Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

brathanki

Wporzo Chłop. Należy do rodziny.

@brathanki

ZIE DALEJ KTÓRY KAPITAN TOPI SWOJĄ ZAŁOGĘ I PO ŁBACH ID

Ostrów

jak to sie dzieje ze takiej firmie brakuje inwencji i musi kopiować innych producentów. Jak to sie dzieje że nasi menagery są tak beszczelno ze promują podrabiany produkt w reklamach przed Milionerami. Czy Spolka Akcyjna notowana na giełdzie i jej akcjonariusze są świadomi jakie nasze menagery robią numery??? Bo wszyscy sie chwala jacy są tworczy ale chyba bedzie z tego afera. Po prostu 5 w serduszku, jestescie wielcy !

@Ostrów

Przeanalizowałem ich wyroby stwierdzam iż wystarczy że dochodzi jeden detal w zestawie już inna nazwa

Po

Murzyni potrzebni do pracy w Hajnówce forte całodobowo. Zapłata na sól i chleb i to nie zawsze. Zapraszamy

BOLEK

Sami wyciągnijcie wnioski o to opiszę przykład z białego kilka lat temu dali na dyrektora faceta który był dyrektorem w zlikwidowanym przez forte zakładzie w Przemyślu powiem (usunięte przez administratora) całą załogę na bruk a jego przenieśli do Hajnówki tam przesiedział prawie rok późni dali do białego tam na wejściu w pierwszym tygodniu pracy wrąbał całemu dozorowi technicznemu nagany nie interesowało go nic przytoczę" ma to hulać" jak mogli wykonać zadanie ci z montażu jak mieli braki a brak dobrych elementów ale dostali też nagany wypisywał je kierownik O .........E...... TAKA TO FABRYKA I TAKIE JEJ KIEROWNICY DALEJ OPISZĘ O ŚCIESZKACH AWANSU BHP HEJKA

dron
@BOLEK

tak to prawda

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

Praca

Opinia fabryki forte hajnówka- OBECNY DYREKTOR WRAZ ZE SWOIM ZASTĘPCĄ DOPROWADZAJĄ FABRYKĘ DO POWOLNEJ LIKWIDACJI PO PRZEZ SWOJE BEZMYŚLNE POZBAWIONE MYŚLENIA ZARZĄDZANIE FABRYKĄ LUDŹMI .PŁACA ZA PRACE TO CO ŁASKA. OBECNIE DYREKTORZY HAMUJĄ PRODUKCJE.BRAK PRACY. LUDZIE RATUJĄ SIĘ SIEDZĄC NA ZWOLNIENIACH .URLOPACH PŁATNYCH I BEZPŁATNYCH.Z CZEGOŚ TRZEBA ŹYC. NAWET UKRAIŃCY NIE PRZYJEŹDZAJĄ ABY PRACOWAĆ PO 12 GODZIN NA DOBĘ.PRACOWNIKÓW NIE PRODUKCYJNYCH TJ. BIURO I MISTRZOWIE .ZASTĘPCY ZASTĘPCÓW .DOZÓR NA PRACOWNIKAMI FIZYCZNYMI. ITD JEST POŁOWA NA CAŁY ZAKŁAD . DRUGA POŁOWA TO PRACOWNICY FIZYCZNI PRACUJĄCY NA PRODUKCJI . ROZROST BIUROKRACJI DO NIESAMOWITYCH ROZMIARÓW. OBECNIE PRACOWNIKÓW W SZUKA SIĘ POPRZEZ ULOTKI ROZ NOSZONE PO DOMACH PRYWATNYCH I OSIEDLACH BLOKOWYCH. NIE MA KOMU PRACOWAĆ ZA PIENIĄDZE CO ŁASKA PO NOCACH W NIEDZIELE NA OKRĄGŁO.JAKIEKOLWIEK WYPRACOWANE ZYSKI PRZEZ ZAKŁAD TRAFIAJĄ DO KIEROWNIKÓW BIURA ITD .OBECNIE WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH NIE MA ŹADNEJ PREMI A WIĘC I ŹADNEJ MOTYWACJI DO PRACY PRZYNOSZĄCY REALNY ZYSK... WSZYSTKO PRZEJADA BIUROKRACJA I NIE WŁAŚCIWE ZARZĄDZANIE ZAKŁADU PRZEZ OBECNYCH DYREKTORÓW

Polska b

W Hajnówce w forte pracując w jednym zakładzie na jednej zmianie wybrani ludzie zarabiają 4 tyś zł za miesiąc .a reszta pracowników od 1800 do 220 zł za miesiąc .PIĘKNA FIRMA.To Ci wybrani pracują za dwóch?

polonista

Świetna firma, dużo płacą, mało wyzyskują, generalnie jest (usunięte przez administratora) z interpunkcją, liczą się ręce, a nie logika i polonistyka. :)

Bronek1921
@polonista

Mi nawet kilka dni temu oferowali 50 tysięcy peelenów i wakacje na Minorce. Prosili tylko, żebym wpadł w sobotę i cóś tam powiercił. Nie byłem zainteresowany. Wolałem poleżeć w hamaku na działce. Tak ładnie pachniała trawa... Trzeba przyznać, że mają w tym Forcie gest. I szanują pracownika! Szanują wolną wolę i prawo do decyzji. Chcesz zarobić na samochód, to przyjdź w sobotę. Przyjdź i w niedzielę, to i żonie po dziesiątym kupisz. A jak nie? No trudno. Będzie niepowiercone. Zapakujemy i wyślemy niepowiercone. Niech se klient sam nawierci. Pewno, że tak! Niech se sam nawierci! Co to, niemce świdrów nie mają?! Pewno, że mają! Majętny naród. I technicznie uzdolniony. Tak, uzdolniony okrutnie. O-krut-nie. Naród inżynierów. Poznałem ci ja ich. Robiłem tam u nich trochę. W czterdziestym którymś. Ale zatęskniłem za swoim faterlandem. Wróciłem i zaciągnąłem się do Fortu. Gdyby nie ta tęsknica, pojechałbym do Rzeszy choćby i jutro. Praca, jak i tu, lekka i przyjemna, ale tam jednak łatwiej było się dogadać. Znały ludziska polski język. A tu na starość każą się ukraińskiego uczyć…

Bronek1921

adaś m.
@polonista

Dokładnie! Płacą znakomicie! Jeśli pójdziesz we wszystkie soboty , to i dwójeczkę przytulisz! Można balować cały tydzień! Ja pierniczę! Żałuję, że nie trafiłem do Forte wcześniej. Tyle czasu straconego. Dziesięć lat pierdzenia w stołek w starostwie plus pięć w wojewódzkim. Ja pierdziele! Tyle kasy przeszło obok nosa. Przez piętnaście lat przerzucania wiórówek zarobiłbym krocie! Miałbym daczę na wiosce i ze trzy mieszkania w mieście! A w garażu najnowszego mersydesa! A tak (usunięte przez administratora) mam! Siedzę w kawalerce z mamusią i ośmioma kotami. Jem zupki chińskie z Radomia i kotlety z psów mielone razem z budą.

były pracownik cpo

pracowałem w fabryce w Hajnówce 3 miesiące było ok płacili średnio i uciekłem do innej firmy ale tam aż tak źle nie jest teraz zarabiam po prostu więcej i nie pracuję na 4 zmiany uważam że zarobki tam i warunki pracy są trudne przeszkadza hałas brak socjalu i nauszników

Jolka
@były pracownik cpo

Brak nauszników???

bsu
@Jolka

Jak sobie kupisz to masz. Zanim forte coś ci da, stracisz słuch. Radzę też zainwestować w buty, bo te od pracodawcy prędzej czy później doprowadzą cię do kalectwa. A najlepiej rzucić to w cholerę!

Info

Qwerty czy to o czym piszesz dotyczy Suwałk? Czy na wszystkich wydziałach tak jest? Pytam bo zależy mi na info o montażu suwalskim.

Mozeprzyszlypracownik

Ludzie to miejsce na wystawianie merytorycznych opinii na temat firmy. Chciałem się o niej czegoś dowiedzieć, a trafiłem na bezsensowny bełkot i komentarze z których w większości nic się nie da wywnioskować bo są pisane nielogiczne bez jakiejkolwiek interpunkcji. Lepiej by bylo, gdybyście zamiast załatwiać tu jakieś swoje sprawy po prostu napisali krótką, treściwą opinię o firmie.

poldek

Święta prawda

Muniek
@Mozeprzyszlypracownik

Powiem krótko i treściwie: jest super. jest super jest super więc o co ci chodzi? więc o co ci chodzi?! jest super! jest super!!! Czaisz tę czaczę, napewnoprzyszłypracowniku?

Mozeprzyszlypracownik
@Muniek

Niestety nie czaję tej czaczy i nie wiem co ona wnosi do tematu...

pfron

Wyrazy współczucia...

qwerty
@Mozeprzyszlypracownik

Dobra, będę mówił jaśniej. Najwyżej jutro smutni panowie wyniosą mnie za bramę zakładu. Każdy tu owija w bawełnę, bo wie, że w razie dekonspiracji może zostać zwolniony bez prawa zatrudnienia na terenie powiatu, w którym znajduje się zakład pracy, o którym tu mówimy. Łatwo się zdekonspirować, kiedy mówi się wprost o konkretnych przewinieniach pracodawcy. A oto niektóre z nich: - powszechna przemoc słowna przełożonych nagradzana (premiami, awansami) przez pracodawcę - nadmiar obowiązkowych nadgodzin (zazwyczaj 32 godziny miesięcznie) - nierzetelne wynagradzanie (zawsze coś uszczkną z wypłaty – nie zapłacą pełnego dodatku nocnego, nie zapłacą pełnego dodatku za pracę w warunkach szkodliwych, nie zapłacą za wszystkie nadgodziny) - pula dni urlopowych pracownika do wyłącznej dyspozycji pracodawcy (np. psuje się maszyna X – przychodzisz do pracy – mówią ci „idź do domu – dziś masz urlop” – i tak 26 razy w roku; chcesz wziąć dzień urlopu – nie możesz, bo „nie ma komu robić”, bo „tu się urlopów nie bierze, tu się urlopy dostaje”) - akceptowanie chorych układów, więzi, zależności (nie masz pleców – jesteś popychadłem pracującym za czterech bez szans na podwyżkę czy awans, za to z ogromną szansą na szybkie kalectwo; jesteś „swój chłop” – podpisujesz listę obecności i bujasz się po fabryce, albo załatwiasz swoje sprawy na mieście) - niedotrzymywanie dżentelmeńskich umów, zmienianie zasad w trakcie gry (tzw. bambuko, chruszczówka, (usunięte przez administratora) bez mydła) – nowi pracownicy dają się wciągać w te gierki, starzy wyjadacze leją na to ciepłym moczem - akceptowanie powszechnej niesubordynacji wśród pracowników zagranicznych - akceptowanie faktu, że przełożeni permanentnie nie dopełniają swoich podstawowych obowiązków, przerzucając je na podwładnych - i wiele innych… Chcesz wejść w to (usunięte przez administratora) Ostrzegam: to wciąga, a u niektórych wywołuje syndrom sztokholmski. Zresztą, nie wierzę, że jesteś może przyszłym pracownikiem. Jesteś aktualnym pracownikiem forte (biurwą zobowiązaną do węszenia nieprawomyślności) albo kryptomoderatorem pracującym dla gowork.

dla pracowników,nie zboczeńców

Forum pracownicze, do opisu firm i warunków pracy, a tu wciąż prywatne porachunki i gadka o (usunięte przez administratora) marynie.

info
@dla pracowników,nie zboczeńców

szukam informacji na temat montażu w Suwałkach, ale brak tu jakichkolwiek wpisów, jaka atmosfera, jakie stawki?

co za syf

przenieście się na forum erotyczne bo ludzie tu chcą rozmawiać o płacy i pracy

Kubuś Puchatek

– Widziałem dziś słonia, Prosiaczku – I ja też widziałem słonia, tylko nie wiem, czy to był słoń.

taran
@Kubuś Puchatek

W lustrze może być odbicie

TARAN

A jednak z Pani strony brak kontrargumentów z tego co wiadomo mi to było preludium, a faktom się nie da zaprzeczyć.

Gośc

W Suwałkach i ostrowii jest bardzo dobrze finansowo zaś Hajnówka i Białystok pracują bez ŹADNYCH PODWYŹEK

buahaha
@Gośc

Tia, jasne. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

W Białymstoku w forte dzieją się cuda nie widy jeden wielki (usunięte przez administratora) swój swego zagania z ucha do M.W mówiąc w skrócie i nikt z tego nic nie robi a mistrzowie nic nie robia tylko siedzą na spalarni lub na i Internecie A ludzi gnebiaA podwyżek jak nie było tak niema

Ktoś
@Anonim

W Ostrowi jest bardzo dobrze jak i w Suwałkach tam idą podwyźki zaś Białystok i hajnówke oba te zakłady pracują na podwyźki w ostrowii i suwałkach

sekx

co ci odmówił to piszesz

KULA

Podpisy pracowników pod petycją żeby go zwolnic o czyms świadczą. Nikt go nie chcial w robocie

koleś
@KULA

Bo był facet z zasadami uczciwy nie kombinował a jeśli mowa o liście to podpisywali ci co nawet z nim ne pracowali więc sprawdź ile był na zwolnieniu nigdy się nie spóźnił nigdy nie wcześniej wyszedł pracowałem u niego tyle lat doceniał według prawidłowych kryteriów nie za kto postawił piwo itd

PRAWNIK
@KULA

Dyrektor wytworzył taką atmosferę z związkową i powiem kowal zawinił a cygana powiesili bo był cyganem był za sumienny i za uczciwy potraf powiedzieć w oczy prawdę

KULA
@koleś

,,anonymous" to brak wpisu w kratce ,,Nick" ciemnoto a nie pseudonim tempaku

konio
@koleś

To pracuj u niego dalej bo u nas nikt go nie chcial!!!!

koleś
@KULA

zamiast kogoś .......... sam się zastanów co piszesz.

Zaskoczyły mnie dziś rano telefony od pracowników, żeby zajrzeć na forum. Zajrzałam i przyznam że nie jestem zdziwiona. Sfrustrowany człowiek którego zwolnili w cieniu skandalu mści się na mnie i liczy na to że wyprowadzi mnie z rownowagi.

TRAK
@Anna

Szanowna Pani nie zwolnili a stosując terror wobec tej osoby i zagrywki ustawiając załogę przeciwko niemu za to iż napisał pismo walcząc o swoją godność ponieważ został zwyzywany na własnym stanowisku za to iż zgłosił majstrowi iż pracownik y zniszczył ich szafki komputerowe.To pracownik y przyjechał na jego stanowisko i go zwyzywał dał mu szansę nie napisał odrazu dopiero po kilku dniach złożył pismo. Ale postało to bez echa .Gdy się upomniał w centrali w Ostrowi dyrektor rozpętał przeciwko niemu piekło ustawiając całą załogę włącznie z jaki to .... bo napisał na y a mało odważył się zasięgnąć informacji w centrali jakie są terminy odpowiedzi na składane pisma W dodatku ZWIĄZKOWA WRAZ Z Y CHODZILI I ZBIERALI PRZECIWKO NIEMU PODPISY WRĘCZ PROSILI PODPISALI NAWET CO Z NIM NIE PRACOWALI. To dopiero będzie skandal A teraz odpowiedź i zajmij stanowisko wystarczy tak lub nie dumna jesteś że; -jak obcięło palce młodemu chłopakowi na formatowej i nie był przeszkolony to go zmuszali by podpisał szkolenie -a może jako związkowcy wsparliście psychologicznie toż to tragedia życiowa tego człowieka -a może uważasz za normalne iż ludzie płacone za gn w formie premii zamiast normalnie -a może uważasz że ludzie pracują na gn po 48h w tygodniu w warunkach gdzie są przekroczenia NDS NDN za normalne gdy regulacje prawne zabraniają -a może uważasz iż to jest normalne iż załoga bez podwyżek by godnie żyć jest zmuszona pracować na GN -a może uważasz za normalne iż ten sam dyrektor każe się zwolnić bo był ktoś pijany w pracy a późni przyjmuje i szybko awansuje. -a może uważasz że majstrem dalej jest człowiek który płacił mandaty i to srogie nałożone przez PIP za wykroczenia. -a może uważasz iż dyrektor słusznie zwolnił twoich braci MOŻNA TE PYTANIA MNOŻYĆ ALE TAK POZOSTANĄ BEZ ODPOWIEDZI BĄDŹ RAZ ODWAŻNA I POWIEDŹ TAK LUB NIE

prawnik

Nawiązując do wypowiedzi Przewodniczącej Związku Zawodowego Solidarność. Zaznaczam iż nikt tu nie mówi o miernej i biernej załodze .Proponuję czytać wypowiedzi ze zrozumieniem .Przecież to dyrekcje doprowadzają do tego by załoga była bierna wierna i może być mierna.Ma pani racje ludzie dają z siebie wszystko, pracują za marne wypłaty.Przewodnicząca Związku to jest osoba która walczy z patologią w firmie .Na pewno nie byłoby złych wypowiedzi.

Edukator
@prawnik

Znane są w Waszej firmie sytuacje jak redukcja to zwalniani dobrzy z papierami wyższego wykształcenia ,a zostawiani z podstawowym lub zawodowym nawet tacy co nie potrafili obronić dyplomu na tym poziomie ,siemka.

Hfchh
@Edukator

Nie koniecznie zwalniani. Oni sami odchodzą.

Mirek
@prawnik

Jurek a pamietasz jak za majstra żeś baby macał? Bały się się to i nic nie mówiły.

TRAK
@Mirek

za takie pomówienia to może być prokurator to są jawne pomówienia znam tego człowieka był to majster z zasadami i powiem krótko cudzego nie wziął ale swego też niedał miał bardzo wysokie morale

PRAWNIK
@Mirek

szanowny Panie Mirek USTALIŁEM kim jesteś Możesz czekać na wezwanie do prokuratury .

Mirek
@TRAK

Taki byl dobry że aż go wywalili

trak
@Mirek

Potrafił powiedzieć wprost dyrektorowi więc go nie wywalili a szantażem zmuszono do odejścia na wcześniejszą To dyrektor nachodził i szykanował tego człowieka włączył nawet lekarkę waszą .Z tego co wiadomo już jest wszczęte postępowanie przez Izby Lekarskie przeciwko jej . Przecież jak sami piszecie doceniani są lewusy a dobrzy szykanowani .Facet ma silne dowody nawet podobno nagrania .Może być ciekawie Z

Taran

Dobrze że się go pozbyli

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryki Mebli FORTE S.A.