Decora S.A.

Opinie o Decora S.A.

xxx

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) tak wygląda to forum - zgadnijcie co napisalem :)

Ona

Cześć wszystkim Myślę o pracy w decorze ,jestem młodą osobą ,czy jest mozliwa praca na 3 zmiany ,bez 4 brygadowki ? Czy wgl praca w decorze jest spoko?

Szymon

Czy jest tu rotacja ? Jakie to ma skutki dla kandydata ? To raczej praca typu projekt na 3 miesiące? Czy praca na powyżej 5 lat ?

Izabela

A teraz nowi pracownicy ile zarabiają ?;)

@Izabela

Niewiele mniej lub tyle samo co reszta;) Były niedawno podwyżki ale szału nie ma.

@Piotr

Podasz kwotę, żeby można było się przekonać, czy faktycznie szału nie ma?

Specjalista Ds. Sprzedaży

2 etapy

doświadczenie zawodowe nastawienie do aktywnej sprzedaży

Bol

Jaka atmosfera panuje ?

Maja
@Bol

Pewnie zależy od działu czy stanowiska, o co pytasz?

Kwarty
@Maja

Jaka atmosfera w dziale jakości ???

Maja

Wszyscy? Czy zdarzyło się pojedynczym osobom? Bo to chyba normalne raczej

Iza
@Maja

Hej, pracowałam tam kilka miesięcy (usunięte przez administratora) Niektórzy ludzie są owszem mili i sympatyczni (usunięte przez administratora)Jest rozmowa po miesiącu od zatrudnienia(usunięte przez administratora)

Leonardo

Czy w firmie Decora w święta Bożego Narodzenia sie pracuję czy firma ma postój?

Ona

Ogłoszenia o pracę na produkcji pojawiają się notorycznie. Nie wiem jakie trzeba mieć kwalifikacje by tam pracować i kogo szukają ale widocznie z wykształceniem średnim wg osób rekrutujących marne szanse ..... Złożyłam 2x cv.... I cisza.... (usunięte przez administratora)....!!!

Ona

"proste prace manualne przy wytwarzaniu produktów" ..... Naprawdę trzeba się urodzić z takim doświadczeniem. Jeśli ktoś chce pracować to będzie ale skoro firma szuka bóg wie kogo na produkcję to nic dziwnego że ogłoszenia tej firmy są przez cały rok na okrągło......

Ciekawski

Ktoś napisze jak jest obecnie?? Zastanawiam się nad złożeniem CV. Macie związki? Warto wogole wysyłać CV?

pytek

Czytam opinie o Dekorze, bo zamieścili ogłoszenie o pracy i naturalnym jest sprawdzenie wiadomości od pracowników na temat przedsiębiorstwa. Mnie interesuje atmosfera i zarobki. Niestety zauważyłem, że administrator namiętnie usuwa wpisy. Czytając to co piszą ludzie wątpię, żeby były to brzydkie słowa. Usunięto z mojego punktu widzenia kluczowe informacje, dot. zarobków i atmosfery = działań dyrekcji. I właśnie moje pytanie brzmitak: Skoro to jest forum dot. opinii na temat pracodawcy i możliwości umieszczania ogólnych informacji dot. zarobków w danej firmie, to dlaczego jakiś administrator z GOWORK usuwa jak by nie patrzeć kluczowe informacje? To po co jest ten portal, skoro nie można umieszczać tu swoich opinii i podstawowych informacji? Jest to dla mnie niezrozumiałe.

blik
@pytek

Bo jest to tajemnica handlowa.

Krzysztof
@blik

Atmosfera w firmie to tajemnica handlowa? :D Od kiedy? :D

B
@Krzysztof

Od zawsze.

Syfon
@Krzysztof

Czyli jak jesteś kandydatem do pracy to tajemnicy nie ma Zgodnie z przepisem art. 23 ust. 1 UZNK, przestępstwo popełnia ten, kto wbrew obowiązkowi ciążącemu na nim w stosunku do przedsiębiorcy, ujawnia innej osobie lub wykorzystuje we własnej działalności gospodarczej informację stanowiącą tajemnicę przedsiębiorstwa, jeżeli wyrządza to poważną szkodę przedsiębiorcy

@Syfon

tak

Potencjalny
@pytek

Dolaczylam dzisiaj swoja opinie o Decorze. Administrator usunal cale zdania, zostala moze polowa mojej wypowiedzi. Nie bylo tam zadnych przeklenstw, nazwisk ani nic. Taki sens opinii tutaj :)

north

..ja pracowałem 1 tydzień..4 brygady jedna niedziela wolna i 8 t rolek na końcu taśmy do pakowania na zmianie...brrrrrr

@north

I z jakiego powodu tylko ten jeden tydzień? Ta taśma nie podpasowała jednak?

Teresa
@north

A ile godzin dziennie robiliście?

HR kojejny

Czy rotacja jest wielka ? Czy w HR jest olbrzymia rotacja ?

Firma Decora S.A. szukała pracowników na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej w mieście Środa Wielkopolska. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

heter

rozmowa i proces przyjęcia do pracy ok.....miała być nowoczesna ,,kosmiczna '' technologia w firmie a prawda okazała ciężka i monotonna. (usunięte przez administratora)

Edyta
@heter

Matko, ale w jakiej to skali? Chyba nie dziennie? Nie chce się aż wierzyć, żeby tyle przez ręce przeszło jednemu pracownikowi :0

nerth
@Edyta

na zmianę. 8t

Mira

To miejsce zapewniające robotę na lata? Duża stabilizacja?

Kandydatka

Witam. Mam pytanie, ile czasu trzeba czekać za odpowiedzią po wysłaniu CV?

Ona

Cześć :) Jestem zainteresowana pracą u Was Moze napiszcie mi jako pracownicy ,czy jest ciężko i jakie wynagrodzenia , ogólnie jak u Was jest.Jacy ludzie itp

Volodya

Dobrze się pracuje ?

Ola

Witam Orientuję sie ktos czy przyjmują osoby niezaszczepione

@Ola

Przyjmują ale robię co tydzień niezaszczepionym testy

Xxx

Witam czy Dekora sa, ma jakiegoś swojego lekarza do badań czy każdy idzie gdzie chce ?

Helena
@Xxx

Będziesz się zatrudniać czy dopiero to rozważasz? Też bym chciała swojego lekarza.

mark

https://www.decora-pl.com/product/autolift-11-wolne-dzialanie-onon/?fbclid=IwAR00OXXoDVs08ojKNb9fteKCsNR1BtQPxAn6h0hFPyFcoSnMlcInx4fZKj8 czy to wasz produkt ?

Zostaw merytoryczną opinię o Decora S.A. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Decora S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Decora S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decora S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decora S.A.?

Kandydaci do pracy w Decora S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decora S.A.