Opinie o Odnova Studio Design Agnieszka Fryczke w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Odnova Studio Design Agnieszka Fryczke. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odnova Studio Design Agnieszka Fryczke o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odnova Studio Design Agnieszka Fryczke w Gdańsk

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Agnieszka Fryczke

Firma

23.02.2024 12:02

Czym zajmuje się Twoja firma? Co jest głównym filarem biznesu?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Od ponad 5 lat, jako firma, zajmujemy się projektowaniem oraz kompleksowym wykańczaniem wnętrz prywatnych, oraz komercyjnych. Osobiście jestem architektem i pracuję w tym zawodzie od ponad 20 lat. Pierwszą swoją pracę podjęłam w 2000 roku u czołowego dewelopera w Trójmieście, gdzie jakość wykończenia domów i mieszkań stawiana była na pierwszym miejscu. Tam nauczyłam się, że perfekcja jest podstawą sukcesu i na to stawiamy w mojej firmie.

Jak wygląda struktura Twojej firmy (Iiczba pracowników, lokalizacje, działy itp.)?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Biuro firmy mieści się na ul. Szymanowskiego 12. Na stałe zatrudnionych jest u nas czterech pracowników na umowy o pracę. W planach mamy poszukiwanie kolejnych osób. Reszta współpracowników, to podwykonawcy zatrudnieni w ramach umowy o współpracę.

Jaka obowiązuje u Was forma zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie, umowa o dzieło)?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Głownie działamy na zasadzie współpracy z podwykonawcami lub umowy B2B. Zatrudniamy również na umowę o pracę.

Na jakie stanowiska najczęściej poszukujecie pracowników? Z czego to wynika?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Najczęściej poszukujemy podwykonawców do pracy na budowach. Każde nasze zlecenie, to nowa inwestycja. Mamy stałych podwykonawców, z którymi współpracujemy od lat, jednak często szukamy również nowych osób na nowe realizacje.

Jak w Twojej firmie wygląda specyfika pracy: zdalna, hybrydowa, mobilna, delegacje? W jaki sposób to przebiega i z czego to wynika?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Architekci pracują zdalnie. W biurze spotykamy się raz w tygodniu oraz na spotkaniach z klientami. Na budowach harmonogram pracy ustalany jest według potrzeb.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie w najbliższym czasie?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko sprzedawcy oraz kierownika budowy.

Jak przebiega rekrutacja w Twojej firmie – stacjonarnie czy zdalnie?

Tylko stacjonarnie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny i czy jest zależny od poszukiwanego stanowiska?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Niestety nie mamy w tym względzie wielkiego doświadczenia. Wszystko toczy się w zależności od potrzeb i liczby zgłoszeń kandydatów.

Czy na etapie rekrutacji podajecie informacje dotyczące zasad zatrudnienia (rodzaj umowy, okres próbny, wynagrodzenie, premie)?

Oczywiście.

Kto odpowiada za rekrutację i bezpośredni kontakt z kandydatami (dział HR czy bezpośredni przełożony)?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Osobiście rozmawiam z kandydatami.

Czy informujecie odrzuconych kandydatów o wynikach rekrutacji i co konkretnie uwzględnia informacja zwrotna?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Oczywiście, informujemy odrzuconych kandydatów o wynikach rekrutacji, nie wyobrażam sobie inaczej. Zawsze udzielamy informacji o tym, co zdecydowało o niezatrudnieniu danej osoby.

W jaki sposób weryfikujecie poziom satysfakcji pracowników oraz ich oczekiwania względem pracodawcy?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Rozmawiamy z danym pracownikiem oraz z całym zespołem. Jeśli wychwycimy niepokojące sygnały, to staramy się rozwiązywać problemy. Nadal się uczymy. Być może w niedługim czasie wprowadzimy w życie system badania satysfakcji pracowników.

W jaki sposób wspieracie pracowników, którzy mają chwilowe problemy, spadek motywacji, zmniejszoną wydajność?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Szukamy nowych wyzwań i nowych projektów. Jeśli ktoś potrzebuje chwili odpoczynku od pracy, to również nie robimy problemów. Jesteśmy bardzo elastyczni.

Jak w Twojej firmie wygląda proces awansu, podwyżek i premii?

Agnieszka Fryczkeikona wywiad

Jesteśmy młodą firmą. Staramy się premiować za efekty pracy. Wciąż wypracowujemy własny system.

Zostaw merytoryczną opinię o Odnova Studio Design Agnieszka Fryczke - Gdańsk

Odnova Studio Design Agnieszka Fryczke