz

Brak wpisów to dowód na zastraszanie i nic się nie zmieniło w tej firmie.

Tak5Nie
Tomek
@ada

Pisanie fałszywych opinii o firmie polegających na zachęcaniu przyszłych pracowników do pracy .Fałszowanie rzeczywistości jest też niezgodne z regulaminem .Obraża się ludzi

Mati
@Tomasz

System premiowania nie istnieje, pracownicy są zniechęceni, nawet nie chce się pisać.

Madzia
@Tomasz

Nie wiem czy ktoś tam kiedyś widział premie.

Bo Rodo

19,50 a gdzie tak dają ja w Białymstoku 15 ,00

robol
@ada

O czym ty (usunięte przez administratora) i kto ci dał aż taką stawkę , ludzie (usunięte przez administratora) ponad 10 lat mając 14.50 albo 15 zł !!!!!!!! Żenada no chyba że jesteś jakąś znajomą któregoś z dyrektorów , a to już inna bajka !!!!!!!!!

robol
@ada

Ty Ada tak się wychwalać to nie wypada , 19.50 na dzień dobry ha ha powiedz pod jakie biurko właziłaś dyrektorskie , czy kierownicze i komu zrobiłaś lodzika !!!!!!! Na start 19.50 to za rok będziesz już miała 30 i jak to się szybko można zeszmacić ha ha .

taran

Mamy teraz luz bluz w Białym nikt nas nie pilnuje do raportów można napisać kupę bzdur ci DWAJ WSZYSTKO POŁKNĄ JAK TRUSKAWKI , Z PRACY minutę po jesteśmy na bramie (kompiel przebranie się w czsie pracy to unas norma) opierdalanie się to tez norma ale co będzie jak centrala sprawdzi

derik
@taran

NIE ma co się martwić to kolos w którym nikt nie wie co się dzieje na niego mówią chrzan na drugiej zmianie minutę po 22 jest na bramie i pupa to już dwa lata a w nocy prześpi połowę w magazynie ,do raportu da trochę bzdur i wszystko łykną

nin

Nie wiecie co jest naprawdę złe potwierdzę byście pracowali w prywatnym zakładzie to dopiero są warunki kurz .maszyny dobite, materiał też pośledni a trza zrobić dobrze ,ubrań wcale nie ma . kibel strach wejść. albo na budowie leje . zimno ,wieje i pobory jak bóg da i jak kiedy są . Wy macie dobrą kasę .na czas warunki wspaniałe ,ciepło sucho ,czysto,kierownicy robotę dadzą i materiał jest na czas .maszyny ekstra.bufet bardo tani i dobre żarcie , stołówki czyste czajniki herbatę dają cukier też ,a robota jak robota dobra i nie męcząca,jest czas na robotę i na papierosa i kawę uważam warunki wspaniałe ,dodatki świąteczne . przedszkole ośrodek wczasowy ,opłaty groszowe, DYREKCJA W Białym wspaniała

Tak4Nie19
?
@nin

a forte to zakłada jaki niby, państwowy?

...
@nin

A nie zapomniałeś/-łaś o 13-stkach...? Bo jeszcze tego brak by podpiąć go (zakład) pod budżetowkę...

Niewolnica z okuwania
@nin

Aleś gościu nawiedzony jak jehowy , ja pitole ale czub!!!!

Kot
@nin

To zakład prywatny zarobki są nieadekwatne do tego co kto wykonuje.Zbyt dużo dużo ludzi jest niepotrzebnych etatów żeruje latami na pracy.Około 25 procent etatów jest zbędna.Ich praca polega na chodzeniu po hali

Zostaw opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie