Opinie o ZAV DRABER GMBH w Erfurt

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZAV DRABER GMBH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZAV DRABER GMBH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAV DRABER GMBH w Erfurt

Kazik

Ha,ha,ha. Siema wytapiacze drutu. W zakładce po prawej stronie jest "Wiecej" są trzy oferty pracy od tej pożal się Boże firmy. Oferta od 16 euro brutto !!!!! dla spawaczyn. (usunięte przez administratora) UWAGA !!!!!!! Dla wszystkich nowych chcących spróbować swoich sił w tym bagnie. Uważajcie co podpisujecie, patrzcie co jest napisane w umowie. Pilnujcie aby stawka jaką ustalicie była wpisana w umowę, a nie w jakiś dodatkowy dokument (czytaj aneks) Nie więźcie w nic co budzi waszą wątpliwość w kwestii zarobków tej Pani, która będzie próbowała wciskać wam, że to tylko tak, wygląda, bo tak się teraz robi, ale wszystko jest ok. (usunięte przez administratora) Tym co jeszcze coś potrafią i się szanują polecam zamknąć ten niechlubny rozdział w swoim zawodowym życiu i odejście do dużo lepszych firm. Do firm gdzie jak się zmienia warunki dla nowych pracowników, to się o tym informuje oficjalnie wszystkich, a tym niżej opłacanym wyrównuje stawki do aktualnych ofert w tej firmie. Jest dużo lepszych i jeszcze w miarę uczciwych pracodawców w niemczech. Rudy się do nich nie zalicza co widać jak w soczewce po ostatniej aktualizacji oferty pracy i krętactwach Pani z biura. (usunięte przez administratora)

Co w zasadzie ten właściciel robi? Brakuje części Twojej wypowiedzi. A to chyba ważne, że tyle trudu sobie zadałeś z tymi instytucjami? Też chce wiedzieć co i jak, bo choćby teraz poszukiwany jest spawacz MAG 135- bez znajomości j. niemieckiego, ale koniecznie z własnym autem i za 16 € brutto/h + 10,20 € netto diety za każdy przepracowany dzień.

Nikola Nowy wpis

Pracował ktoś z firmą na stanowisku elektryk mechanik elektronik?? Dopiero co pojawiła się oferta w sieci i ciekawi mnie czy jak wyjeżdża się do takiej pracy to na start dostaje się jakąś zaliczkę? Czy dopiero po przepracowaniu dostaje się pensje. I czy transport za granice do pracy to firma płaci czy samemu trzeba zapłacić?

Znalazłem ofertę dla lakiernika przemysłowego. Stawki podobne, jak piszą poprzednicy - 16 Eur/h + 10,20 Eur diety. W ofercie jest bezpłatne zakwaterowanie. Oprócz tego wymagane jest własne auto. Czy za paliwo jest jakiś zwrot? Bo w ogłoszeniu nic nie znalazłem.

Peter

O dopłatach do paliwa musisz zapomnieć. Poszukaj lepiej inne firmy.

Marzena
@Peter

A jak ktoś nie ma własnego auta to nie załapie się na pracę czy organizują to jakoś w inny sposób? Może ze względu na trudną sytuację finansową warto pogadać o tych dopłatach? To zakwaterowanie to jest jednoosobowe?

Gość Nowy wpis

Nie ma zwrotu za paliwo masz tylko to co w ogłoszeniu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ZAV DRABER GMBH?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZAV DRABER GMBH padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH / MONTER BUDOWLANY - praca w Ni.
logo firmy Monter klimatyzacji i wentylacji
KÖNIG SE & Co KG
logo firmy Magazynier DPD w Niemczech- bez znajomości języka
Ideal Work Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz Mag, blisko granicy
Agencja Pracy Koncepcja
logo firmy Elektryk, Elektronik, Mechatronik - praca w NIEMCZECH
Daar Personal Service GmbH

W internecie można znaleźć ofertę pracy na stanowisko ślusarza/montera. Firma wymaga od pracownika prawa jazdy oraz samochodu. Czy w takim razie otrzymuje się zwrot pieniędzy za benzynę, którą zużyje się podczas zmiany? Poza tym, oferowane są nadgodziny. Można wiedzieć, ile się za nie dostaje? Więcej niż w godzinach pracy? Kusi mnie, aby tutaj aplikować

Kazik

Praciwnik

Powiem tak. Omijaćie firme najdalej jak możecie. Praciwnik w biurze wam wam obieca zlote góry. Nie moze powiedziec prawdy bo rudy (usunięte przez administratora) go dyscyplinarnie. Taka prawda. Koles dostaje 34€ na h za pracownika a pracownikowi da ochłapy. Najgirzej zarabiajacy byli to uwaga 13€ brutto i 10,50 diety netto. A najlepiej bo sie kłócił o swoje 16€ brutto o 28€ diety. Wiec co pisze. I takie 2 osoby pracują w jedej firmie. Najlepsze jest to ze dzwonia z biura daja ci wiecej kasy i mowia ze masz nic nie mowic innym pracownikom. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Rozmaeialem z pania G i panem R. Ona mi powiedziala co nie co a on w dzien odejścia powiedzial ze nie wytrzyma tak oszukujac Polaków i potem juz sie nie pojawil. Z tego co wiem to zdarzyło sie ze jakis niemiec co ledwo po polsku mowi np zaproponował 20€ diety a podsunął kartkę 10,50€. Paranoja. Ta firma powinna zostac zgloszona ze prowadzi ja degenerat i alkoholik.

zainteresowany
@Praciwnik

Serio jest aż tak źle? To jaka jest stawka na start?

Kajan
@Praciwnik

Za 13 euro sie jezdzilo 15 lat temu. 17 na reke na poczatek i ci miesiac cos w gore bo nie jestem zainteresowany.mowie o stawce na reke, roboty w opor, na calym swiecie.w brazylii sa fajne projekty za dobre siano na wiatrakach

Olga
@Kajan

To jak idzie wyjść miesięcznie ze wszystkimi dodatkami? Zakwaterowanie zapewniają ? Na ile dają na początek umowy? Co masz na myśli mówiąc roboty w opór?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ZAV DRABER GMBH?

Rosomak

Jest (usunięte przez administratora) Inni donoszą na się wzajemnie. Ludzie z doświadczeniem są traktowani jak najgorszy smród.

Urszula
@Rosomak

A jest na to jakieś konkretne wyjaśnienie? Czemu akurat tylko tych doświadczonych miałoby to dotykać? W czym tu problem?

MałyBobo
@Urszula

Michalina, ty tak na serio pytasz ??? Koledze powyżej raczej pisze o kolegach, którzy już dość długo pracują dla tego fałszywca. Ma rację w swojej opinii. Starszych stażem i bardziej doświadczonych pracowników traktuje się jak "SMRÓD" na zasadzie już go mamy, to go olewamy. Nowym oferuje się dużo lepsze warunki po to aby ich tylko zwerbować. Tak na marginesie to też ich ta Ruda schweine dobrze rucha. Nie pytaj Michasia tutaj o co chodzi, tylko zadzwoń do tego kolesia co ci szepcze do uszka wszystko co się dzieje w firmie, co ludzie gadają. Będzie Ci łatwiej. Moja opinia: Firma, która kręci lody na naiwnych polaczkach. Takich gnojków ja te typy z Erfurtu jest mnóstwo. Michaś, kiedyś będzie trzeba spojrzeć w lustro. Przecież Ty też masz rodzinę. Chcesz oby twojego partnera ktoś taki jak Rudy robił w "H" ?????? Żeby nie miał jak opłacić rachunków. Żeby nie umiał tobie spojrzeć w oczy po tym jak Rudy z rozbrajającą beztroską zrobi go w "H" ??? Michalina, nie okłamuj kandydatów. Raczej omijać tą firmę i nie słuchać głupot opowiadanych przez tą panią.

DużyBobo
@Urszula

Achtung, Achtung. Ta pani świadomie wprowadza w błąd ludzi opowiadając kandydatom wszystko co chcą usłyszeć. Koledzy, czytajcie co podpisujecie, przecież każdy ma jakiś translator. Przyjeżdżają nowe już na wstępie (usunięte przez administratora) Słyszą jedno od tej pani, a podpisują coś innego. Np. Dostają rzekomo ofertę pracy za 15 euro, a podpisują umowę na 13. 15 dostają jakimś aneksem na czas pracy w danej firmie, a w następnej jest już inna stawka, rzadko ta sama, raczej niższa. 13 euro na umowie ????? Jakieś aneksy ???? Ludzie !!! Spawacze !!!! Szanujmy się!!!!!. Dla kandydatów: 12,5 euro brutto to stawka minimalna w niemczech dla ludzi bez kwalifikacji. 13 euro to mniej niż na szparagach. Nie !!!! Szanujmy się Panowie.

Edyta
@DużyBobo

Dobrze że piszecie na co trzeba zwrócić uwagę, ale zastanawiam się czy to jest możliwe. Nie wiem jak wy, ale ja zawsze czytam co mi dają do podpisu a nie słucham co mi ktoś opowiada... Możesz napisać jeszcze jak jest z zakwaterowaniem? Firma pomaga w temacie czy trzeba sobie załatwić?

DużyBobo
@Edyta

Tak droga Edyto, Tak właśnie jest jak napisałem powyżej. Ludzie nie czytają co podpisują, a jak nawet czytają to ich wątpliwości są szybko rozwiewane przez Ciebie I Twoje poprzedniczki. Wiele razy widziałem głupie miny Panów co dopiero rozpoczynali pracę w tej firmie jak im się pokazało palcem gdzie na umowie jest stawka za godzinę pracy, a gdzie jest to obiecane Euro w aneksie. Wiele z tych osób nie czyta tego co podpisuje ze zrozumieniem tego co czyta. Powiem więcej, nawet jak wszystko, a jest napisane po niemiecku to odsyłam do translatora. Na pierwszy rzut oka widać wał. Jest podana nazwa firmy na aneksie, skierowaniu do pracy i zapis, że ewentualne naliczenia pensji po za przepracowanymi godzinami, czyli: urlop, feiertag, czy chorobowe są naliczane z mniejszej stawki, z tej na faktycznej umowie, a nie w aneksie. Pamiętajcie o jednym: aneks obowiązuje tylko ja czas pracy u tego konkretnego klienta, do którego was wyślą. Następne umowy są już tylko na gębe. Na zasadzie dla Pana nic się nie zmienia, ale papierka na to nie masz. Jak będziesz chciał odejść to ten miły Rudy szubrawiec policzy cię podstawce, która masz faktycznie na umowie. Teraz Jasne ????? O co chodzi ???? To wszystko prawda. Firma kłamie i (usunięte przez administratora) naiwniaków. Dobre miejsce dla początkujących na przetarcie się w pracy za granicą i skacowanych samochwał. Co do Twohego pytania o kwatery ??? To jedno jest na duży plus. Kwatery ogarnia firma i za nic nie płacisz. Co do standardu, to jest dobrze, czasem nawet bardzo dobrze. Kwatery są stosunkowo blisko miejsca pracy w przyzwoitym standardzie. Na co jak, na co, ale na Kwatery nie ma co narzekać. Żeby nie było tyko tak źle, to przyznam, że kasa jaka by nie była to też jest zawsze na czas. Zaliczkę jak potrzebujesz również otrzymasz beż problemu. Tak, że Edyta, jak chcesz startuj, gdzieś trzeba zacząć, ale czy tutaj???? Poczytaj i sama zdecyduj.

Stary

Acha !!! Do Michaliny piszącej pod różnymi nickami i infantylnie pytając (O CO CHODZI) NIE (usunięte przez administratora) !!!! Sama bierzesz w tym udział i (usunięte przez administratora)erwotnie.......łasz ludzi. Podzielisz kiedyś los Izabeli, Małgorzaty, Radosława i Urszuli, o której tak słodko mówisz ze swoim (usunięte przez administratora) konfedentami. Wesołych Świat dla Pani :( Mimo wszystko wierzę, że będzie cię stać na odrobinę refleksji i pomyślisz o tych wszystkich co razem z Rudym spuściłaś, że pomyślisz o ich dzieciach i partnerach. Wierzę Wesołych Świat dla ciebie i wszystkich co to czytają.

@Stary

Powiem coś więcej. Jestem jedną z osób wymienionych wyżej. Rudy alkoholik pan od którego pochodzi nazwa firmy (usunięte przez administratora) wszystkich. Zapraszam do śledzenia wątku;) będzie jeszcze więcej ciekawych rzeczy. PS: omijajcie firme szerokim lukiem

Witam. Jestem byłym pracownikiem. I jeszcze 2 miesiące i opowiem tu na Forum sytuacje w tej firmie;) o wszystkim;)

Rosomak

Szkoda czasu w 2 miesiącu za 37 h dostałem 215 e, jak lubicie (usunięte przez administratora) to róbcie tam tak samo jak u thomali w werlte wyjdziecie.

Kamil

Pracowałam przez jakiś czas w firmie i wszystko było w porzo. Kasa na koncie na czas, zaliczki jak były potrzebne. Ubranie robocze.

Henry
@Kamil

To dla czego odszedłeś skoro było tak słodko. Ile zarobiłeś u tego typa ???? 13, 13,50 na godzinę ?? Pochwal się.

MISIEK
@Kamil

Tobie chyba były potrzebne te zaliczki. Wiesz , umiesz sobie wyliczyć ile zarobiłeś w tej firmie ? Dla czego cię już tam nie ma ? Może wrócisz na te G warunki ? Jedno jest prawdą, płaci gość na czas ale to ile to jest szok. Dla nich jak cię rekrutują to jest nie ważne brutto, czy netto. Usłyszysz co chcesz usłyszeć. Nie warto, strata czasu.

Kamil
@Henry

Wystarczajaco aby splacic mieszkanie we Wroclawiu i kupic 5 letnie audi.

@Kamil

Dla czego nie pracujesz nadal.

Henry
@Kamil

To dla czego cię tam teraz nie ma ?

Urszula
@Henry

faktycznie te 13,5 się tu zarabia jak było zasugerowane wyżej czy do dziś na lepszy zarobek można liczyć? on pisał o 3 miesiącach pracy.... a jaki tu mają średni staż?

Stary

Hejka spawaczyny. Jak co roku mamy magiczny miesiąc jakim jest grudzień. Dla wielu z nas, ludzi normalnych, to miesiąc pachnący mirrą i kadzidłem, miesiąc nostalgiczny, nastarajając do refleksji i przepełniony ciepłem stęsknionej rodziny. Fajnie ???? Ale nie dla tej Rudej (usunięte przez administratora) Zwalnia ludzi na potęgę. Ten bez serca gnój ma gdzieś nas i nasze rodziny. Myśli tylko o kasie jaką zarabia na tym jak nas (usunięte przez administratora) i ok........rada. Ilu ludków zwolnił tylko w listopadzie i grudniu ???? Ja wiem o trzech, w tym też tacy co pracowali uczciwie dla tegongnoja długie lata. Słyszałem o kilkunastu. Gdzie nas ma w ten magiczny grudniowy czas ????? W odbyciem. Ludzie ogarnijcie się. Dla nowych szukających pracy. SZUKAJCIE DALE !!!!, na pewno znajdziecie. Wesołych Świat Bożego Narodzenia życzy Stary SPAWACZYNA

Banan

Wszyscy wiedzą że M to Osz. i Sz. Sprzeda wszystkich dla kasy od Rudego. Szkoda. Fajnie się z nią gada. Szkoda, że to (usunięte przez administratora) z parę euro. Nie ufać tej pani Kłamie jak jej każą. Zaufasz jej ? Ja zaufałem. I ? Jestem w (usunięte przez administratora) Ale od nowego roku ja też będę miał ja w .....

Robo

Wywalili Skrzydlatego Skrzydlatego, Legęde tej firmy. Po raz pierwszy wsparcie w okradaniu nielota brała udział Pani z biura. Uważam, że musimy być czujni w kontaktach z tą powiedzmy Panią (klamczucha) z biura. W D ma nas i Legendy. Walić ją

POLO

Do obecnych pracowników. Zapytajcie Panią Michalinę na ilu biednych ludziach wymusiła zwolnienie z ich strony ???? Ilu w ten sposób (usunięte przez administratora) Ilu szntażowała , że nie otrzymają pensji jak sami nie wystąpią o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron ???? Czy ta Q ma rodzinę? Ma coś w piersiach? Nie . Karma wróci do tej Q. Pozdrawiam

Koko

Krętacze. Nie dzwonić. Zapomnieć. Śmierdzi wałkiem na kilometry. Zna. Kilku kolesi ci opracowali w tej firmie. Wszyscy zostali na koniec (usunięte przez administratora) Okradli ich.

Ludzie !!!! Wielkie (usunięte przez administratora) !!!! Ugadałem się z tą oszustką z biura na 15 euro. Podsyła mi umowę na 13 i aneks do umowy na czas pracy u jakiegoś klienta na piętnaście. (usunięte przez administratora) Masakra. Jeden wielki wał. Omijać z daleka

Peter

Beznadziejna firma, marne pieniądze ale pełno stresu. Wysyłają najgorszej jakości ubrania robocze.

Aleksandra
@Peter

Czym w tej firmie pracownicy mają się stresować? :( Jakieś konkretne powody? Dużo pracy? Czy o co może chodzić?

Turysta
@Aleksandra

Michalina, jak Ci nie wstyd !!!! Takie pytania zadawać??? Jakieś konkretne powody ????? Zatrudnienie w takich firmach zawsze jest niestabilne, raz tutaj, raz tam, to norma. Pytasz o stres ??? Proszę bardzo !!!!! Niestabilne wynagrodzenie, Rudy płaci jak mu pasuje według własnego złodziejskiego przelicznika. Co firma to inna stawka, (usunięte przez administratora) zarabia a misiek ma (usunięte przez administratora) i nie gadać. Moja Rodzina nigdy nie wie ile jestem w stanie zarobić ponieważ ta Ruda (usunięte przez administratora) z tą siwą (usunięte przez administratora)cię (usunięte przez administratora) jak im pasują. Jak zadzwonię do ciebie i zapytam o stawkę w nowej firmie po relokacji to co mi oszustko odpowiesz??? "DLA PANA NIC SIE NIE ZMIENIA" Czyli ????? Zapłaci mi ten H jak mu będzie pasować. Tyle ile mam na umowie ? Czy tyle ile miałem na gębę wcześniej w poprzedniej firmie, a może coś po środku???? Ile ?????? (usunięte przez administratora) ile ????? Ty się pytasz co nas stresuje ???? Siedzisz nie mądra babo na (usunięte przez administratora) w Polsce i oszukujesz rodaków za kilka euro srebrników. (usunięte przez administratora)cię????? Zamknij (usunięte przez administratora) S(usunięte przez administratora) UNIKAĆ, OMIJAC Z DALEKA.

@Aleksandra

Uwierzyłem, pożyczyłem pieniądze na przyjazd i co ? Wylali mnie na robotę bez możliwości dojazdu. 10 km od kwatery, bez komunikacji, bez języka. Co mam robić???? Dzwoni ie do M i co słyszę????? Nic. Nie zawracać sobie głowy tym czymś. Pani w biurze cię oszuka. Powie co chcesz usłyszeć. (usunięte przez administratora) Odradzam

STARY pRACOWNIK
@Aleksandra

Hey Mihalina. Jak się czułaś (usunięte przez administratora) Skrzydlatego i doprowadzając go do finansowe katastrofy ? Jego i jego rodzinę. Masz rodzinę? Masz zobowiązania finansowe ? Masz. A kolesia Masz w D za parę euro od tego gnoja z Niemiec. Kim ty jesteś? Półką????? Czy ????????? Zastanów się

Kebab

Za 2 tys euro jest praca w polsce i tu sie pracuje a nie w niemczech. Ponizej 16 netto na hna reke nie ma co wyjezdzac bo sie to nie oplaca. Dorabiacie rudego a on bierze 37 euro h za was ????

PUSZEK
@Kebab

Wiem kolego, widziałem to na własne oczy w BMS Brilon. Ten młody majsterek przyniósł ankietę do wypełnienia jak startowałem u nich. Było tam wszystko, włącznie ze stawką Rudego. Chyba się młody zapomniał i tak to się wydało. Nie opłaca się u tego Rudego drania nawet godziny przepracować. Pozdrawiam.

SWOJAK
@Kebab

He, he dwa tysiaki na łapę to dla fachowców Rudeo i tak za dużo. Przecież to zbieranina nieudaczników i alkoholików, inni pracują w porządnych firmach. Zdążają się wyjątki, z kilkoma wcześniej pracowałem, ale w większości już odeszli ,a tych co jeszcze ma to też w krotce straci. Rudy zatrudnia kogo popadnie, bez umiejętności, bez samochodu, bez języka, po prostu wszystkich. Co gorsze, wszystkich nowych traktuje lepiej od tych co już ma. Byłem, widziałem i powiedziałem nigdy więcej. Firma krzak, nie szanują ludzi. Z czystym sumieniem: NIE POLECAM. No, chyba że jesteś taki fachowiec jak ci powyżej. Cześć

MISIEK
@Kebab

Kebab, daj spokój. Przecież Rudy zatrudnia takie odpady bo nie ma dla nich miejsca w kraju, tacy to fachowcy. Z drugiej strony to gdzieś muszą pracować i zarobić na wódę. Rudemu to obojętne kogo bierze. Sztuka, jest sztuką. Kasa dla niego leci strumieniem.

szukampracy
@Kebab

można zrobić 37 euro na godzine w tej firmie?

Kebab
@szukampracy

Ile ???? Chyba 14,50 ???????????? Odpuść sobie.

Alicja

Netto czy brutto?

Były
@Alicja

Brutto i nie pytają o kwalifikacje. Możesz opowiadać co chcesz i tak cię wezmą. Biorą wszystkich. Sztuka, to sztuka. Na koniec i tak cię w H zrobią. Polecam nie ogarniętym.

Nie doszły
@Kebab

Paliwo po 2,20 i goni cię po całych Niemczech. Karty paliwowej nie dają. Za wszystko sam płacisz. Dieta 10,20 bo płacą za mieszkanie. Nie znam firmy w Niemczech które płaci mniej diety niż 24 euro diety przy opłaconym mieszkaniu. Kanciarze, nie podjąłem tam pracy choć babka dzwoniła jak porąbana . Są lepsze ofery

Rob
@Kebab

Do tego z firma ma konszachty ten który nic nie robi lata od jednej do drugiej bo wiedza o nim inni, nic mu nie pasuje, praca wciąż nie ta, intrygi , pracownicy firny szargani , a mu wierza i załatwiają co chce. Ktoś na tym cierpi. Kradnie, obmawia wszystkich uszy więdną. Dziwne ze go nie przejrzeli. Tacy na wojnę albo robota po 12 godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAV DRABER GMBH - Erfurt

• Jak się pracuje w ZAV DRABER GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy ZAV DRABER GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAV DRABER GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 3 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZAV DRABER GMBH