Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

lolek

Bardzo się zastanawiam jak się poczują biorący pieniążki jako sponsoring z FORTE SA gdy się dowiedzą jak traktuje się pracowników w tych zakładach, i ile płaci pracodawca ,Wszyscy płaczą nad głodowymi stawkami emerytów z której utrzymuje się zazwyczaj jedna osoba .A w tej firmie pobory pracownika 2-3 tys są to ludzie młodzi na dorobku , bez mieszkania , i jak mają planować dzieci itd; jak ma się utrzymać jak zacznie pracować jedna osoba, przecież ta firma nie wybudowała ani jednego mieszkania zakładowego, z tego co wiadomo nie udzieliła kredytu pracownikom nakupienie mieszkania,nie dofinansowała do przedszkola czy w żłobka w Białymstoku Hajnówce . Wcześniej wspierała finansowo przed świętami a teraz cisza. Każdy się zgodzi iż dla młodego człowieka najważniejszy jest własny kąt a lotnisko dodatek jak wszystko mam . A teraz znalazłem co sponsorowano , Lotnisko Suwałki 10 mil/zł ,Blus Festiwal Suwałki jako główny sponsor,i w planie na 2019r też,Sponsorowanie RMF FM Świąteczna metamorfoza mieszkania konkurs.I NAJBARDZIEJ CHYBA DOBRA SPRAWA "Nasz nowy dom" Obym się mylił ktoś powie nie samym chlebem się żyje . Ale jak żyć jak na pewno niektórym brakuje nawet do chleba mamy 21 wiek dokładamy innym a swoje" dzieci" traktujemy po macoszemu Chciałbym by odezwali się i jakie mają zdanie na poruszany temat.

lolek

Teraz opiszę pracę na magazynach zabrano grzejniki dawno, nie wybudowano nowoczesnych śluz do rozładunku i załadunku są zwykłe drzwi ,nie wiem jak działa instalacja pepoż zamontowane tryskaczówki na pewno zamarzły , magazyny są całkowicie nie ogrzewane posiłki regeneracyjne może ktoś napisze bo ktoś powie że znowu bajki piszą

DIK

Pani chyba jest sponsorowna przez AMF Fundacja Nasza Droga tak ciepło wyrażasz się że tak dba o ludzi Takim przykładem jest zakład w Przemyślu ulżyli ludziom w ciężkiej harówce. kupili zakład . a późni zamknęli a ludzi wywalono na bruk . może to o dbanie o pracownika .Ale zadać należy pytanie czy nikt nie robił symulacji że się nie opłaca wozić materiały .To lepiej sprzedać a jeszcze lepiej nie ruszać niech se działają ,a tak uczyniono niedźwiedzią przysługę .Inni mogą mieć podejrzenia i insynuacje działań. Za komuny były lepsze rozwiązana wypłacano niby wygrał w lotka ale ta osoba dostawała jakie będą trafione numery . I ta procedura była nie do udowodnienia że dokonano zapłaty .Sponsoring lub darowizna to tak trochę .......Dodam iż zagraniczne zakłady sprzedano .

Jojo
@DIK

Bełkot w stylu jerzego p.

@Jojo

Muszę przyznać że ten bełkot oparty jest na faktach i ma oparcie w rzeczywistości chyba celowo tak napisałeś chcesz sprowokować go by wywalił więcej prawdy faktycznie się włączył na forum ,w dodatku ten bełkot pali ci w twarz liczę że wywołany zasypie cię przykładami i faktami

Jojo
@DIK

Niech przedstawi fakty jak terroryzowal i poniżal ludzi, jak był zgłaszamy do pipu i się tłumaczył. Ten podczłowiek to zwykly (usunięte przez administratora) Jego opowieści zna każd. J. Ch. Andersen przy nim się chowa.

@Jojo

Jak na razie to twoje wypowiedzi nie mają oparcia w faktach same ogólniki DIK dał przykłady powtórzę dajcie statystyki osób w poszczegónych latach na emeryturę, ile na zasiłek przedemerytalny, rentę, ile przyjęto a ile się zwolniło , to nie jest tajemnica i zostanie kryształ do oceny

@ROBOL FORTE

Dobrze pisze na jaką stawkę dostałaś-eś taloników na piknik na osobę ,a jakie są pobory na produkcji za grudzień konkrety a że kiedyś ktoś coś komuś zrobił trzeba znać realia , rozwiązać problemy trza teraz , na pewno przyznasz zarobki dno,

kloc

Szanowni Państwo na pewno większość jest przekonana iż takowy lider związkowy wiążący pracę czterech zakładów powinien być to bez dwóch zdań . Bo tylko w jedności jest siła komuś bardzo zależy by były na zakładach organizacje niezależne i oddzielne . To zadam pytanie skoro tak to po co jest Zarząd Fabryk Mebli Forte Takie pytanie można zadać w każdej dziedzinie np: Skoro kościół katolicki w kraju jest niezależny to jaka rola Papieża. Skoro u prawosławnych cerkiew ma autokefalię to po co w Istambule jest zwierzchnik pierwszy z równych. Teraz odpowiem iż liderzy związkowi najlepiej wiedzą co mają robić na zakładach .To powiem tak w białym była związkowa robiła jako pomocnik ale stawkę miała operatora na tej maszynie nie było problemów z premią ,a co pisze robol z montażu 23.012019r 23.13 o Suwałkach .a najlepszym przykładem są Wasze zarobki i wprowadzanie coraz to nowszych usprawnień.Oczywiście liderzy z poszczególnych zakładów są w zarządzie ogólnym ale musi być koordynator czyli pierwszy z równych

Podlasiak
@kloc

Białystok czeka na mediatora. Jesteśmy już na przedostatnim etapie. A jak teraz reszta ma nas dogonić?Stoczylismy już długą walkę.

@Podlasiak

Rozumiem chodzi o podwyżkę

@Podlasiak

Dofinansować lotnisko w Suwałkach to miał kasę ,a na podwyżki mediator potrzebny , nic nie rozumiem

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

Leszno
Praca

Renomowana firma łamie kodeks pracy i o nic nie dba .nawet o maszyny nie dba.DBA JEDYNIE I PACZKI Które mogą teraz wracać częściej z powrotem w drugą stronę.Jak dalej tak będzie,Ludzie dobrze opłacani stanowią o dobrej lub złej prosperującej firmie.Same kierownictwo ma ludzi głęboko........

@Praca

Szanowni Panowie tu ktoś dobrze pisze ono mają oręż zaczną pakować paczki z brakami lub dawać elementy byle jak przy każdym nie postawcie policjanta (kontrolera) najlepiej odzwierciedla to powiedzenie i w dobie braków pracownika( żebrak kościół się wali -to nic tam drugi stoi)

Kjgyr

Firmą zarządzają cwaniacy płace itp rzeczy są ustalone z prezesem itp ludźmi z góry.Wszelkie debilizmy koszty materiałów prądu straty są przezucane na rzecz małych zarobków pracowników .Jest na na to zgoda i polecenie odgórne.Pracownicy są traktowani jako zło konieczne .Czym gorsze zarządzanie .straty tym mniejsze zarobki dla pracowników.(usunięte przez administratora)

Lidia
@Kjgyr

Bardzo Cię proszę, abyś na forum o nikim nie wypowiadał się w tak nieprzychylny sposób. Możesz bowiem kogoś obrazić. Zapoznaj się z regulaminem serwisu GoWork i stosuj się do niego: https://www.gowork.pl/regulamin Fabryki Mebli FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Obecnie FORTE posiada pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz w Hajnówce. Firma o takiej renomie na pewno stara się dbać o swoich pracowników. Od jak dawna tam pracujesz?

ZAPOMNIAŁAŚ DODAĆ BYŁ TEŻ PRZEMYŚL KTÓRY KUPILI I ROZWALILI

@Lidia

Ja pracuje w Forte Hajnowka blisko 5 lat! Od tego czasu dobijam samochód, gdyż zakład nie ma parkingu! Miejsce przebaczone na pakowanie auta jest .... ja nie wiem, bo brakuje mi słów! Wiosna i jesienią jest to wielkie jezioro, zima - obłęd! Dziury ze nie jeden kierowca pogubił tam części! Wszyscy tam parkujemy, wszyscy którzy jesteśmy niczym w tej firmie! Jestem operatorem, z 10% premią, choć obsługuję kilka maszyn, i zawsze mam normę (dbając o brygadę) , po podwyżkach zarabiam mniej niż dwa lata temu. W jakie sposób firma o mnie dba? Kiedy idę na zwolnienie lekarskie (raz do roku) uważa się mnie za symulanta! I obrywa i tak maleńka premie do zera! W którym momencie firma o mnie dba? To to tylko niektóre tematy, a można książkę pisać!

Szczęśliwy pracownik : )))

W Forte Białystok też dba się o pracowników. Latem nie marzniemy, temperatury na halach nie spadają poniżej 30 °C. Zimą jak jest nam zimno to przełożeni proponują szybciej pracować lub robić pajacyki. Na parking wiele lat czekaliśmy ale mamy, piekny. Trzeba przyjeżdżać godzinę wcześniej żeby miejsce znaleźć ale mamy. Nerwy też nam przełożeni oszczędzają bo złe wyniki wykonan norm trzymają do piątku żeby nie denerwowac od poniedziałku. Dba się też o nasze zdrowie i nasz wolny czas. Na zdanie krwi nie wyrażają zgody a o urlop to trzeba odpowiednio tydzień lub dwa wcześniej zacząć prosić. Dbają o nasz rozwój osobisty, codziennie pracujemy na innym stanowisku. Tak wogóle jest fajnie i dbają o człowieka.

pat
@Lidia

Szanowna Pani Lidio jestem już poza firmą jak czytam to wszystko dobrze że ruszył tu ktoś temat dbania o pracownika O tuż pracując na formatyzerce do krojenia ścian i den bardzo o ns dbają byśmy coraz dostawali rześkie świeże powietrze przy otwieraniu śluzy wprowadzając materiały.Dodam iż byli tak wspaniali że wywalili otwór na całej wysokości późni wstawili też żaluzje ale kotara otwierana była na całej wysokości wiało jak trzeba .Ile wojny stoczyła obsługa z pomysłami z dyr chochlą by kurtyna otwierała się do pewnej wysokości i wstawili kurtyny powietrzne A dla ciekawości nasza maszyna umiejscowiona jest niewłaściwie wszystkie czynności cięcia ostatecznego tniemy z lewej strony a palety do zdejmowania mamy z prawej ( metr z lewej strony stoi druga maszyna) ciągamy z prawej strony do lewej materiały i na prawo znowu wycięte detale . Byłem świadkiem rozmowy dyr chochli z operatorem formatówki . jak na zadane pytanie dla pana chochli czy uważa iż to jest właściwa organizacja zacytuję odp "będą chodzić cieplej będzie " był to facet bardzo niewygodny więc już nie pracuje bo walił prosto .

@Lidia

Odnosząc się do Pani wypowiedzi na pewno się stara o swoich pracowników , zabrano nagrody jubileuszowe , zabrano trzynastą pensję , stażowe denne.za GN płacą w formie premii , nawet zorganizowano piknik z okazji 25 lecia to była pokazówka bo załoga otrzymała taloniki na konsumpcję za kilka dych , A teraz jak postąpiono z pracownikami i ich akcjami co dostali podczas prywatyzacji BFM . Po przejęciu BFM przez FORTE SA. Wykupiono za grosze bo BFM już niema , nie zamieniono na akcje forte BFM dało a ..............Teraz następny temat jest kadrowa w białym niech się odważy powie: ile osób przyjęto ,ile się zwolniło ,ile zwolniono na przedemerytalny, ile odeszło na emeryturę ,ile odeszło na rentę ,ile jest operatorów ,ile jest pomoc w produkcji drzewnej, myślę że to nie tajemnica zawodowa a i matematyka prosta

HUDSUŁ
@DIK

A jednak jesteś o ich stronie przez tego typa dużo ludzi płakało a teraz męczy Białystok

@Lidia

A teraz napiszę o morale załogi- otóż za dyr chochli miało taki zdarzenie nazwę tego pracownika jako 2xM był robolem na produkcji poznał stanowiska w/w dyr zrobił go majstrem więc się wykazał pozwiększał normy tam gdzie robił bo znał. Ale karma zawsze wraca było lato przyszedł na GN sobotę na bani podpieprzyli go do dyr. był na kontroli, dał mu szanse by sam się zwolnił natychmiastowo, po pewnym czasie przyjął na robola i szybka droga awansu majster i kierownik zmiany na końcu .A co ma sądzić załoga i niech Pani sama odpowie sobie czy to jest normal.

MEDYK
@Lidia

O to opiszę gabinet lekarza medycyny pracy z którym jest podpisana umowa na świadczenie takowych usług sprzęt z czasów wczesnej komuny ,brak laptopa lub komputera do odczytywania wyników z nośników elektronicznych,większość jednostek służby zdrowia tylko w taki sposób dokonuje zapisy ,dokumentacja wypisywana ręcznie czasami trudno odczytać co napisane ,w piątki ma zarezerwowane na rekonesans po zakładach pracy nigdy jej nie widziałem w fabryce ,Z tego co wiadomo nie wychwyciła profilaktycznie nie prawidłowości podczas badań okresowych .Są super gabinety w białym wszystkie spec. lekarzy w jednym miejscu i sprzęt najnowszej generacji w gabinetach - dlaczego trzymają się tego gabinetu czyżby znowu chodziło o koszty

@Szczęśliwy pracownik : )))

Hajnowski dyrektor powiedziałby Ci, taki mamy klimat, ze latem jest ciepło a zimą zimno!

@HUDSUŁ

Ha ha przez typa dużo ludzi płakało , bo osioł nie dostał porządnie wp.....ol w ciemnej uliczce wieczorową porą . A forte już zatrudnia chyba ukraińskich cyganów bynajmniej tacy pojawili się w Suwałkach tak dbają o swoich pracowników żenada !!!!!!!!!!!!

Praca
@Lidia

Firma renomowana( dobra bajka) dba o dobro pracowników z Ukrainy.Pracowników okrada jak się da .Pracownicy pracują za wymuszony przez pracodawce dzień wolny w tygodniu .Przychodząc w sobotę dzień za dzień .To gdzie tu kodeks pracy

dik

Z całym szacunkiem do Pani osoby, ale stanowisko jakie pani zajęła w drugiej części wypowiedzi wychwalając FORTE SA jak to na pewno dba o swoich pracowników jest bzdurą .Nigdy się Pani nie zastanowiła a może Pani się uda wręcz sprowokować by ktoś z Zarządu FORTE SA dał wiarygodne zaprzeczenia tym co wypisują tu na forum iż są to bzdury .Na innych portalach są wypowiedzi z podpisami z kierownictw . Na pewno tu nikt się nie odważy bo to sprowokuje wręcz lawinę nie przychylnych wypowiedzi i co gorsze mających oparcie w dokumentach . Sam takowe posiadam jak Panin zobaczy i usłyszy do czego Panią zachęcam ,chętnie się spotkam .Zobaczy Pani tą nowoczesność i jaki jest szacunek do ludzi .Ten zakład znam od nowości ,Pisałem całą historię dobre i nie dobre sprawy ,Można porównać prace wszystkich kierujących firmą i traktowanie ludzi oraz tworzenie atmosfery w pracy przez dyrektorów .To byli ludzie z klasą i kulturą osobistą będąc na hali zawsze pierwsi czynili ukłon w stronę pracownika a tym bardziej kobiety nie ważny był wiek .O to pokaże przykład jeszcze za B.F.M zmarł pracownik na czas pogrzebu zatrzymano zakład ludzie udali się na pogrzeb pożegnali kolegę kierownik Stanisław J...... zabrał głos nad trumną powiedział kilka słów o tym pracowniku podkreślił jego zasługi .Teraz też odchodzą ludzie i co nie stać szanownych dyrektorów by coś powiedzieć nad trumną o tym pracowniku wysyłają jakąś delegację .A będąc na hali albo telefon przy uchu albo łapy w kieszeni po łokcie a słowo dzień dobry to nie istnieje

@dik

Już te czasy nie wrócą ,teraz światem rządzi pieniądz i na kij komuś tam jakaś kultura dyrektorów, robol to robol ma ryć i tyle, może Ukraińcy nauczą tej kultury jak któremuś odwali na odlew ,jak go wk....ą

DIK

A teraz opiszę zdarzenie z lata 2017r Była głośna sprawa rolnika który wywiózł Ukrainkę i pozostawił na ławce po wylewie zrobiono szum medialny nawet LIDL zerwał z nim umowę na dostawę płodów .Podobne zdarzenie w oddz.w białym na pilarkę postawiono młodego pracownika angaż (pomoc produkcji drzewnej) szybko dawaj, dawaj , pracownik obcina palce w prawym ręku (wypadek) jak się okazuje nie był szkolony na tym stanowisku(traktuj nie podpisane miał papiery) Naciski by po wypadku podpisał, nie zrobił tego ale już nie pracuje dalej. Wam zadam pytanie kto wspierał tego człowieka psychicznie ,dla niego tragedia życiowa inwalida z młodych lat.Z tego co wiadomo nawet policja prowadziła sprawę.Na pewno pozbyto się problemu umowa się skończyła .

dik

Szanowni państwo nic nikomu nie ujmując ale chcę uzmysłowić że jak może być dobrze w firmie produkującej meble jak majstrami nie są technicy drzewiarze a tm tak jest są rolnicy ogrodnicy itd Teraz zadam pytanie czy leczy w szpitalu ludzi weterynarz na pewno nie ale jak by wyglądało jakby to inżynier rolnictwa wypisywał recepty na leki. Wcześniej tak było byli ludzie z wykształcenia drzewiarze Potrafili ocenić co zrobić z brakami jak zagospodarować a teraz to ja np: pokazuję że zagospodarowałem tekturę z zabezpieczeń palet lub fizelinę , ale że idą braki do kontenera to normalność, dość ciekawe też wygląda iż zdjęto urządzenie załadowczo-podawcze na maszynie bo wolniej podawało iż człowiek i znowu parodia za zmianę człowiek podał np; 100 szt więcej niż podało by urządzenie ale jak to się ma do 4000 szt/ na zmianę nikt nie patrzy na koszty ale ważne są sztuki . Tak samo można pokazać iż pracują w sobotę na GN a poniedziałek jest brak dobrego zabezpieczenia w robotę, ale zarobiliście na GN-ach .Jak można lepiej zorganizować pracę w tygodniu i ją zrobić a te pieniążki dać np ; na podwyżki

dik

A dla ciekawości że to co piszę jest prawdą wspomnę wspaniałych ludzi dyrektorów Janusz P...... zastępca Leszek L..........Wiktor P............Janusz S............. Ale przejdę do socjalu otóż gdy ruszał zakład 1976r na terenie miasta były bloki wybudowane i oddane dla pracowników BFM (wieżowce róg Branickiego Warszawskie i na osiedlu Piasta jak również blok przy zakładzie 75 mieszkań jak tymczasowo hotel robotniczy (opłaty były groszowe) pracownicy mieli zapewnione dzieciom miejsce w przedszkolach i żłobku ,duża świetlica stołówka (opłaty za posiłek za wsad materiałowy) przychodnia z gabinetami ,wypożyczalnia namiotów nart itd. finansowany zespół ludowy ,drużyny strażacki, no i dofinansowanie wycieczek i wczasów (posiadali własny autobus) bale sylwestrowe 1985r budowa bloku na 90 mieszkań przy zakładzie dla pracowników Umożliwianie podnoszenie kwalifikacji (technika wieczorowe i zaoczne - udzielanie urlopów szkolnych dodatkowe wynagradzanie za dobre wyniki w nauce nagrodami pieniężnymi) ale był poziom nie wszyscy muszą być technikami zaczynało około 60 osób po roku zostało 32 osoby szkołę skończyło 14 a maturę zdało 12 A teraz wspomnę o poborach były dużo wyższe niż średnia krajowa .W tamtym czasie dużo osób miało dzieci jedna osoba pracowała i dawali radę .A teraz przejdę do teraźniejszości zarobki dużo niższe niż średnia krajowa,koszt metra 2 mieszkania dwie pensje w FORTE SA ,żadnych dodatków świątecznych ,zabrano trzynastą pensję ,praca system 4-o brygadowy brak nadziei na własne m bo i z czego odłożyć, totalny brak szacunku dla pracownika, rotacja kadry straszna , maszyny nowoczesne ale dobite podkręcone na ful obroty (dla ciekawskich powiem tak samochód wyciąga 140 /h to go piłuj dzień w dzień tyle samo a może da się i więcej )Powiem tak dobra firma i założenia dobre i można osiągnąć taki sam efekt jak opisuję wcześniej . Przecież to jest produkcja wielkoseryjna czyli koszt wytworzenia detalu jest minimalny ale żeby to mogło być to musi być dobry potencjał w ludziach a nie tak jak że jak nie zapakowali paczek do końca serii bo były braki wrąbano nagany. Toż to jawna demoralizacja następny raz wsadzą braki lub byle co i reklamacje .Czyżby Pan Prezes to popierał takich dyrektorów i działanie

dik

Czytam i własnym oczom nie wieżę ciekawe jak podejdą inne zakłady do tematu

Pracownik z Forte

Po co sie tu prężycie w tych teoriach? Trzeba babę znaleźć, rozmowic się. Nie ma nic gorszego niż śląska baba ale z zasady pomoże nawet jak gębę drze. Do roboty a nie pisać wiersze.

kloc

Dobrze ktoś podpowiada ja tylko dodam zmniejszyć godziny dla związkowców w poszczególnych zakładach a tej Pani dać pełny etat . Ona da rady a na pewno będzie traktować wszystkie zakłady równo i załoga na tym skorzysta .

STOP
@kloc

Każdy zakład ma swoją organizację związkową. W każdym zakładzie ludzie wybrali sobie przewodniczących i są zadowoleni. Nie róbcie tu wyborów, wybory już były a dla tych co nie wiedzą powiem że nie ma wspólnej organizacji związkowej, każdy zakład ma niezależną.

@STOP

Każdy sobie rzepkę skrobie , wszyscy czyli nikt, w jedności jest siła ktoś w pory robi, jest zarząd nad dyrektorami( zakładami) w związkach też powinien był lider nad przewodniczącymi by spinał to do całości i jedności w działaniu przemyślcie to

Kola
@kloc

Nie wciskajcie swojej przewodniczącej innym zakładom. Lider każdego zakładu wie jakie są u niego problemy i je rozwiązuje. Nie ma sygnałów z innych zakładów że u nich jest złe zarządzanie w związkach. A Białystok nich robi w Białymstoku.

@Kola

To wcale nie powiedziane że będzie z bialego ale musi być lider jednoczący dopiero macie siłę przebicia

@STOP

Facet co ty pieprzysz , zarobki dno, atmosfera pracy tragiczna , niedogrzane hale ,organizacja pracy na poziomie miernoty

WSTAW jeszcze Interaktywność

Jaki Czan
@W

Ale wpadka. Brakuje E

W

Nauka Inteligencja Wyjątkowość Nieustępliwość Skuteczność Konkretność Atrakcjnść

W

Z tego co wiem na takiego lidera 4 zakładów związków nadaje się ta pani z Białegostoku kobieta ma werwę co wy na to

lucky
@W

tam sa dwie panie

apacz

Nie zgodzę się z twierdzeniem że i......... to są to są bardzo mądrzy ludzie tylko polskie prawo pozwala by w dodatku jest tak zrobione by prosty człowiek za złotówkę zgnoił drugiego , a sytuacja ekonomiczna zmusiła do dodatkowej pracy. Ale trzeba się zastanowić czy warto swój czas oddawać za marne srebrniaki kosztem zdrowia i rodziny. Oni mają więcej do stracenia. Dodam jedno dobry ekonomista czyli dobry (usunięte przez administratora) potrafi ustawić tak by nic nie robić a dobrze żyć.

APACZ

ktoś pytał o zamieszczaniu filmików i zdjęć istnieje taka możliwość na (usunięte przez administratora) ale uwaga trzeba mieć zgodę osób filmowanych na zamieszczanie wizerunku i głosu ,Temat jest do załatwienia zakryć twarz i zrobić mutację głosu Zobacz jakie są tam filmiki a jakie teksty np :rozmowy telefoniczne

apacz
@APACZ

y.o.u.t.u.b.e.

trak

Na stronach forte Białystok coś piszą o strajku i wyjściu z spotkania dyrektorów

Darek
@trak

I coś wiadomo o tym strajku? To tylko czcze gadanie, czy serio coś jest na rzeczy?

@Darek

Widać tylko gadanie! Ludzie mocni na forach, wyżywają się przed ekranami, a w pracy czapkowanje kierownikom i mistrzom! Widze to codziennie, ręce opadają! Firma kamuflażem pędzona! Ale cóż, przykład idzie z góry! Sama smeta, na jej czas zakład pracy niczym (usunięte przez administratora) Ludzie w zapiętych koszulach pod szyję, nawet rękawie nie mogliśmy mieć porozpinanych! (usunięte przez administratora) Jestem zniesmaczony do granic!

Ktoś z Podlasia

Spokojnie. Białystok nie odpuścił i nie odpuści aż do końca. Zawsze byliśmy na pierwszej linii frontu i ostatnim bastionem w jednym.

robol z montażu

Smeta ha ha debilowaty wymysł i stanowiska opierdalaczom co niby takie mądre , a płaca w forte jaka? z przed 10 lat sredni ponad 3 tys , a jak jest w kraju !!!!!!!!!!!?

@Ktoś z Podlasia

A może by tak się wszystkie związki skrzyknęły już najwyższy czas by podnieśli płace , na Suwałki nie macie co liczyć lider związkowy tzw przewodniczący dostał funkcje szmaciarza i to dobrze płatną wydaje ciuchy , to tak jak w wojsku szef i roboli olewa po cholere ma się narażać dyrekcji!!!! Związkowcy ha ha chyba niedorajdy .

BÓBR
@robol z montażu

O jakich ty związkowcach mówisz trzeba zadać pytanie a jaka jest jakość kadr w związkach i kogo reprezentują Tam są ludzie dbający o własne interesy i tyłek. Dobrze o tym wiedzą dyrektorzy

BÓBR
@BÓBR

Policja i nauczyciele wywalczyli idąc na l 4 taka szansa jest i tu ktoś musi dać przykład może białystok się chwali że takie........ to był dobry przykład

Ktoś z Podlasia
@robol z montażu

Nie ubliżając nikomu ani się nie wywyższając, to związku z Suwałk, Ostrowi i Hajnówki są.... Sorry, ale jakoś Białystok umie tylko walczyć a reszta siedzi i czeka na wyniki. Jak by tak wszystkie zakłady się dogadały to pan prezes już dawno by zmiękł.

bóbr
@Ktoś z Podlasia

A CO ZWIĄZKOWA Z BIAŁEGO NIE MOŻE POJECHAĆ I SPOTKAĆ SIĘ Z ZWIĄZKOWCAMI Z TYCH ZAKŁADÓW PRZECIEŻ MA GODZINY i prosić o wsparcie co każdy sobie rzepkę skrobie Panowie w jedności siła , a nie podziały ,do roboty

@BÓBR

Ha policja i nauczyciele wywalczyli idąc na l 4 to inna bajka, kto z robotników pójdzie na takie zawołanie typu akcja l 4 , zaraz zrobią naloty i sprawdzanie wiarygodności zwolnienia i wezwania na Młynową do ZUSU haaaha

@robol z montażu

W Hajnówce ja idziesz na L4, nawet jeden dzień, obcinają Ci 100% premii, tak z nami pogrywają! Gdzie się odwołać? To są ustalenia wewnątrz zakładowe i już!

boro

zawsze najpierw trzeba stracić by późni coś dostać , lepiej raz stracić kilka zł by późni dostać kilka setek . Oni zawsze więcej mają do stracenia niż wy .

Lucky
@bóbr

Nasza ma prosić o pomoc? Nasza dla nas walczy. Reszta jak chce może do nas przyjechać. Latem wszyscy przewodniczący w Białym byli na rozmowach z naszą przewodniczącą i drogę znają. Zapraszamy.

@Lucky

Nieważne kto do kog ma jechać najważniejsze by był jedność w działaniu Nie można doprowadzić do takiej sytuacji np część produkcji z białego przenoszą do x zakładu i dają tam GN , bialy nie ma roboty i trzeba redukować ludzi z produkcji i wtedy każdy się cofa. W tym przypadku macie się wspierać a nie niszczyć nawzajem Dobra firma ma dbać o ludzi A Wasz dyrektor na pewno nie będzie dbał o Waszą kasę poczytajcie historię z Przemyśla To Wasza przewodnicząca jest najbliżej władz regionu i może mieć lepszy kontakt o poradę .Ktoś musi być DOMINANTEM BO JAK WSZYSCY TO ZNACZY NIKT

@boro

boro ma rację musi ktoś koordynować i skupiać ludzi podziały w jednej firmie na nasza i oni to tragedia każdy ciągnie w różne strony Musi być jeden kierunek a jak lider z jakiegoś zakładu dał się przekupić dla dyrekcji związek musi być silny a liderzy czyści

@BÓBR

No właśnie mówię o takich związkach co tylko istnieją na niby, w zakładach i nic nie mogą wskórać by żyło się nam godniej i za godną płacę , a zarobki jakie są to wiemy z przed 10 laty bo pensje za grudzień nawet 2 tys nie przekraczały żenada , mają nas za białych murzynów !!!! Niewolnictwo w XXI wieku.

LOLO

Żenada co to za dyrektorzy iż w XXI wieku mają takie podejście do robola co to za robol :chory, mniej wydajny, stwarzający zagrożenie bezpieczeństwa innym np: kierowca wózka( wysokie ciśnienie -zawał,)sianie wirusami w koło i zarażanie innych,mniej sprawny motorycznie robol - nieważne jaki jest stan robola a liczy się sztuka absurd - to kierownictwo powinien przeszkolić ich lekarz medycyny pracy ON KATEGORYCZNIE POWINIEN ZAJĄĆ W TEJ SPRAWIE STANOWISKO I TO NIEZWŁOCZNIE

Kjgyr
@Ktoś z Podlasia

Tam nie ma związków siedzą dobrani ustawieni ludzie.Wszystko to skurwysyń.,two samo powoli siebie nawzajem zjada. Zarządzanie płace itp są wynikiem poleceń z góry prezesa itd i podobnym.Wszystko jest zaplanowane nie ma przypadku

beryl

No właśnie mam małe pytanko - cały czas jest płacz iż brakuje ludzi do pracy a ile wysłano pracowników z Białego na przedemerytalny, i co podawano jako powód ,bo z tego co wiadomo to sprawa dla proroka się kłania ,

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042