Decora S.A.

Opinie o Decora S.A.

Ciekawy

(usunięte przez administratora) Czy firma zwolniła połowę załogi przez przestoje związane z COVID i znów się rozkręca. Czy może się rozbudowuje?

@Ciekawy

Firma ma rekordowe obroty. Ale dzieli je tylko na dywidendy(usunięte przez administratora)

PanizHR_jest_najlepsza

Jak w temacie

Produkcja

Szkoda że bardzo dawno nie było podwyżek na produkcji, pozanormami coraz więcej i coraz szybciej za te same pieniądze jak wszystko drożeje6

Kawon

Jestem przewoźnikiem. Na moje nieszczęście dwa razy ładowałem ładunek do Holandii w tej firmie. Nie ma z kim tam rozmawiać(usunięte przez administratora)nie liczą się z czasem pracy kierowcy, oczekiwanie na załadunek minimum 5 godzin.(usunięte przez administratora)

Specjalista Ds. Sprzedaży

2 etapy

doświadczenie zawodowe nastawienie do aktywnej sprzedaży

Aplikacja

(usunięte przez administratora)A to już na zawsze.myślicie (usunięte przez administratora)

Aplikacja

Chciałem aplikować na Product Managera(usunięte przez administratora) ale już nie ma

Co się dzieje w tej firmie? Non stop rekrutację, na pracuj otwarte rekrutację na kier i technologow już tak dlugo

Zainteresowana

Napisz proszę coś więcej jak wyglądała twoja rekrutacja? Jak wyglądała rozmowa, jakie miałaś pytania, czy była sprawdzana twoja wiedza? Zastanawiam się czy aplikować...

Halina

To jakie trzeba posiadać kwalifikacje aby zostać przyjętym do Decory? Napisałeś 'szukając nie wiadomo jakich' więc zastanawiam się, jakie są wymagania co do posiadanej wiedzy, umiejętności czy doświadczenia?

Ta firma jeszcze funkcjonuje ?

Jagoda

Możesz napisać coś więcej o atmosferze w pracy? Czy są jakieś pozytywne strony pracy w tym miejscu?

Imponujace

Imponująca firma, ale co z tego ma pracownik? Korzyści? Proszę wymienić co najmniej 8 głównych korzyści, jakie odniesie pracownik z poświęcenia swojego czasu właśnie tu, a nie gdzie indziej?

Co jest cudowne wyjątkowe?

Co jest w tej firmie cudowne wyjątkowe, że poszukują z rozmachem kandydatów? Czy płacą takie kwoty, by ktoś z Warszawy czy zagranicy chciał się przenieść? Lub w ogóle wziąć udział w rekrutacji? Jest możliwe około (usunięte przez administratora)pln brutto/miesiąc? Czy to raczej kwoty około (usunięte przez administratora)pln brutto/miesiąc?

Fakty Nie mity

Czy to prawda, że jest ogłoszenie na managera exportu z językiem francuskim biegłym? Tak / nie ? Czy to prawda, że ponownie ? Tak/ nie ? Szukają co jakiś czas ? Tak /nie ? Rotacja jest mała? Tak/nie? Wnioski wyciągnie kandydat czy warto czy nie ?

Potencjalny kandydat

Dzień Dobry, Drodzy Państwo (może wypowie się bezpośrednio firma, może aktualni lub byli pracownicy), Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu ? W jakim stanie są maszyny na parku maszynowym ? Jak wygląda atmosfera w pracy ? Jak wyglądają widełki płacowe elektryka ? Pytam zanim zaaplikuję ponieważ nie chciałbym trafić z deszczu pod rynnę. Będę bardzo wdzięczny za merytoryczne wypowiedzi. Z góry dziękuję,

Wlasnie

Czy w czasie rozmowy pytacie dlaczego poszukiwany jest kandydat? Oni was zapytają czemu zmieniacie czy oni odpowiadają czemu oni zmieniają. Pytacie o rotację?

Macie jakiś ciekawy styl zarządzania pracownikami(usunięte przez administratora)

Pracownik działu eksport

Kochani Jest ogłoszenie na pracownika działu eksport. Dlaczego tak często poszukuje się pracownika działu eksport? Proszę konkrety. Czy to pytanie zadajecie na rozmowie? Co odpowiadają? Jaki tu jest system zarządzania?

Naturalna rotacja

Naturalna rotacja czyli rotacja permanentna na te same stanowiska? I w tym celu użyte narzędzia to head hunters z podmiotów zewnętrznych? Czy tak to jest ?

Rado

Czy tu stale poszukiwany jest potencjalny kandydat albo bezpośrednio, albo przez Head hunterow ? (usunięte przez administratora)

Mike

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Decora S.A. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Decora S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Decora S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decora S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decora S.A.?

Kandydaci do pracy w Decora S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decora S.A.