Opinie o Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora w Nowy Targ

Łukasz

Nie polecam tej pracy zwłaszcza pracy pod kierownikiem Łukaszem F. Który ma tendecie do psychicznego znecania sie nad pracownikami.

Edyta
@Łukasz

A gdzieś to zgłaszane było jeszcze wyżej czy nie ma nikogo takiego? Nie jestem pewna, jak ta struktura tam wygląda. A jak nie w firmie to poza nią?

Arni Nowy wpis

Pod jednym adresem przy Osiedlu Niwa mieszczą się trzy firmy o podobnym, jeśli nie identycznym profilu działalności. 1. Przedsiębiorstwo Budowlane "Sikora" WOJCIECH SIKORA 2. Firma Budowlana Sikora MACIEJ SIKORA 3. Zakład Remontowo-Budowlany Sikora Marian I tak się składa, że na olx jest anons bez podania nazwy firmy. Za to od użytkownika - Maciej Sikora. Mianowicie, że kierowcę kat C życzyłby sobie przyjąć. Praca ma być również na budowie, i dotyczyć terenu Podhala oraz małopolski. Od razu w związku z tym mam pytanie. Z którą firmą przyszłoby mi podpisywać umowę o pracę, i po jakim czasie miałbym taką na czas nieokreślony? Żeby nie było tak, że firmy wymieniają się pracownikami, byleby tylko maksymalnie opóźnić przejście na umowę na stałe.

Pracownik kwasior Nowy wpis

Taka jest prawda że tam się (usunięte przez administratora)robota nie zając nie ucieknie Jaka płaca taka praca wszystko jest na cacy zrobione że później same poprawki tak wygląda praca u (usunięte przez administratora) większość pracowników boją się Nawet słowem odezwać o podwyżkę o to jak się zwraca do nich ubliża pozwalają sobie na wszystko a on traktuje jak (usunięte przez administratora) dlatego dłużej nie porobiłem Mało brakło bym jeszcze Za(usunięte przez administratora) i pozdrowienia dla tych dwóch (usunięte przez administratora) To są dopiero(usunięte przez administratora) nie znają się na niczym a wielkich kozaków grają a kierownicy to tym bardziej pokończoną szkołę mają a nie wiedzą do tej pory Jak ogarniać budowy porażka

Alicja

Chłopak poszukuje pracy i widzieliśmy, że tutaj niedawno szukali pracowników budowlanych. Powiecie czy coś się zmieniło od czasów kiedy opinie były tu dodawane np czy rzeczywiście pracownicy potrafią być nietrzeźwi w pracy? W ofercie nie ma nic z tego co oferuje pracodawca - czy poza wypłacanymi nadgodzinami można liczyć na jakieś premie,dodatki?

XYZ Nowy wpis

To dotyczy również osób zatrudnionych w tej firmie? Pracodawcy to nie przeszkadza, nie wpływa na jakość wykonywanych prac? Jaką motywację bym tu miał do codziennej pracy, idzie z tych zarobków odkładać na realizację życiowych celów, a nie tylko opłaty, jedzenie lub używki?

Czy Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora zapewnia kartę multisportu?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Wiem wszystko

Nie polecam firmy. Sami alkoholicy, stawki najniższe Wojtek, Maciuś spadkobiercy milionerzy. Szanują jak szanują pracowników trzeba pogrzebu zeby sobie przypomnieli o pracownikach . Ja powiem tyle ,,Karma wraca " w sumie otoczenie nowotarskie wszystko wie jak to wygląda...

Alicja
@Łukasz

A to znęcanie to jak wygląda? Pracownicy są wyzywani czy jeszcze coś innego? Będę wdzięczna jeśli rozwiniesz ten temat. Próbował ktoś może gdzieś wyżej zgłaszać takie sytuacje? Jestem ciekawa czy była reakcja ze strony szefostwa

@Alicja

Wyzywanie to mało powiedziane najgorsze wulgaryzmy i obelgi i to nie tylko podczas pracy. Potrafi obrażać twoich rodziców jak i rzucać obleśne komentarze pod kierunkiem kobiet pracowników. Nie ważne jak byś się starał i tak na każdym kroku próbuje ci udowodnić ze jesteś (usunięte przez administratora) Kiedy nie pozwoliłem sobie na to z automatu straciłem pracę

Czesław
@Łukasz

Jak to było z tą utratą pracy? Przełożeni wiedzą w jaki sposób kierownik odnosi się do pracujących tu ludzi? I co za powód podali, skoro wypowiedzieli Ci umowę?

@Czesław

F to kolega sikory z szkoły i on dobrze wie jakie ma podejście do ludzi. Od kiedy zacząłem przeciwstawiać się jego zaczepka i obelgą słyszałem ze mam się zwolnić albo się słuchać. Polecenia w pracy wykonywałem najlepiej jak mogłem ale nie o to chodziło. Skończyło się tak że właściciel kazał mi przyjechać po papiery bo kierownik nie chciał mnie zabierać do pracy

Edyta

Skąpy traci dwa razy

Jedyny w tej firmie Wojciech sie obudzil, placi lepiej jak Maciek i Marian. Po stresie i darciu sie na pracowników, i sytuacji związanej z wizytą w szpitalu troche popatrzył na oczy i patrzy na pracowników jak na ludzi, a nie jak na (usunięte przez administratora) Tak robia Maciuś i tatuś. Kierownik Stefan następny (usunięte przez administratora) robi. Tomek kierownik od Mariana wyzywa każdego pracownika... Dlatego polecam tylko współpracę z Wojtkiem i jego kierownikami kami i fryta

Faraon Maciej Sikora :)

Mając przed sobą ten steg bzdur i pomówień nie sposób nie zareagować. Firma Budowlana Sikora działa na rynku budowlanym już od 1979 roku....podstawą jej istnienia jest uczciwość wobec pracownika. Każda godzina i nadgodzina jest ZAWSZE wypłacona w cotygodniowej wypłacie. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej tzn., że nigdy nie pracował w tej firmie. Warunki pracy są ustalone i każdy ma prawo się na nie nie zgodzić. Tak na logikę.....czy ktoś w szczycie sezonu zrezygnuje z nadgodzin? uwaga! mycie samochodów Faraonów odbywa się w godzinach pracy :) Łatwo jest pisać w internecie pod anonimowymi nicami bo jak widać nie starcza honoru by wystąpić pod własnym nazwiskiem ( może wstyd?). Co roku firma zatrudnia około 100 pracowników i co?.....wszyscy dają się wyzyskiwać? Pracownicy opuszczają firmę z różnych powodów, często też są zwalniani...... Wiarygodność tego typu portali jest znikoma, bo nie weryfikuje czy opinie pisze pracownik, żona pracownika (która dostaje tylko wypłatę a nadgodzin już nie), czy konkurencja.....

rdzawka
@Faraon Maciej Sikora :)

no dokładnie taka jest prawda że z reguły piszą ci którzy chcą się w jakiś sposób odegrać za jakieś błache nieporozumienia

Zgon

Zdecydowanke odradzam te firme wiecej sie zwalnia niz przychodzi nowych coraz wiecej prracuje ukraincow na czarno bo im to sie bardziej oplaci dobra firma dla tych co maja dlugi z uwagi na nie placenie skladek od realnych zarobkow

rabus
@Zgon

i tobie to przeszkadza zapewne wszyscy piszą ci którym nie spodobała się praca u Pana wojtka

Znamsikorów

Pracownicy to albo sami Ukraińcy, albo nasi, którzy robią za marne pieniądze, bo jakby nie robili to skończyli by jako alkoholicy. Tak to sobie piją w pracy. Bracia typowi Tata miał Tata dał nie znają się na niczym. Śwagier kierownik (usunięte przez administratora) ich na kasie. Same przekręty. NIE POLECAM. Wygrywają przetargi bo mają tania siłę roboczą. Ale wszędzie lidze już wiedzą kto to jest Maciuś Wojtuś Sikora

Anatol

@Pracownik. Takie informacje lepiej kierować do szefostwa a nie na forum pracowniczym.

Pracownik.

Wszystko co jest wcześniej napisane to prawda. Dodać mogę że na 15 pracowników 3 trzeźwych. Alkohol leje się codziennie strumieniami. A szefostwo i kierownictwo przymyka na to oko. Bo nie ma kto pracować. W innych firmach 20 zł to stawka początkowa. U Sikory chyba od 15... Za dojazdy do pracy nie płaci. Czyli 4h dziennie odpadają. Miesięcznie wychodzi około 100h. Resztę sobie proszę policzyć jaką kto ma stawkę to ile traci pieniędzy. A ile pracodawca oszczędza. Jak najdalej od tej firmy. Nie polecam.

Bolo

Mam nadzieję, że dobra praca jest przyczyną takiej ciszy na forum

Heniek

Szkoda,że nikt z pracowników nie pisze na tym wątku. Warto interesować się pracą w firmie?

Marko

Nie polecam!!! Wykonanie prac niezgodne z projektem, przez 4 lata nie byli w stanie usunąć zgłoszonych przy odbiorze usterek.

Patryk

Rotacja to dziś norma, ludzie zmieniają firmy z bardzo rożnych powodów.

Marco

Witam czy ktoś może wie skąd pochodzą prezesi? Z jakiego miasta ?

Stach

Czy tak dobrze się wam pracuje w firmie i nie chętnych do napisania kilku informacji?

amore kasiore

Z wypłacalnością nie ma problemu w tej firmie zarobki kształtują się od 13zł do 15 za godzinę pracy i co tydzień bez problemu jest kasa pod tym względem wielki pozytyw ale cała reszta totalna klapa ciągła rotacja przychodzą i odchodzą raczej ze względu na atmosferę w pracy ciągle mało i mało bo z pieniędzmi nie ma problemu w tej firmie gdzie dziś często w innych firmach jest problem z wypłacalnością sam musisz się przekonać jak jest i czy ci to odpowiada

;-)

W.Sikora uwazaj na swojego popychla.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Osiedle Niwa 103A
    34-400 Nowy Targ