Opinie o Avantec Fachkraefte w Erfurt

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Avantec Fachkraefte. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Avantec Fachkraefte o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avantec Fachkraefte w Erfurt

Były elektryk tu pisał, że listy z ubezpieczalni przychodziły, że nieopłacone składki, choć kasa była od firmy na koncie w wysokości 2500 euro netto. Kto tu w takim razie dopowie, czy aktualnie wszystkie składki odprowadzają, i zarówno formalności, jak i kasa się zgadzają? Sami podkreślali w ofercie sprzed trzech lat dla Montera instalacji grzewczych i sanitarnych, legalność zatrudnienia na podstawie stałej, niemieckiej umowy o pracę. Co mam nadzieję, iż równa się dopilnowaniu papierków i wszelkich, niezbędnych szczegółów.

Mariusz K

Nie polecam czekałem za pracą 3 tygodnie tylko co dziennie co innego mówią odradzam

jaj Nowy wpis
@Mariusz K

Zadzwoń chce dopytać o szczegóły współpracy z tą firmą

Ta firma to jakaś pomyłka nie polecam

czy mógbyś skoro jestes jeszcze pracownikiem tej firmy ( tak zakladam po nicku) opowiedziec nam zainteresowanym jak wyglada praca w tym miejscu i czemu jej nie polecasz, jakies wieksze konkrety co jest nie tak w tej firmie ? moze dla jednych gdy ktos pilnie potrzebuje pracy beda to rzeczy do zaakceptowania, róznie bywa !

Elektryk były!! Nowy wpis
@Karolina

Nie polecam ponieważ, za wszystkim trzeba czekać wypłaty się nie zgadzają nie melduja w ubezpieczalni potem listy przychodzą ze samemu trzeba opłacić składki, kwitki od wypłaty przychodzą gdzie wszystko jest na 0 a na konto przychodzi 2500e netto o co tam chodzi??? Nikt nie wiem poprostu szczerze nie poleca tego są inne lepsze,

Karolina Nowy wpis
@Elektryk były!!

To on jakoś jasno wam warunków współpracy nie przedstawiają czy jak? Z kim podpisuje się tutaj umowę oni jedynie pośredniczą?

Pracownik .. rozwiń swoją myśl . Dlaczego nie polecasz ??

Brałeś udział w rekrutacji do Avantec Fachkraefte. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Lakiernik samochodowy
Daar Personal Service GmbH
logo firmy Spawacz Mag, blisko granicy
Agencja Pracy Koncepcja

Zostaw merytoryczną opinię o Avantec Fachkraefte - Erfurt

• Jak się pracuje w Avantec Fachkraefte?

Zobacz opinie na temat firmy Avantec Fachkraefte tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avantec Fachkraefte?

Avantec Fachkraefte