FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU

Toruń

Opinie o FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU

kasia

Ukraińcy pracują już właściwie wszędzie w sklepach spożywczych na kasie, wiec to nic dziwnego, a Forte samo w sobie bardzo szanowana firma, dużo ludzi tam pracuje, z tego wiem warunki dobre kasa tez dobra

Domcia
@kasia 06.04.2017 14:21

Praca na montażu jest ciężka za najniższą krajową ,jest bardzo duża rotacja pracownikow o czymś to swiadczy

5/5

daję 5/5 podobno firma teraz buduje lotnisko w Suwałkach, niezłe posunięcie.

Anna

Widzę w prasie dużo ogłoszeń dotyczących wolnych miejsc pracy w tej Firmie , jednak jest ciężko się tam dostać , prawdopodobnie pierwszeństwo mają osoby młode , dużo się mówi na mieście , że następuje wymiana pracowników polskich na pracowników z Ukrainy ??? Czyż byśmy byli gorsi .

L
@Anna 16.02.2016 18:50

Podatków się nie odprowadza za Ukraińców a Polsk ma iść na kuroniówke taka to dobra firma NIEMIECKA tylko nazwa Polska. Polak ma 49 procent udziału A Niemiec 51 procent i on o wszystkim decyduje

Baran
@Anna 16.02.2016 18:50

Polak ma iść na zieloną trawkę na kuroniówke a najlepiej aby pracował za mniej jak najniższą krajową i całował po rękach za to. To codzeinność w forte aby nikt nie miał złudzeń większe zarobki i wynagrodzenia oraz inne przywileje otrzymują ludzie którzy po prostu donoszą na innych pracowników po cichu

Wiesz jakie warunki są w firmie FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU, znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU