Promis

Kraczkowa

Opinie o Promis

Marta

@robak a możesz powiedzieć tak konkretnie, co nie odpowiada Ci w pracy w Promis? Rozumiem, że masz uwagi co do kierownictwa. Co jeszcze jest powodem tego, że poszukujesz nowej pracy?

Marta

Na stronie internetowej Promis można znaleźć informacje o tym, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko Specjalista ds. posadzek przemysłowych (żywicznych). Wiecie, czy ta oferta pracy jest dalej aktualna? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane pracą w tym dziale firmy?

robak
@Marta 27.07.2017 11:23

Pracownik powinny wiedzieć wszystko. A i tak nie będziesz mieć racji. Skutecznie wyperswaduje Ci to szef szefów. To taki lokalny Maciarewicz. Nawet wyglądem podobny. Szukaj dalej pracy jeszcze troszkę i również stąd spadam.

tomiko

wszystko pięknie, ale dlaczego firma Agra-Ovis zaprzestała prowadzenia swojej strony internetowej. Trochę to dla mnie dziwne jak na firmę międzynarodową, szczególnie w branży spożywczej. @edi co o tym sądzisz, bo jestem ciekaw waszych opinii konkretnych.

praco

Ulises, mryśka i inni tutaj wystawia się opinie o firmie: promis.net.pl a wy paplacie o promis.pl sio stąd

praco

hej. maryśka, ulises,hajko czytajcie wpisy z zrozumieniem tekstu. Tu pisze się o firmie Promis która zajmuje się posadzkami nie zasranymi garnkami z chin. norbi zapraszam Do Promisu w Kraczkowej mogę odstąpić ci swoje stanowisko. zobaczymy jak długo pokozaczysz. "Stary" zgasi cię po trzech tygodniach bo przez pierwsze dwa będzie się uśmiechał, żartował (rozluźni cię) i obserwował. potem przejdzie do nagonki nie będziesz wiedział co i dlaczego robisz. jestem tam od kilku lat są dwie opcje dlaczego. albo głupi albo masochista nie mam kiedy tego sprawdzić u specjalisty bo nonstop zapier... obecnie wykorzystuję urlop za 2013r.a od "starego" usłyszysz "tu się nic nie dzieje ta robota to cyk cyk i gotowe" "zamieńmy pracę w zabawę, bawmy się". cłopaki zasuwają za 8zł na rękę a gość wywali naprawdę grubą kasę na jakieś pierdoły z słuchaniem chórów gregoriańskich. sory, obecnie poszły podwyżki po 12groszy. no i synków powinien trzymać z daleka od klientów bo tylko klientów zrażają i tracą roboty a potem przestoje. co najlepsze mięso tej firmy już dawno poszło w diabły na swoje

ulises

powiemwam, ze pierwszy raz spotykam sie z czyms takim jak hurtownia internetoa ktory sprzedaje artykułu gospodarstwa domowego. nie wiem za bardzo jak porównać ceny w tym sklepie a w innych większych sklepach ktoe są dostępne internetowo. mozecie mi poweidzieć jak z cenami jest? bardzo to dla mnie wazne bo chce kupic jak najtaniej

hajko

hej, Promis w branży handlowej sprzętu AGD działa już od ćwierćwiecza i myślę, że większość osób w naszym kraju ma coś lub przynajmniej miało coś co kiedyś od nich kupili. Firma rzeczywiście znana jest w całym kraju i w całym kraju też posiada swoje punkty sprzedażowe najlepszych zagranicznych marek.

były

Moja wypowiedź ma sens, ale moderator skutecznie wszystko usuwa. Pracowałem jako umysłowy choć bardziej pasuje psychiczny, że tyle wytrzymałem. Odpuść sobie tą firmę. Pracujesz i po 12 h jak trzeba robotę zrobić jeździsz na kilka robót ( dwóch zostaje i kończy poprzednią 4 jadą na kolejną). Żaden z nazwiskiem Misiura nie szanuje ludzi. Szef przy kliencie potrafi kląć, aż klient oczy otwiera boi się odezwać. Jacek starszy syn to cienki bolek pozorant i wymusza wszystko krzykiem nie ma szacunku u załogi. Chłopaki w załogach są w porządku choć i są niesnaski. Szef ma sprutą banie i pruje ją innym w rozmowach na temat życia i pokazuje swoją wyższość. Kiedy tam pracowałem z ofertami chodziłem po kilka razy żeby ją zatwierdził i czepiał się nie o meritum, pojedyncze słowa nic nie wnoszące do oferty. Jak nie miałem pomysłu jak opisać posadzkę kazał mi pisać wiersze. Zresztą co można powiedzieć o człowieku, który jest tak mocno utwierdzony w tym, jest stworzony na podobieństwo Boga i się nie myli( jak się nie raz wyrażał). Do fizycznych czepia się nawet, że na robocie ołówek strugają i zostawiają strugi na posadzce- która za chwile będzie zamiatana i odkurzana Chłopaki w ekipach pracują bo muszą. Tak to dawno odeszli by gdzie indziej. Nie polecam chyba, że chcesz sobie zniszczyć psychikę. Właściciele są pierdolnięci w głowę co tu dużo mówić. http://www.krisdur.pl/ to jest firma którą założyły najlepsze ekipy po odejściu z Promisu - po prostu nie wytrzymali z właścielem

były

pracowałem i wiem co tam się działo. Wykańczanie ludzi i bufonada Jacusia i Piotrusia, a teraz pewnie Wojtusia.

XXXXXXX

A wiec panie materialisto:) Świeżo zatrudniony pracownik na starcie dostaje 8 zł na godzinę a praca jest na prawdę ciężka

szczęśliwiec

Pracował.. kiedyś w tej firmie, właściciel stosuje (usunięte przez moderatora),poniża ludzi. Żona szefa zmienia się jak kameleon, nie ma swojego zdania tylko jest pod dyktando męża- pana i władcy. Dobrze, że ten etap mam za sobą. Mam wspaniałą pracę i świtnych pracodawców

zastanawia mnie tylko jedno jaki wpływ na te wypowiedzi ma fakt że osoby same nie odeszły a zostały do tego w jakiś sposób zmuszone. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a szef idealny nie istnieje :D

ANONIM

Kiedyś tu było w miarę (nie licząc humorów szefa ale to jego pieniądze), przyszedł dyrektor i zajął się firmą a szef udawał że stoi z boku no i efekty są tylko czekać jak ogłoszą upadłość. A po za tym dyrektora też już nie ma (Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka). Może się opamiętają bo na razie to wywalili (lub sami się zwolnili) kilka znaczących dla firmy osób i rynek też tracą.

Chyba żartujesz z tym fajnym przedsiębiorstwem czy TY znasz Dyrektora ? tę firmę wspominam ze złej strony mego życia nie polecam najgorszemu wrogowi omijajcie szerokim łukiem. Teraz pracuję w podobnej firmie i jest bez porównania

Promis lepiej dobrze pomyśli i zrób wywiad o firmie przed podjęciem pracy. Firma a szczególnie dyrektor kończy ludzi psychicznie.

Zostaw opinię o Promis - Kraczkowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promis