Opinie o Tanne Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tanne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tanne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tanne Sp. z o.o. w Warszawa

Po ilości powtarzających się ogłoszeń z ofertami pracy na różne stanowiska widzisz że jest bardzo duża rotacja (jak myślisz dlaczego).Atmosfera w firmie słaba .Ciągle są przestoje (tydzień produkcji tydzień postoju, lato miesiąc postoju, zima miesiąc postoju).Firma ma problem z zamówieniami (brak zamówień).Problemy są od dłuższego czasu.Kadra kierowniczy to grupa wzajemnie się chwalący psełdo specjalistów ( brak odpowiedniego podejścia,doświadczenia i wiedzy z kierowania ludzmi).Jak masz jakieś ambicje to odpuść sobie pracę w tej firmie

Prorok

W ciągu roku zrobią taki (usunięte przez administratora) z tej firmy jakiego Suwałki jeszcze nie widziały. To już kwestia czasu

I co, jest to gra warta świeczki tak jak koleżanka wyżej się zastanawiała czy nie bardzo? :D zastanawia mnie tylko to odniesienie do opinii sprzed trzech lat. przez ten okres czasu jak bardzo warunki pracy mogły się zmienić? Poziom zatrudnienia?

Beata Nowy wpis

Dzień dobry. jakie są godziny zmian dla operatorów prasy? Jak teraz jest widoczna oferta to nie ma w niej doprecyzowania w tym zakresie. dodatkowo jak wygląda kwestia nadgodzin, czy występują?

Jan Nowy wpis

Ile zarobi automatyk w tanne?

Obecnie Tanne Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Mechanik. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 6 marca.

Prorok

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tanne Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Mechanik w Tanne Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Mechanika

Witam. praca dla mechanika -zarobki 4000 netto z wszystkimi dodatkami praca 12 godz. wszystkie dni (praca 2 zmiany).Podwyżki raz w roku 5% jak firma ma pieniądze ;) (a nie ma ).Dobre czasy firma ma już za sobą.Standart płacy ja stare forte.rotacja pracowników duża - liczba ogłoszeń wciąż rośnie -brak chętnych za te pieniądze.Brak szans na rozwoju no chyba że jesteś z Ostrowi.Atmosfera słaba . Nie polecam pracy w tej firmie.

@Mechanika

Z czego wynika ten wspomniany warunek, że jak jest się z Ostrowi to można się rozwinąć? Padło stwierdzenie, że firma od dłuższego czasu jest w tej sytuacji, od kiedy konkretnie ten problem występuje i jaka jest wobec tego perspektywa na przyszłość? Co musi się wydarzyć aby się polepszyło?

Ochotnik

Witam. Na jaką stawke moge liczyc jako nowozatrudniony w Suwalkach w Tanne z doswiadczeniem i róznymi kursami typu wózki itp? Czy realne jest ponad 3000? Pozdrawiam wszystkich.

@Ochotnik

hej, aplikowałeś może ostatecznie? pytam, bo ciekawa jestem jak szybko reagują. z tego co widzę po wsiach tutaj od dłuższego czasu nikt się nie udzielał, znana jest przyczyna? cała firma to ile osób może w sumie liczyć?

Bąk

Mrówka ma niestety rację .Dobre czasy tej firmy to historia.

@Bąk

Skoro już tak stwierdzasz rok po wydaniu poprzedniej opinii to jesteś w stanie dla przyrównania opisać bieżące warunki pracy? Wiesz jak obecnie tu jest? Zarobki by mnie interesowały przede wszystkim oraz aktualna liczba zatrudnionych. Jaka atmosfera przy tym jest?

ANONIM (opinia z 4.11.2021)

(usunięte przez administratora) Przypowieść o pracowitej mrówce, biurokracji, wartości ciężkiej pracy i polskiej żeczywistości. Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji .. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Robotnica

Smutne...ale prawdziwe, dobra i życzliwa atmosfera = dobre wyniki, brak szacunku = złe wyniki , rozczarowanie zniechęcenie do pracy, na szczęście kto się ceni odchodzi z tego cyrku a kasta - wychowankowie z OS i nie tylko zostają. Nikomu nie polecam, trzymajcie się z daleka od tego (usunięte przez administratora) - korporacji. Brawo Mrówko ;)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Tanne Sp. z o.o.?

ex pracownik

Nie wychylać się za bardzo, robić swoje, nie narzekać na warunki płacowe, szanować kastę zarządzająca Panów z OS i nie tylko, donosić do rzecznika etyki, do kierownika, nie mieć swojego zdania, być lizusem, choćby nie wiem jakbyś się starł to i tak zawsze będziesz ta niższą rasą tubylcem, robolem za niskie stawki, by Dyrektorzy jeździli nowymi autami, spali w hotelach, imprezowali za firmowe pieniądze ... szkolili się na Akademiach Forte by w konsekwencji wmawiać ciemnej masie roboli, że nie ma kasy na podwyżki, premie, nagrody , a jak się nie podoba to won!!! Całe Forte i Tanne oraz Kierownictwo!

@ex pracownik

Taka niestety jest prawda . Kierownictwo to ;młode wilki; żądne władzy , ten z pracowników ma dobrze ,kto cicho siedzi ,donosi itp. /pełna zgoda z ex pracownik /. Kto ma swoje zdanie , słuszne czy nie jest wydalany z tej firmy. Szkoda ludzi tych co pracowali w tym ;kołchozie; ,którzy albo sami poodchodzili albo byli przymuszani żeby odejść.

Żaba

Tanne - miała być fabryką nowoczesną ,bezpieczną dla ochrony środowiska ,ludzi itp. Jest niestety inaczej ,jak ktoś wcześniej napisał park maszynowy jak z czasów ;PGR-u; ,z ludźmi liczą się dopóty jesteś ;produkcyjny; .Z ochroną środowiska jest tu jak na ;nowoczesna fabryke; nie najlepiej - ale pani Iwona radzi sobie dość dobrze ,wie kiedy kontrolują i kontrole ;swoje; / najczęściej / i odpowiednio przygotuje się i wyniki są ;sprzyjajace; ochronie środowiska. O kodeksie etyki nie wspomnę ,jest tak zorganizowany ,że bardziej służy kierownictwu niż pracownikom.

Tomasz
@Żaba

To prawda osoby odpowiedzialne za ochronę środowiska robią wszystko by ukryć nieprawidłowości, , znana wszystkim Pani Iwonka dobrze wykonuje swoje obowiązki na korzyść zarządu i nic to nie ma wspólnego z ochrona środowiska ....a Forte lansuje się jako firma przyjazna dla środowiska śmiechu warte!!!!!

Ciepły

Czy przyjmują i jak traktują ciepłych?

Maciej
@Ciepły

Musisz sprecyzować, co dokładnie rozumiesz przez słowo "ciepłych"? Ja szczerze mówiąc mając wiedzę o tym, jak wygląda praca w firmie Tanne i tak nie potrafiłbym Ci odpowiedzieć. Wyjaśnij, proszę, co takiego dokładnie miałeś na myśli dobrze? Chcę dobrze zrozumieć Twoje pytanie. Dzięki.

Janek
@Ciepły

Witam. Może ktoś się orientuję ile zarabia się jako automatyk w tej firmie?

Krzysztof

Tanne Sp. z o.o. - Dubowo Pierwsze 60, 16-400 Suwałki

Krzysztof

Rozwój w Tanne to szkolenia związane z obowiązkami lub dodatkowymi obowiązkami, podniesieniem wydajności na miejscu pracy bądź szkolenia mające na celu ocenę pracownika, ocenę - kontrolę jego pracy w celu przydzielenia czasu do poprawy słabych stron pracownika itp. Przejście na szczebel wyższy wiąże się z dodatkowymi obowiązkami i większą odpowiedzialnością oraz oceną przełożonych bądź kadry zarządzającej FM Forte z Ostrowi Mazowieckiej. Ponadto obowiązkowe szkolenia BHP oraz związane z programami wewnątrzzakładowymi np. Kodeksem etycznym. Rozwój zależy również od posiadanego wykształcenia a także struktury, szczebli oraz poziomów stanowisk w zakładzie.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Tanne Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Mroczny rycerz

Nie nie ma szans

Zdzisław

Z czasem dorzucają obowiązków, a co z tym idzie trafisz na jakieś szkolenia online, ale to tyle

Władek

Podpowiedzcie czy są aktualnie szanse na pracę w firmie? Czas niespokojny i dlatego pytam.

Pan Bogumił

Mimo tego, że to nowa fabryka, panują tutaj zasady i atmosfera sprzed dwudziestu kilku lat. Często słychać o oficjalnych rekordach produkcji w innych fabrykach. Jednak jak modła powtarzane jest, "że firma nie ma pieniędzy, ale za to wypłata jest pewna i zawsze na czas". Rzadziej usłyszysz o tym, że ciągle brakuje ludzi na niektóre stanowiska, że o podwyżkach można zapomnieć, czy na fakt, że na odzież czeka się kilka miesięcy, w tym czasie chodzi się we własnej lub po kimś. Ciuchy pierzesz sam.. Panuje sygnalizowanie na współpracowników, są komendanci ds. etyki, którzy pilnują wysokiej jakości sygnałów, nie licz na anonimowość. Propaganda Tanne jako super pracodawcy i robotnika (który jest kosztem dla fabryki), którą da się odczuć. Są przypadki, że kierownicy kazali pracownikom na działach robić dzienne listy, ile zrobili, co zrobili przez zmianę. Były przypadki zawracania z urlopów, telefonów służbowych na urlopach, (nie) wydawania urlopów tak, jak fabryce pasuje i na jak długo fabryce pasuje. Brakuje ludzi na część stanowisk, duża rotacja i brak ochotników do podjęcia pracy skutkują częstymi awariami, delegacją obowiązków na inne stanowiska. Co chwila będziesz dostawać nowe obowiązki z innych działów do zrobienia "w międzyczasie" lub "w wolnej chwili", które po paru tygodniach stają się Twoja rutyną. To są właśnie "szkolenia" na które firma ma czas i pieniądze. Wszsytko żebyś więcej robił, na resztę "firma nie ma pieniędzy". Kolejny punktem są benefity pracownicze. Dofinansowanie do przedszkola jest, nieduże ale jest, gorzej z miejscami, zapisywać należy dziecko najlepiej w roku urodzenia, później może być juz słabo. Za dobre wyniki działu dostaliśmy po dwóch latach pracy zamiast premii - pizze dla każdego. Dofinansowanie świateczne, opieka medyczna i fundusz socjalny działają w miarę sprawnie, ale nie spodziewaj się czegoś wielkiego. Takie obiecanki jak wakacje pod gruszą, spotkania dzieci/absolwentów ze sławnymi ludźmi sceny i sportu, kolonie wakacyjne są zarezerwowane tylko dla Białegostoku i Ostrowi Maz. nie dla plebsu. Możliwość nauki języka angielskiego to nic innego niż darmowy kurs online, na który albo nie będziesz miał czasu poza pracą albo sił. Poza tym angielski w pracy mało plebsowi się przydaje. Kierownictwu z Ostrowi nie ma nic do zarzucenia, robią swoje i często zapominają o niższych szczeblach. Przypominają o nas wtedy, kiedy poruszany jest temat podwyżek i trzeba przywrócić pracownika do pionu. O miejscowym kierownictwu dobrze świadczą komentarze kolegów zamieszczone na tej stronie. O całej sytuacji mówią również wiszące miesiącami (nie bez powodu) ogłoszenia o pracę. Dołączając do Tanne, dostaniesz: - dostęp do parkingu zewnętrznego - po jakimś czasie odzież roboczą / ochronną (dresscode na stanowiskach robotniczych to brunatne spodnie i odblaskowa żółta góra) - dostęp do darmowego kursu jęz. angielskiego - możliwości zmiany stanowiska raczej nie ma, brak możliwości ruchów pionowych, jedynie poziome - dostęp do ośrodka wypoczynkowego w okolicach Bakałarzewa, ale w tym roku jest pandemia, więc nic z tego. W okresie wakacyjnym Białystok i Ostrowia tam wypoczywa, także krucho z miejscami, poza tym pewnie w tym okresie wakacyjnym będziesz pracować, bo Twoi koledzy będą na urlopach i będzie brakować personelu. - nadgodziny - zależne od działów, na jednym nie ma i nie było, na drugich są płatne, na innych nie ma płatnych nadgodzin, odbiera się dzień wolny (wtedy, kiedy kierownikowi/fabryce pasuje, bo jest rozliczenie roczne, a firma nie ma pieniędzy) - zniżkę pracowniczą na meble forte - stałą wypłatę zawsze na czas - co wtorek biuletyn informacyjny ze świeżą propagandą - nic szczególnego jej nie wyróżnia nad inne wielkie korporacje

Julian

Mógłby ktoś napisać jakiś bardziej konkretny komentarz o tym pracodawcy? Jest zapewniony parking dla pracowników? Jaki obowiązuje dresscode? Jaka atmosfera?

Fkarwiony

BHP jeśli dla firmy potrzebne nie ma problemu z jego łamaniem. W odwrotnej sytuacji po premi. Na początku zapowiadało się dobrze. Czym dalej tym gorzej. Zaścianek nie informuje pracownikow o sytuacji. Nikt nie chce z plebsem rozmawiać podejmuje się jednak głupie decyzję na zasadzie jestem wyżej jestem mądrzejszy. Kto wychyla się przed szereg jest ustawiany do pionu. Pieniądze są tylko że obiecywane. Ta para wodna z komina to też ciekawy temat. Testy spalin z wespa (elektrofiltra) są robione na 1/2 wydajności z dostarczaniem innego paliwa do kotła niż na codzien a także do suszenia nie dodaje się płyty z żywicą i testy wychodzą. Zacznijcie robić niezapowiedziane kontrole a to wspaniałe miejsce pracy okaże się nie do końca takie jak jest na papierze. Zgubiono wyniki emisji formaldehydu na hali żeby nie wyszło przekroczeń. Prowadzi się kodeks etyczny który ma na celu zakazania i cenzurowania takich opinii jak ta. Pracownik winny publikować tylko pochlebne komentarze. Apeluje do ubezpieczyciela tej firmy aby szczegółowo rozpatrzył ostatni pożar elektrofiltra. Wyjdą takie kwiatki że parę osób (najmądrzejszych) z pewnością dostaną wyroki karne. Takie są realia. Usuwanie wpisów z negatywnymi recenzjami tylko to potwierdza.

Zostaw merytoryczną opinię o Tanne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tanne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tanne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tanne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tanne Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Nowogrodzka 50 lok. 515
    00-695 Warszawa