Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Pracownik
Były pracownik

Cała firma to kpina, pracowników traktuje się jak zło konieczne, oby zapłacić jak najmniej i wykorzystać ile się da. Zresztą co tu dużo mówić w Białymstoku przekazali swój oddział dla prywatnej firmy, połowa załogi sama zrezygnowała, widząc warunki pracy u nowego pracodawcy który zapewne już wszedł w grupe kapitałową Forte. Super że daliście możliwość dla ludzi, jeśli komuś nie pasuje robimy zwolnienia grupowe i wypłacamy odprawy. W każdej normalnie firmie by tak było lecz nie w Forte , oby zaoszczędzić, po co ludziom płacić cokolwiek.

1
Były
Były pracownik
@Agata

Serio, dosłownie cała firma to jeden wielki Januszex. pan (były) prezes nawet nie miał odwagi, żeby przyjechać i poinformować, że pozbywa się ludzi. Tylko przysłał swoje lemingi, żeby wciskały kit, że nowy pracodawca to jakiś ósmy cud świata. I tak, część ludzi została, Bo tyłka się nie chciało ruszyć, żeby czegoś poszukać. A nowy "właściciel" to już szczyt ... Jak w forte był (usunięte przez administratora) to tam trzeba mnożyć to stwierdzenie x3 Niech nigdy więcej noga rodziny F u nas nie postanie.

Nie warto
Kandydat

Rekrutacja w tej firmie to jedna wielka porażka i strata czasu. Podczas składania CV wymagają podania oczekiwanych zarobków gdzie na rozmowie kwalifikacyjnej od razu pada pytanie czy kwota podlega negocjacji. W opiniach często powtarza się kwestia braku odpowiedzi odnośnie zatrudnienia co mogę potwierdzić w 100% pomimo kilkukrotnego zapewnienia że bez względu na decyzję firma poinformuje o dalszych działaniach.

K.
Kandydat
@Nie warto

to prawda, podczas składania cv wymagają podania oczekiwanych zarobków, podczas rozmowy także jest o tym mowa, w moim przypadku nie mówili nic o negocjacji. Miał być kontakt odnośnie wyniku rekrutacji jednak oczywiście go nie było.

Pytanie
 Pytanie

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A. w przypadku pracy jako Specjalista ds. Marketingu?

Normik Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Nie, tylko praca stacjonarna. Przynajmniej nie słyszałem o pracy zdalnej.

Norbik Nowy wpis
Inne
@Normik

No właśnie teraz wrzucili ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta z językiem francuskim i to mam być praca zdalna. Prócz francuskiego trzeba też znać angielski. Czy poziom B2 jest wystarczający? Wiesz może jak to wygląda w porównaniu z innymi stanowiskami w firmie na których trzeba mówić w obcym języku?

JD Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak, jest taka możliwość zgodnie z regulaminem pracy zdalnej.

Normik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jestem stolarzem z zawodu, mam doświadczenie 10 lat, na jakie benefity i podstawe mogę liczyc?

xcghjjhfd
Były pracownik

Na obecna chwile ci co maja p2 i p1 zarabiaja najnizsza krajowa, a mialo byc tak pieknie jak to bylo wprowadzane

Seba
Inne
@xcghjjhfd

Wyjaśnisz, w jakiej grupie bym był podejmując teraz pracę, jako Pracownik Magazynu? A co najważniejsze, ile bym zarobił? W ogłoszeniu o żadnych P1, czy P2 nie ma mowy. Raczej o robocie na 3 zmiany oraz o stałej podstawie wynagrodzenia + premii za wyniki. Cokolwiek to znaczy w przeliczeniu na kwoty.

Operator wiertarki
Pracownik

Po 7 latach pracy obecnie zarabiam 4k+ na ręke w pracy jest trochę stresu gonia z normami ale to chyba jak wszędzie ogólnie nie jest najgorzej bez problemu można wyjść na papierosa czy kawę (chyba że trafisz na linie to nie ????)

anonim
Inne
@Operator wiertarki

Hej, jak wygląda ta praca na normach? Konkretnie, to te normy są narzucane raz na rok np. na początku roku czy one jakoś często się zmieniają? I za wyrobienie norm jest dodatkowa premia??

Operator wiertarki
Pracownik
@anonim

ogolnie norma na maszynach byla kilka lat nie zmienna i bez wiekszego problemu byles/as ja w stanie ja wykonac prawie codziennie chyba ze trafily sie trudne ustawienia ale nikt sie nie czepial ze jednego dnia nie zrobiles normy czasami trafiala sie taka robota ze norme robiles w 2 goodziny. Teraz wprowadzili system OI program liczacy czas wykorzystania maszyny w % ale za duzo to nie zmienilo bo i tak sie robi mniej wiecej tyle samo co wczesniej. A co do premi co miesiac jest w granicach 500zl

Żaklina
Inne
@Operator wiertarki

Oooo super info, dzięki. A co z premiami nie za wyniki, ale za frekwencję, świąteczne albo za staż pracy w firmie? Czy tego typu dodatki też są regularnie, a jak są, to czy w umowie jest jakiś zapis, że ona pracownikowi przysługuje ??

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Pytania

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Stitch
Były pracownik

Ta firma to kpina od ponad 20 lat robią z ludzi naiwniaków ogólnie tak tak praca na lata witamy witamy i zwykle po około 3 miesiącach dziękujemy nie mamy zamówień lub coś w tym stylu no bo taka firma nie wie co i czy w ogóle będą produkować za 3 miesiące szefowie robią z ludzi (usunięte przez administratora) albo w co ja wieżę są osobami potrzebującymi specjalnej troski i powinni być izolowani od społeczeństwa bo nic pozytywnego nie wniosą a (usunięte przez administratora) dorabiających się na karkach zwykłych pracowników nie brakuje

Emilia
Inne
@Stitch

Czyli nie ma szans w tej firmie na stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Za każdym razem jest tak, że pracownicy są zwAlniani po 3 miesiącach? Czy zdarza się jednak, że ktoś się sprawdził i został na dłużej? Daj znać, bo nie wiem, czy składać to CV...

anonim
Inne
@Stitch

To na jaki czas zawierane są umowy, że potem tak szybko rezygnują z pracowników? Część Twojej wypowiedzi wykropkowano, więc jeśli możesz napisz w jakiś delikatny sposób jak szefostwo traktuje ludzi.

Andrzey
Pracownik
 Pytanie

Witam, kiedy reorganizacja fabryki w Hajnówce?

anonim
Inne

W sieci można znaleźć ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Możecie mi powiedzieć, czy jest to praca stacjonarna, czy hybrydowa? Kto o tym decyduje? Bo widzę w ogłoszeniu informacje o tych dwóch formach i nie wiem, która z nich faktycznie obowiązuje. Firma wymaga od kandydata prawa jazdy kat. B. Czy auto również należy mieć swoje? Czy można liczyć na pojazd służbowy? Zastanawiam się nad zatrudnieniem w tej firmie :)

kolega
Pracownik

Ciekaw jestem dlaczego w skład zarządu wszedł D.F .toż pracował w super nowoczesnej FIRMIE Nowy Styl CIEKAWE CZY TEŻ WDROŻY JAK TAM 2-WA LATA BEZ WYPADKU -OGLĄDAJ NA STRONACH NOWEGO STYLU

kaczan
Inne
@kolega

Tak tam pracował i się chwalił iż było dwa lata bez wypadku czytaj najprawdopodobniej był nacisk by nie zgłaszali bo wyfruną. drugim był M.W. też był dyrektorem .W forte M.W. był dyrektorem za coś go zwolnili i poszedł do Nowego Stylu tam też go zwolnili

Miś kombinował
Były pracownik
@kaczan

Marka W. Pogonił Furman bo trochę za dużo kombinował szczególnie z Pawłem Ście..... wiem bo sam w soboty ładowałem trzy cztery razy busa który obracał miedzy specyfikiem a forte a ładowaliśmy wszystko co sam dyrektor pilnował osobiście na rampie raz kazał nam złamać płytę biała chyba dekor 120 a ja go pytam jak przełamać ręcznie płytę o długości 5,6m i nie porysować. A jak zapytałem jakim dokumentem to wszystko ma wyjeżdżać to kazał wystawić ręczne wz żadnego dokumentu w systemie SAP i tak się to kręciło. A za płyty jak zapytałem kto zrobi przesunięcie w SAP i zapłaci za to to powiedział że w poniedziałek zadzwoni do Ostrowi i tam wszystko załatwia oczywiście załatwili ale wywózkę niech się cieszy że nie na taczce.

aster
Były pracownik
@Miś kombinował

podobno wywalił któryś z majstrów opisał do PIP BYŁA KONTROLA ODMÓWIŁ PODDANIA SIĘ BADANIA ANONIMOWĄ ANKIETĄ O MOBBING TO ZNALEŹLI HAKI I DOWALILI

Nie warto
Kandydat

Rekrutacja w tej firmie to jedna wielka porażka i strata czasu. Podczas składania CV wymagają podania oczekiwanych zarobków gdzie na rozmowie kwalifikacyjnej od razu pada pytanie czy kwota podlega negocjacji. W opiniach często powtarza się kwestia braku odpowiedzi odnośnie zatrudnienia co mogę potwierdzić w 100% pomimo kilkukrotnego zapewnienia że bez względu na decyzję firma poinformuje o dalszych działaniach.

Weronika
Inne
@Nie warto

No to faktycznie mega kiepsko jeśli nie zostałeś poinformowany. A ogólnie jak wyglądała rozmowa? Poza pytaniami o negocjację zarobków, jakie jeszcze się pojawiały?

Nie warto
Kandydat
@Weronika

Żadne konkretne pytania jak i odpowiedzi, cała rozmowa była na zasadzie "odpękania godzin" i nic więcej. Odnoszę wrażenie że ludzie są zapraszani tylko w celu wpisania do statystyk aby przełożony działu rekrutacji był zadowolony.

Weronika
Inne
@Nie warto

No to słabo jak nie było konkretów. Tak z ciekawości co odpowiedziałeś o tych negocjacjach? Że chcesz negocjować stawkę?

Nie warto
Kandydat
 Pytanie
@Weronika

Ta ciekawość to chyba bierze się z racji pracy jako osoba do spraw rekrutacji... negocjować to oni chcieli mimo że z góry wiedzieli jakie mam oczekiwania więc w jakim celu zaprosili na rozmowę jeśli nie mieli zamiaru tyle zapłacić?

Misiek
Pracownik
 Pytanie
@Nie warto

Nie zgodzę się, do biur rekrutacja przebiega jakbyśmy mieli pisać programy dla NASA ... poważnie. Jednakże po wszystkim robisz codziennie to samo, brak możliwości rozwoju, praktycznie za najniższa krajową - podwyżki ? max 200pln netto przy przedłużaniu umowy, przy umowie na stałe brak podwyżek.

kulas
Pracownik
@Misiek

pracownicy pracujący w biurze 20 lat mają tyle samo co nowe osoby zatrudnione, przykre

Gabriela
Inne
@Misiek

Wowo serio z tą rekrutacją? Co to konkretnie oznacza? Są jakieś trudne zadania rekrutacyjne, testy? Czy jest wiele etapów rekrutacyjnych, które prowadzi hr? Jakieś detale?

K.
Kandydat
@Nie warto

to prawda, podczas składania cv wymagają podania oczekiwanych zarobków, podczas rozmowy także jest o tym mowa, w moim przypadku nie mówili nic o negocjacji. Miał być kontakt odnośnie wyniku rekrutacji jednak oczywiście go nie było.

B.C.
Pracownik
 Pytanie

Kiedy "reorganizacja" Hajnówki? Może warto załodze dać znać przed świętami co się świeci zamiast puszczać idiotyczne filmiki z życzeniami

Kaja
Inne

Chciałam zmienić pracę, bo w poprzednim zakładzie wprowadzili długie zmiany i ogólnie praca po prostu zaczęła mi się nudzić, a przy okazji szukam czegoś z lepszymi pieniędzmi. Jaka tu jest stawka? I czy ogólnie jest możliwość, żeby sobie przechodzić na różne działy albo awansować z czasem? Sami podkreślają, że zadania są powtarzalne, a ja boję się powtórki.

Ochotnik
Kandydat
 Pytanie

Witam. Suwałki . Na jaką stawke moge liczyć jako nowozatrudniony z doswiadczeniem i roznymi kursami typu wózki widłowe? Czy ponad 3000 jest realne? Pozdrawiam

Pawcio
Były pracownik
 Pytanie
@Ochotnik

Jest realne, rozłożone na dwa miesiące????

ZastanówSię
Inne
@Ochotnik

Człowieku !!!!! Za 3 tyś to się nie opłaca łóżka wstawać. Że też takich naiwniaków jeszcze znajdują. Sami zaniżacie wypłaty zgadzając się na taką jałmużnę. Rzygać się chce na takich pracowników co nie potrafią zawalczyć o lepsze pieniądze. Już lepiej do MOPSu iść (usunięte przez administratora)

true
Kandydat

Firma porządna i przyjazna z dobrymi zarobkami ale tylko dla jeśli masz rodzinę albo dobre znajomości u kierowników lub mistrzów lub dyrektora jeśli nie masz żadnych kontaktów i jesteś z ulicy będziesz traktowany (usunięte przez administratora)więc 10 razy się zastanów przed przyjęciem (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Fabryki Mebli FORTE S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

M
Pracownik
@Pytanie

Biuro - 3 msce okrest próbny, kolejna na rok, kolejna - w przypadku mężczyzn można dostać na czas nieokreślony, w przypadku kobiet - do pełnych 33 miesięcy potem na czas nieokreślony

mati
Kandydat
 Pytanie

Na czym polega praca operatora maszyn w tej firmie co robi początkujący operator wiertarki przelotowej do wiercenia otworów w płytach meblowych ?

anonim
Inne

Interesuje mnie stanowisko operatora maszyn, praca w Suwałkach.Trafie na forum kogoś zatrudnionego w tym miejscu i powie jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Ile wychodzi na start za h? Praca pod względem atmosfery ok? Ludzie życzliwi? Widzę parę fajnych benefitów włącznie z dofinansowaniem kolonii dla dzieci, po jakim czasie można starać się o takie wsparcie?

Pawcio
Pracownik
@anonim

Omijaj szerokim łukiem każdy z zakładów grupy forte, to firma gloryfikująca konfidentów,pupilków itp. no chyba że jesteś jednym z nich to śmiało????

Jola
Inne
@Pawcio

Ale co takie rzeczy mają do codziennej pracy? Jak ktoś dobrze pracuje i dobre wyniki robi, to nie doceniają za to? Są jakies systemy premiowe?

Pracownik
Były pracownik

Cała firma to kpina, pracowników traktuje się jak zło konieczne, oby zapłacić jak najmniej i wykorzystać ile się da. Zresztą co tu dużo mówić w Białymstoku przekazali swój oddział dla prywatnej firmy, połowa załogi sama zrezygnowała, widząc warunki pracy u nowego pracodawcy który zapewne już wszedł w grupe kapitałową Forte. Super że daliście możliwość dla ludzi, jeśli komuś nie pasuje robimy zwolnienia grupowe i wypłacamy odprawy. W każdej normalnie firmie by tak było lecz nie w Forte , oby zaoszczędzić, po co ludziom płacić cokolwiek.

1
Agata
Inne
@Pracownik

Serio dosłownie cała połowa czy to troszkę podkoloryzowane? To te warunki jakie są tak konkretnie, druga część ludzi jednak jakoś została, więc chyba nie może być tak źle?

Były pracownik Białystok
Były pracownik
@Pracownik

Wszystko to prawda jak był dyrektor M. Ważoc... To już wtedy musieliśmy ładować komponenty łóżek a nawet obrzeża i wogole przygotowane do pakowania wyrobu opakowania styropian i inne rzeczy a to wszystko wyjeżdżało w sobotę busem na ręcznym WZ gdzie wszystko jest rozliczane w systemie SAP, ale nowy właściciel Paweł ściesin... Przygarnol Ciesiel.... I innych z koryta a pracowników pozostawił na pastwę losu duzno było by można powiedzieć ale to już przeszłość kilku cwaniaków złapali jak brali a ilu takich przeszło oj człowiek widział tyle co nie Michał Glin...ką ty zwiales myślałem że może do Indii cię wysłali tam się byś odnalazł. Gratuluję sprzedania zakładu wraz z załogą której zostały w Specyfiku nie liczne jednostki oczywiście Michalu...k ten pokaże klasę jak w forte kierownik żart dosłownie żart

Dariusz
Inne
@Były pracownik Białystok

Nie mógł sprzedać z załogą bo ludzie mają prawo wyboru i sami decydują czy chcą pracować w nowej firmie. Nie było możliwości żeby pracowników przenieść do innego działu firmy tak żeby nikt nie był stratny?

Były
Były pracownik
@Agata

Serio, dosłownie cała firma to jeden wielki Januszex. pan (były) prezes nawet nie miał odwagi, żeby przyjechać i poinformować, że pozbywa się ludzi. Tylko przysłał swoje lemingi, żeby wciskały kit, że nowy pracodawca to jakiś ósmy cud świata. I tak, część ludzi została, Bo tyłka się nie chciało ruszyć, żeby czegoś poszukać. A nowy "właściciel" to już szczyt ... Jak w forte był (usunięte przez administratora) to tam trzeba mnożyć to stwierdzenie x3 Niech nigdy więcej noga rodziny F u nas nie postanie.

Były pracownik
Kandydat

Całe szczęście że po 6 latach zrezygnowałem z tego badziewia xD , kasa śmieszna i wiecznie jakieś pretensje do pracownika :) , jak by ktoś tam chciał iść do pracy to max na kilka msc :)

Franciszek
Inne

Ile firma skłonna jest płacić na stanowisku Administrator Systemów IT? Jest właśnie poszukiwany pracownik. W ogłoszeniu jest też o licznych dofinansowaniach, t.j. do wypoczynku, kolonii dla dzieci i pracowników, czy świąteczne dwa razy w roku. Jaka to może być kwota na tę Wielkanoc?

Pic na wodę fotomontaż
Były pracownik
@Franciszek

Tzw. wczasy pod gruszą liczone od dochodu na ilość domowników bez psa i kota oraz teściowej, forte ma swój taki domek nad jeziorem ale wakacje okupują to miejsce figuranci i poplecznicy więc tylko po sezonie jak jest zimno możesz zarezerwować i cieszyć się urokami, kolonie dla dzieci są chciałem nawet aby córka pojechała ale nie było więcej chętnych a dalej to tylko pod górkę więc dałem się spokój. Dary świąteczne nie wiem wcześniej były paczki może chodzi o liczbę dzieci jak 2 to dwie reklamówki czytaj dwa święta jak troje dzieci to trzy święta itd. Może w Ostrowi Możni ustalają jakieś święta np święto pracy czyli w ten dzień podwójna norma paczek z bublami mam tego szajsu i zmieniam nigdy nie kupię żadnego bubla z forte wiem jak to jest robione dramat , kj pozoranci tylko pieczątka żadnego pomiaru niech się sypie Forte Hajnówka , Tanne Suwałki i Centralna Utopia Forte w Ostrowi tak jak Białystok a Fracht dalej wozi po jednej sztuce płyty lub skrzyni z okuciami jak już to wiele razy było przerabiane dobrze że już mnie tam nie ma

Nela
Inne
@Pic na wodę fotomontaż

A jak ktoś nie chce jechać na ten domek to może dostać kasę? Co zwykle dzieciaczki dostają w paczkach, słodycze? A pracownicy dostają karpika? Na jakim tu etacie jesteś?

Ga
Pracownik

Odradzam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)kasa jak dla niemieckiego studenta

Aneta
Inne
@Ga

Ciekawe okreslenie, jeszcze takiego nie słyszałam. To jaką kase masz na myśli? Podasz jakieś widełki? Poza podstawą nie ma zadnych premii albo benefitów pozapłacowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

  Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Fabryki Mebli FORTE S.A.
Przejdź do nowych opinii