Decora S.A.

Opinie o Decora S.A.

uy

czy ktoś może napisać jak się pracuje w systemie czterobrygadowym? szukają ludzi do pracy i w ogłoszeniu jest informacja, że taki system pracy. Co to znaczy dla pracownika?

Były
@uy

Taki system oznacza że pracujesz również w święta jeżeli tak przypadnie praca według grafiku. Jeżeli przypadnie tobie praca w sobotę pracujesz 12 godzin.

Dominik

wybieram sie do pracy do decory w środzie wlkp jako pracownik obsługi lini jak wygląda praca i czy to cciezka praca i czy trzeba mieć doswiadczenie w obsłudze maszyn

Bardzo proszę o informację jak wygląda praca w firmie Promag na stanowisku ph Jaka flota samochodowa, narzędzia do pracy, szkolenia, jak wygląda wsparcie marketingu i czy plany są w miarę do wyrobienia???Na jaką podstawę można liczyć i jak wygląda mniej więcej premiowanie. Bardzo proszę o rzetelną odpowiedź byłbym wdzięczny dziękuję

Oliwia

Witam wszystkich, czy moze ktos wypowiedziec sie na temat produkcji, jak wyglada tam praca i ile wychodzi na reke.? Dzieki z gory.

Specjalista Ds. Sprzedaży

2 etapy

doświadczenie zawodowe nastawienie do aktywnej sprzedaży

Pola

Witam czy ktoś orientuje się czy przyjmują obecnie kobiety do pracy na produkcji, oraz czy można tu liczyć chociaż na 2400 na rękę?? Tyle to już wszystkie firmy płacą więc to chyba taka norma już.. dzięki za informacje z góry :)

App
@Pola

Z tego co wiem to można tyle zarobić, kobiet jest mało na produkcji ale też pracują.

Wesoly

Myślę że to jest celowe żeby nowe osoby i nowych liderów wyszlolic pod siebie

prawda boli

moja opinia (usunięte przez administratora)zatem dziekuje za potwierdzenie swojej prosby o przestawieniu warunków pracy w waszej firmie została rozpatrzona pomyślnie oczywiście postaram się przedstawić prawde i tylko prawde opinia napewno (usunięte przez administratora)bedzie pozytywnych treści pozdrawiam świadomy obywatel

Przyszły pracownik

Ile dają na początek na produkcji bo zastanawiam się aplikować

marcinmarcin

nie wiem o co wam chodzi z tymi nadgodzinami. narozmowie mowili ze sie zdarzaja, wiec chyba kazdy wie na co sie pisze. dla mnie super bo mozna dorobic. i paczki na swieta byly dla dzieci. umowa o prace i tak dalej. kazdy ma minusy, ale plusow jest wiecej. a pracowac trzeba, wiec wole tutaj, bo zawsze wyplata na czas. juz tak przestancie narzekac, polaczki.

@marcinmarcin

No i powoli się zespół nam rozpier...na magazynie (usunięte przez administratora)

Blabla
@marcinmarcin

Jarasz się tym że wyplata na czas? A co to przywilej jakiś ? Łaski nie robią! Polaczku !

nick

czary mary i już są jabłka

BardzoInteresujacaSprawa

Tak z ciekawości zapytam, dlaczego Firma od kilku lat poszukuje technologa? I ciągle nie może go znaleźć? Czy prowadzone rekrutacje są jedynie po to aby zebrać informacje z rynku / konkurencji. Czy prezentacje przedstawiane przez kandydatów są pomysłem na dalsze funkcjonowanie Firmy? Dość ciekawe...

Ktoß

Z zarządem firmy nie da się współpracować, ktoś już tak pisał i potwierdzam niestety. Duża rotacja i kiepskie traktowanie pracownika

Witam Nie Polecam pracy NA MAGAZYNIIE CENTRALNYM. Jezeli ktos chce zepsuc sobie nerwy polecam

Były

Po co się rozpisywać jutro wpisy zostaną usnięte.Nikogo to nic nie nauczy. Zwłaszcza pracodawcy.

Średziak

Decora idzie (usunięte przez administratora) szukać kandydatów z UK już nawet kobiety zatrudniają na magazyn gdzie dotychczas tylko mężczyzn. Nie wypalił plan przenosin magazynów kompletacji jak za czasów początków w Decora zamiast iść do przodu się cofnelismy i te ciągle nadgodziny nie długo będziemy mieszkać na terenie bo po co do domu jeździć. A nowy kierownik (usunięte przez administratora)zaraz sam zrezygnuje i znów poszukiwania będą w Śród nas tylko albo ktoś pójdzie co ma wszystko w du... jak np nowy szkolny lider MS porażka bo kto wie jak jest na stanowisku kierowniczym od swojego przełożonego to się nie będzie pchał

Średziak

Zgadam się tylko patrzą by zabrać i nie szanują pracownika dlatego ciągle poszukują bo nie mogą zatrzymać osoby które chcą pracować.

MM

Witam! Proszę o opinie na temat firmy Decora S.A. Środa Wlkp. Interesuje mnie wakat na stanowisko Referent ds. Kadr i Płac chciałabym poznać opinie pracowników dotyczącą: pensji (na ile można liczyć? czy wypłata jest płacona na czas? premie?) godzin pracy?czy są wolne weekendy? umowa o pracę jak wygląda? I wszelkie cenne informacje. Z góry dziękuję.

Średziak

Nadal na magazyn szukają kto przyjdzie jak na rozmowie nikt nie mówi o nadgodzinach 5 dni po 10 h i że co chwilę zabierają kasę to za reklamację to za jakieś bzdury o czywiscie wtedy kiedy nie jest zrealizowany zakładany budżet.

Telo

O ci chodzi z tymi wstawkami (usunięte przez administratora)? nie idzie złapać sensu tych wpisów

Średziak

Pracowałem w tej firmie i uważam że atmosfera jaka panuje jest ok ale na poziomie pracownika najniższego szczeblu, kadra kierownicza to już inna kwestia.

Zostaw merytoryczną opinię o Decora S.A. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Decora S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Decora S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decora S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decora S.A.?

Kandydaci do pracy w Decora S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decora S.A.