Opinie o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.W. Ekop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.W. Ekop o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

essen

Ludzie ok.Pracują bo innej alternatywy brak.Jeśli zaś chodzi o prezesa i jego lizaki to dziw bierze,że jeszcze jakieś CBA za nich się nie wzięło.Nie polecam młodym pracy tutaj.Zarobki do kitu.Jeszcze podobno w zeszłym roku zarobki do dołu.Zro perspektyw na jakąkolwiek poprawę.

gosc

firma niewarta uwagi aktualny prezes ciula ile wejdzie brak pieniedzy dla pracownikow znow wyplacil polowe wyplaty a sam pieniedzy ma jak lodu zenada

edi

Poważnie? w Ekopie nadal zarabia się 1200zł?? pracowałem tam 3 lata, zwolniłem się w 2007, a tam nic się nie zmieniło. Brak mi słów. pozdrawiam

Kiedyspracowalem

Oni to najchetniej szukaja emerytow dolowcow,bo wiedza ze za 1200 zl beda robic,nie to co mlodzi ktorzy gora rok tam robia i uciekaja pod JSW ale teraz moze sie to zmienilo kiedy wszedl SiG. Kiedys tam pracowalem,mlodzi maja 1200 ewentualnie 1500 po przepracowaniu duzo swiatecznych dni i nie wysylaja na zadne kursy a niektorzy emeryci maja nawet po 3 tys (RG)

Brałeś udział w rekrutacji do P.W. Ekop. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy ELEKTROMONTER
PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa SA
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Ochrona sklepu - monitoring w sklepie 100g. / Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
Seris Konsalnet Holding S.A.
jan

ODRADZAM

WOJO

a dlaczego nie dodałeś reszty co się robi nie ładnie,zobacz na prace stolarzy,malarzy,murarzy,tam byś spróbował roboty,to dopiero byś poczuł w kościach.

rudi

praca w ekopie nie należy do najlżejszych. Zadania pracowników w firmie to m.in. -obsługa, konserwacja oraz naprawa urządzeń i instalacji elektrycznych -obsługa, konserwacja oraz naprawa instalacji wodno-kanalizacyjnych -obsługa stacji sprężarek, stacji wentylatorów głównego przewietrzania, kotłowni gazowej,

Patryk

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info.

Portoryko

Cała firma funkcjonuje JESZCZE, bo patrząc na całe zamieszanie na całym Górnym Śląsku to można mieć spore wątpliwości jak długo to wszystko jeszcze potrwa. Ekop świadczy usługi głównie związane z obsługą i konserwacją urządzeń i systemów w które wyposażone są kopalnie “Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” ruch Borynia.

Filip

Witam, czy P.W. Ekop w ogóle funkcjonuje? Bowiem ostatnie komentarze były w kwietniu zeszłego roku i od tej pory nikt nic nie napisał nowego. Nie jest to zbyt dobra informacją, chociaz z drugiej strony brak narzekania może nie jest taki zły. Jednak nie wyglada mi na to, żeby firma prowadziła czesto rekrutacje, a szkoda.

Też mnie zainteresowała ta firma, może wiecie coś na jej temat, bo na stronie, to prócz referencji za wiele dowiedziec się o warunkach nie mozna.

kato

A ile zarabia dozór tu trzeba napisać prawdę

?

Jakie wyjazdy weekendowe dla pracowników z dziećmi.Co ty [usunięte przez admina] Pracuję w EKOP 8 lat i oprócz dwóch pijackich wycieczek w roku (bez dzieci)nie ma nic. Co do zarobków, to bez pracy w sob. i niedziele zarobił bym 1200zł. Jedyna prawda jaką napisałaś to że wypłata jest na czas.

smerfojad

z tego co wiem dobrze płacą, paczki na święta, bony, wszystko bardzo w porządku,wyjazdy weekendowe dla pracowników z dziećmi. Płacą bardzo rzetelnie i regularnie. żona pracownika.

ruda

sprzątaczko-sekretarka nadal pracuje,wiem bo codziennie ją widuję

MO

a ta co jako sprzątaczka pracowała ale tak dobrze sprzątała :), że sekretarką została jeszcze tam pracuje?

ktos

Po dłuższym stażu pracy w tej firmie mam opinie...do bani,wszyscy tyle sobót i niedziel robią a zarabiają grosze;/ Lepiej iśc do firmy na dół robic;/ Jak juz ktoś wspomniał tylko prezesi zarabiają;/

firma rodzinna - hihi. Nikt inny tam nie pracuje, tylko rodzinka i jak jakaś umie ładnie du.. ruszać. Szkoda gadać

vesolle steps

Helo, powoli zatrudniają rodzinkę, nieudaczników,którzy ledwo co potrafią dwa zdania poskładać.To prowadzi do nikąd....Chyba trzeba szukać innej pracy..Zarobki....dużo to pewnie mają prezesi ok 30 tys.na łapkę m-nie, reszta zbiera ochłapki...Autka z niższej półki ,a w domu, w garażach limuzynki...Rodzinka pewnie zarabia lepiej. Atmosfera ok. Nic poza tym.

ktos

Pracuje w tej firmie. Polecam bardzo,miła atmosfera w pracy,tam to się nazywa praca:)

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Ekop - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w P.W. Ekop?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Ekop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Ekop?

P.W. Ekop