Opinie o Mapeciaki Reda Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mapeciaki Reda Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mapeciaki Reda Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mapeciaki Reda Sp. z o.o. w Wejherowo

Xxxx

Pracodawca nie ma podejścia do ludzi , nie warto się angażować bo i tak nie jest to docenianie a po za tym duża część personelu nie posiada odpowiedniego wykształcenie .

Nauczycielka

Pracowałam w Mapeciakach Reda od samegompoczatku. Atmosfera pracy jest ok. Szefostwo przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa dzieci. Zmieniłam miejsce zamieszkania dlatego zmieniłam pracę. Tak chętnie bym tam dalej pracowała. W każdym bądź razie polecam.

Bezstronny

Osobiście uważam że placówka jest dobrze zarządzana, a Pani Dyrektor jest kompetentną osobą. Chyba kogoś bardzo boli stanowisko Pani Agnieszki ;)

Nicki
@Mama z grupy misiów

Nie było czego zamiatać bo większość osób prawdę poznała wcześniej. I tu wielkie podziękowania dla rodziców, którzy jako pierwsi poinformowali o zaistniałej sytuacji. Przykre, że kompetencji zabrakło na najwyższych szczeblach. Hmm nie bardzo widać zależność między wyrażaniem opinii, a tym czy ktoś wypisał/ma zamiar wypisać swoje pociechy.

JACEK

Jestem związany z przedszkolem od dwóch lat z małą przerwą . Teraz wróciliśmy z innego przedszkola bo reszta placówek może czyścić buty mapeciakom w redzie. Sytuacja nie ciekawa znam sprawę przykro i smutno i ze względu na dzieci i nauczycieli. Sytuacja bardzo ciężka ale cisnąć kobietom ktor bardzo przeżywają dana sytuacje (usunięte przez administratora). Dla tej Pani wróciliśmy do Mapeciakow , nigdy nie dala powodów swoim zachowaniem , zawsze otaczała dzieci miłością i opieką. Dzieci przy niej zawsze czuły się zrozumiane i kochane. Łatwo napisać opinie bez nicka i szkalować wszystko. Trudna sytuacja dla wszystkich i powinniśmy okazać wsparcie i pomoc ludziom dotkniętym tą tragedia bo dla obu stron to ciężkie chwile

Natan Nowy wpis

Można wiedzieć, o co chodzi z tą akcją z tabletkami? Ktoś przyniósł swoje lekarstwa do pracy mimo zakazu czy co? Swoją drogą, chyba lepiej odchorować swoje na L4, niż ryzykować zarażanie współpracowników czy dzieci.

Masakra Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Jak ja się cieszę że powoli moja przygoda z tym przedszkolem się kończy, to co się działo ostatnio to jakaś totalna dziecinada, jest detektor, nie ma, później znowu jest, ktoś odchodzi za chwilę wraca…szef publicznie kłuci się z pracownikami na GB, kto był lepszy, jedna odchodzi za chwilę wraca…później znowu zwalnia, potem ona czeka pod przedszkolem i puka w szyby - maskara cyrk i dziecinada. Teraz akcja z tabletkami, oskarżają pracownika później ze to nie on… w co oni grają? Nie informują rodziców dopiero po fakcie, na zebraniu nawet nie czują się winni… co niektórym Panią nie chce się nawet wstawać jak przychodzimy z dziećmi… i siedzą w telefonach. W przedszkolu są kamery i nie można zlokalizować winnego?

Bezstronny

Odpowiedzialny
@Bezstronny

Jak widać wiele zależy od tego jakimi jesteśmy rodzicami. Czy troszczymy się o dzieci i chcemy otrzymywać wszelkie informacje z placówki na temat naszych dzieci. Szczególnie wiadomości, które świadczyć mogą o tym że są w niebezpieczeństwie bądź zagrożone. Do momentu wydarzenia się owej sytuacji, również nie mieliśmy zastrzeżeń do p. dyrektor. Niestety ta sytuacja wszystko zmieniła.

@Bezstronny

Odkąd pani Agnieszka została dyrektorką wychodzi afera za aferą. Jako rodzic, którego dziecko uczestniczy do placówki dziwi mnie fascynacja jej osobą bo nic dobrego nie wynikło z jej pracy. Dla dobra placówki, która jest genialna byłoby zwolnienie i zastąpienie kimś bardziej kompetentnym

Rodzic dziecka
@Bezstronny

Totalnie nie rozumiem fascynacji aktualna panią dyrektor. Niczego nie wnosi a za jej kadencji wciąż coś wychodzi. Jako rodzic, którego dziecko uczestniczy w zajęciach chce by placówkę zarządzała odpowiedzialna i kompetentna osoba.

C
@Rodzic

A może właśnie ta placówka jest genialna właśnie( między innymi ) dzięki Pani Agnieszce ? Otóż to ona te miejsce tworzyła i tworzy ! Jej pomysły , zaangażowanie i wkład jest nieoceniony ! Pani Agnieszka jak każdy z nas jest tylko człowiekiem :) i nie jest tak, ze odkad przyszła to są afery tylko ona pozwala o tym co się dzieje mówić głośno i niczego nie ukrywa ! W przeciwieństwie do roznych akcji w innych przedszkolach które są tuszowane ! Fascynacja jest spowodowana przez Osoby , które maja przez kilka lat bezpośredni cudowny kontakt z Panią obecna dyrektor ;)

@C

Pamietam placówkę przed panią Agnieszka i uważam, ze była dużo lepiej zarządzana niż aktualnie. To moje zdanie i nie musi się pani z nim zgadzać. A te plotki co chodzą w szatni to tylko utwierdzają w przekonaniu, ze zmiana jest potrzeba.

Mama z grupy misiów Nowy wpis

Dokładnie tak. Bo to właśnie ta Pani stanęła przed wszystkimi rodzicami i niczego nie zamiotła pod dywan. Właściciel firmy był zadowolony z decyzji Pani Agi, która chyba zrobiła z kadra więcej niż policja bo w pon po zdarzeniu dzieci weszły do bezpiecznej placówki. Poza tym z tego co pamiętam, niezadowoleni rodzice mogą zabrać dzieci z przedszkola bez okresu wypowiedzenia. A tymbardziej jeśli ktoś czuje że dziecko nie jest bezpieczne to sama nie oddałabym więcej dziecka do takiej placówki ????????‍♀️ Z pierwszego i drugiego zebrania pamiętam że żadno z rodziców dzieci poszkodowanych nie zabrało dziecka z przedszkola( chyba że teraz coś już się zmieniło) Więc po co te dyskusje. Zamiast kogoś opluwać Można po prostu znaleźć sobie inną placówkę skoro w pani/pana odczuciu coś może zagrażać dzieciom a obecna dyrekcja w państwa mniemaniu nie zadba O bezpieczeństwo dzieci.

Nicki Nowy wpis
@Mama z grupy misiów

Rodzic

W przedszkolu mam dwójkę dzieci. Starszy synek aktualnie jest w zerówce. Pani Natalia jest fantastycznym pedagogiem, mój syn jest idealnie przygotowany do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej - umie czytać, pisać. Razem z Panią Natalią pracowałyśmy nad wzmocnieniem pewności siebie u mojego synka i widać efekty. Jestem bardzo zadowolona z współpracy, a na myśl o zakończeniu roku pęka mi serce. Młodszy synek jest w najmłodszej grupie, pod opieką Pani Dyrektor Agnieszki, Pani Mirki i Pani Eli. Jak tylko dowiedziałam się, że Pani Agnieszka zostanie jego nauczycielką to byłam zachwycona. W mojej opinii Pani Agnieszka jest cudownym pedagogiem, zaangażowanym w swoją pracę, z milionem pomysłów. Pani Mirka i Pani Ela to panie z powołania, z sercem na dłoni, cudowne osoby. Moje dzieci od samego początku chętnie chodzą do przedszkola, wbiegają z rana szczęśliwi do sali, a w innej placówce starszy syn płakał z rana przy rozstaniu. Przedszkole ma mnóstwo zajęć w ramach czesnego: kickboxing, karate, piłkę nożną, tańce, fitness, angielski, hiszpański, logopedę i zajęcia z psychologiem. Przedszkole organizuje wycieczki, warsztaty, teatrzyki. Jako rodzic mam pewność, że moje dzieci są w dobrych rękach, a ja ze spokojem mogę pracować. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam przedszkole Mapeciaki :) A rodzicom niezwiązanym z przedszkolem polecam zająć się swoim życiem a nie niszczyć dobre imię placówki i Pani Dyrektor. Placówek jest wiele, jak się nie jest zadowolonym to droga wolna :) :)

Brałeś udział w rekrutacji do Mapeciaki Reda Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Rodzic dziecka

Cała ta sytuacja pokazała jak bardzo nie odpowiedzialne stanowiska zajmują ludzie. Dalej nie rozumiem dlaczego obecna pani dyrektor piastuje swoje stanowisko. W zeszłym roku także były głośne sytuacje związane z jej osobą czy nie lepiej dla wizerunku placówki pożegnać się z obecna panią i zatrudnić kogoś kto będzie przede wszystkim odpowiednia osoba na takie stanowisko?

Rodzic

Cała sytuacja jest nieszczęśliwym wypadkiem jaki zdarzyć może się ponownie zarówno w tej jak i zupełnie innej placówce. Niestety, żeby to stwierdzić trzeba potrafić obiektywnie spojrzeć na całe zdarzenie. Źródeł zaistniałej sytuacji może być mnóstwo - pracownik, rodzic, dziadkowie itp. Tego prawdopodobnie się nie dowiemy. Informacja o zdarzeniu od razu była zakomunikowana przez pracownika, zabrakło kolejnego etapu, natychmiastowej reakcji osoby odpowiedzialnej za wszystkie grupy - informacji dla całego społeczeństwa placówki. Stanowisko kierownictwa jest niezrozumiałe. Widać brak konsekwencji w decyzyjności. Nie stosujmy metodyki opartej na znalezieniu "kozła ofiarnego". Takiej placówce powinno przyświecać dążenie do prawdy, rzetelności i sprawiedliwości. To w niej kształtuje się nowe pokolenie. Zabrakło odwagi, ale nic nie jest przesądzone.

Rodzic xxx
@Rodzic

Cała zaistniała sytuacja nie byłaby tak rozdmuchiwania, gdyby osoba kompetentna prowadziła tą placówkę. W sytuacji zagrożenia życia naszych dzieci okazuje się, że my rodzice nie zostajemy powiadomieni na czas , a w późniejszym czasie jesteśmy "atakowani" , że gramy nie fair...przykre... Następnie Pani dyrektor zamiast pokazać klasę i powagę sytuacji, bawi się w komentarze na google i swoje prywatne rozgrywki. Nie podoba mi się taka polityka prowadzenia placówki, do której uczęszczają małe dzieci. Co do przedszkola to panie tam pracujące są naprawdę cudowne, mile i jestem im bardzo wdzięczna , a zajęcia sa interesujące.

Szogi rodzice

Jestem rodzicem jednej z grup w Mapeciakach, zaistniala sytuacja w ocenie rodzicow grupy nie ma wplywu na ocene edukacji jaka jest przekazywana naszym dzieciom. Fala krytyki to ocena mocnych w rozmowach rodziców lub uciecha konkurencji co jest mega słabe a wręcz oznaką słabości. Uważam, że jest tyle przedszkoli, że jezeli sie komuś Nasze nie podoba proszę zamiast siania fermetu,przekazywania plotek poprostu zmienić lokum edukacyjne dla dziecka i dać nam rodzicom spokojnie współpracować z Mapeciakami. Ludzie, zamiast się wspierać szukacie afert i robicie sądy bez prawidziwych informacji, gdzie wspracie dla ludzi, no tak lepiej wychodzi krytykowanie, ocenianie i mądrzenie się. Współczuję takim osoblm, którę uważają się za mocne okazują w komentarzach swoją zawiść,flustrację i słabość. Bardzo mocno polecam i pozytywnie oceniam tą placówkę w imie tego co robi dla Naszych dzieci i jakie ma podejscie do kreatywnego rozwoju dzieci. Kreatywna i przemiła kadra, której brakuje w niejednej placówce. Polecam!

JACEK

X

Rozumiem że jeżeli dziecka nie można było przez 3 godziny obudzić to omkisiomki mają winę. Nie bronię ani mapeciakow jako placówki ani omkisiomkow tylko osoby sprawujace opiekę powinny nie dopuścić do takiej sytuacji. A jeżeli w placówce ktoś chciał popełnić (usunięte przez administratora)i ma problemy ze sobą to już powinno dać do myślenia dyrektorowi.

Masakra!!!

a ja nie miałam pojęcia… przecież to trzeba zgłosić ! Uwaga czy inny program. Na pewno były to psychotropy ? Przecież i te tabletki mogą doprowadzić do nieodwracalnych zmian !!!

rodzic reda

rodziców poszkodowanych dzieci próbuje się przekupić obniżeniem czesnego ..hahaha i całą sytuacją obarczyć nauczycielkę

Nauczycielka

Ktoś pracował jako Nauczyciel w Mapeciaki Reda Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

A

A czy tam wgl ktoś ma takie wykształcenie ? Na kilka grup może istnieje nauczyciel z prawdziwego zdarzenia ...

Xxxx

Zostaw merytoryczną opinię o Mapeciaki Reda Sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Mapeciaki Reda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mapeciaki Reda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mapeciaki Reda Sp. z o.o.?

Mapeciaki Reda Sp. z o.o.
  • Płk. Dąbka 8
    84-200 Wejherowo

Mapeciaki Reda Sp. z o.o.