Decora S.A.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Decora S.A.

Piotr

Prędzej drzewa urosną na księżycu niż ta firma zmieni podejście do pracowników. W ubiegłym roku nowi pracownicy zarabiali więcej niż już pracujący. Tak było na magazynie ale podejrzewam że to akurat wina mało ogarniętego kierownika

Izabela
@Piotr

A teraz nowi pracownicy ile zarabiają ?;)

Piotr Nowy wpis
@Izabela

Niewiele mniej lub tyle samo co reszta;) Były niedawno podwyżki ale szału nie ma.

Ona
Kandydat

Ogłoszenia o pracę na produkcji pojawiają się notorycznie. Nie wiem jakie trzeba mieć kwalifikacje by tam pracować i kogo szukają ale widocznie z wykształceniem średnim wg osób rekrutujących marne szanse ..... Złożyłam 2x cv.... I cisza.... (usunięte przez administratora)....!!!

Maja Nowy wpis
@Ona

A masz jakieś doświadczenie z przeszłości w takiej pracy? Bo może o to się rozchodzi co

Ona Nowy wpis
@Ona

Dlaczego zmieniacie moja opinię dopisując własne zakończenie!!!!!

Ona Nowy wpis
@Maja

"proste prace manualne przy wytwarzaniu produktów" ..... Naprawdę trzeba się urodzić z takim doświadczeniem. Jeśli ktoś chce pracować to będzie ale skoro firma szuka bóg wie kogo na produkcję to nic dziwnego że ogłoszenia tej firmy są przez cały rok na okrągło......

Ciekawski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Kandydat

Ktoś napisze jak jest obecnie?? Zastanawiam się nad złożeniem CV. Macie związki? Warto wogole wysyłać CV?

pytek
Kandydat

Czytam opinie o Dekorze, bo zamieścili ogłoszenie o pracy i naturalnym jest sprawdzenie wiadomości od pracowników na temat przedsiębiorstwa. Mnie interesuje atmosfera i zarobki. Niestety zauważyłem, że administrator namiętnie usuwa wpisy. Czytając to co piszą ludzie wątpię, żeby były to brzydkie słowa. Usunięto z mojego punktu widzenia kluczowe informacje, dot. zarobków i atmosfery = działań dyrekcji. I właśnie moje pytanie brzmitak: Skoro to jest forum dot. opinii na temat pracodawcy i możliwości umieszczania ogólnych informacji dot. zarobków w danej firmie, to dlaczego jakiś administrator z GOWORK usuwa jak by nie patrzeć kluczowe informacje? To po co jest ten portal, skoro nie można umieszczać tu swoich opinii i podstawowych informacji? Jest to dla mnie niezrozumiałe.

blik
@pytek

Bo jest to tajemnica handlowa.

Krzysztof
@blik

Atmosfera w firmie to tajemnica handlowa? :D Od kiedy? :D

B
@Krzysztof

Od zawsze.

Syfon
@Krzysztof

Czyli jak jesteś kandydatem do pracy to tajemnicy nie ma Zgodnie z przepisem art. 23 ust. 1 UZNK, przestępstwo popełnia ten, kto wbrew obowiązkowi ciążącemu na nim w stosunku do przedsiębiorcy, ujawnia innej osobie lub wykorzystuje we własnej działalności gospodarczej informację stanowiącą tajemnicę przedsiębiorstwa, jeżeli wyrządza to poważną szkodę przedsiębiorcy

@Syfon

tak

Potencjalny
@pytek

Dolaczylam dzisiaj swoja opinie o Decorze. Administrator usunal cale zdania, zostala moze polowa mojej wypowiedzi. Nie bylo tam zadnych przeklenstw, nazwisk ani nic. Taki sens opinii tutaj :)

Obsługa klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Na spotkaniu była szefowa działu (chyba). Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze.

Pytania

pytania z zakresu doświadczeń w obsłudze klienta oraz znajomości systemu SAP

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

north

..ja pracowałem 1 tydzień..4 brygady jedna niedziela wolna i 8 t rolek na końcu taśmy do pakowania na zmianie...brrrrrr

Monika
@north

I z jakiego powodu tylko ten jeden tydzień? Ta taśma nie podpasowała jednak?

Teresa
@north

A ile godzin dziennie robiliście?

HR kojejny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.
Kandydat

Czy rotacja jest wielka ? Czy w HR jest olbrzymia rotacja ?

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat

Dzień dobry :) Dlaczego jest cały czas tak dużo ofert pracy od Decora? O co chodzi? Kosmiczne wymagania wobec kandydata czy nieciekawa firma? Jako jedna z nielicznych firm cały czas kogoś szuka, a na wysłane cv nie odpowiada w ogóle.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Decora S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Firma Decora S.A. szukała pracowników na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej w mieście Środa Wielkopolska. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

heter
@Administrator

rozmowa i proces przyjęcia do pracy ok.....miała być nowoczesna ,,kosmiczna '' technologia w firmie a prawda okazała ciężka i monotonna. (usunięte przez administratora)

Edyta
@heter

Matko, ale w jakiej to skali? Chyba nie dziennie? Nie chce się aż wierzyć, żeby tyle przez ręce przeszło jednemu pracownikowi :0

nerth
@Edyta

na zmianę. 8t

Mira
Kandydat

To miejsce zapewniające robotę na lata? Duża stabilizacja?

nerth

...jestem za

To firma to (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) dla pracownika, (usunięte przez administratora) czasu wolnego(usunięte przez administratora).

Kandydatka
Kandydat

Witam. Mam pytanie, ile czasu trzeba czekać za odpowiedzią po wysłaniu CV?

Ona
Kandydat

Cześć :) Jestem zainteresowana pracą u Was Moze napiszcie mi jako pracownicy ,czy jest ciężko i jakie wynagrodzenia , ogólnie jak u Was jest.Jacy ludzie itp

Volodya

Dobrze się pracuje ?

Dimitr
Kandydat

Co zyska kandydat biorący pod uwagę pracę ? 13 i 14 pensja ? Dodatkowy urlop ? Wyszukane drogie szkolenia i studia podyplomowe ? Coś co wyróżnia ich od innych walczących o wartościowego kandydata ?

Odp. Nie aplikuje.

Nn
@Dimitr

W tej firmie mają za nic wartościowych kandydatów

Ola
Kandydat

Witam Orientuję sie ktos czy przyjmują osoby niezaszczepione

@Ola

Przyjmują ale robię co tydzień niezaszczepionym testy

Joachim
Kandydat

Od dawna poszukują bezpośrednio i przez agencje Inżyniera Utrzymania Ruchu. Potrzebują dużą ilość Inżynierów UR? (usunięte przez administratora)

Helena
@Joachim

A o kobietach coś wiadomo? Też pracują na takich stanowiskach? może bym spróbowała

Xxx
Kandydat

Witam czy Dekora sa, ma jakiegoś swojego lekarza do badań czy każdy idzie gdzie chce ?

Helena
@Xxx

Będziesz się zatrudniać czy dopiero to rozważasz? Też bym chciała swojego lekarza.

mark
Klient

https://www.decora-pl.com/product/autolift-11-wolne-dzialanie-onon/?fbclid=IwAR00OXXoDVs08ojKNb9fteKCsNR1BtQPxAn6h0hFPyFcoSnMlcInx4fZKj8 czy to wasz produkt ?

A.K
Kandydat

Od wielu miesięcy regularnie pojawia się oferta pracy na Kierownika działu Logistyki. Jak zatem funkcjonuje ta komórka i przedsiębiorstwo (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Decora S.A. - Środa Wielkopolska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Decora S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Decora S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decora S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Decora S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Decora S.A., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decora S.A.?

Kandydaci do pracy w Decora S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decora S.A.