Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

Luczyn

meble kompletne i jakościowo nawet nawet -- (usunięte przez administratora)

Mebelki
@Luczyn

haha co one w tej kukurydzy robiły?

Daniel
@Luczyn

Ile przedmiotów przyjmuje używać różne belka z drewna?

Amigo

Epoka kamienia łupanego deski recznie targać i to tysiące na zmiane tam6 czy 7 tys jak robot ryje psyche takie coś jeszcze na 4 zmiany za najnizsza krajawą

OLO
@Amigo

polska firma,więc nie inwestują w podnośniki!

O TO TO
@OLO

potwierdzam

PIEKŁO!

praca na linii pakującej to piekło!

O TO TO
@PIEKŁO!

potwierdzam!

Specyficzny nowy ład

I jak podoba się wam pierestrojka będziecie szukać zajęcia lub przystaniecie na specyficzne warunki oczywiście nie wszystkie słoniki zostaną ale na pewno za nim uruchomicie swe gumowe uszy na nowo to jeszcze minie trochę zryte mózgi dobrze że furman sprzedał was razem z tym pseudo biznesem teraz siedzicie na L4 i chowacie się po kontach Nowy właściciel Paweł Ś. wybije wam nierubstwo i kombinowanie.

aster

to co sprzedali WAS INNEMU WŁAŚCICIELOWI

Obert
@Specyficzny nowy ład

I co wybił? Bo póki co to chyba odwortnie jego wybijanie zadziałało buhahahaha

Słoń
@Specyficzny nowy ład

Pracuj dalej z potem na dupie w akordzie na czas za marne pieniądzę ;)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Spidermam

Zgadzam się z Batmanem! Sama prawda... nawet nie wiem co można dodać... po prostu... nie polecam firmy Specific.

Agnieszka
@Spidermam

A możesz dokładniej wyjaśnić w sumie dlaczego? No bo tak Twoja opinia za wiele mi nie mówi…

Spidermam
@Agnieszka

Czego nie rozumiesz? Przecież napisałem, że zgadzam się z opinią i nie mam jak na razie nic więcej do dodania.

JEM JOGURT

NIGDY nie pracowałem tak ciężko, za tak niewielkie pieniądze jak na linii pakującej!

JEM JOGURT

tak, to prawda.

Jack Słoma
@JEM JOGURT

no jak, przecież produkujesz żyletki. Dlaczego tam się zatrudniłeś, nie mówili że trzeba będzie coś zrobić a nie spać?

Pa
@Jack Słoma

,,coś robić", a ,,tyrać z wywalonym językiem" to 2 różne sprawy

JA TEŻ!
@JEM JOGURT

ja też!

Były

Pozbyli się całej załogi na rzecz innej firmy z dnia na dzień informując dopiero po fakcie dokonanym. Tak po prostu. Nie informując i nie dając czasu na przetrawienie tak ważnej zmiany. Brak jakiejkolwiek empatii i sumienia ze strony zarządu. A na swojej stronie mają dumnie specjalną zakładkę "ODPOWIEDZIALNY ROZÓJ i ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA". PS. trzymajcie się tam. Trzymam kciuki, żeby jednak wyszło Wam to na lepsze.

były robol
@Były

a co się stało?

Ka
@były robol

Pozbyli się ludzi jak śmieci którzy tracili zdrowie aby normy wyrabiać. Takie podziękowanie od reżimowego prezesa i zarządu????

Irena
@Ka

A to ci zwolnieni ludzie dostali jakieś odprawy albo coś w tym stylu?

byłyyyy
@Irena

2 lata temu mnie zwolnili. ŻADNEJ oprawy.

@byłyyyy

Ale chociaż z pensjami nie było problemu? A w ogóle jak uargumentowali Twoje zwolnienie, bo musieli coś powiedzieć, no nie?

Całe 16 złotych

No to jedziemy 16 złotych na godzinę paliwo po 7 zł wszędzie drożyzna podwyżki w budżetówce a tu (usunięte przez administratora) i wodorosty linia i dajesz jak nie pasuje to dowidzenia

Kaczor z Grajewa

Pytanie do zastępcy dyrektora, czyli kierownika do planowania produkcji.: Michale czy to prawda , że w kiblach nad pisuarami widnieje Twoje zdjęcie :), pozdrawiam Wróbel.

dżordż

KIEDYŚ TAK RYSOWALI I TERAZ RYSUJĄ PISARZE

talar
@Kaczor z Grajewa

o nim piszą gołąb ale czytają głąb

tarzan
@Kaczor z Grajewa

to może teraz już kolorowe bo dawniej były czarno białe a wiersze też piszą

Michael
@Kaczor z Grajewa

No cóż ten wypolerowany beton jak najszybciej pogonić kierownik o zgrozo to chodzący życiowy bałagan i jeszcze planowanie produkcji bieganie za paczkami bo premia a za linią montażu tysiące paczek do utylizacji jak mógł ten biznes trwać skoro koszty wytworzenia wyrobu marnotrawiono już na starcie ale liczył się licznik i premia jakość szła innym torem mam nadzieję że Paweł Ś. przejrzy na oczy i pogoni takie łyse miernoty już głąb wcześniej odleciał wiedział co się szykuje i uwił gniazdko w Ostrowi

^-^

Tam na montage taka guba jest i ruda wiewióra i uszaty młodszy i starszy podziarany to froidy i (usunięte przez administratora) są i jeszcze z innej zmiany szmoncicielka jest.

Ktoś
@^-^

Teraz każdy na każdego będzie swój jad wylewał ludzie ogarnijcie się to pracodawca zawinił ,a nie drugi pracownik. Możliwe że dalej będziemy pracować w tym składzie to po co tak pisać i wprowadzać kwasy. Każdy jest zdenerwowany wali się grynt pod nogami. Ludzie mają kredyty, małe dzieci , zobowiązania i z dnia na dzień dowiedzieli się ze ich stały punkt zaczepienie znika. Ludzie ciężko pracowali żeby wyrobić normy w nagrodę za to dostali kopa w dupe. Niektórzy mocno podlizywali się dyrekcji żeby torować swoją ścieżkę kariery zawodowej No ale niestety muszę zacząć wszystko od początku (strasznie mi przykro z tego powodu ). Zakład nam nie dał czasu na przetrawienie tych informacji ani żadnych konkretnych odpowiedzi na wiele poważnych pytań. Kadra zarządzającą (prezes, dyrektorzy) nie mieli odwagi żeby osobiście oznajmić i uspokoić chociaż trochę ludzi.

kolka

A czy dalej pracuje nawiedzony Kwalkiczjus ten po szkole specjalnej co opowiadał jak w tej szkole babki ........... No ten wielki operatorius

lolka
@kolka

opowiadał jak to robił w tej szkole specjalnej wielozawodowej z babkami żal słuchać

@lolka

Płacz z śmiechem ! Większej drzazgi z zapałką nie widziałem !

montażysta

mam porównanie bo montuję meble z różnych zakładów wykonanie - jest oszczędne i skąpe

Pracowałem na tej zmianie i muszę napisać że Baska Biała to jest pikuś w porównaniu z Czarną B. To jest dopiero wydra która nie szanuje drugiego człowieka. Wyzywa ludzi od gejów (usunięte przez administratora) itp. Uważa się za pępka świata. Praca w tej firmie to wielka porażka za marne pieniądze

Ktoś

Racja Czarna B jest gorsza na tej zmianie obie z Gośko dominują Czarna to histeryczka która wszystko wie najlepiej ma swego chłopczyka Norberta który stoi przy niej bardzo często .chociaż pracuje gdzie indziej a ona sama lata na papierosa co godzinę .z Gośko to chyba dobre koleżanki .i z moich obserwacji to na nie trzeba uważać ...

@Ktoś

Tak

Bronisław

Nieźle im cztery litery obrabiacie :D A co do innych kwestii to potwierdzisz że praca jest trzy zmianowa? Napisz też proszę ile teraz płacą? I czy w ogóle warto składać cv, by mieć coś chociaż na chwilę, czy lepiej omijać?

BYŁYYYYYYYYYYY

sprowadzają biedotę ze wschodu by utrzymywać pensje na bardzo niskim poziomie!

@BYŁYYYYYYYYYYY

Teraz już być może więcej się tu sprowadzi

Wkrzyżuyebie

2;00 leprze

@Wkrzyżuyebie

A co tam napisane było?

Ambitny

Nie polecam pracy bardzo małe zarobki, zła atmosfera w pracy, bardzo duży nacisk że strony majstra, stwarzanie problemów z wyjściem do łazienki, załatwiać się to najlepiej w domu przed wyjściem do pracy.

Nie polecam, bardzo niskie zarobki, praca na 3 zmiany, żeby nie dodatek nocny i premia było by mniej niż najniższa krajowa, (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!

ROBOL

zamontowali w końcu jakieś podnośniki do elementów mebli, czy nadal trzeba je podnosić w super szybkim tempie w pewnym momencie spod samej posadzki?!

ROBOL
@ROBOL

PONAWIAM pytanie. No i daję 1

...

Świat jest piękny tylko ludzie to

ToJaZWasCisnęPompę

Czesiek tam nie czaruj, za plecami sobie możecie pochloptać, to tylko świadczy o was ;p

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryki Mebli FORTE S.A.