Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Białystok

za!!!

Jestem za!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepszego Dyrektora ta Buda nie miała!!!!!!!!!!!!!! Bez dyskusji!!!!!!!!!!!!!!!

pip

Czy w waszym oddziale Forte w Białymstoku na zakładzie jest mobbing możecie anonimowo głosować jak tak głosujcie . ponieważ wasz pracodawca odmówił przeprowadzenia badań anonimową ankietą dla pracownika PIP Powiadomcie innych pracowników o takiej formie głosowania

no halo!
@pip

o co kaman? inspekcja prowadzi ankietę na (usunięte przez administratora) forum??? jaja jakieś?????

Murzyn

W Hajnówce forte Tak się dzieje źe wybrani ludzie obsługujący wybrane wiertarki zestawy .linie zarabiają ostatnio dwa miesiące z rzędu do 4tyś zł netto za miesiąc ..Oczywiście na jedną konkretną wiertarke melduje się w komputerze elementy z Dwóch Trzech wiertarek.TAKŹE na premie i zarobki dla jednego operatora pracują jeszcze dwóch operatorów nie licząc pomocników. Reszta ZARABIApołowe tej sumy lub mniej tj 1800 zł 220 źł za miesiąc .W białym jest to samo? Odpiszcie

TARAN

Właściwa krytyka pokazuje stan faktyczny czyli jest diagnozą danej firmy i jej kierownictwa w dobie internetu ludzie mają większą szanse wiedzieć o przełożonych jak postępowali to daje sygnał dla podwładnych .A co sprytniejsi i logicznie myślący potrafią wyciągnąć właściwe wnioski .Można tu się oprzeć an konkretnych przykładach weźmy taki zakład w białym .Właściciel dał na dyrektora człowieka z Przemyśla.Ten dyrektor świetlnie sobie poradził z likwidacją fabryki w tym mieście, wywalił całą załogę, czyli zdradził swoich pracowników zamiast stanąć po ich stronie.Dodaję iż jak świetnie wcześniej udawał iż reprezentuje załogę z Przemyśla na ternie miasta.Gdy dali do białego wrąbał całemu dozorowi w pierwszym tygodniu nagany bezpodstawnie by zastraszyć .Tak jak ktoś wcześniej pisał iż zarząd Forte o takich poczynaniach wie to tym gorzej.

radek
@TARAN

Czy to prawda iż w Forte w Białymstoku dyrektor nie wyraził zgody dla inspektora Państwowej Inspekcji Pracy na przeprowadzenie ankiety badającej mobbing na zakładzie cz ktoś wie coś więcej na ten temat zapraszam do dyskusji

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Krystyna

Co sądzicie o tym pracodawcy? Jest godny polecenia? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity od pracodawcy? Jak pracuje wam się w tej firmie? Ja osobiście jestem bardzo ciekawa, ale jeszcze bardziej osoby zainteresowane współpracą z firmą FORTE. Pamiętajcie, że wyrażając swoją opinie o pracodawcy pomagamy innym użytkownikom naszego forum.

robol
@Krystyna

nikomu nie radze wchodzić w tą firmę -praca za minimalną -nie wiadomo kiedy dostaniesz uw - soboty masz robić i cześć piesni -wypłaty są na czas ale marne - zła atmosfera w pracy skakanie do gardeł -niespodziewanie wysyłają cię na uw brak pracy - nie licz na awans chyba że jesteś uszakiem -nie liczą się z ludźmi traktują jak zapałki

Nika123
@robol

Zgadza się wypowiedzieć w 200 %

wincyj wieñców

ciekawe miejsce. robota może być, dla mnie ciężka nie była. bufet dobry i tani. ludzie ok. choć eksloatowani i uszczypliwi (doskonale ich rozumiem). za to srogo tną wacka ze stawką godzinową/szukają frajerów. kwiat dyrektorstwa to cebulaki. zdziwili się, że ktoś nie chce przedłużać umowy po takiej hmm... podwyżce (jak policzek) na dłużej niż miesiąc. zarabiałem dużooo więcej w miejscach gdzie nie było związków - także oceniam je jako bezużyteczne w tym konkretnym zakładzie. pa pa... dąb sodoma;P

Propozycja

Wszyscy tu tak ochoczo krytykują dyrektora,mistrzów, kierownikow.No cóż najlepszy pracodawca to być sobie samym pracodawcą. Nikt nie rozkazuje i kasy fura zawsze na czas i na 6 nie trzeba wstawać a i weekendy wolne. Urlopu ile się chce i kiedy się chce. Poważanie u rodziny i znajomych. Same profity. A my jako naród malkontentów uwielbiamy się dręczyc i narzekać. Jednak proponuję wziąść sprawy w swoje ręce i być samemu sobie PANEM.

KARAT
@Propozycja

PODOBNO OSTRO WSZEDŁ PIP CIEKAWE EFEKTY KIEDY BĘDĄ

Ktoś w końcu zauważył jak pracuje mistrz z maszynowni. Najwyższy czas pozbyć się takich ludzi Kto będzie następny

Adrian

rozdają cukier i herbatę zamiast płacić normalnie (może nie wiedzą, że ustrój się zmienił?). praca dla silnego zdrowego wysokiego faceta nie jest szczególnie ciężka przez 80% czasu. jeśli coś zaskakuje to prehistoryczne stawki i brak osoby/osób, które by chodziły na bieżąco sprawdzały gdzie trzeba coś dokręcić poprawić przy maszynach i osprzęcie... ale najbardziej stawki.

baran
@Adrian

Myślałem że choć jedna jest ko firma ..........................................

Przecież Wasz dyrektor pochodzi z Przemyśla tam całą załogę zwolnił wywalił na bruk a jego przetrzymali w Hajnówce jak wolno szlajuszczy późni dali do Białego tam na dzień dobry wszystkim majstrom wrąbał nagany postawił zadania nie do wykonania ,a tym z montażu że nie pokończyli serii bo odwalali braki- Fajnie-Szanowny Panie F...............a gdzie jest Pańska Moralność i dbanie o dobre imię firmy. Przecież dobry moralny wódz zawsze staje na czele i jako pierwszy zawsze ginie oszczędzając podwładnych. Więc nie oczekujcie że .........za Wami się wstawi

@anonymous

Moralność w tej firmie -- ty sobie robisz jaja facet

Jeden kierowniczek w Białymstoku to ostatnio chodził i spisywał kto pije kawę w czasie pracy i powiedzcie mi czy on mądry czy tak bardzo chcę w pysk wyłapać

baka
@anonymous

Identyfikuję tą osobę tak pisze Przewodnicząca Związku w tym zakładzie .Poczytaj wypowiedzi też na stronach Forte Ostrowi a w formie dedukcji ustalisz kto tak się podpisuje.

baka
@anonymous

Jak rozumiem czy jest forma zastraszania

sat

To jest wypowiedź Przewodniczącej Wszego związku

Jarek

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy?

@Jarek

Obozowa

Naut

Szanowny Panie (usunięte przez administratora)prawdopodobnie osoba do której piszesz nie posiada dojścia do internetu bo i zresztą im ne trzeba żona z tego co wiem też nie pracuje bo chorowała .Ale ty tylko wyrażasz ogólniki bez poparcia faktami .Otóż ja przepracowałam z nim i obok niego dość długo muszę powiedzieć to był facet sprytny zawsze dobrze przygotowany do rozdania pracy potrafił i to dobrze zaplanować cały dzień roboczy nigdy nie było tak by zapytał pracownika " a czy macie coś robić" jak to już nie raz słyszałam ty tak pytasz.nie tolerował opieprzania się tak ja to widzę majster stoi plotkuje a z boku pracownik drugi stoi i serfuje w telefonie albo jak idziesz jak siedzą to nawet nie podniosą (usunięte przez administratora) ale twoja reakcja też była żadna.W dodatku ile ty zrobiłeś by ludzie zrobili normy i mieli godziwa zapłatę SAMI SZUKAJĄ ROBOTY LUB piszą ci bzdury do raportu.A może dać ci przykład kiedy i gdzie? To na twoim stanowisku uciekali z pracy jak chodziła plotka sprzedałeś się za kilka paczek białoruskich fajek mam przytoczyć kto i kiedy ? WIĘC NIE ZABIERAJ GŁOSU Tamte czasy już nie wrócą ale tamci majstrowie mieli honor a pracodawca to rzecz święta W dodatku wiem że potrafili pokazać i znaleźć czas sprawdzić opierdzielić ale nigdy nie byli mściwi Zawsze dawali szansę TAK JAK TY PISZESZ ILE RAZY on wyganiał Pana S do domu bo był podpity ? ile dni nie bywał w pracy bo pił pan Jan z taśmy zdejmowania paczek można mnożyć Widzę że ty nie robisz nic jak było to na magazynie i na montażu i teraz tylko aby przetrwać trzeba mieć honor by jak ludzie pracują a samemu się zaszyć i pospać to twoja dewiza A na koniec chcę ci powiedzieć ze dalej nie wiesz kto to pisze? a te pikantne szczegóły to są opisane w przyszłej książce która będzie wydana a i kopia (ksero) jest w obiegu wśród pracowników dostałem ją od j...... ciekawe są to szczegóły , z datami, godzinami ,nawet przytoczone słowa z nagrań i prawdopodobnie będzie załączona płytka CD zdjęcia Nasuwa się pytanie po co to opisuję bo wiadomo zawsze ktoś powie ze nie wiedział i by Zarząd Forte nie znalazł się z ręką w nocniku. Pozdrawiam solidnych

Janek W.
@Naut

Dawno takiego bełkotu nie czytałem. Człowieku, znaki interpunkcyjne nie gryzą.

Jakp
@Janek W.

Bełkot to podejście do pracowników tzw firmy nie wiem forte czy jakaś tam krzakj

T.K.
@Naut

Dobrze wiem, że ty to jurek piszesz tak więc robisz z siebie błazna. I jestem kobietą jak byś czytać potrafił spryciarzu to byś to wyłapał.

trak
@T.K.

A jednak nie wiesz ?

san
@trak

Jednak nie wiesz to ci powiem trochę szczegółów mieszkam razem z wami w blokach, widzę z okna wszystko na placu (na dowód podam przykład najlepsza pracownica kierująca linią pakowania z montażu mieszka pod 31. a szczegóły o których piszę to zawarte w książce ksero która dostałem widzę iż dążysz do namierzenia mnie, muszę być jeszcze bardziej czujny cieszy jedno po tych pisaninach niektórzy wzięli się do roboty i oto chodziło a nie zwalać wszystko na robola, a jak chcesz jeszcze szczegółów ?

Solidny Pracownik
@trak

Poprzedniczka ma rację, dobrze wie. W ramach wyjaśnienia odbiegnę nieco od tematu. Gramatyka, składnia zdań, brak interpunkcji i nagminnie pojawiające się znaki zapytania na końcu zdań twierdzących oraz oznajmujących, a także częste nadużywanie sformułowania "mierny, bierny, wierny" pozwalają na stwierdzenie, iż większość postów jest pisana przez tę samą osobę, pomimo stosowania różnych "nick-ów" (na co niestety strona pozwala). Kolejny wniosek można wyciągnąć z wcześniej wspomnianego sformułowania "mierny, bierny, wierny", które było często i głównie wymawiane i stosowane przez jedną osobę pracującą w Forte Białystok, a mianowicie J. P. Trzecim wnioskiem jest znajomość wielu faktów wspomnianych przez autora postów związanych z pracą na jednym z wydziałów. Nie wiele osób miało styczność z pracą tam, by je znać na takim poziomie, a także nie wiele osób zostało wydalonych stamtąd przez co może pałać nienawiścią do innych i próbować ich wsadzić na "minę". Po czwarte i ostatnie, większość wywodów "tego samego autora" jest pisana w godzinach wczesnorannych niezależnie od tygodnia, co wyklucza możliwość pracy w fabryce gdyż niejednokrotnie robiłby to w czasie pracy, a przecież SOLIDNI pracownicy tak nie robią... Na koniec chciałbym jeszcze nauczyć autora poprawnej wymowy nazwy maszyny, którą bardzo sobie upodobał by wciąż o niej wspominać, a niesamowicie mnie to irytuje. Mam na myśli sformułowanie "SZYLING HDEF". Po pierwsze SZYLING jest brytyjskim nominałem, monetą będącą w obiegu do 1971 roku, prawidłowa nazwa maszyny brzmi Schelling. Po drugie HDEF ?? A cóż to za wytwór ? Wymowa nie oznacza, że tak samo się to zapisuje.. Prawidłowo HDF z angielskiego High Density Fibreboard (płyta z włókien drzewnych). Pozdrawiam J., jeśli już masz pisać to rób to z głową i po polsku. POLSKA JĘZYK NIE TAKA TRUDNA.

reporter
@Solidny Pracownik

W ekspresie reporterów prowadząca program też używała" mierny wierny bierny "

blak
@Solidny Pracownik

Jak jesteś taki mądry zadaj sobie pytanie, czy ty byś ustawił w tym miejscu tą maszynę i tak kazał pracować ludziom w twoim zakładzie Dlatego długo nie zabierałem głosu faktycznie przyglądałem pracy na tej maszynie . Moje stwierdzenia są następujące kto tam ją ustawił w myśleniu jest bardzo mierny. A wręcz stwierdzam przez takie działanie działa na szkodę firmy bo na tym stanowisku w takiej lokalizacji wydajność jest znikoma.Wystarczy zobaczyć jak ładują HDF podbijają do góry by nie uszkodzić krawędzi bo brzegowanie jest małe Trzeba naprawdę być ............... by tak ją ustawić zero myślenia i zero reakcji jak się widzi że coś nie wyszło.

Robol
@Solidny Pracownik

Ja też na schellingu pracowałem kto ją tak ustawił w procesie produkcyjnym i w takim miejscu to chyba ma zero wyobraźni .Jest to maszyna lew czyli ostateczne operacje wykonuje się przy lewej prowadnicy. ALE Z LEWEJ STRONY STOI NIE CAŁY METR ZABUDOWA DRUGIEJ MASZYNY. Więc wszystko co cięte należy nosić na prawą stronę ,.tak jak w przypadku cięcia listew z prawej strony nosimy do lewej i po cięciu układamy z prawej strony.Jak rozumiem z wykształcenia jesteś poliglotą lub śledczym, ale nie człowiekiem z przygotowaniem technicznym Nie znalazłem w twojej wypowiedzi ani trochę o właściwej i prawidłowej organizacji pracy na tej maszynie. Po pierwsze ta maszyna powinna stać na miejscu formatowej tylko dalej (zabrać regały częściowo) prawą stroną do ściany rolki transportowe wydłużone ale nie koniecznie.załadunek płyt HDF przez drzwi z prawej strony lub od strony hali z lewej .Masz dwa warianty z dwóch stron nie zależne i trzeci po rolkach ale to zawsze koliduje z paletami z formatyzerki płyt wiórowych.Maszyna noże pracować wydajniej bo zawsze ma elementy .Po trzecie czas podstawienia elementów wózkiem przez drzwi jest na pewno mniejszy niż obecny jazda po rolkach.ALE NAJWAŻNIEJSZY CZYNNIK LUDZKI MNIEJ EKSPLOATOWANY . CZYLI MNIEJSZYM NAKŁADEM PRACY MOŻNA ZROBIĆ TO SAMO Ponieważ jest maszyna lewa czyli wszystkie operacje wykonywane przy lewej prowadnicy więc zaraz z lewej strony ustawiamy palety i podajemy pomocnikowi który układa .A nie tak jak teraz wszystko trzeba tachać z lewe strony na prawą W dodatku niech kadra zapozna się z instrukcjami i trochę uruchomi myślenie Następny przykład cięcie listew na formatowej jest największą głupotą skoro wycina się jeden wymiar a na resztę na krótszy należy odłożyć.Myślenie i jeszcze raz myślenie cięcie listew. można kilka wymiarów ciąć na gotowy wymiar. BEZ DODATKOWEGO ODKŁADANIA I BRANIA WTÓRNIE NA MASZYNĘ TEGO SAMEGO MATERIAŁU.Tak jak cięcie piór do klejenia na gotowo i bezpieczniej maszyna sama podsuwa i tnie cały stos wystarcz tylko wkładać do pudełka w dodatku przy cięciu piór z formatki nie musi być na maszynie dwóch wystarczy jeden operator można mnożyć przykłady ,ale nie będę się rozpisywał bo mnie namierzą jak już nie z jednym to zrobił dyr W........ Proponuję skupić się na nauce myślenia w edukowaniu kadr robol

Charyton

Niedawno pracuję i nie bardzo kumam, czy to w tym zakładzie było takie zdarzenie. Robol awansował na majstra ,pracował na fleku na genach,kazano mu się zwolnić. Po niedługim czasie znowu pracował jako robol ,ten sam dyrektor awansował go znowu na majstra A teraz robi jako kier.zmiany .Bo każdy coś tam mruczy ale .Ja lubię pochlać czyli jak wyprd... to mam szansę na powrót .Firma ok. kasa słabiutka ale na czas, zaiwaniać też na luzie, na łeb nie pada, Napiszcie coś więcej na ten temat czy ktoś wracał .

Moralny
@Charyton

To Ci opowiem bo wtedy pracowałem. Faktycznie pracował na ściskach jako robol , nawet jak zrobiliśmy normy to i w kart grał. Późni awansowano go na majstra. Ale był lipiec i sobota geny na kontrolę wpadł dyr mistrz Y był na fleku to było widać i czuć. Kazano mu się zwolnić w trybie natychmiastowym. W dodatku ojciec mistrza Y mało nie pobił jednego operatora zarzucając że to on spoił mistrza Y. Sprawa była nawet w dyrekcji. Mija kilka miesięcy znowu przyjęto tego byłego mistrza Y na robola. Bardzo szybko ten sam dyrektor awansował po raz drugi na majstra. Teraz awansowano na kierownika zmiany. Zastanawia jakie jest morale załogi, pracując z takim kierownikiem .

Bezo
@Moralny

Dokładnie znam tą sprawę tak było pijak jest kierownikiem w Białymstoku

Reebok
@Moralny

Pić i pić i awans gwarantowany

Jarosław
@Moralny

Morale w tej firmie żadne .Żeby mówić o moralności to najpierw rdzeń musi być zdrowy.Jaki kapitan statku topi swoją załogę(Przemyśl) przychodzi do nowej którą mu z nakazu dają .Co też powie "ja tylko wykonywałem polecenia" a moralność w obecnej dobie komunikatywności ludzie wiedzą wszystko.Ludzie z Przemyśla chętnie się dzielą informacją .Dalej zostawiam bez ................................. 9

wan

Nie krytykuj starych mistrzów oni mieli honor i chodzili do pracy dużo wcześniej by być przygotowanym a nie tak jak S.....Cz... przychodzi i pyta czy mamy coś robić .w czasie pracy potrafił mieć czas sprawdzić poprawność wykonywanej pracy.Potrafił opierdzielić ale starał się być sprawiedliwy i w dodatku nie był mściwy szanował pracowników pracowitych i solidnych nie zapisywał na GN wybranych kolesiów nie żądał działki (kasy za to że zapisał ) a na koniec chce powiedzieć nie obrabiał szafek w szatni jak jego następca który go zastąpił.W dodatku nie podał na listę do redukcji ludzi którzy przyskrobali a byli dobrzy jak to czynił A...T.....A że nie tolerował braku dyscypliny i cwaniactwa to prawda i mnie opierdzielił ale zaraz wszystko było okej

j.p to śmieć

smok

blak

wat

K.T.

Pamiętam jak za moich czasów, kiedy pracowałam w Forte był taki mistrz Jerzy dzięki któremu sporo osób się zwolniło. Sadysta z rozsypanym kręgosłupem, kuśtykał na swoich spruchniałych nogach i dokuczał ludziom.

brat
@K.T.

Pamiętaj kto się śmieje z czyjejś choroby sam w gorsze tarapaty popada

K.T.
@brat

Jerzy miej godność i podpisuj się pod wypowiedziami. Obyś Ty pamiętał ile krzywdy zrobiłeś ludziom. Nigdy tego nie odkupisz sadyści.

nte

gggg

kl

brat

hp

A czego można spodziewać p o takiej kadrze w białym Dyr W..... na początek wszystkim majstrom z hali wrąbał nagany w pierwszym tygodniu swojej pracy za to iż nie chcieli zapakować braków ci z montażu też dostali bo odwalali braki .dalej wywalał ludzi z dozoru co chcieli dobrze .Na montażu był został majster co płacił mandaty nałożone przez PIP.inni odejść musieli . jak nie prawdę piszę to zoperować mogę datami .Z maszynowni też odeszli solidni i dbający o firmę na magazynie też Najlepszym przykładem to jest majster który pracował na magazynie późni na montażu a teraz na maszynowni zero zainteresowania totalna obojętność.NIE wspomnę o pociotkach ,TOTALNE DNO MAJSTRAMI SĄ rolnicy, ogrodnicy,mechanicy a sporadycznie technolodzy drewna, może dać nazwiska. Jak może być inaczej jak nie jest zorganizowana właściwie praca to ludzie piją kawę ,graja w karty szanowny Panie .Panie F....... musi się zmienić bo za dużo jesteś Pan robiony w .........

Grzesiek

Firma jest bardzo dobrym pracodawcą. Czy prowadza aktualnie rekrutację?

Kpo

W Hajnówce jest gość kierownikiem który o mało co wózkiem widłowym nie przejechał kobiety wychodzącej z toalety .Awansowali gó za te zasługi na mistrza a potem na kierownika

Rami

Podwyżek jak nie ma tak nie ma sam prezes obiecał w lutym i co (usunięte przez administratora) macie bo on szuka przestrzeni na lotnisko dał w fabryki inwestują a robola mają w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryki Mebli FORTE S.A.