Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Choćbys obrażał mnie najbardziej jak się da, ja zdania nie zmienię. Jestem dumna z pracowników Forte Białystok.

RABARBAR

ALE NIE JESTEŚMY DUMNI Z PANI PIASTUJE PANI TO STANOWISKO BO NIKT NIE CHCE

barabarabara
@RABARBAR

A my dumni lepszej nie bylo przynajmniej szkodliwe jest a wczesniej nie bylo

koleś
@barabarabara

Bardzo nisko się oceniacie, powiem krótko należy Wam się dużo więcej i dużo lepsze pobory.

Ixigrekzed
@Anna

Z kierownika pijaka tesz jestes dumna?

stachu

pracownik produkcji SMP Poland - Białystok, podlaskie 2 200zł - 2 530zł miesięcznie Wyślij CV Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej, należąca do międzynarodowego koncernu poszukuje pracowników produkcji (kobiet i mężczyzn) ZADANIA: *montaż części samochodowych *obsługa prostych maszyn produkcyjnych WYMAGANIA: *dyspozycyjność (praca 3-zmianowa) *sumienność i zaangażowanie *motywacja do pracy *zdolności manualne OFERUJEMY: *umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez firmę *wynagrodzenie zasadnicze + premie *możliwość rozwoju i awansu *wolne weekendy i święta *karty benefit (siłownia, basen itp.) *możliwość skorzystania z pakietu socjalnego Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu lub pozostawienie osobiście na portierni firmy przy ul. Magazynowej 2. Rodzaj pracy: Pełny etat Wynagrodzenie: 2 200,00zł - 2 530,00zł /miesiąc

tran

Szanowna Pan Przewodnicząca proponuję obejrzeć jeszcze raz flm Dom jak dla Bronka Talara robotnicy dają podpisać plany jest to jakiś schemat i bzdura. Tak jak w Pani przypadku edukacja jest wskazana ,by wiedzieć o czym mówić i to zrozumieć .Zacznę od tego by pracownik miał lżej mógł zrobić więcej ,lepiej dokładniej.To maszyna musi być sprawna i działać właściwie. Otóż Pani pracuje na sklejaniu ściany ta maszyna(Kuper) jest nie sprawna od kilku lat zamiast ją wyremontować i naprawić to całą jej niesprawność przerzucono na robola składa równo i pcha te ściany tylne pokonując opory taśmy która się klei sklejając jak i tarcia o stoły .W dodatku robi dużo zbędnych ruchów pracownik i siadają stawy, nogi , kręgosłup itd. Szanowna Pani muszę Pani powiedzieć iż ta maszyna ma posuw to są na dolnym stole DWA KOŁA KTÓRE OBRACAJĄ SIĘ DO ŚRODKA DOKONUJĄ PRZEMIESZCZANIA ŚCIANY JAK I ICH SPASOWANIE. Na tej maszynie sklejano kiedyś płaty okleiny odpowiednią nicią ,która to była topiona ogrzewanym kółkiem .Ale wracając do stanu technicznego owej maszyny to z niej wykonano urządzenie cofając się o kilka lat.Praca na tej maszynie powinna polegać na złożeniu równo ścian i podanie tak pod kółko z taśmą, klejenie i przesuwanie jest mechaniczne ,rolą pomocnika jest przecięcie taśmy i ułożenie na palecie.PROPONUJĘ WEJŚĆ NA STRONY OPISUJĄCE TAKĄ MASZYNĘ Jakie efekty jak doprowadzą tą maszynę do sprawności się przekonacie

raban
@tran

No cóż takie są kadry dozoru

Lidia

Na stronie firmy Forte ( http://ww2.forte.com.pl/pl/index/kariera-aktualne-oferty ) jest kilka ofert pracy na produkcję w Ostrowi Mazowieckiej. Możecie napisać jak wygląda praca w tym dziale? Piszecie bardzo ogólnie i takie komentarze nie mówią zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, udział w szkoleniach, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, przedszkole przyzakładowe, obozy oraz kursy językowe dla dzieci pracowników. Jak to wygląda w rzeczywistości? Czy umowa o pracę jest w pełnym wymiarze godzin, czy są nadgodziny? Wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? W jakim systemie zmianowym jest praca? Co składa się na fundusz socjalny? Pisząc o warunkach pracy dobrze jest zaznaczyć na jakim stanowisku lub w jakim dziale pracujecie, bądź pracowaliście. Pamiętajmy, że w każdym dziale te warunki ulegają zmianie i trudno jest się donieść do funkcjonowania całej firmy.

BRAK
@Lidia

Podobno PIP już miele papiery z Fabryki i zobaczymy ?

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

Oj Jerzy, Jerzy żal mi ciebie. Wydzwaniasz po mojej rodzinie, do mnie robisz głuche telefony( ze stacjonarnego), grozisz, oczerniasz, obrażasz. Znalazłbyś sobie jakieś zajęcie, bo mnie z równowagi nie wyprowadzisz. Nie zniżę się do twojego poziomu i kłócić się na forum nie będę. Trzymaj się cieplutko, pozdrawiam.

Pan x
@Anna

Szanowna Pani to z Pani strony padły te oszczerstwa.Natomiast wyjaśnienia są merytoryczne, treściwe, oparte na faktach i rzeczowe.Z Pani strony są to puste słowa. Ale by się z podniesionym czołem wycofać niech szanowna Pani zajmie stanowisko i odpowie na wcześniej postawione pytania.Dumna jestem......... wystarczy tak czy lub nie --nalegamy

Operator
@Anna

Szanowna Pani bzdury Pani wypisuje to Pani wciąga swojego męża bo Pani brakuje argumentów i wiedzy ,to Pani wydzwania pod numer ------254 trzykrotnie sprawdzone u operatora .

murzyn z W4

Ogólnie jest fajnie na tym montażu ( jak zdążę dojechać do prazy ), atmosfera okej, w linii te brygadzistki typu Basia to są wredne (usunięte przez administratora) ludzie się zwalniają z pracy bo pani Basia z ta druga basią , z tą czarną mendą się zgadują by ją w........ić. Majster sam rady nie daje, w sumie wporzo chłop, ale mieć tyle bab na ytrzymaniu to sam dyrektor by nie dał rady. Stoją w linii, sprzedają jakieś (usunięte przez administratora) i saame do końca nie wiedzą o co im chodzi ??? Sam długo nie pracuje w tej firmie, ale tak po 2 miesiącach jestem w stanie stwierdzić, że bym wytrzymał jeszcze z miesiąc może dwa. albo w (usunięte przez administratora) to mam te 16 PLN . Pozdrawiam serdecznie wszystkich ludzi pracy, a w szczególności Jurka Parf........ka.

hhhaaa
@murzyn z W4

Zirkus Zimpanellli!

kaz
@murzyn z W4

Facet ma jaj dobrze pisze i ma argumenty poparte faktami oj będzie się działo

Robert

Może w sytuacji braku pracowników firma podniesie zarobki, jak sądzicie?

d
@Robert

Myślę, że to się nie stanie.

Gość100

Witam. Jakie są zarobki i za ile godzin pracy - pomocnika w Forte Suwałki, bo jest ogłoszenie, że poszukują i nie wiem czy składać cv. Pomoże ktoś? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam.

I

W ostrowii ludzie mają płacone dobrze a reszta co?nie ta sama firma zatrudnia?

Zbigniew
@I

Dobrze tzn jak wygląda polityka płacowa? Ile na godzinę ma operator klasy drugiej i klasy pierwszej?

Po prostu
@Zbigniew

Widać w ostrowii mają bardzo płacone za tą samą pracę ludzie nie piszą,Pewnie to inna grupa fabryk -lepszy sort ,A tu juź są podzielone fabryki 'Lepszy sort to Ostrów a gorszy sort to suwałki Białystok hajnówka.A w hajnówce stwierdzenie jest oczywiste źe brak jest dyrektora jest tylko FIGURANT JAK FILIP Z KONOPII .Tym razem trochę mu zajmie rozłoźenie zakładu tzn doprowadzenie do złych wyników finansowych ,Zresztą zakład jedzie raczej toczy się na resztkach wszystkiego

ostrów
@I

W Ostrowi, wszyscy myślą, że właśnie z w Hajnówce, Białymstoku macie lepszą płacę. Mówią też, że wynegocjowaliście sobie podwyżki strajkiem. Ostrów boi się strajku, nie ma wspólnego zdania wśród załogi. Temat podwyżek jest odsuwany przez zarządzających na dalszy nieprzewidziany termin. ..

Biały M
@ostrów

Podwyżek nie na i nie widać -operatorzy mają po 13 .-14 złotych wypłaty 2000 zł 2200 zł

murzyn z W4

A Ja mam motor i na nim latam ( 125 pojemnośść ), chyba wystarczy, by dojechać do pracy.

Gośc

Forte Hajnówka premia od wydajności za cały miesiąc 50 zł dla wiertarek przelotowych

@Gośc

to mało, a na innych stanowiskach też tak słabo?? dziękuję za pomoc

iwanek

a jakby co to ile można zarobić? zależy od miasta czy we wszystkich tak samo płacą??

@iwanek

W hajnówce forte płacą tak źe premia od wydajności to 50zł za cały miesiąc dla wiertarek przełomowych tj łączenie elementów otwory co do milimetra dla wszystkich i 900 zł premi za cały miesiąc dla wybranych za wycinanie płyty wiórowej tj dwa wymiary długość szerokość .Tak dobrze płacą. zapraszamy

iwanek

ludzie pomóżcie, napisze ktoś ile?

iwanek

a Ukraińców u was zatrudniają??

anna niewińska

Do tej pory ignorowałam wszelkie wpisy negatywne o fabryce w Białymstoku, ale dość tego! Panie Jerzy P. proszę nie obrażać załogi fabryki mebli w Białymstoku wpisami w stylu ,, mierny i bierny". Załoga fabryki białostockiej to klasa sama w sobie. Jestem dumna z naszych pracowników, pracują ciężko i dają z siebie maksimum. A jeżeli już, to proszę mieć odwagę się podpisać tak jak ja. Przewodnicząca Organizacji Zakładowej NSZZ ,,Solidarność" Anna Niewińska

Lou
@anna niewińska

Tam mierni i wierni są najlepiej opłacania za co się obraźac

@anna niewińska

Zamieszczanie takich danych osobowych w który to sposób łatwo zidentyfikować bez zgody osoby jest karalne zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z .29 sierpnia1997r z póżniejszymi zmianami .Wobec faktu właściciel portalu ma obowiązek usunąć zamieszczone dane.

Prawnik
@anna niewińska

Jest Pani dumna z tego iż w zakładzie zamiast jak nakazuje kodeks pracy płacić za GN i prowadzić rejestr (150h w ciągu roku) płaci się w formie premii Jest Pani dumna z tego iż ludzie na stanowiskach gdzie występują przekroczenia norm stężeń i natężeń pracują po 48 h/ w tygodniu by godziwie przeżyć( nie bez kozery ktoś to ustalił dbając o zdrowie ludzi a Pani to toleruje) A może jest Pani dumna iż ktoś się chwali że są dobre zarobki w FORTE bo nie ma mowy o pracy na GN A może jest Pani dumna z tego że Forte dołożyło do budowy lotniska w Suwałkach a w Białymstoku ...........0000000 A może jest Pani dumna z tego iż pracownik na etacie pomocnika pracuje jako operator za mniejszą kasę A może jest Pani dumna iż ucięło palce młodemu chłopakowi raz nie miał kwalifikacji bo był na etacie pomocnika , dwa nikt nie przeszkolił , trzy robiono naciski by podpisał po wypadku. A może Pani jako wtedy zastępczyni wnioskowała o wsparcie psychologiczne dla chłopaka i .................. A może dumna jest Pani z tego moralność w zakładzie osiąga dno ten sam dyr. każe się zwolnić dla majstra bo był pod wpływem alkoholu .A za kilka miesięcy przyjmuje spowrotem i szybka ścieżka awansu do kierownika zmiany obecnie Można mnożyć takie przypadki ale czy jest A może jest PANI Dumna iż braci pani wcześniej zwolnił ten sam dyrektor

maks
@Prawnik

Bardzo się dziwię że nikt nie daje kontr argumentów tylko same wulgaryzmy sypią . Facet ma mocne argumenty, oj chyba będzie prażyło .Widzę że jest kuty .

maks
@maks

w łeb chyba :-)

rumun

Daj Pan spokój ta kobieta stoi po stronie dyr, nic innego nie potrafi odpowiedzieć , trzymaj Pan dokumenty bo późni będą sławić się bohaterami, Trudno nie o takie wartości niektórzy z Was walczyli ALE PODLASIE POWSTAJE Z KOLAN- dość pracy za grosze ,miejmy godność dla swojej pracy.

tof

Gościu tak trzymaj prawidłowo obstajesz za godnością załogi i właściwymi zarobkami ,zbliża się kampania wyborcza więc się publicznie można zadać te pytania.

PRAWNIK

TOŻ TO PRZYPOMINA CZASY STALINIZMU A CZ PANI MA AUTORYZACJĘ WYPOWIEDZI SYNA PANA JP CZY TYLKO PANI INSYNACJE Proponuję niech się pani skupi na po szczegónych punktach i napisze odniesienie wystarczy tak czy nie .Jak wszem wiadomo tylko KGB KONTROLOWAŁO CAŁĄ RODZINĘ Ten człowiek jest daleko i dla Ciebie nie osiągalny nawet Na pewno twój stary nie jest właścicielem firmy .Bo porządny gościu nie pozwoliłby pracować w takim gnoju .A w dodatku na takim stanowisku gdzie kobieta przewala tony.

PRAWNIK

Wstyd to powinna mieć Pani znalazłem rozdział w książce gdzie to Pani próbowała wpłynąć wręczając kosz kwiatów dla JP jak był majstrem by nie podał na listę do redukcji Pani brata z linii bo wózkowy już nie pracował .Ale doszło do pogonienia Pani z tym koszem precz , bo dla tego człowieka liczyła się uczciwość i lojalność wobec pracodawcy .A pani brat został bo byli słabsi .Uważam iż to był człowiek oddany firmie i prosto mówił w twarz tak jak to zrobił Pani. Wiem że nie wszystkim to się podoba a szczególnie tym co wytyka nieprawidłowości.Dodam iż jest szeroko opisane data godzina nawet świadkowie wspomnę że była to druga zmiana a na ksero pracowała pani Sowlan................Może podać gdzie były zakupione kwiaty JESZCZE RAZ PROSZĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM Bo jak zaznaczam opisy są szczegółowe, a tylko na forum poruszane ogólnikowo

prawniczek
@PRAWNIK

,,Pani próbowała wpłynąć wręczając kosz kwiatów dla JP jak był majstrem by nie podał na listę do redukcji Pani brata z linii bo wózkowy już nie pracował .Ale doszło do pogonienia Pani z tym koszem precz , bo dla tego człowieka liczyła się uczciwość i lojalność wobec pracodawcy .A pani brat został bo byli słabsi ." ,,Dodam iż jest szeroko opisane data godzina nawet świadkowie wspomnę że była to druga zmiana a na ksero pracowała pani Sowlan................Może podać gdzie były zakupione kwiaty" to kto kupił te kwiaty bo się gubię?

prawniczek
@PRAWNIK

,,TOŻ TO PRZYPOMINA CZASY STALINIZMU A CZ PANI MA AUTORYZACJĘ WYPOWIEDZI SYNA PANA JP CZY TYLKO PANI INSYNACJE" a co to INSYNACJE?

oni
@PRAWNIK

eee to jurek majster, wystarczyło go sprowokować

@prawniczek

POCZYTAJ W SŁOWNIKU

krab
@PRAWNIK

a jaka to firma jurka syna?

tran
@oni

Muszę przyznać nikt nie zaprzecza na jego fakty

kornik
@tran

za grzecznie sie z nim obeszła, po tym jak jej brata zwolnił, ja bym zaje...

rumun
@prawniczek

Ma się rozumieć jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem zresztą ta da się odczuć

raban

Zapytanie było i jest czy dumna jest Pani z tego jak jest na zakładzie odnieść trzeba tylko na postawione pytania a odp; tak czy nie to takie proste

burbon
@oni

I oto chodziło ktoś musi odpowiadać przecież to podpada pod paragraf najwyższy czas

ratan

Szanowni Państwo chcę podkreślić iż używanie w miejscach publicznych słów potocznie obraźliwych lub wulgarnych jest karalne zgodnie z art 141k.w.

roman

Prawidłowo- ktoś się znalazł i pisze prawdę a ta związkowa przyjęła stronę dyrekcji, chłopie tak trzymaj masz nasze wsparcie . Milczenie ich na Twoje argumenty to potocznie przyjęto i przyznają się .Wypisują wulgaryzmy bo nic wyjaśnić nie potrafią. A to jest karalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryki Mebli FORTE S.A.