INTEC-Personal GmbH & Co. KG

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Filip Filip
Pracownik

Firma w porządku, wszystko na czas, bez opóźnień, miły personel. Jak dla mnie 5+;) pozdrawiam serdecznie

Zbigniew Jasiński
Były pracownik
@Filip Filip

Tak jest Super firma pracowałem pozdrawiam cały personel

Zbigniew Jasiński
Były pracownik
@Filip Filip

Tak jest Super firma pracowałem pozdrawiam cały personel

Filip Filip
Pracownik

Firma w porządku, wszystko na czas, bez opóźnień, miły personel. Jak dla mnie 5+;) pozdrawiam serdecznie

Zbigniew Jasiński Nowy wpis
Były pracownik
@Filip Filip

Tak jest Super firma pracowałem pozdrawiam cały personel

Ina Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Widziałam że firma pisała że kasa jest do 20. każdego miesiąca. Może jakiś pracownik to potwierdzić czy nadal jest kasa do tego terminu i nie ma żadnych opóźnień? Wiecie firma może jedno pisac a realia moga być inne.

Praca Nowy wpis
Pracownik
@Ina

Witam, Wyplata jest na koncie zawsze w terminie do 20 każdego miesiąca. Jest to u nas gwarancja.

anonim
Inne

Widziałem na stronie, że maja cos dla mechaników. Są tu osoby, które współpracowały w tym obszarze? Możliwe, że się zgłoszę, ciekaw jestem jakie warunki są oferowane? Jest dostęp do wszystkich narzędzi? I czy musze znać język? Dałoby rade odszukać ofertę bez?

Pracodawca

@anonim

Oferty dostosowujemy do umiejetnosci pracownikow. Posiadamy oferty zarowno ze znajomoscia jezyka jak tez bez. Pozdrawiamy i zapraszymy do kontaktu

Gość
Kandydat

Dzień dobry, chciałam nawiązać współpracę z firmą, jestem z zawodu hydraulikiem oraz posiadam doświadczenie jako monter( praca w elektrociepłowni) Z kim się skontaktować, proszę o namiary. Pozdrawiam

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INTEC-Personal GmbH & Co. KG? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Pan Damian już nie pracuje w naszej firmie

Gość
Kandydat
 Pytanie
@INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Rekrutujecie hydraulików?

1

Pracodawca

@Gość

Tak, hydraulikow, slusarzy, spawaczy, lakiernikow, elektrykow

Pracodawca

Zapraszam tel. 0049 159 046 046 10

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Do 20 każdego miesiąca(przeważnie 18-19)

maszonskirobert@gmail.com
Były pracownik

Omijajcie tę firmę dalekim łukiem zatrudniłem się tam 10 kwietnia umowa była do końca miesiąca po przerobieniu półtora tygodnia jak biały (usunięte przez administratora) podziękowano mi za pracę koszty przejazdu tam I spowrotem 1200 zł Pani Moniką nigdy telefonu nie odbierała bo to jej prywatny czas po 15 swej z dala od tej firmy

Monika
Inne
@maszonskirobert@gmail.com

Panie Robercie, to pan zrezygnował z pracy, nikt panu za współpracę nie podziękował. Firma odmeldowala pracowników i chcieliśmy przenieść was w inne miejsce, co się panu nie spodobało … pana wulgarne odzywki pomijam Niekiedy należy pamiętać ze na pewne sprawy (odmeldowanie u klienta) my jako firma wpływu nie mamy, ale zawsze chcemy zapewnić ciąg zatrudnienia. Jeśli chodzi o pana, sam pan zrezygnował (porzucił prace), prosząc mnie jeszcze o zaliczkę, nie wspomnę o kilku innych wiadomościach … Zaliczkę pan otrzymał, otrzyma pan tez resztę swojego wynagrodzenia na które pan zapracował … Pana komentarz uważam za niewłaściwy, ale szanuje jedno, nie wiem może przez przypadek, może nie, uwidocznił pan siebie, wiec prościej jest mi odnieść się do tej sytuacji i stwierdzić jak rzeczywiście sytuacja wyglądała A tak na marginesie, jeśli pan oczywiscie nie usuwa swoich połączeń wychodzących, to proszę spojrzeć w historie i zobaczy pan godziny w których pan do mnie dzwonił, nie tylko godziny ale i dni tygodnia. Ja ta historie posiadam…

Szczery
Były pracownik

Nie polecam! w firmie sa duze wewnetrzne ruchy personalne, a tu duzo juz duzo mowi o funkcjonowaniu firmy. Jak wspomiano we wczesniejszych komentararzach przy rozwiazaniu umowy pojawia sie magiczny zapis w ktorym pracownik niby dobrowolnie zrzeka sie swoich godzin w banku godzin. Ukrywany jest takze stan godzin w banku godzin na wydruku z wyplaty w mysl zasady czego oczy nie widza tego sercu nie zal. Firma placi najnizsze stawki (EG2 IGZ), co przeklada sie na pensje pomocnika. Niewazne, ze posiada sie wyzsze kwalifikacje. Firma potrafi wmowic, przeciaz sa diety! Wymagaja zeby wypisywac kilometry zjazdowe do PL, tylko wtedy mozna dostac diete w pelnym wymiarze.

INTEC-Pesonal GmbH & Co. KG
Pracownik
@Szczery

Szanowny Panie Szczery, nie wiem skąd ma Pan informację o tym jak Pan to określił „duzych wewnętrznych ruchach personalych w nasze firmie“. Nasza firma działa normalnie i stara się zapewnić pracę wszystkim naszym pracownikom w tym ciężkim dla nas okresie związanym z pandemią koronawirusa. Na żadnym dokumencie związanym z rozwiązaniem umowy o pracę nigdy nie było i nie ma żadnych „magicznych“ jak Pan to określił zapisów. Jeśli pracownik podczas rozwiązywania umowy o pracę nie może wykorzystać przysługującego mu uropu czy też godzin z konta czasu pracy w naturze, to zostaje mu wypłacony razem z ostatnim wynagrodzeniem stosowny ekwiwalent. Nigdy nie ukrywaliśmy przed żadnym z naszych pracowników aktualnego stanu godzin na koncie czasu pracy, co więcej na każdym miesięcznym rozliczeniu wynagrodzenia widnieje aktulana liczba godzin które na nie przeszły. Jeżeli pracownik pomimo tego chce się upewnić co do aktualnej liczby godzin na koncie czasu pracy czy też liczby dni urlopowych to takie informacje zostaną mu przekazane, to nie jest żadna tajemnica. Nie zgodzimy się też ze stwiedzeniem że nasza firma płaci najniższe stawki. Działamy według ramowej umowy taryfowo-płacowej IGZ w związku z czym każdy z zatrudnionych u nas pracowników otrzymuje stosowne wynagrodzenie w zależności od grupy wynagrodzeń do której został zaklasyfikowany. Wypłacamy również dodatki ponadtaryfowe w zależności od kwalifikacji danego pracownika jak również znajomości języka niemieckiego. Pozdrawiamy Zespół firmy INTEC-Personal

Tomasz
Pracownik
@INTEC-Pesonal GmbH & Co. KG

Dokładnie po 3 latach wszystko rozliczone w ostatniej wypłacie .firma godna polecenia ,zresztą po 4 miesiącach zmiany wróciłem do firmy .

Robert G
Pracownik

To trzecia firma w Niemczech przez agencję . Uważam że z wypowiedzi znajomych i moich doświadczeniach z innymi jest naprawdę ok . Nie ma problemu że zaliczkami . Koordynatorzy odpowiadają od razu. I faktycznie nie ma jak w innych firmach że nie odbierają telefon lub zostawiają na lodzie . Co do złych opinii prosił bym o powściągliwość . Uważam że najpierw trzeba jak ja przejść gorsze by do cenić co się ma teraz . Po pierwsze każdy z nas akceptuje swoje wybory i przyjmując się do danej agencji akceptuje jej warunki . Więc zgodzę się z opinią tych którzy się irytują jeśli faktycznie nie jest z godnie że wcześniejszymi ustaleniami . Ale jeżeli ktoś przyjmuje się na jasno ustalonymi zasadami a później mimo wszystko pisze że nie jest ok choć fakt zasad przyjął do swojej akceptacji to coś jest nie ok . Po drugie też uważam że jeśli przyjmujemy się do danej agencji i też jesteśmy ok to i agencja jest pozytywnie nastawiona i zachowuje się ok . Natomiast jeśli się kłamie nie chodzi do pracy i nie stosuje do umówionych i jasno ustalonych zasad obu stron a później wystawia opinie złe lub koloryzowane to coś jest nie chalo skoro każdy z nas akceptuje świadomie pewne fakty . A później to obraca przeciwko agencji . Oczywiście swoje przeszedłem i są agencje które naprawdę grubo (usunięte przez administratora) nas i zostawiają na lodzie . Więc naprawdę trzeba docenić to co się ma . Jak na razie ta agencja okazała się dla mnie najbardziej ok i wszystkie ustalone zasady ze mną są od a do z zgodne z tym co sam przyjąłem i zaakceptowałem . Nie znam kordynatorka pani Moniki co do pani Iwony pana Bartłomieja jestem naprawdę mile zaskoczony tym bardziej że mam gorzki bagaż doświadczeń w Niemczech z innymi firmami . Dla tego nadmienić muszę że kontakt z nimi i współpraca naprawdę ok . Nie będę się tu wypowiadać za innych ludzi jest to moja opinia choć w pracy koledzy też w rozmowie określają się że w porządku są ci koordynatorzy . Przede wszystkim firma nie zostawia na lodzie jak inne . Tylko szuka kolejnej pracy . Kontakt z nimi naprawdę ok . A ci którzy piszą złe opinie cóż mam tylko podejrzenia że albo są nie świadomi tego że są firmy które naprawdę nie liczą się z człowiekiem i bez żadnego sumienia więc nie mogą docenić co mają . Albo lecieli grubo i sami nie byli ok i doznali przysłowia kij ma dwa końce . W każdym bądź razie wracam do meritum i moja opinia jest pozytywna ponieważ jak do tąd żalu mieć nie mogę sam przyjmując od początku pewne ustalenia i są ok pod tym względem . Więc na ten okres czasowy który tu jestem i współpracuje z nimi jestem zadowolony i firma dla mnie przynajmniej na dziś do polecenia . ????

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, chciałbym się skontaktować z panią Monika odnośnie pracy w fabryce. Czy rekrutacja możliwa ?

Aleksandra
Kandydat
@Kandydat

Widziałam właśnie na głównej stronie, że dane kontaktowe jeśli o nr tel czy maila chodzi to są jedynie do firmy za granicą. a skąd można wziąć dane kontaktowe do przedstawicieli z Polski?

Artur. Hydraulik
Inne
 Pytanie

Dzień Dobry,czy pan Damian rekrutuje hydraulików ?

Pracodawca

@Artur. Hydraulik

Tak, rekrutujemy hydraulików, Pan Damian jak i tez inne osoby odpowiedzialne za rekrutacje. Zapraszamy do kontaktu.

Praca
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry chciałbym się zapytać czy jest praca dla par ?

Monika
Inne
@Praca

Na obecna chwile dla par mamy oferty, wymóg uprawnienia na wózki widłowe i komunikatywny niemiecki

Aleksandra
Inne
@Monika

Witam, firma organizuje ogólnie jakiekolwiek przeszkodzenia lub wspiera w realizacji uprawnień na wózki chociażby? zdarzały się kiedyś takie inicjatywy?

Pracownik
Pracownik

Pensja na czas nigdy nie bylo opóźnień. Dieta raz w tygodniu wypłacana .

Gaj
Kandydat

Znajomi pracują tam puki nie znajda czegos innego. Firma kilka razy do roku źle obliczy pensję ktora wg Nich jest ok nawet po ponownym obliczeniu . Hotel firma opłaca z Twojej pensji ale rachunku nie otrzymasz do ręki. Kontaktu do ksiegowej nie otrzymasz aby wyjasnic ewentualne niejasności wyplaty. Tak wiec sami zadecydujcie czy tutaj warto pracowac. Ja juz nie mam zamiaru tam skladac aplikacji

Marek
Inne

Witam. Szukają ślusarzy. Nie napisali jednak w ogłoszeniu, czy wymagana znajomość języka niemieckiego. Muszę go umieć, aby móc tam pracować, czy wyjadę i bez tego i się dogadam? Pozdrawiam Marek.

Monika
Pracownik
@Marek

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymogiem koniecznym. Zatrudniamy pracowników bez znajomosci języka.

Arczi
Kandydat
@Monika

Dzień dobry, pani Moniko ,czy są jakieś oferty pracy najlepiej blisko granicy ale nie jest to warunek. Pozdrawiam

Pracodawca

@Arczi

Proszę do mnie zadzwonić Mamy sporo ofert, napewno coś dobierzemy do Pana wymagań

Jerzy
Inne
@Monika

Jest wtedy ktoś kto pomaga ogarnąć wszystkie sprawy w obcym języku? Jakiś bezpośredni koordynator do pomocy na miejscu?

Pracodawca

@Jerzy

Tak, kazdy pracownik ma swojego koordynatora z ktorym przez caly okres wspolpracy ma kontakt i pomaga mu na miejscu.

Arczi
Kandydat
 Pytanie
@Arczi

Pani Moniko jak można się z panią skontaktować ?

Pracodawca

@Arczi

Proszę do mnie zadzwonić 004915904604610

Tomason
Pracownik
 Pytanie

Witam jest praca dla pary bez jezyka? Chcemy już zacząć jak najszybciej

Monika
Inne
@Tomason

Na obecna chwile ofert dla par bez języka nie posiadamy

Pracownik spawacz
Pracownik

Moim zdaniem Zeitfirma jak każda inna, ale z różnicą taka że nie zostawiają ludzi na lodzie. Koordynatorzy są zawsze pod telefon, jeśli nie mogą odebrać napiszą SMS lub oddzwonią. Firma opłaca zakwaterowania i jeśli cię odemlduja to nie wyrzuca się na ulice tylko od razu szuka nowego zlecenia. Oferują premie, bony na paliwo i wiele innych rzeczy. Pomagają rezerwować busy, pociągi itp. Wyplata i zaliczki zawsze na czas. Zaliczki są darmowe. Przy wizytach w biurze zawsze miła przyjmują (kawa i różnego rodzaju firmowe prezenty) Po przepracowaniu kilku miesięcy zawsze jej możliwość podwyzki) jak dla mnie firma godna polecenia.

Paulina
Inne
@Pracownik spawacz

Napiszesz, ile jako spawacz zarabiasz? Mój chłopak musi jechać za granicę (czekamy na bombelka), a nie chce trafić na jakieś marne stawki. Pliss :))

Zbigniew Jasiński
Były pracownik
@Paulina

Intec personal to Dobra firma pracowałem jako Hydraulik i chcę do nich wrucić polecam naprawdę

Damian
Pracownik
@Zbigniew Jasiński

Dzien dobry Panie Zbigniewie, dziekuje za pozytywne opinie o naszej firmie. Ja rowniez bardzo milo wspominam nasza wspolprace i bardzo chcialbym ja wznowic. Skontaktuje sie z Panem i ustalimy sczegoly odnosnie terminu rozpoczecia pracy. Serdecznie pozdrawiam

Zbigniew Jasiński
Kandydat

Witam personel Intec a szczególnie Pana Damiana jak z pracą jako hydraulik albo ślusarz nailepiej blisko granicy pozdrawiam

Monika
Pracownik
@Zbigniew Jasiński

Panie Zbigniewie proszę do mnie zadzwonić, nawet od najbliższego poniedziałku

Kowalewski
Były pracownik

Diese Firma lässt einen nicht im Regen stehen, sondern versucht gemeinsam Lösungen zu finden sollte es Probleme geben. Mitarbeiter haben für Sie immer höchste Priorität! Sie sind so gut wie immer erreichbar, selbst am Wochenende. Sollte man Termine haben wie z.B. beim Zahnarzt kann man das jederzeit ansprechen! Ich habe mich selbstständig gemacht und bin Firma Intec sehr dankbar, dass ich alles bei Ihnen lernen durfte! Ich kann die Firma nur empfehlen und würde jederzeit wieder dort anfangen! Danke ;-)

praktyczny
Były pracownik

czemu caly czas usuwacie opinie co to za cenzura jesli chodzi o intec to banda oszustow i naciagaczy

Zostaw merytoryczną opinię o INTEC-Personal GmbH & Co. KG - Erfurt

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

    Zobacz opinie na temat firmy INTEC-Personal GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTEC-Personal GmbH & Co. KG
Przejdź do nowych opinii