Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

Tomasz

Cześć, czy w Białymstoku jest maszyna do cięcia płyty pilśniowej jeśli nie to czy przyjmują na Holzme bądź Shellinga?

Ktoś
@Tomasz

A skąd chcesz się przenieść?

Tral

Czy planowane są podwyżki w tym roku?

Justyna

Czy stawka w firmie po nowym roku się zmieniła ?

Jaś

(usunięte przez administratora) Co to za rekrutacja ?? Fajnie jest siedzieć na (usunięte przez administratora) i pić kawę od 6 rano, ale czasem trzeba popracować, nie tylko nad ekspresem do kawy , ale także nad własną a osobowością.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Krystyna

Na forum publicznym raczej powinno się unikać używania wszelkich danych osobowych - przecież obowiązuje ich ochrona. Twierdzisz, że w firmie FORTE pracownicy są poniżani? Podaj mi przykłady konkretnych sytuacji.

ROLNIK

toż to ogrodnik i pasie roboli a nie krowy ?

Iuty

Kiedy będą podwyżki płac lub wyrównania do stawki godz w Forte .Czy tylko premia do góry lub w dół co miesiąc w celu uśpienia pracowników

jojo

Hejt może także zostać uznany za naruszenie dóbr osobistych. Z tego powodu podlegać też będzie regulacjom wskazanym w kodeksie cywilnym. Chodzi głownie o naruszenie dobrego imienia i godności osoby hejtowanej, a także nazwy firmy, czy też jej renomy.

????
@jojo

Zastraszanie pracowników !.Nie przestrzeganie kodeksu pracy podlega równieź karze jest paragraf.

Jan
@????

@???? Co masz na myśli mówiąc o zastraszaniu pracowników przez pracodawcę? Jeżeli w firmie zdarzają się takie sytuacje, to czy zostały one gdzieś zgłoszone, np do PIP? Chciałbym zrozumieć jak wygląda obecna sytuacja.

F

Jest bardzo dobrze a idzie ku lepszemu ? Nie czytacie żöłtej gazetki propagandy sukcesu dla ciemnych mas .Jak za czasöw komuny i fotki przodowniköw pracy są w kolorze

DERIK

Szanowny Panie Macieju F........z całym szacunkiem do Pana osoby w białym przepracowałem ponad 40 LAT W JEDNEJ FIRMIE W TYM OD POCZĄTKU W FORTE jak przejęliście ODDZ Białystok.ale to w Waszej Firmie W Białymstoku Wasz dyrektor pan M.W. odmówił poddania się badaniu anonimową ankietą o występowaniu (usunięte przez administratora) dla inspektora PIP to jemu postawiono zarzut nie wprowadzenia ustawy zapobiegającej mobbingowi. Stanowczo stwierdzam iż Pan dużo wcześniej o tym wiedział dopiero jak podsunięto Panu dokumenty i czarno na białym określił PIP I TO TYLKO Pan przesunął go tylko na zastępcę i pozwolił w trybie normalnym rozwiązać umowę. A TERAZ PORUSZĘ pracę na formatyzerce do cięcia ściany wytnie wielokrotność na pióra a liczy jakby zrobił na gotowo i jest norma WIERCENIE ŚCIANY WIERCI PO 20 SZT NA RAZ I DWA OTWORY I ZNOWU NORMA A DESKI (ELEMENTY ROBIĆ POJEDYNCZO ) I TO JEST PARODIA

Dzień dobry. Firma " Forte" to nie jest zła firma. Pracodawca wiarygodny , płaci na czas. Jedyny plus. Minusy : - bezsensowne szkolenia pracowników ( wyrywanie ich na 2 h z linii tylko po to, by zatrudniony stażysta mógł przekazać wiedzę z gimnazjum) - idiotyzm - "akademia forte" - pieniądze wyrzucone w błoto - trenerzy hajs ściągnęli z portfela Pana Prezesa, a efektów ni ma ! - kadra zarządzająca z myśleniem o "swoich dochodach" byle było z czego kredyt spłacić za kawalerkę w szeregówce, a nie jak młodzież pokierować na start. ( Bo o produkcji to nawet "tuman" po poznańskiej uczelni nic nie wie .! ) - kwartalnik "Forum forte ). Panie (usunięte przez administratora) czy jest sens wydawać propagandę klasy lat 80-tych i wychwalać coś co idzie ku gorszemu. - czy jest sens zatrudniać ludzi z ulicy, którzy nie odróżniają wieńca od boku ? W końcu "białe to białe", a w paczkach szajs. Technolodzy !! Przychodzi technolog ze stoperem ( może będziemy się ścigać na "setkę" ) i mierzy czas przezbrajania linii i mówi, że za wolno !???? (usunięte przez administratora) mała sugestia, a może tych wszystkich stażystów po studiach ( ponoć skończyli ) na 3 miesiące wrzucić w linię produkcyjną ? W końcu staż to staż, ale mieli by myślenie " mądre" , typu "Co zrobić, by było dobrze ". Jak rozmawiałam z niektórymi to byli zniesmaczeni :), Dlaczego ? Bo to jest praca i dźwigać trzeba ? " Epoka gimnazjalnych rurek, haha cymbały !! ) Panie Prezesie. Rozpoczęłam od firmy Forte, ale tak naprawdę ten wpis jest kierowany do Pana, który na co dzień nie bywa w Białymstoku, może przyjdzie chwila na refleksję, zastanowienia się i zamknięcia tego oddziału, w którym ludzie nic nie robią tylko liczą hajs(usunięte przez administratora) -

głąb

Gołąb spotyka gołębia i jeden mówi: - Stary, zapraszam cię na parapetówkę. - A co tam będziemy robić? - No jak to co, (usunięte przez administratora)

Poldek
@głąb

Jak to dobrze że jest takie forum dla buraków, ciemnej masy i choloty bo jakby nie te forum to by nie zaistnieli w realnym świecie a tak to wyrzygają cały żal i szczęśliwi że są widziani jako ludzie sukcesu przez innych buraków.

Luiza

Kabaret na tym forum. Prorocy, wyznawcy, towar, ustawy, prawdy. Od razu widać że tu biednie ale wesoło. A tak wogule to pytanko mam małe. Czy jak nowy pracownik przyprowadzi osobę to też dostanie 1200zl?

baczny obserwator
@Luiza

Masz rację kabaret jak się patrzy ale widać ze same (usunięte przez administratora)

jojo

„Art. 190a. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione oko- licznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wol- ności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, pod- szywając się pod inną osobę, wyko- rzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

@jojo

artykuł i paragraf czego ?

@jojo

na milicje cza ich zgłosić !! albo niech SB się nimi zajmo !!

jojo

Trzeba dodać iż kto używa gróźb karalnych a takim zwrotem jest cytuję " za jaja i na latarnie !!!" jest zwrotem karalnym z urzędu powinny odpowiednie służby się zająć.Może byłoby ciekawiej jeszcze na tym forum by można zamieszczać skany dokumentów i filmiki , zdjęcia ktoś może wie jak to zrobić prosimy o instrukcje

jojo

Na gruncie kodeksu karnego, hejt może być ścigany z następujących artykułów: 212 § 1., dotyczący zniesławienia: „Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”. 216 § 2., dotyczący zniewagi: „Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”.

RAZ DWA TRZY BABA JAGA PATRZY

benek

Ktoś pytał co robi związkowa może chce przekupić jak kiedyś na montażu majstra koszem kwiatów by nie dał do redukcji jej brata .Pogonił jak psa ją z tym koszem w obecności pracownicy na metkach . może przeczyta i to potwierdzi to byłby obciach że taka osoba jest przewodnicząca związku ale morale

@benek

jojo żąda by przewodniczaca zabrała głos! jojo na prezydenta!

KONNON
@benek

Ale ją pogonił z tym koszem to prawda to było na drugiej zmianie, nie tolerował takich spraw Ten co był po nim to za postawione piwo zapisywał na GN

jojo

jojo zrobi tu porzadek! już nie będzie zimno, już nie będą pracować w przeciągnach, już nie będzie kwiatów w koszu!!!! NIE BĘDZIE NiCZEGo!!! Za jaja i na latarnie!!! prorok jojo wam to obiecuje!!

stas
@jojo

jakbym słyszał białostoczanina w sweterku czyżby tak mówiła związkowa

KONNON

TOŻ TO KONONOWICZ

jojo

My jojo faktem i dowodami podpartymi odchodami zmusimy ją do mówienia!!!!! ujawnimy prawdę ustawowa!! jojo na prezydenta!!!!

Stas

Społecznym inspektorem pracy to już dawno powinien zająć prorok ludzie marzną ,pracują w przeciągach.a i łazienki w szatni ,brak ciepłej wody- małe zbiorniki

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryki Mebli FORTE S.A.