przedsiebiorstwo budowlane sikora

Nowy Targ

Opinie o przedsiebiorstwo budowlane sikora

amore kasiore

Z wypłacalnością nie ma problemu w tej firmie zarobki kształtują się od 13zł do 15 za godzinę pracy i co tydzień bez problemu jest kasa pod tym względem wielki pozytyw ale cała reszta totalna klapa ciągła rotacja przychodzą i odchodzą raczej ze względu na atmosferę w pracy ciągle mało i mało bo z pieniędzmi nie ma problemu w tej firmie gdzie dziś często w innych firmach jest problem z wypłacalnością sam musisz się przekonać jak jest i czy ci to odpowiada

Zgon

Zdecydowanke odradzam te firme wiecej sie zwalnia niz przychodzi nowych coraz wiecej prracuje ukraincow na czarno bo im to sie bardziej oplaci dobra firma dla tych co maja dlugi z uwagi na nie placenie skladek od realnych zarobkow

;-)

W.Sikora uwazaj na swojego popychla.

Pip

To prawda co tydzien wyplacaja no ale stawka, warunki placy , mieszkaniowe sa jakie sa szefowie maja bialych mozynow ,co do rotacji to prawda ciagly przemial z uwagi na atmosfere warunki pracy i miszkaniowe polowa pracownikow na lewo urlopow w tej firmie nie ma i nie wyplacaja co do miesiecznego bezplatnego co roku przymuszanie pracownika na sile takie realia ta firma ma szefowie ojciec i synowie maja gleboko gdzies pracownika nie ty to inny albo ukraincy beda pracowac zero szacunku dlatego ja nie pracuje juz dawno w tej firmie Panstwowa inspekcja pracy powinna wiele aspektow przegladnac

srikoraa

zgadzam się że kołchoz i na dodatek wysyłają na urlop bezpłatny bez zgody pracowników firma typowa rób i nic się nie odzywaj bo ciągle jest za mało ale to jest norma u każdego prywaciarza

nick

panowie to jak to jest z wypłacalnością i tempem pracy w tej firmie a przede wszystkim jaka jest atmosfera między pracownikami czy warto zatrudnić się czy szkoda czasu

Faraon Maciej Sikora :)

Mając przed sobą ten steg bzdur i pomówień nie sposób nie zareagować. Firma Budowlana Sikora działa na rynku budowlanym już od 1979 roku....podstawą jej istnienia jest uczciwość wobec pracownika. Każda godzina i nadgodzina jest ZAWSZE wypłacona w cotygodniowej wypłacie. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej tzn., że nigdy nie pracował w tej firmie. Warunki pracy są ustalone i każdy ma prawo się na nie nie zgodzić. Tak na logikę.....czy ktoś w szczycie sezonu zrezygnuje z nadgodzin? uwaga! mycie samochodów Faraonów odbywa się w godzinach pracy :) Łatwo jest pisać w internecie pod anonimowymi nicami bo jak widać nie starcza honoru by wystąpić pod własnym nazwiskiem ( może wstyd?). Co roku firma zatrudnia około 100 pracowników i co?.....wszyscy dają się wyzyskiwać? Pracownicy opuszczają firmę z różnych powodów, często też są zwalniani...... Wiarygodność tego typu portali jest znikoma, bo nie weryfikuje czy opinie pisze pracownik, żona pracownika (która dostaje tylko wypłatę a nadgodzin już nie), czy konkurencja.....

robol

Najgorzej, że trzeba tyrać na trzech faraonów, którzy zupełnie nie znają się na budownictwie, naciągają Inwestorów na wszystkim co się da, a pracownikom nadgodzin nie potrafią wypłacić.

jan

Tragedia.....wyzysk pracowników jak przybudowie piramid, praca w dni ustawowo wolne od pracy po 12 godzin dniowki na wyjeździe sprzątanie prywatnych samochodów "prezesów". Jak najdalej od tej firmy.

budowlaniec

Kołchoz, kołchoz i jeszcze raz kołchoz - jeśli ktoś szuka obozu pracy to polecam. Szef jest tak łaskawy, że pozwolił pracować w "długi weekend majowy". Na temat wolnego odpowiedź szefa jest niezmienna od lat: "przecież macie wolne niedziele...". Praca u Sikory trzyma nas przy życiu, bez niej umarlibyśmy ze szczęścia :D

budo_budo

Jeśli ktoś myśli, że nie można pracować w dni ustawowo wolne od pracy to jest w błędzie, u Sikory wszystko jest możliwe. Brak urlopów, wolnego, praca w święta i nadgodziny, ubezpieczenie jeśli już jest to na minimalną krajową, a płaca niska jak u konkurencji.

stefan

wygrywają przetargi kosztem ludzi którzy u nich zapiepszają nie liczą się z pracownikiem jawne wykozystywani wysłac tam inspekcje pracy może to coś da

użytkownik zarejestrowany

obiektywny

Przetargi wygrywają poniżej kosztów realizacji muszą gdzieś szukać oszczędności. Podwykonawców chroni USTAWA PZP pracowników z sektora "pod stołem" niekoniecznie..

Beznadzieja,(usunięte przez administratora) kompletnie nie polecam, na rozmowie ustaliliśmy stawkę, nigdy nie osiągnęła 70% ustalonej kwoty. Rypanie jak za cara, praca w święta, 1 maj, 11 listopad, brak urlopów. Wszędzie lepiej niż w tej firmie...

taki se

powiem szczerze KATASTROFA [usunięte przez moderatora] jak za cara

to ja

ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tej firmie slabo placa a rzadaja wykonania jak na akord a stawka to 13 pln. i nic wiecej a przemial ludzi

Zostaw opinię o przedsiebiorstwo budowlane sikora - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przedsiebiorstwo budowlane sikora