MEDIA EXPERT

Opinie o MEDIA EXPERT

Iwona Nowy wpis

Zakupiony odkurzacz w dniu 16.05.2023, w super cenie, bardzo miła obsługa , fachowe porady. Jestem bardzo zadowolona i chętnie polecę ten punkt do kupna i porad.

Praca Nowy wpis

Szukam pracy w Jastrzębiu i mocno zastanawiam się nad Media Expert. Przyjmują? Do kogo się zgłosić, prosto do sklepu?

Zakupiłam płytę indukcyjną firmy Whirpool. Dziękuję obsłudze za pomoc w wyborze sprzęt się sprawdza znakomicie. Przemiła obsługa polecam!

Edyta
@Monika

A wnieśli chociaż? Czy trzeba samemu to tachac? Albo jeszcze płacić nie wiadomo ile jak to w niektórych firmach bo wielka łaska

@Edyta

Sprzęt odbierałam w sklepie, ale była taka możliwość, żeby przywieźli i wnieśli do domu.Z tego co pamiętam była możliwość za 50 zł wniesienie.

Marzena

50? A od piętra liczyli może? Bo najgorzej chyba jak wysoko a windy brak

bambaryła
@Edyta

jakoś tak jest na świecie, że jak coś kupisz to trzeba sobie wnieść, a jak jest za ciężkie to płacisz komuś za usługę. Takie proste, a jednak skomplikowane dla niektórych! Jak robisz zakupy w spożywczaku to kasjerka ma Ci je zapakować do auta? :D

Zorro
@Marzena

Ale drążysz bez sensu. Wiadomo, że za darmo nic nie ma. Za usługi się płaci!

Nie znam się Nowy wpis
@Monika

Przy okazji - polecacie Beko? Pracownik zachwalał tę markę, ale sama nie wiem...

Olka Sz. Nowy wpis

I po sprawie. Dzięki wielki dla pana Krzysztofa i pani Agi za pomoc i dopięcie wszystkich formalności kredytowych. Dzięki wam mam już spokój.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEDIA EXPERT? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Olaf

Pozdrawiam Marlenę z małego AGD - świetna rada z tym masażerem do twarzy, żona jest zachwycona:) Jeszcze raz dzięki

Halina

Możecie mi powiedzieć jakie kwalifikacje trzeba mieć, aby móc tutaj pracować w tej firmie? :))

Izabela

Witam, zakupiłam ekspres do kawy Eletta DeLonghi, fakt początkowo przemial do mnie Saeco i z tym zamiarem zakupu jechałam. Pan Dominik z Media Expert Jastrzębie polecił, powiedział prawdę jeśli chodzi o wybór ekspresów. Choć nie byłam kawoszem to kawa z tego smakuje najlepiej :) Pan Dominik zasługuje na super podwyżkę :) pozdrawiam

Monika.O.

Jestem zadowolona z zakupów w Media Expert i chętnie powracam na kolejne zakupy. Miła i rzetelna obsługa pracownicy zawsze doradzą w tym przypadku Pan polecił nam sprzęt firmy Whirpool do zabudowy. Jest to bardzo dobra decyzja piekarnik sprawdza się w100 % za co dziękuję!

Szysos

Profesjonalna obsługa polecam

Bibi

Jestem stałym klientem i zawsze wracam do sklepu. Obsługa nienaganna, nawet jak wyskoczy jakiś problem to personel staję na wysokości zadania i stara się go rozwiązać. Dla mnie ok

DK
@Bibi

Dzięki, miło to słyszeć. To rzadkość, zwykle ludzie marudzą. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas

Marzena

Jestem stałym klientem i nie mam żadnych uwag ani do personelu ani do towaru Obsługo mega plus Sprzęt mega plus Nic ująć nic dodać

Dora

Jestem bardzo zadowolona z towarów zakupionych oraz z obsługi ,kupowałam już niejednokrotnie różne rzeczy i ciągle wracam ,dla mnie bardzo ok

Paulina

Cześć, czy w MEDIA EXPERT zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak to w jaki sposób pracownik jest z nich rozliczany? Fajnie jakby obowiązywała jakaś ekstra stawka. Niektórzy szukają właśnie pracy, w której mogliby w ten sposób sobie dorobić do podstawy wynagrodzenia.

On

@anonymous ale netto?

Arczi

Właśnie zrezygnowałem z pralki i kupiłem w Euro AGD . 19.12.2020 tj.sobota. Poszedłem do Media po pralkę, bo się stara zepsuła, wybrałem model a ze go nie mieli na stanie to czekałem na info od nich do poniedziałku. Następnego dnia dostałem sms, że jest w drodze, czyli niedziela. Mamy poniedziałek godzina 18:30 bez odzewu . Tak więc wybrałem się do sklepu osobiście. Powiem tyle po rozmowie z kierownikiem, który nie odchodząc od komputera zlał totalnie moją prośbę o przyspieszenie sprawy skoro już się pofatygowałem do tego sklepu by zapłacić za towar który miał przyjechać we wtorek do mojego domu. Odmowil twierdząc iż nie ma go w systemie a jest na magazynie kazal mi bezczelnie czekać na sms! Nie to nie idę do konkurencji ktora od razu przyjęła zamówienie i by się nie fatygować zapłaciłem za wszystko na miejscu i to rozumiem ????Tak więc mnie tam już na szczęście moje nie zobaczą. Gratuluje kierownictwa który, tak samo działa jak personel , który po przyjściu i chęci zapłaty za towar odeslal mnie na półki gdzie nikogo nie było ????????Żenada!

Jacek

@Truskaweczka01.01 a jak finalnie zakończyła się sprawa reklamacji, którą zgłaszałaś? MEDIA EXPERT ciągle poszukuje nowych pracowników w rożnych lokalizacjach, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia dla nowego sprzedawcy? Czy można liczyć na szkolenie wstępne?

@Jacek

Oczywiście, że można. Warunki pracy są naprawdę fajne. Każdemu się wydaje, że zarabiamy grosze, a ja widzę 3 z przodu. Pracuję tam od kilkunastu miesięcy i szczerze polecam!

Truskaweczka01.01

Media Expert w Galerii Jastrzębie-Zdrój. Fatalna obsługa, nie mili odzywają się jak do śmiecia !!!! Kupiłam telewizor za prawie 1000zł i raz działał a raz nie, więc wzięłam go i pojechałam do Media Expert tam gdzie go kupiłam.. Po czym Pani ! Mówiła ze mamy nie wymagać od tego telewizora, ale to nie ma znaczenia czy kupie telewizor za 5000zl lub 1000zl ale to ma działać...!!!! Dużo mam jeszcze uwag na temat obsługi !!!!!! Jagby bylo mniej tych gwiazdeczek to bym dała najmniej

saniko

podobno u nich KOLEGO trzeba nieźle zasuwać. Jeżeli zauważą chociaż cień znudzenia czy zrezygnowania to mogą podziękować za współpracę. Zastanawiam się tylko jak wygląda temat umów bo nie mam pewności czy aby na pewno każdy dostaje umowę o pracę na czas określony/nieokreślony.

OPINIA

Media Expert w Jastrzębiu-Zdroju w Galerii Jastrzębie może i miła obsługa jak wyczują klienta ,że chce kupić ale spróbujcie Państwo zwrócić towar i odzyskać gotowkę.Kierownik .........

karol

beznadziejny sklep który kusi towarem z gazetki nie mając go na stanie

Zostaw merytoryczną opinię o MEDIA EXPERT - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w MEDIA EXPERT?

Zobacz opinie na temat firmy MEDIA EXPERT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDIA EXPERT?

MEDIA EXPERT