Wrocław

Opinie o Intec Personal

Halina

@Kamil S., ciesze się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Intec Personal, jednak chciałabym, abyś swoją opinię uzasadnił w sposób bardziej szczegółowy. Czy możesz dokładnie przedstawić, jak wygląda poziom wynagradzania pracownika w tej firmie? Co możesz napisać o atmosferze, która panuje w tym miejscu pracy? Zachęcam do bardziej precyzyjnej opinii na ten temat.

Kamil S.

Porzadna Firma, dbaja o pracownika, zalezy im na zadowoleniu

Halina

@Adam Szczecin, cieszy mnie to, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Intec Personal. Chciałabym, żebyś wszystkim użytkownikom przeglądającym ten wątek przedstawił, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w tej firmie? Poza stałą pensją można liczyć na świadczenia dodatkowe oraz bonusy motywujące pracownika? Możesz przybliżyć, jak to wygląda?

Adam Szczecin

Witam wszystkich czytających :) W bardzo dużym skrócie można firmę Intec Personal w której pracuję określić jako uczciwą, solidną i godną polecenia. Jak pracuję w niej półtora roku nie zdarzyło się aby coś było nie tak. Uczciwa niemiecka umowa o pracę, wszystkie świadczenia niemieckie w tym oczywiście ubezpieczenie itp. Firma dbająca o pracowników, w stałym kontakcie i bez problemu wszystko można załatwić. Firma wciąż się rozwija, nie miałem żadnych przestojów - ciągłe zatrudnienie, więc takie wewnętrzne poczucie stabilności i bezpieczeństwa finansowego 100%. Ktoś mógłby pomyśleć - hmmm coś za pięknie to brzmi ale w moim przypadku dosłownie tak jest. Dzięki pracy w Intec-u stanąłem na przysłowiowe nogi i jestem zadowolony że mogę tu pracować. Oczywiście na początku jak wszędzie, trzeba cierpliwie przetrwać i tu najczęściej mało myślący dostają białej gorączki. Trzeba odczekać na swoją grupę podatkową, uzbierać tzw bank godzin i ogólnie oswoić się z nowym miejscem pracy, ludzmi itp, tyle że to wszystko trwa max do 3 miesięcy a potem - cóż mogę dodać - cieszyć się że ma się zatrudnienie w niemieckiej firmie i e na koncie co miesiąc :) w tych trudnych na maxa czasach. Polecam wszystkim 100%

Halina

@Krzysztof Szczecin, czy na początku pracy w firmie Intec Personal otrzymałeś odpowiednie wsparcie od osób, które są zatrudnione dłużej w firmie i te osoby wprowadziły Cię w zakres Twoich obowiązków? Zawsze mogłeś liczyć na pomoc, która jest niezbędna w pierwszych dniach pracy w nowej firmie? Ilugodzinny system pracy panuje w firmie Intec Personal? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Krzysztof Szczecin

Polecam Firme INTEC, w ktorej pracuje od poprzedniego roku. Dobra wspolpraca godna Firma. Dbaja by kazdy byl zadowolony i to ich wyrownia od poprzednich moich miejsc pracy. Warto

Halina

@Natalia, jak myślisz, czy praca w firmie Intec Personal będzie dobrym miejscem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w tym kierunku? Osoba młoda bez doświadczenia może w tej firmie zdobyć umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy? Przedstaw, co sądzisz na ten temat. @Marcin, super, że jesteś zadowolony ze swojego wyboru miejsca pracy. Napisz, jak wyglądają warunki wynagrodzenia, które oferuje firma Intec Personal? @Goska,Wojtek, ciesze się, że znaleźliście miejsce pracy, które spełnia Wasze oczekiwania.

Wojtek

Firma dzięki której finansowo stanąłem na nogi , profesjonalne podejście w każdej kwestii , ludzie którzy pracują w tej firmie są godni zaufania , moje życie rozpoczęło się od nowa , polecam !!

Goska

Intec Personal to agencja, którą spokojnie mogę polecić każdemu, kto szuka pracy i jest gotów wyjechać za granicę. Piszę to na podstawie własnego przykładu.Zawsze wszystko było przygotowane i zapięte na przysłowiowy ostatni guzik zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Kwatery, stawki, osoby do kontaktu, wyplaty itd. Zawsze też można zadzwonić do osoby kontaktowej i poprosić o pomoc. Życzę wielu sukcesów firmie Intec Personal i jej pracownikom.

Marcin

Polecam biuro pracy Intec Personal. Pracuję juz ponad 2 lata i jestem w pelni zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas. Pozdrawiam serdecznie!

Natalia

Firma godna polecenia! Pracowalam przez Intec Personal prawie dwa lata i naprawde nie mialam na co narzekac. Wynagrodzenie zawsze bylo na czas. Jesli chodzi o urlop to nie ma problemu z jego otrzymaniem. Wiadomo, ze najpierw trzeba na niego zapracowac. Jezdzilam tez na studia do Wroclawia i nigdy nie odmowiono mi dnia wolnego z tego powodu. Polecam firme Intec Personal! Uczcziwi ludzie oferujacy uczciwa prace !

Halina

@Mateusz Wilk, ciesze się, że posiadasz pozytywne wspomnienia z pracy za pośrednictwem firmy Intec Personal. Możesz wrócić do swoich wspomnieć raz jeszcze i napisać, jak ocenisz atmosferę, która panowała w tym miejscu pracy? Można było liczyć na pomoc i wsparcie bardziej doświadczonej kadry pracowniczej? Napisz, jak to wyglądało.

Mateusz Wilk

Pracowałem w Firmie Intec Personal, wynagrodzenie było zawsze na czas! ogólnie nie było żadnych problemòw . ☺

Halina

@dominik, wysyłałeś jakiś czas temu swoje CV do pracy w firmieIntec Personal, że firma sama zaproponowała Ci pracę? Możesz opisać, jak wyglądała ta sytuacja w Twoim przypadku? Dostałeś propozycję tak po prostu, czy może jakiś znajomy dał Ci informację o wolnym etacie hydraulika w tej firmie? Opisz, jak to wyglądało szczegółowo.

dominik

Dostałem ofertę pracy jako hydraulik czy ktoś może powiedzieć coś więcej czy warto ?

Halina

@Krzysiek, jakie czynniki wpłynęły na to, iż zdecydowałeś się na powrót do pracy w firmie Intec Personal? Rozumiem, że jesteś już po wstępnych rozmowach z pracodawcą na temat Twojego potencjalnego powrotu? Wracasz na to samo stanowisko, czy na jakieś inne? Opisz, proszę, jak wygląda Twoja sytuacja.

Krzysiek

Pracowalem w tej firmie rok temu, postanowilem wrocic i juz za tydzien wyjezdzam. Zarobki zadowalajace, pomocni we wszystki ludzie

Halina

@facet, cieszy mnie Twoje zadowolenie z pracy w firmie Intec Personal. Jak długo jesteś zatrudniony w tej firmie? Przybliż, proszę, jak wyglądają kwestie socjalne, które wymieniłeś w swojej opinii o firmie Intec Personal. Zachęcam do sprecyzowania swojej wypowiedzi.

@Halina 06.08.2018 14:28

Witam wszystkich pracownikow Intec Pesrsonal GmbH Co. KG. Jako przedstawiciel i zarzadzajacy firma chcialbym serdecznie podziekowac za wyrazone opinie na temat naszej firmy. Chcialby jednoczesnie przeprosic za bledy lub nieporozumienia zaistniale w czasie wykonywanej pracy, staramy sie je zredukowac do minimum. Ja jako przedstawiciel naszej firmy stoje zawsze do dyspozycji naszych pracownikow. z pozdrowieniami i zyczeniami dalszej owocnej wspolpracy. Miroslaw Sluchocki Geschäftsführer

facet

Witam jestem zadowolony z pracy w firmie Intec , chociaż kiedy usłyszałem o wysokości diety i stawki godzinowej nie chciało mi się wierzyć ! A jednak jest OK ! Firma dba o sprawy socjalne i człowiek może spokojnie pracować i nie stresować się . Daje firmie 10/10

Halina

@Maniek, fajnie, że jesteś zadowolony z warunków, jakie przedstawiła Ci firma Intec Personal. Możesz przybliżyć poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie? Poza stałą stawką wynagrodzenia można liczyć, zatem na jakieś świadczenia dodatkowe? Rozwiń, proszę, swoją wypowiedź.

Maniek

Witam mogę naprawdę polecić firme Intec Personal ,pierwsza firma w której zarabiam godne pieniądze wszystko na czas ,Pan Darek i cala ekipa firmy bardzo wporzadku ja jestem zadowolony ze współpracy.

Halina

@ArturS, możesz przybliżyć tą sytuację związaną z zakwaterowaniem w pracy za pośrednictwem firmy Intec Personal? Co rozumiesz, przez stwierdzenie "fatalne zakwaterowanie"? Czy były, to dla Ciebie bardzo niekorzystne warunki? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo swój komentarz.

ArturS

Raz zdarzyla mi sie wpadka z fatalnym zakwaterowaniem, ale szybko zostalo to zmienione. Pieniadze zawsze na czas, to co w umowie sie zgadza,

Halina

@Wtajemniczony general, na jakie stanowisko zamierzasz aplikować do pracy w firmie Intec Personal? Poczyniłeś, może już jakieś kroki w tym kierunku? Czy może najpierw, chciałbyś zdobyć jak najwięcej informacji na temat tego miejsca pracy? Zachęcam do podzielenia się informacją na ten temat.

Wtajemniczony general

Też jestem zainteresowany jak wygląda praca u nich?daja prace na dłuższy okres czasu?nie oszukują?jak wygladaja diety

Halina

@Radek, na czym polega Twoja współpraca z firmą Intec Personal? Znajomy, który polecił Ci współpracę z tą firmą pracuje bądź pracował w tym miejscu pracy? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo Twoje spostrzeżenia związane z pracą u tego pracodawcy. Na chwile obecną wyraziłeś opinię bardzo ogólnie bez większych szczegółów.

Radek

Wspolpracuje z ta firma juz od 10 miesiecy. Za namowa kolegi zdecydowalem sie i jestem zadowolony! Wyplata zawsze na czas i zadowalajaca, czasem mozna liczyc i na rozne dodatki. Osobiscie jak najbardziej polecam. Wszystko sie zgadza

Ciekawy

Witam , 14/15 lipca organizują spotkanie w Szczecinie w sprawie pracy.Upieraja się ze zarobki dla elektryka dobre plus umowa na czas nieokreślony-czy ktoś u nich z Was pracował??Jak to się przekłada na rzeczywistość?

Halina

W chwili obecnej firma Intec Personal rekrutuje do pracy za pośrednictwem swojej firmy pracowników na różne ciekawe stanowiska: https://www.gowork.pl/praca/intec-personal;pr Czy ktoś z Was rozważa aplikację na któreś z ogłoszeń pracodawcy? Może wśród forumowiczów są osoby, które pracowały już na tych stanowiskach i mogą napisać coś na ten temat? Zachęcam do czynnego udziału w dyskusji na ten temat.

Hydraulik

Dziękuję za tak wyczerpujący obraz firmy i cdecydowałem że nie skorzystam z ich ofert

Zostaw opinię o Intec Personal - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intec Personal