Opinie o INTEC-Personal GmbH & Co. KG

praktyczny

czemu caly czas usuwacie opinie co to za cenzura jesli chodzi o intec to banda oszustow i naciagaczy

Witam w poniedziałek mam się stawić o 6.45 w pracy dostałem ómowe do podpisania ale nie wiem gdzie mam jechać czy do siedziby firmy intec nie mam do nikogo nr pomóżcie może nr do koordynatora ma ktoś nr

@Michał

Panie Michale, Pisze pan maila …” Witam po przeliczeniu kosztów dojazdu do pracy wyszło 2700zł miesięcznie ponieważ samochód jest na benzynę i pali 10l więc w ogólnym rozrachunku jest to praca dobra dla mojej rodziny lecz nie opłacalna że względu na dojazd, po przemyśleniu za i przeciw muszę odmówić podjęcia pracy i szukać dalej aby oferta była korzystna dla obu stron” i wystawia pan taki komentarz??? Numer do koordynatora pan ma, osobiście z panem rozmawiałam. Ponadto odpowiedział pan na mojego maila, gdzie w stopce wszystkie dane są włącznie z numerem telefony. Hak dla mnie komentarz nie na miejscu. Pozdrawiam i życzę znalezienia pracy która będzie pana satysfakcjonowała i będzie dobra dla wszystkich stron.

Czy w INTEC-Personal GmbH & Co. KG możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Leo

Można brać zaliczki co tydzień

Małgorzata
@Leo

A w jakiej wysokości?

Intec Personal

Wynagrodzenie jest platne raz w miesiacu, ale mozliwe sa tygodniowe zaliczki w wysokosci srednio 250 e ( w zaleznosci od potrzeb pracownika) Zaliczki ne sa tylko wyplacane w tygodniu w ktorym sa przlewane wynagrodzenia. Nie pobierane sa tez oplaty za wysylanie zaliczek.

Teresa
@Intec Personal

Z jakim wyprzedzeniem trzeba zgłosić to że chce się te tygodniówki, a nie jednorazową pensję?

andrzej502

ze mna sie rozliczyli ok za wszystko zaplacone zaliczka byla

Hanna
@andrzej502

i bez żadnych opóźnień?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INTEC-Personal GmbH & Co. KG? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Zachowałem i zwolnili mnie bez słowa,minęło kilka miesięcy i dalej nie otrzymałem pieniędzy za nadgodziny (usunięte przez administratora) ludzi nie polecam

ZENEK
@Paweł

A ILE PRACOWAŁEŚ ŻE CIĘ ZWOLNILI

Izabela
@ZENEK

W sumie to chyba nie ma znaczenia jeśli zwalniają bez powodu, nie?

Zbyszek Jasinski

Pracowałem przez tą firmę 1.5 roku nie miałem problemów moim Kordynatorem był pan Damian wszystko było na czas ale zachorowałem i nie pracuje firma intec godna polecenia

Dozi.

Mój mąż pracował w tej firmie 3 miesiące, wystarczająco długo aby się przekonać że to oszuści.rekami i nogami trzeba się bronić przed nimi

Intec Personal GmbH & Co. KG
@Dozi.

W czym firma oszukala Pani meza, skoro pisze Pani by bronic sie rekamii nogami od naszej firmy? Wszystkie niejasnosci staramy sie zawsze wyjasniac, w porozumieniu z pracownikiem.

Dozi
@Intec Personal GmbH & Co. KG

Skoro agencja każe im jeździć po całych Niemczech za pracą za którą również wy macie płacone to powinno być na koszt firmy.pierwsza wypłata na polskie niecałe 2000 zł to jakieś kpiny,bo niby za nocleg ściągane bo niby większy podatek (usunięte przez administratora) muje dzikie węże.jak potrzebowaliście dokumentów które wy potrzebujecie to mąż zjeżdżał na swój koszt do domu po nie.pokechali za pracą a pracy nie było albo pojechali i kwatery im wasza agencja nie zapewniła i w aucie nocowali.wstyd

@dozi. W jaki sposób są oszustami?

Dozi
@Marta

Mąż pracował od lipca do października w tej firmie. Wynagrodzenie niby za miesiąc pracy niecałe 2000 zł na polskie bo niby za nocleg ściągnęli to niby że pierwszy podatek jest w Niemczech duży.jak się praca kończyła to jeździli po całych Niemczech na swój koszt za pracą. Raz pojechali a tam pracy nie było jedynie kwatera, zostali bez pieniędzy.bez pracy. 2 raz pojechali to kwatery nie było to spali w aucie, maz po 3 miesiącach zrezygnował bo nie warto. Pani Moniką też niezbyt miła osoba do jakiekolwiek kontaktu.

dozi

Maz podjal pracę w tej firmie ,obiecywali złote góry,po miesiacu pracy maz przywiozl do domu niewcałe 2000 zl na polskie to wiecej by w polsce zarobił.jak sie konczyła praca w miejscowosci to jechali kilkaset kilometrow na swoj koszt bo firma nie pokrywała dojazdu.firma zalatwila im prace pojechali a okazalo sie ze pracy nie ma, albo sie zdarzylo ze w samochodzie nocowali bo nie bylo kwatery.jak dokumenty firma potrzebowała to zjezdzali na swoj koszt do polski zeby zalatwic ,co powinna im pokryc firma skoro im byly potrzebne dokumenty. sami koordynatorzy w tej firmie sa niezbyt mili i przyjazni. bronic sie za wszelka cene przed ta firma.(usunięte przez administratora)i tyle

INTEC-Personal GmbH

Nie Polecam! (usunięte przez administratora) Trzeba dzwonić i prosić o wyrównanie - bardzo utrudniony kontakt meilowy jak i telefoniczny. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Próbują skubać pracownika na każdy kroku. Po wielu próbach proszenia o przysługujące pieniądze - brak efektów. Sprawę prowadzi niemiecki Adwokat. Nie rozpoczynacie współpracy z ta firma. Za ubrania robocze nie zwracają, wysłałem rachunki to niby nie dotarły do firmy - list zaginął i wypłaty nie zrealizowali . NIE POLECAM !!!

Bardzo dobra firma. Zaliczki na czas wypłata tak samo. Kontakt z koordynatorem Damianem jak najbardziej na plus. Mają zróżnicowane oferty pracy jeśli nie ma w danym zawodzie zawsze coś koordynator innego znajdzie. Praca załatwiona, pokoje jedno lub dwu pokojowe sam decydujesz. Wykazać się w danej pracy i wszystko będzie dobrze. Polecam Intec Personal

mieczyslawzajdel@gmail.c

Super firma, polecam gorąco.

mieczyslawzajdel@gmail.c

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Gać turinven, pracuje od lipca 2020r, firma spełnia moje oczekiwania, co tydzień zaliczka, zapraszam wszystkich do współpracy z tą firmą, każdy będzie zadowolony. Czytałem poprzednie opinie, jestem zaskoczony negatywnymi wypowiedziami, albo to nieroby albonoeudacznicy, lub podstawienie ludzie.

Arek-Elektro

Pracuję dla firmy Intec od połowy czerwca 2019. Od samego początku kontakt z firmą mogę określić jako: konkretny, rzeczowy, wiarygodny oraz uczynny. Wszelkie zaliczki oraz wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam jako dysponenta p. Damiana, dzięki któremu mam tak pozytywne wrażenie podczas swej pracy w tej firmie.

Kalina malina

Firma dba ale o swoje interesy ,rzezbi na wypłatach ,na premiach .A podstawowym atutem personelu jest wręcz artystyczne kłamanie ludzi .Kłamstwo to podstawa ich działania .Osobiscie tego doścwiadczyłem .Nie polecam

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

Młody nieznajomy

Jestem osobiście zadowolony z tej firmy. Pracuję tutaj już od kilku miesięcy w razie problemów zawsze otrzymuję pomoc. Oceniam na 5 i polecam każdemu. :)

@Młody nieznajomy

Sami sobie piszecie pozytywne komentarze ,to jest żałosne. Najgorsza firma dla której pracowałem w Niemczech . Omijajcie szerokim łukiem, kategorycznie nie polecam

Gary

Unikać jak ognia Oszukują na wypłacie Z miejsca pracy o ktorym mówią to tylko punkt przesiadkowy żeby nie płacić km Jedziesz z firmą potem 500km za darmo. Praca długoterminowa weź zapas odzieży - tydzień. Ich i tyle. Kasa na dwie raty i też okrojona Masakra

@Gary

Tak to prawda zgadzam się z tym w 100 procentach . Pozdrawiam

Witek

INTEC-Personal GmbH & Co. KG ErfrutFirma nie wypłaca regularnie wypłat. Praca za najniższą krajową. Podejście do pracownika dno. Oferują góry i zarobki a kończy się na dnie

@Witek

Wypłaty są ZAWSZE wypłacane przed czasem i opóźnienia w tym zakresie nie zdarzają się! Gdyby Pan u nas faktycznie pracował, wiedział by o tym. Proszę napisać kim Pan jest gdyż niestety samo imię nic nie mówi. Jest to ewidentnie celowy i fałszywy komentarz aby zaniżyć ocenę Firmy.

Daniel S
@Witek

Ty Witek paczaj na umowe, bo tys napewno nie w INTECU. Wyplaty sa na czas nawt przed, co tydzien zaliczki gdzie inne firmy maja w (usunięte przez administratora) Sa auta slozbowe, ja takie mam bo nie mial ja jak na budowe jezdzic. A ty takie banialuki wypisujesz. Zastanow sie chlopie

Krzysztof
@Witek

Ja ,pracuję w firmie blisko rok i nigdy nie zdarzyło się żeby wypłata nie była wypłacona w terminie także Witek nie pisz bzdur.

@Witek

Ja Znam Tych ludzi i tą firme od 2015 roku , i polecam ich nie ma zadnych problemow co do firmy .... tylko trzeba sie wykazac i pokazać z dobrej strony a uwierzcie mi ze kasa bedzie dobra i nie ma czegos takiego ze co chwile zmiana miejsca pracy , chyba ze ktos sie nie nadaje i nie zna jezyka to wiadomo ze niemiec takiego nie chce . Jak ktos ma zle odniesienia co do pracy tam to poprostu sie nie nadaje i tyle.Takie mam zdanie

Sławek
@INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Znam osobiscie pracownikow firmy Intec pracujemy w jednym zakladzie w Berlinie z tego co wiem koledzy nie zarabiaja mniej niz 2k € na czysto a wysokie diety maja wyplacane co tydzien i wyplate zawsze na czas

Tak to prawda w 100 procentach podpisuję się pod tym

Zibi

Czy firma normalnie działa czy też są jakieś zmiany w związku z koronawirusem?

Intec Personal GmbH
@Zibi

Oczywiście firma działa normalnie

Arek z Krakowa

Pracuję dla Intec-u od polowy czerwca 2019. Nie mialem nigdy z nimi jakichkolwiek problemów, pieniadze zawsze byly na czas, dysponenci ZAWSZE maja czas w razie problemu. Ze swej strony POLECAM.

Tez jestem z Krakowa
@Arek z Krakowa

Znowu wy piszecie sibie komentarz ja nie rozumiem powino to bardziej Niemcu zależeć żeby mieć pracowników i żeby chcieli pracować w tej firmie a wy Polacy co u tego Niemca w tej agencji pracujecie i macie się jak tak jakby wasza to agencja pracy była to na kolanach jesteście wszysko zrobicie żałosne to jest naprawdę lidzie nie są głupi pamiętajcie i uważajcie na siebe bo jest korona ze byście się nie pozarażali

Psycholog
@Arek z Krakowa

Psyochologia ludzi jes dość prosta jest schematyczna powtarzająca się w pewnych kwestiach i ciężko zrozumiana przez ludzi pracujących w intec personal czyli tzw polaczkow czyli udez stół a nożyce się odezwa sami już sobie usowacie komentarze oj nie ładnie które sami piszecie wy internecie nic nie ginę wiec się pilnujcie co piszecie

Zostaw merytoryczną opinię o INTEC-Personal GmbH & Co. KG - Erfurt

• Jak się pracuje w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy INTEC-Personal GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!