Decora S.A.

Opinie o Decora S.A.

Jan

Pracuję od roku w decorze w biurze. Nie narzekam, dosyć dobrze płacą plus dają kartę multisport i opiekę zdrowotną. Jest dużo pracy ale bez przesady, nikt za darmo nie będzie dawał pieniędzy.

zainteresowana
@Jan

Multisport jest za darmo czy trzeba coś dopłacać?

Jan
@zainteresowana

trzeba dopłacić ale to są grosze

Paulina

@Były biurowy ale dobrze zapoznałeś się z regulaminem serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin ? Jeżeli tak i nadal nie wiesz czemu z forum zniknęły Twoje opinie o firmie Decora S.A. to możesz się w tej sprawie skontaktować z administratorem (admin@gowork.pl)

Onn35

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca na magazynie w tej firmie a mianowicie panująca atmosfera i wynagrodzenie. Proszę o konkretne szczegóły.

Paulina

@Były może Ty w takim razie powiesz jakie jest to podejście zarządu w firmie Decora S.A.? Nadal dłuższy czas pracujesz w firmie? Myślę, że takie uargumentowanie z Waszej strony dużo by wyjaśniło osobom zaglądającym na forum.

Specjalista Ds. Sprzedaży

2 etapy

doświadczenie zawodowe nastawienie do aktywnej sprzedaży

Paulina

@Saltoc a jakie dokładnie jest to podejście zarządu? Czemu ono powoduje, że nie da się pracować i funkcjonować? Chyba nie jest aż tak źle skoro nadal jesteś pracownikiem firmy Decora S.A. i pracujesz tu już jakiś czas, czyli nie jest to krótkotrwała przygoda z tą firmą.

Saltoc

Jestem w firmie już jakiś czas ale podejście zarządu sprawia że nie da się tu ani normalnie funkcjonować ani pracować, smutne to

Paulina

@Były Biurowy, @Były usuwane są opinie łamiące regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin Negatywne opinie, które nie naruszyły regulaminu zostają cały czas na forum. Możecie napisać swoją odpowiedź na moje pytanie w taki sposób, by komentarz nie musiał być kasowany?

Paulina

@Były a czemu nie chcesz napisać swoich doświadczeń z pracy w firmie Decora S.A. a forum, tylko prosisz o kontakt mailowy? Forum służy do dzielenia się informacjami i pewnie każdy zainteresowany pracą chciałby znać opinię byłego pracownika. Zatem może napiszesz to tutaj?

Były

Dokładnie tak.

Paulina

@PLKN już po świętach i Nowym Roku, więc już na pewno wyjaśniła się kwestia z premią świąteczną. Dostaliście jakiś dodatek do pensji z okazji świąt od firmy Decora S.A.? Czy to jakaś tradycja i co roku jest premia dla pracowników firmy?

PLKN

Witam, co z premią świąteczną dla pracowników decory pracujących przez pośrednika od roku lub nawet więcej ? co do firmy wielki +++. Pozdrawiam

Miłosz

Bardzo proszę o informację jak wygląda praca na stanowisku ph w firmie. -na jakie zarobki można liczyć (podstawa) -jaka flota i czy z samochodu można korzystać do celów prywatnych (czy jest odprowadzany ryczałt za użytkowanie?) -czy są jakieś benefitu typu opieka lekarska,multisport wczasy pod gruszą -jak sytuacja wygląda z realizacją planów,targetów czy celi sprzedażowych.(chodzi o to czy są one w miarę do realizowania) Proszę o rzetelną informacje.Nie chce informacji że firma jest ZŁA albo DOBRA że płacą MAŁO albo DUŻO tylko konkrety. Proszę kompetentne osoby o taką krótką informację. A Panią z firmy Decora proszę o nie komentowanie cyt. " dowie się Pan wszystkiego na rekrutacji" Pozdrawiam Miłosz

Hg
@Miłosz

Konkretnie jak chcesz stabilnej pracy to daj sobie spokój szkoda czasu...

Były
@Miłosz

Podaj mi proszę swój e-mail z chęcią udzielę informacji jak wygląda praca w tej firmie.

fantom

paulina2ax33@onet.pl prosze tez o informacje na emaila

derru

Proszę o bliższe informacje jak wygląda praca ph,jaki samochód,jakieś benefity,jaka kasa.

Paulina

@JW a coś więcej możesz powiedzieć na temat pracy w firmie Decora S.A.? Co wpływa na to, że uważasz, że normalnie i dobrze pracuje się w tym miejscu? Są jakieś benefity czy inne udogodnienia, które szczególnie Ci się podobają?

JW

normalnie i dobrze pracuje się w tej firmie.

Paulina

Nikt się nie wypowiada na temat firmy Decora S.A. Pamiętajcie pracownicy, że pisząc opinie możecie pomóc komuś w aplikacji. To jednak może ktoś chce się wypowiedzieć na forum?

Paulina

@Pawlo usuwane są tylko opinie, które naruszają regulamin lub dobre imię firmy. @Olek duża liczba ofert pracy nie musi świadczyć o rotacji, bo czasem jest to związane z rozwojem firmy. @Pracownik niekoniecznie się zwalniają, może firma ich zwalnia. Najlepiej gdyby pracownicy Decora się wypowiedzieli.

Czy może ktoś wyjaśnić jaka jest przyczyna, że przedstawiciele handlowi dosyć często się zwalniają? Może rzeczywiście niskie zarobki nie przyciągają fachowców?

Witam, Otrzymałem zaproszenie na kolejny etap rozmów, na który mam przygotować prezentacje. Nie za bardzo rozumiem zasadność tej prezentacji, gdyż tego typu rzeczy raczej robi się po otrzymaniu pracy w danej firmie. jaką mam pewność, że moja prezentacja nie zostanie wykorzystana przez firmę, a ja i tak pracy nie dostanę. Czytając opinie na temat powyższej firmy, zastanawiam się czy w ogóle warto iść ta tę rozmowę.

Paulina

Osoby zainteresowane pracą w Decora S.A. mogą zapoznać się wywiadem (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8633,wywiad-barbara-bojarczuk), w którym pracodawca opisuje jak wygląda rekrutacja. @Waldi a Ty jesteś zadowolony z Decora S.A.? Opowiesz o swoich doświadczeniach i czy warto aplikować? Myślę, że nie jedną osobą to zainteresuje.

Waldi

Jak dobra firma jako pracodawca to i nie mają zbyt dużych potrzeb kadrowych. Ocenianie firmy jedynie na podstawie rozmowy jest nieuczciwe i nieobiektywne.

Zostaw merytoryczną opinię o Decora S.A. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Decora S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Decora S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decora S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decora S.A.?

Kandydaci do pracy w Decora S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decora S.A.