Proxmus
counter
4 11 55 5 1
KP

@wsl czyli jak będę normalnie pracować, nie obijać się i unikać pracy to dostanę fajną jak na Elbląg pensje i jakieś ewentualne uznania ?

Paulina Nowy wpis

PROXMUS istnieje od 1996 roku. Na ofertę firmy składa się szeroki zakres usług technicznych dla wielu gałęzi przemysłu, związanych z wykonawstwem konstrukcji stalowych i innych. Poniżej zostawiam link do rekrutacji. http://proxmus.com/kariera Interesuje mnie, jakie warunki umowy i szkolenia oferuje firma?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Proxmus?

Filip Nowy wpis

Trudno zrozumieć narzekania w sytuacji kiedy firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca oraz jako fachowiec w tym co robi!

Bezrobotny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.
Kandydat

Dzień dobry, Jak układa się współpraca z kadrą zarządzającą ? Menagerem projektu i Dyrektorem Handlowym ? Chciałbym zebrać opinie po przeczytaniu poniższych odpowiedzi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 218 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Proxmus? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

KP

Klient
@KP

Nie to kondony w zgrabnej paczce. Prezes o niczym nie wie robią ta co chcą a jak powiesz im prawdę to ci dają wypowiedzenie. Szkoda że prezes ich nie weryfikuje z pracownikami ciężkiej obrubki a oni mydła mu oczy. Chodzi o sałka i Kędziora.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 319 dni.

Ile jest zmian w Proxmus?

PiotrK.

Witam. Pracowałem w Proxmusie na obróbce ciężkiej przez rok i oceniając na chłodno po kilku miesiącach, uważa tą firmę za godną uwagi. Wynagrodzenie na początku uzależnione od wiedzy i doświadczenia, a po kilku miesiącach od zaangażowania w pracę. Można naprawdę tam dobrze zarabiać. Firma się szybko rozwija i daje możliwość rozwoju pracownikom którym zwyczajnie się chce pracować. Nie mówię tu o harowaniu, tylko zwykłej pracy. Trzeba pamiętać że przy takiej liczbie osób jaką tam pracuje zawsze będzie ktoś kto nam nie pasuje, ale to jest normalne. Atmosfera na hali fajna. Kadra kierownicza moim zdaniem także OK. BHP jest coraz lepsze i nikt nie wyda polecenia by coś robić niezgodnego z BHP. Co do rotacji pracowników- taka branża, duża konkurencja i ludzie przechodzą z firmy do firmy (jak wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma). Mimo że nie pracuję już w tej firmie to mogę ją polecić.

Wsl

Prawda jest taka że nie ma odpowiednich ludzi do pracy w tej branży, widzialem wpisy że duża rotacja, że sobie nowych wezmą i wyszkolą, no i racja jak ktos ma w tylku to nikt go zmuszac nie bedzie(tak jest teraz w kazdej firmie ktora sie tym zajmuje) ale to sie bierze z tego że wiekszość nowych pracowników zwyczajnie sie nie nadaje do tej roboty. Bez doświadczenia i jakichkolwiek wyników oczekują kokosów, a tak to nie działa, sporo lat potrzeba żeby być dobrym fachowcem. Inna sprawa ze lepiej pograć na telefonie niż przyłożyć sie do pracy, nauki. Nikt nikomu nie płaci za samo bycie w pracy. Ci co chca, mają dobrze. Nie sugerujcie sie tymi zażaleniami tych którym sie nie chciało.

Vv
@Wsl

Wracaj do pasleka" wie.ani ku .." Jestesjednym.z tych fraa.... Ktorzy maja juz wyprany umysl przez ta pseudo kadre mobingujacych praciwnikow.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Proxmus?

Wsl
@Pytanie

Styl zarządzania?? Pracowałem wcześniej w dwóch firmach, zawsze pojawiał sie mobbing, dyskryminacja jesli chodzi o podwyzki plac i ogolne kolesiostwo, tutaj tego nie ma. Zaznaczam że wypowiadam się o dziale obróbki mechanicznej. Ludzie którzy chca pracować, starają sie są zadowoleni. Zarobki są sporo ponad średnią elbląska, oczywiście przy założeniu że coś potrafisz i coś chcesz osiągnąć, malkontentom nigdy nie dogodzisz, stąd te negatywne komentarze.

Antek

Czy ten kierownik o którym piszesz @Ko nadal pracuje czy faktycznie go już zwolnili i jest ktoś inny? A może w ogóle szukają kogoś na jego miejsce?

Ko

(usunięte przez administratora).zero bhp zero sprzetu zero doswiadczenia wszystko co tu robia idzie na sztuke i cala branza menagerska robi w banbuko w właściciela oszukujac go na kase bo to co mowia ze jest wykonane , nawet nie jest zmontowane i wymuszaja prace w sb i niedziele i wlasciciel placi za to. Dziekuje dowidzenia.

cnc

serio?! co wy piszecie? kerownicy mają to w (usunięte przez administratora) nie interesują ich koszty do puki prezesowi się zgadza i jego menagierom a doświadczony pracownik jest tańszy bo nie robi braków dzwonów i nie lata spowarka… ale co tak za 4brutto januszy nauczymy napindalac maszyną w detal jak w bęben.... NIE POLECAM SZKODA CZASU NA TAKĄ FIRME

Hanna
@cnc

Widzę, że Ty nie jesteś zadowolony z pracy w Proxmus. Obecnie poszukują pracowników na stanowiska spawacza, operatora tokarki i samodzielnej księgowej: http://proxmus.com/kariera Czy stawka, o której wspominasz w swoim poście jest obowiązująca? Daj znać, proszę, jak to wygląda i czy są jakieś plusy zatrudnienia w tej firmie.

Winston1

Mój kolega Winston chyba nigdy nie był u nas i nie wie co pisze. Polecam serdecznie. Sumiennie pracujesz, to będziesz zadowolony. Prezes doceni Ciebie i masz szanse awansowac.

Hanna
@Winston1

Każdy z osobna może mieć zupełnie inne doświadczenia, nawet jeśli mówmy o tym samym pracodawcy. Dlatego też wypada uszanować zdanie użytkownika @Winston. Ale jednocześnie należy się cieszyć, iż akurat Tobie dobrze pracuje się w Proxmus. Nadmieniłeś o możliwościach awansu w strukturach firmy. To bardzo ciekawy temat i chętnie dowiem się czegoś więcej. Powiesz nam zatem, jak dokładnie wygląda droga do awansu w Proxmus?

tokarz

uruchomiony nowy zaciąg nie dbaja o starych pracowników NIE POLECAM

Winston
@tokarz

Raz na pół roku poszukują nowych pracowników, jednak nie wynika to z rozwoju firmy a z rotacji pracowników. Zawiązały się klany (jeden rodzinny, drugi "słoików" z Młynar i trzeci to nie należący do żadnych z powyższych). Podejście prezesa i kierowników do pracowników tragicznie ( nie ci to inni, wyszkolimy sobie). Także jeżeli zachęciła was stawka za pracę nie dajcie się zwieść.

Spoko

teoretycznie 5 brutto powinno być lecz... wymyślanie z czapy by dać ja najmniej zero pojęcia inżynierów i jakościowców o obróbce nie wspominając programowania brak narzędzi i wieczne ciśnienie wynikające z niekompetencji nie polecam

Logistyk

Bardzo fajny jest ta nowa firma PROXMUS LOGISTICS Bardzo miła Pani Prezes i fajne warunki pracy. Ciesze sie ze przejeli nas!!

Andrzej

Nie szukajcie przysłowiowej dziury w całym! Niezłe zarobki i fajna atmosfera więc o po co to biadolenie.

Witam

Witam jaka stawka na start? .. Operator-programista cnc?

Operator CNC
@Witam

Witam, stawki- to kwestia doświadczenia zawodowego, proponuję najlepiej kontakt z firmą i umówienie się na rozmowę kwalifikacyjną. Wiem, że w tej chwili poszukują operatorów CNC...

Witam
@Operator CNC

No niby tak. Ale 15....20netto czy może ugadane z innymi i 13netto

Seco
@Witam

Stawki są nienajgorsze jak na Elbląg i są objęte tajemnicą , jeżeli jesteś dobry w tym co robisz to gwarantuję ci , że będziesz zadowolony z zaproponowanej stawki. Niestety organizacja pracy w tym zakładzie i podejście prezesa jest co najmniej dziwne ale to już odrebna historia.

Total
@Witam

Pieniądze nie najgorsze ale organizacja pracy ..... ludzie jeżeli chcecie pozostać zdrowymi psychicznie i nie nabawić się nerwic to szukajcie innej pracy. Do niedawna tam pracowałem ale proszenie o wszystko codziennie może doprowadzić do szału, sprzęt i niektóre urządzenia są w opłakanym stanie technicznym, pasy transportowe, elektronarzędzia. Cwaniactwo i niewiedza kadry zarządzającej (oczywiście nie wszystkich) to codzienność. Mógłbym napisać o wadach tej firmy esej ale nie chcę znowu się denerwować. Na prawdę szukajcie pracy gdzie indziej.

Dariusz.Wasilewski
@Total

Ile ochlastałes nowych pasów?? Wszyscy psioczycie ale zero samorefleksji, zaklad sie rozwija, w przeciagu pół roku duże postępy. Fajnie by bylo tez miec odwage sie podpisac.

REGULAMIN
@Total

Organizacja pracy....brak słów! to jeden wielki wirtualny cyrk z kilkoma klaunami na czele... którzy nie mają jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego! w tej dziedzinie...po prostu przyszli i się tu dopiero uczą( AZ) (JK) (KT) Wirtualne zarobki ( Nie spodziewajcie się że dostaniecie jakieś kwitki comiesięczne z wykazanymi zarobkami ) A ten poniżej to jeszcze napisał że firma się rozwija??? hahahah. Ludzie raczej stąd uciekają a nie przychodzą bo nikt normalny tu nie przyjdzie! Cwaniactwo na każdym kroku- a 60 % sprzętu i maszyn co widnieją na (GRAFIKA) to tylko fatamorgana;) Jak jesteś podpier..... i trzymasz palec w (usunięte przez administratora) to będziesz miał w miarę dobrze. NIE POLECAM !!!! Jest tyle innych porządnych firm ! Masz trochę rozumu i IQ to posłuchaj mnie. A apropos przedstawiania się... Nie będzie tu nikt nikomu rozkazywał co ma robić a co nie....to jest każdego indywidualna sprawa Panie! (DW)

Zostaw merytoryczną opinię o Proxmus - Elbląg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.