Budchem Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Arkadiusz Lewicki

Elbląg

Opinie o Budchem Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Arkadiusz Lewicki

Ludzie 8 zł na godzinę buchachaaaaaaaaa a o umowie zapomnij

gość

To chyba najgorsza firma budowlana jeśli chodzi o remont zabytków. Niestety zero kompetencji.

Szymon

LUDZIE! JAK NAJDALEJ OD TEJ FIREMKI!! TOTALNE DNO!! NAROBISZ SIĘ, A LEWICKI Z PRZYDUPASKĄ KASĘ ZGARNĄ NA UCIECHY!!!

gość

Padaka [usunięte przez moderatora] od tej firmy jak najdalej kombinują z wypłatami jak się da a w szczególnosci ta psełdo [usunięte przez moderatora] co ją ruchawką nazywają

iksik

Chyba na łep upadłeś koleś , syf kiła i mogiła

Zostaw opinię o Budchem Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Arkadiusz Lewicki - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budchem Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Arkadiusz Lewicki