Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

Zwolniony

firma w skali od 1 do 5 ma średnią ocen na ....2? Serio?! Ktoś dał jej inną ocenę niż PAŁĘ?!

Geralt

cała masa obcokrajowców jak w Biazecie?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Stop Gołębiom

16 na wejściu. Po 3 miesiącach traktowania jak (usunięte przez administratora) awansujesz na pomocnika produkcji za 16.50-17 zł i dalej będą cię traktować jak (usunięte przez administratora) W tym czasie moooże przydziela cię na stałe do jakiegoś stanowiska, wtedy możesz liczyć na dodatkowy hajs ale i tak musisz się nic o podwyżkę bo tako nic nie dostaniesz. Dalej Masz operatora to tam masz 18-23 gdzie od 21.50 do 23 musisz mieć wtyki u mistrzów bo te stawki mają tylko wybrani

Antek

Nikt nie ukrywa, że brakuje ludzi do pracy więc firmy chwytają się różnych sposobów i nie trzeba nikogo obrażać.

POLSKA DLA WSZYSTKICH!
@Antek

do ciężkiej pracy na 3 zmiany za miskę ryżu?! TAK BRAKUJE! Nie uwierzyłbym gdybym nie zobaczył. że za 4 brygadówkę PŁACĄ TAK MAŁO!!! Albo, że na linii pakującej trzeba podnosić elementy spod samej posadzki!!!

ROBOLEK
@Antek

to nie trzeba było na wiosnę zwalniać kilkadziesiąt osób!!! To by wam nie brakowało ludzi!!!

Rycerz
@ROBOLEK

,,mistrzowie" (celowe w cudzysłowowi wręczali na wiosnę wypowiedzenia z uśmiechem na twarzy!~ To teraz pajacu jeden z drugim dogadujcie się z Ruskimi! ps. nigdy nie kupię nic z Forte!

Były
@Antek

pierwsza umowa okres próbny 2 miesiące. Kolejna 2 lata, rozwiązana ...po kilku miesiącach. Róbcie tak dalej to niedługo ,,mistrzowie" i inni z góry będą musieli pakować te elementy na linii!!!

trol
@Rycerz

tam techników drzewnych w szeregach majstrów jak na lekarstwo są rolnicy od pasienia bydła majstrami

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
Norbert

praca w Forte kształci: dzięki niej dowiedziałem się, że jest takie schorzenie jak ŁOKIEĆ TENISISTY!

Golden state

Czy będzie więcej elementów z kolekcji GS ? Szkoda że tak drogie meble są tak słabej jakości i brak elementów do wyboru. Pozdrawiam

Alvaro

A te dykty ciężkie?

Olo
@Alvaro

tak, bardzo. :(

xxx

A jak praca wygląda jako elektryk utrzymania ruchu?

Mario
@xxx

Czekasz na wezwanie i info w systemie kpms i lecisz do awarii. Często to małe usterki jak np wywalone korki

Kazus

jaką polecacie maść z powodu dźwigania wielkich blatów?!

Farmaceuta
@Kazus

Kup sobie wazelinę, to nie będziesz musiał dźwigać.

Hej? Dostalam propozycje pracy na dziale jako pomocnik Czy praca dla kobiety jest ciezka? Czy trzeva dzwigac? Prosze o merytoryczne opinie

Aleksander

dałem firemce 1 tylko dlatego, że nie ma ZERA!

robol

Fajna firma ekstra robota kasa na czas i to niezła jak na Białystok Najlepszy dyrektor takiego zakład nie miał a zastępca miód malina czego chcecie od szefów jest okej Poparzcie na siebie po drugiej zmianie i trzeciej ile z was stoi przebranych przy czytniku zawsze Pierwszy Paweł M. z małego szylinga i 3 trzy minuty już są na bramie Ja bym kadrową za to pogonił na zbity przecież ona nie wywiązuje się z nałożonych obowiązków w pracy .mamy ciepło i sucho i na łeb nie kapie i zadania dają do wykonania, wiadomo co robić Panie DYREKTORZE TAK TRZYMAĆ IDZIECIE W DOBRYM KIERUNKU

ŁYSY

ile ludzi zwolniono na wiosnę?! Ktoś wie?!

Jan Sebastian

nadal płacą członkom dotychczasowej taniej siły roboczej 1200 zł, za przyprowadzenie do firemki nowego członka taniej siły roboczej?

Maniek
@Jan Sebastian

Tak płacą za polecenie 1200( oczywiście w ratach)

Kuba
@Maniek

to robole POLECAJĄ TĘ KIEPSKĄ FIRMĘ, nie odwrotnie!

Bogusław

pozytyw pracy w FORTE- mało obcokrajowców. TO NIE BIAZET Innych pozytywów nie zauważyłem.

Hydrant
@Bogusław

ostatnio jest ich coraz więcej!!!!

Iwona

mieliśmy pod względem zarobków stać się Europą Zachodnią, a staliśmy się południową Azją-Bangladeszem..... :(

Latający cyrk

praca na linii pakującej jest BEZNADZIEJNA!!!

mila

Kadry w Białymstoku są do (usunięte przez administratora).nawet nie mają- mgr- z przodu to o czymś świadczy w obecnej dobie A kadrowa szkoda gadać-merytorycznie -

Miszka

praca na linii pakującej jest BEZNADZIEJNA!!!

a co myślicie o pracy na linii na pakowaniu? Kolega mówił, że praktycznie spod samej ziemi musiał podnosić cięzkie blaty. Strasznie mu bolały plecy. TO PRAWDA? A poza tym -jak stwierdził- tyrał na 3 zmiany...

CE2
@Marcin

Zależy na jaką zmianę trafisz, jakie paczki muszą być spakowane i jak bardzo montaż jest do tyłu z produkcją. Czasami przez cały tydzień jest spokojnie, a czasami trafiają się dni, że musisz przez bite 4 godziny targać kilkaset ciężkich blatów od których potem musisz inwestować w maść rozgrzewającą, bo bolą cię plecy, albo nadgarstki. Najlepiej w akompaniamencie brygadzistki, która wydziera się na ciebie za spowalnianie produkcji. Jeżeli masz problem z bólem stawów, albo nie możesz wytrzymać jak jakaś kobieta wydziera się na ciebie - oszczędź sobie nerwów i albo aplikuj na dział produkcji, albo szukaj pracy gdzieś indziej.

Mężczyzna
@CE2

Czasami przez cały tydzień jest spokojnie. Pakowanie 3 elementów naraz jest czymś co określasz mianem ,,spokojnego"?! Gdy trzeba je wszystkie wciąz za jednym zamachem do rąk i ułożyć w szybko przejeżdżającej paczce?!

Włodek
@CE2

jaką maść polecasz?

Brad
@Marcin

,,dzięki" tej pracy dowiedziałem się, że istnieje taka dolegliwość jak ŁOKIEĆ TENISISTY. Trzymajcie się jak najdalej linii pakującej! To KOSZMAR!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryki Mebli FORTE S.A.