Opinie o Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora w Nowy Targ

Pip

To prawda co tydzien wyplacaja no ale stawka, warunki placy , mieszkaniowe sa jakie sa szefowie maja bialych mozynow ,co do rotacji to prawda ciagly przemial z uwagi na atmosfere warunki pracy i miszkaniowe polowa pracownikow na lewo urlopow w tej firmie nie ma i nie wyplacaja co do miesiecznego bezplatnego co roku przymuszanie pracownika na sile takie realia ta firma ma szefowie ojciec i synowie maja gleboko gdzies pracownika nie ty to inny albo ukraincy beda pracowac zero szacunku dlatego ja nie pracuje juz dawno w tej firmie Panstwowa inspekcja pracy powinna wiele aspektow przegladnac

srikoraa

zgadzam się że kołchoz i na dodatek wysyłają na urlop bezpłatny bez zgody pracowników firma typowa rób i nic się nie odzywaj bo ciągle jest za mało ale to jest norma u każdego prywaciarza

nick

panowie to jak to jest z wypłacalnością i tempem pracy w tej firmie a przede wszystkim jaka jest atmosfera między pracownikami czy warto zatrudnić się czy szkoda czasu

robol

Najgorzej, że trzeba tyrać na trzech faraonów, którzy zupełnie nie znają się na budownictwie, naciągają Inwestorów na wszystkim co się da, a pracownikom nadgodzin nie potrafią wypłacić.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
jan

Tragedia.....wyzysk pracowników jak przybudowie piramid, praca w dni ustawowo wolne od pracy po 12 godzin dniowki na wyjeździe sprzątanie prywatnych samochodów "prezesów". Jak najdalej od tej firmy.

budowlaniec

Kołchoz, kołchoz i jeszcze raz kołchoz - jeśli ktoś szuka obozu pracy to polecam. Szef jest tak łaskawy, że pozwolił pracować w "długi weekend majowy". Na temat wolnego odpowiedź szefa jest niezmienna od lat: "przecież macie wolne niedziele...". Praca u Sikory trzyma nas przy życiu, bez niej umarlibyśmy ze szczęścia :D

budo_budo

Jeśli ktoś myśli, że nie można pracować w dni ustawowo wolne od pracy to jest w błędzie, u Sikory wszystko jest możliwe. Brak urlopów, wolnego, praca w święta i nadgodziny, ubezpieczenie jeśli już jest to na minimalną krajową, a płaca niska jak u konkurencji.

stefan

wygrywają przetargi kosztem ludzi którzy u nich zapiepszają nie liczą się z pracownikiem jawne wykozystywani wysłac tam inspekcje pracy może to coś da

obiektywny

Przetargi wygrywają poniżej kosztów realizacji muszą gdzieś szukać oszczędności. Podwykonawców chroni USTAWA PZP pracowników z sektora "pod stołem" niekoniecznie..

Beznadzieja,(usunięte przez administratora) kompletnie nie polecam, na rozmowie ustaliliśmy stawkę, nigdy nie osiągnęła 70% ustalonej kwoty. Rypanie jak za cara, praca w święta, 1 maj, 11 listopad, brak urlopów. Wszędzie lepiej niż w tej firmie...

taki se

powiem szczerze KATASTROFA [usunięte przez moderatora] jak za cara

to ja

ale (usunięte przez administratora) w tej firmie slabo placa a rzadaja wykonania jak na akord a stawka to 13 pln. i nic wiecej a przemial ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiebiorstwo Budowlane Sikora
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Osiedle Niwa 103A
    34-400 Nowy Targ