Decora S.A.

Środa Wielkopolska

Opinie o Decora S.A.

Paulina

@JW a coś więcej możesz powiedzieć na temat pracy w firmie Decora S.A.? Co wpływa na to, że uważasz, że normalnie i dobrze pracuje się w tym miejscu? Są jakieś benefity czy inne udogodnienia, które szczególnie Ci się podobają?

JW

normalnie i dobrze pracuje się w tej firmie.

Paulina

Nikt się nie wypowiada na temat firmy Decora S.A. Pamiętajcie pracownicy, że pisząc opinie możecie pomóc komuś w aplikacji. To jednak może ktoś chce się wypowiedzieć na forum?

Paulina

@Pawlo usuwane są tylko opinie, które naruszają regulamin lub dobre imię firmy. @Olek duża liczba ofert pracy nie musi świadczyć o rotacji, bo czasem jest to związane z rozwojem firmy. @Pracownik niekoniecznie się zwalniają, może firma ich zwalnia. Najlepiej gdyby pracownicy Decora się wypowiedzieli.

Czy może ktoś wyjaśnić jaka jest przyczyna, że przedstawiciele handlowi dosyć często się zwalniają? Może rzeczywiście niskie zarobki nie przyciągają fachowców?

Olek

Widzę, że firma ma długą listę ofert pracy, to już jest problem!

Zainteresowany

Witam, Otrzymałem zaproszenie na kolejny etap rozmów, na który mam przygotować prezentacje. Nie za bardzo rozumiem zasadność tej prezentacji, gdyż tego typu rzeczy raczej robi się po otrzymaniu pracy w danej firmie. jaką mam pewność, że moja prezentacja nie zostanie wykorzystana przez firmę, a ja i tak pracy nie dostanę. Czytając opinie na temat powyższej firmy, zastanawiam się czy w ogóle warto iść ta tę rozmowę.

Paulina

Osoby zainteresowane pracą w Decora S.A. mogą zapoznać się wywiadem (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8633,wywiad-barbara-bojarczuk), w którym pracodawca opisuje jak wygląda rekrutacja. @Waldi a Ty jesteś zadowolony z Decora S.A.? Opowiesz o swoich doświadczeniach i czy warto aplikować? Myślę, że nie jedną osobą to zainteresuje.

Waldi

Jak dobra firma jako pracodawca to i nie mają zbyt dużych potrzeb kadrowych. Ocenianie firmy jedynie na podstawie rozmowy jest nieuczciwe i nieobiektywne.

Olga

Decora była wielokrotnie honorowana i nagradzana za osiągnięcia i profesjonalizm w działaniu. Od 12 lat jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. To nie jest mała firma i do tego jest prężną firmą glaciate rozwijającą się . Słyszałam, że idą na dalsze rynki!

Narzekają niektórzy chyba tylko po to żeby narzekać. Jak człowieku miałeś lepszą prace z wyższymi standardami to dlaczego tu szukasz roboty?. Takie pajacowanie żeby denerwować ludzi i odebrać innym, może lepszym kandydatom chęć do startowania, to jest nieuczciwe.

asa

O co chodzi? Rekrutacja cięgnie sie tygodniami czy po prostu nie informują, że dziękują? Straciłem czas na rozmowe i testy i nawet nikt sie nie kwapi żeby cokolwiek odpisać. Przyzwyczajony jestem do innego standardu. Słabo

Amator

Na jakie warunki może liczyć przedstawiciel handlowy, może ktoś wie?

Olek

Szukam dobrze płatnej roboty i słyszałem sporo dobrego o firmie. Trochę martwią mnie opinie na forum ale właściwie zawsze jest tak, że osoby mające na pieńku z firmą piszą o niej źle. Sądzę, że ocenie ją osobiście.

Nerka

Czy jesteście pewni, że Decora nie zasługuje na dobre opinie? Najbardziej mnie martwi , że opinie piszą głównie osoby które mają problemy w firmie, !

XXX
@Nerka 18.06.2017 19:04

cHCE SIĘ ZATRUDNIC U WAS NA PRODUKCJI. nAPISZCIE MI PO ILE GODZ. ROBICIE I JAKA JEST WYPŁATA.

@XXX 21.07.2017 10:01

Masz system 4 brygadowy więc godzin wychodzi od 168 do 192 z rocznym systemem rozliczania. Praca zależnie gdzie się trafi może być łatwa do trudnej . Na hali dość gorąco i duszno. Obecnie nie wiem ile zarabiają na początek ale kokosów na pewno nie będzie

Olek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka informacji? Jakie wymagania stawia firma przed przedstawicielem handlowym? Jakie wyposażenie posiada?

były
@Olek 13.06.2017 22:09

daj sobie spokój rotacja przedstawicieli jest tak duża, że nie jesteś w stanie poznać wszystkich bo tak szybko uciekają, zawsze brakuje kogoś z zespołu nigdy nie ma tak aby wszystkie regiony miały handlowca o czymś to świadczy, nie liczą się z ludźmi w ogóle.

prawda

co to za serwis obiektywny, skoro usuwa wypowiedzi zamieszczone w temacie...? żenada!!! co do firmy jeszcze raz napisze, omijać z daleka!!!

ataner

na produkcji

Paulina

@Alek to znakomicie, że jesteś zadowolony z pracy. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach z Decora S.A.? Jakie jeszcze pozytywne strony pracy znalazłeś? @ataner, o warunki pracy na jakim stanowisku pytasz? Pamiętajmy, że mogą się one od siebie nieco różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.

ataner

jak wypada grafik w miesiacu z tego co wiem to sa dwa dni rano dwa popołudniu i dwie nocki ile jest po tym dni wolnych ? a jeszcze w soboty jest wiecej niz 8 godz czy ilosciowo jak teraz przypada w kodeksie pracy jest 40 godz tyg ? jakie zarobki na ta ilosc godz? i ile dni ok w miesiacu przypada wolnych a ile roboczych?

Obecny

Jak człowiek chce to zawsze znajdzie coś o czym może rozpisywać się na forum. Nigdzie nie jest idealnie, bywa różnie ale to nie powód tak oskarżać firmę.

Alek

Decora jako dobra firma obroni sie przed tym wściekłym hejtem!. Bardzo podoba mi sie to co robię, mam super współpracowników

tolek

brawo ;-/

Nowy

Pracuję w firmie trzy miesiące, od maja mam nową umowę po okresie próbnym. Może ktoś powiedzieć, że jeszcze mało wiem. Ale po trzech miesiącach pracy uważam, że negatywne wpisy które się tu pojawiają albo pochodzą od frustratów- nieudaczników albo może działa konkurencja. Firma ma swoje plusy i oczywiście minusy (jak każda) ale dobre strony zdecydowanie przeważają.

Decora w 2016 roku po raz kolejny otrzymała tytuł Perły Polskiej Gospodarki w kategorii: PERŁY DUŻE i myślę, że niektórzy nie zasługują na pracę w firmie. Pracuję tu już wystarczająco długo i niejedno widziałam.

jj

a dlaczego napisałem dwie opinie i żadnej nie widać????/

Paulina

@wito, dlaczego masz takie negatywne podejście do firmy? Dlaczego odradzasz? Proszę, uargumentuj swoją opinię. Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że warunki, atmosfera zależna jest od obejmowanego stanowiska.

wito

odradzam! pracowałem, widziałem, oceniam....dramat!!!

Iza

Decora ma w swojej ofercie pracę w dziale księgowości. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi jak się pracuje w firmie? Czy są jakieś dodatki do pensji typu socjalnego?

CookieDemon

Witam. Pracuje na produkcji, ogółem firma mi się podoba, pracownicy są spoko nie wiem czemu niektórzy dają negatywną ocene firmie. Pewnie ci co myślą ze są ekspertami, szkoda ze siedzenia przed monitorem i narzekania jakie to wszystko złe. Pozdrawiam :D

Paulina

Zapoznaliście się z wywiadem z firmą Decora S.A. zamieszcoznym na portalu GoWork.pl? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8633,wywiad-barbara-bojarczuk

Ola S

czy w tej firmie można liczyć na szkolenia? czy na stanowisku specjalisty obsługi klienta też są jakieś szkolenia poza normalnym przyuczeniem do pracy na stanowisku? widziałam, że szukają kogoś z językiem niemieckim.

Paulina

@lolo, możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Decora S.A.?

Paulina

@Radotomo co masz na myśli?

Radotomo
@Paulina 07.03.2017 09:26
@Radotomo co masz na myśli?

Po co mam się rozpisywać jak i tak mój wpis stąd zniknie Z resztą czyjaś ostatnia opinia, nie pamiętam nicku, została usunięta Coś czuję, że to co teraz tu tworzę też szybko zostanie zlikwidowane :)

Radotomo

Bardzo ciekawe miejsce do pracy :), i 'ciekawe' jest tu słowem kluczem ;)

Paulina

@zainteresowany niestety nie mogę Ci pomóc, ponieważ nie posiadam takich informacji. Jestem pewna, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej dowiesz się wszystkiego na temat zarobków.

zainteresowany
@Paulina 28.02.2017 14:21
Aktualnie zamieszczonych jest wiele ofert pracy. Firma szuka między innymi Magazynierów. Zainteresowani? :)...

Paulina chciałbym się dowiedzieć na jaką umowę i na jakie pieniądze może liczyć początkujący magazynier

Obrońca

Taka małostkowość przemawia przez niektóre osoby. Często bywa tak, że dwie osoby się nie tolerują . Ktoś musi ustąpić! Dlaczego oskarżacie dobrą firmę .

Obecnystały

Świetna firma a te zjadliwe wpisy świadczą o małości ludzi piszących je. Ciekaw jestem czy to konkurencja ich wspiera czy są tak pracowici, szkoda że nie w firmie.

Oburzony

Jak ktoś chce to zawsze może o coś oskarżyć firmę!! Ludzi sami robią sobie świństwa a później to wina szefostwa. Zamiast szukać powodu do oczerniania weźmy się za pracę. Nigdzie nie jest idealnie ale żeby było dobrze trzeba o to zabiegać! Decora to normalna firma.

Lobel

Czy Decora w dalszym ciągu potrzebuje pracownika na stanowisko głównego technologa? Jeśli otrzymam jakąś informację będę wdzięczny. A może coś więcej o firmie, ja wiem że jest fajna?

sdad
@Lobel 01.02.2017 12:56

Tak, z tego co wiem to nadal szukają

Obecny

Decora to dobra firma , ma fajną załogę ale trafiają się malkontenci. Żadne wysiłki nie pomogą jak się ktoś uweźmie.

Lipa :)

Jeśli ktoś myśli o rozwoju zawodowym opartym na obcowaniu z zaawansowaną technologią to nie jest to firma dla niego:) poza tym ludzie tam pracujący są jak najbardziej OK, nie wliczając jednego osobnika:) Pozdrawiam :)

Niepracujaca
@Lipa :) 17.12.2016 10:15

Hymmm chyba wiem nawet o kim mowa ;)

tiger

Coś ci się wydaje, że chyba zostałeś zwolniony @FANŚLASKA skoro piszesz takie rzeczy na innych pracowników..nie wiem czego się spodziewałeś jako ph-owiec samej pracy w biurze?

farna

Współpracujesz ze sklepami tradycyjnymi i specjalistycznymi wiec wiesz może być różnie szczególnie z tymi pierwszymi ale generalnie to znana marka więc pewnie część kontraktów i kasy z nich masz na stracie

Arek

@Raz a znasz może dokładniej wysokość wynagrodzenia? Jak to tak średnio wychodzi? Wiadomo, że to bardzo subiektywna ocena to "dobrze" płatne, ale wydaje mi się, że PH w Decora ma raczej w miarę łatwo o prowizje?

Raz

Ogólnie to Decora ma fajne ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy Kanał sprzedaży: Sklepy Specjalistyczne oraz Sklepy Tradycyjne bardzo dobrze płatne

mariusz

@ciekawy wygląda bardzo dobrze :) Nie no, nie wiem o co konkretnie pytasz, ale ogólnie warunki są w porządku, wypłata zawsze na czas, nigdy nie trzeba się dopraszać o wynagrodzenie. Atmosfera też raczej w porządku

ciekawy

Specjalista Sprzedaży i Obsługi Klienta ze znajomością języka angielskiego/rosyjskiego jest teraz potrzebny. Dajcie znac jeszcze jak praca wygląda u nich.

fvbfcv

@bubu no wlasnie to wazne bo przeciez jak wiaodmo na kazdym stanowisku stawki sa inne..i tez wole keidy jest podawana od razu kwota w netto a nie w brutto

Zostaw opinię o Decora S.A. - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decora S.A.