Fabryki Mebli FORTE S.A.

Białystok

Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A.

K

Czy w BIAŁYM teź są puste rolki bez elementów chociaź są zamówienia a ludzie są wysyłano na przymusowe urlopy Tak jak to jest w Hajnówce. Chyba nie pewnie to zasługa obecnego dyrektora w Hajnówce juź jeden zakład doprowadził do upadłości Teraz chyba chce zrujnować forte hajnówka i pozbawić miejsc pracy

popiolek

Bajkopisarzy znajdziesz w każdej firmie. W tej firmie hitem jest towar akwizycji miśka tzn ten biały proszek to aspiryna zmieszana z proszkiem do prania. A takich pseudo... jak misiek jest tu pełno. Ja to osobiście 3/4 załogi wysłałbym na odwyk!

konfident

Firma jak każda inna ale dla większości pracowników przydalby się notoryczne test na obecność środków odurzających przykładem jest (usunięte przez administratora). ... Którzy się chwalą ze kresla kreski na wszystkim co się da :-)

Zostaw opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.