Opinie o Mapeciaki Reda Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mapeciaki Reda Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mapeciaki Reda Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mapeciaki Reda Sp. z o.o. w Wejherowo

Xxxx

Pracodawca nie ma podejścia do ludzi , nie warto się angażować bo i tak nie jest to docenianie a po za tym duża część personelu nie posiada odpowiedniego wykształcenie .

Nauczycielka

Pracowałam w Mapeciakach Reda od samegompoczatku. Atmosfera pracy jest ok. Szefostwo przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa dzieci. Zmieniłam miejsce zamieszkania dlatego zmieniłam pracę. Tak chętnie bym tam dalej pracowała. W każdym bądź razie polecam.

Bezstronny

Osobiście uważam że placówka jest dobrze zarządzana, a Pani Dyrektor jest kompetentną osobą. Chyba kogoś bardzo boli stanowisko Pani Agnieszki ;)

Nicki
@Mama z grupy misiów

Nie było czego zamiatać bo większość osób prawdę poznała wcześniej. I tu wielkie podziękowania dla rodziców, którzy jako pierwsi poinformowali o zaistniałej sytuacji. Przykre, że kompetencji zabrakło na najwyższych szczeblach. Hmm nie bardzo widać zależność między wyrażaniem opinii, a tym czy ktoś wypisał/ma zamiar wypisać swoje pociechy.

JACEK

Jestem związany z przedszkolem od dwóch lat z małą przerwą . Teraz wróciliśmy z innego przedszkola bo reszta placówek może czyścić buty mapeciakom w redzie. Sytuacja nie ciekawa znam sprawę przykro i smutno i ze względu na dzieci i nauczycieli. Sytuacja bardzo ciężka ale cisnąć kobietom ktor bardzo przeżywają dana sytuacje (usunięte przez administratora). Dla tej Pani wróciliśmy do Mapeciakow , nigdy nie dala powodów swoim zachowaniem , zawsze otaczała dzieci miłością i opieką. Dzieci przy niej zawsze czuły się zrozumiane i kochane. Łatwo napisać opinie bez nicka i szkalować wszystko. Trudna sytuacja dla wszystkich i powinniśmy okazać wsparcie i pomoc ludziom dotkniętym tą tragedia bo dla obu stron to ciężkie chwile

Masakra Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jak ja się cieszę że powoli moja przygoda z tym przedszkolem się kończy, to co się działo ostatnio to jakaś totalna dziecinada, jest detektor, nie ma, później znowu jest, ktoś odchodzi za chwilę wraca…szef publicznie kłuci się z pracownikami na GB, kto był lepszy, jedna odchodzi za chwilę wraca…później znowu zwalnia, potem ona czeka pod przedszkolem i puka w szyby - maskara cyrk i dziecinada. Teraz akcja z tabletkami, oskarżają pracownika później ze to nie on… w co oni grają? Nie informują rodziców dopiero po fakcie, na zebraniu nawet nie czują się winni… co niektórym Panią nie chce się nawet wstawać jak przychodzimy z dziećmi… i siedzą w telefonach. W przedszkolu są kamery i nie można zlokalizować winnego?

Bezstronny

Odpowiedzialny
@Bezstronny

Jak widać wiele zależy od tego jakimi jesteśmy rodzicami. Czy troszczymy się o dzieci i chcemy otrzymywać wszelkie informacje z placówki na temat naszych dzieci. Szczególnie wiadomości, które świadczyć mogą o tym że są w niebezpieczeństwie bądź zagrożone. Do momentu wydarzenia się owej sytuacji, również nie mieliśmy zastrzeżeń do p. dyrektor. Niestety ta sytuacja wszystko zmieniła.

@Bezstronny

Odkąd pani Agnieszka została dyrektorką wychodzi afera za aferą. Jako rodzic, którego dziecko uczestniczy do placówki dziwi mnie fascynacja jej osobą bo nic dobrego nie wynikło z jej pracy. Dla dobra placówki, która jest genialna byłoby zwolnienie i zastąpienie kimś bardziej kompetentnym

Rodzic dziecka
@Bezstronny

Totalnie nie rozumiem fascynacji aktualna panią dyrektor. Niczego nie wnosi a za jej kadencji wciąż coś wychodzi. Jako rodzic, którego dziecko uczestniczy w zajęciach chce by placówkę zarządzała odpowiedzialna i kompetentna osoba.

C
@Rodzic

A może właśnie ta placówka jest genialna właśnie( między innymi ) dzięki Pani Agnieszce ? Otóż to ona te miejsce tworzyła i tworzy ! Jej pomysły , zaangażowanie i wkład jest nieoceniony ! Pani Agnieszka jak każdy z nas jest tylko człowiekiem :) i nie jest tak, ze odkad przyszła to są afery tylko ona pozwala o tym co się dzieje mówić głośno i niczego nie ukrywa ! W przeciwieństwie do roznych akcji w innych przedszkolach które są tuszowane ! Fascynacja jest spowodowana przez Osoby , które maja przez kilka lat bezpośredni cudowny kontakt z Panią obecna dyrektor ;)

Rodzic Nowy wpis
@C

Pamietam placówkę przed panią Agnieszka i uważam, ze była dużo lepiej zarządzana niż aktualnie. To moje zdanie i nie musi się pani z nim zgadzać. A te plotki co chodzą w szatni to tylko utwierdzają w przekonaniu, ze zmiana jest potrzeba.

Mama z grupy misiów Nowy wpis

Dokładnie tak. Bo to właśnie ta Pani stanęła przed wszystkimi rodzicami i niczego nie zamiotła pod dywan. Właściciel firmy był zadowolony z decyzji Pani Agi, która chyba zrobiła z kadra więcej niż policja bo w pon po zdarzeniu dzieci weszły do bezpiecznej placówki. Poza tym z tego co pamiętam, niezadowoleni rodzice mogą zabrać dzieci z przedszkola bez okresu wypowiedzenia. A tymbardziej jeśli ktoś czuje że dziecko nie jest bezpieczne to sama nie oddałabym więcej dziecka do takiej placówki ????????‍♀️ Z pierwszego i drugiego zebrania pamiętam że żadno z rodziców dzieci poszkodowanych nie zabrało dziecka z przedszkola( chyba że teraz coś już się zmieniło) Więc po co te dyskusje. Zamiast kogoś opluwać Można po prostu znaleźć sobie inną placówkę skoro w pani/pana odczuciu coś może zagrażać dzieciom a obecna dyrekcja w państwa mniemaniu nie zadba O bezpieczeństwo dzieci.

Nicki Nowy wpis
@Mama z grupy misiów

Rodzic

W przedszkolu mam dwójkę dzieci. Starszy synek aktualnie jest w zerówce. Pani Natalia jest fantastycznym pedagogiem, mój syn jest idealnie przygotowany do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej - umie czytać, pisać. Razem z Panią Natalią pracowałyśmy nad wzmocnieniem pewności siebie u mojego synka i widać efekty. Jestem bardzo zadowolona z współpracy, a na myśl o zakończeniu roku pęka mi serce. Młodszy synek jest w najmłodszej grupie, pod opieką Pani Dyrektor Agnieszki, Pani Mirki i Pani Eli. Jak tylko dowiedziałam się, że Pani Agnieszka zostanie jego nauczycielką to byłam zachwycona. W mojej opinii Pani Agnieszka jest cudownym pedagogiem, zaangażowanym w swoją pracę, z milionem pomysłów. Pani Mirka i Pani Ela to panie z powołania, z sercem na dłoni, cudowne osoby. Moje dzieci od samego początku chętnie chodzą do przedszkola, wbiegają z rana szczęśliwi do sali, a w innej placówce starszy syn płakał z rana przy rozstaniu. Przedszkole ma mnóstwo zajęć w ramach czesnego: kickboxing, karate, piłkę nożną, tańce, fitness, angielski, hiszpański, logopedę i zajęcia z psychologiem. Przedszkole organizuje wycieczki, warsztaty, teatrzyki. Jako rodzic mam pewność, że moje dzieci są w dobrych rękach, a ja ze spokojem mogę pracować. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam przedszkole Mapeciaki :) A rodzicom niezwiązanym z przedszkolem polecam zająć się swoim życiem a nie niszczyć dobre imię placówki i Pani Dyrektor. Placówek jest wiele, jak się nie jest zadowolonym to droga wolna :) :)

Rodzic dziecka

Cała ta sytuacja pokazała jak bardzo nie odpowiedzialne stanowiska zajmują ludzie. Dalej nie rozumiem dlaczego obecna pani dyrektor piastuje swoje stanowisko. W zeszłym roku także były głośne sytuacje związane z jej osobą czy nie lepiej dla wizerunku placówki pożegnać się z obecna panią i zatrudnić kogoś kto będzie przede wszystkim odpowiednia osoba na takie stanowisko?

Brałeś udział w rekrutacji do Mapeciaki Reda Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Rodzic

Cała sytuacja jest nieszczęśliwym wypadkiem jaki zdarzyć może się ponownie zarówno w tej jak i zupełnie innej placówce. Niestety, żeby to stwierdzić trzeba potrafić obiektywnie spojrzeć na całe zdarzenie. Źródeł zaistniałej sytuacji może być mnóstwo - pracownik, rodzic, dziadkowie itp. Tego prawdopodobnie się nie dowiemy. Informacja o zdarzeniu od razu była zakomunikowana przez pracownika, zabrakło kolejnego etapu, natychmiastowej reakcji osoby odpowiedzialnej za wszystkie grupy - informacji dla całego społeczeństwa placówki. Stanowisko kierownictwa jest niezrozumiałe. Widać brak konsekwencji w decyzyjności. Nie stosujmy metodyki opartej na znalezieniu "kozła ofiarnego". Takiej placówce powinno przyświecać dążenie do prawdy, rzetelności i sprawiedliwości. To w niej kształtuje się nowe pokolenie. Zabrakło odwagi, ale nic nie jest przesądzone.

Rodzic xxx
@Rodzic

Cała zaistniała sytuacja nie byłaby tak rozdmuchiwania, gdyby osoba kompetentna prowadziła tą placówkę. W sytuacji zagrożenia życia naszych dzieci okazuje się, że my rodzice nie zostajemy powiadomieni na czas , a w późniejszym czasie jesteśmy "atakowani" , że gramy nie fair...przykre... Następnie Pani dyrektor zamiast pokazać klasę i powagę sytuacji, bawi się w komentarze na google i swoje prywatne rozgrywki. Nie podoba mi się taka polityka prowadzenia placówki, do której uczęszczają małe dzieci. Co do przedszkola to panie tam pracujące są naprawdę cudowne, mile i jestem im bardzo wdzięczna , a zajęcia sa interesujące.

Szogi rodzice

Jestem rodzicem jednej z grup w Mapeciakach, zaistniala sytuacja w ocenie rodzicow grupy nie ma wplywu na ocene edukacji jaka jest przekazywana naszym dzieciom. Fala krytyki to ocena mocnych w rozmowach rodziców lub uciecha konkurencji co jest mega słabe a wręcz oznaką słabości. Uważam, że jest tyle przedszkoli, że jezeli sie komuś Nasze nie podoba proszę zamiast siania fermetu,przekazywania plotek poprostu zmienić lokum edukacyjne dla dziecka i dać nam rodzicom spokojnie współpracować z Mapeciakami. Ludzie, zamiast się wspierać szukacie afert i robicie sądy bez prawidziwych informacji, gdzie wspracie dla ludzi, no tak lepiej wychodzi krytykowanie, ocenianie i mądrzenie się. Współczuję takim osoblm, którę uważają się za mocne okazują w komentarzach swoją zawiść,flustrację i słabość. Bardzo mocno polecam i pozytywnie oceniam tą placówkę w imie tego co robi dla Naszych dzieci i jakie ma podejscie do kreatywnego rozwoju dzieci. Kreatywna i przemiła kadra, której brakuje w niejednej placówce. Polecam!

JACEK

X

Rozumiem że jeżeli dziecka nie można było przez 3 godziny obudzić to omkisiomki mają winę. Nie bronię ani mapeciakow jako placówki ani omkisiomkow tylko osoby sprawujace opiekę powinny nie dopuścić do takiej sytuacji. A jeżeli w placówce ktoś chciał popełnić (usunięte przez administratora)i ma problemy ze sobą to już powinno dać do myślenia dyrektorowi.

Masakra!!!

a ja nie miałam pojęcia… przecież to trzeba zgłosić ! Uwaga czy inny program. Na pewno były to psychotropy ? Przecież i te tabletki mogą doprowadzić do nieodwracalnych zmian !!!

rodzic reda

rodziców poszkodowanych dzieci próbuje się przekupić obniżeniem czesnego ..hahaha i całą sytuacją obarczyć nauczycielkę

Nauczycielka

Ktoś pracował jako Nauczyciel w Mapeciaki Reda Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

A

A czy tam wgl ktoś ma takie wykształcenie ? Na kilka grup może istnieje nauczyciel z prawdziwego zdarzenia ...

Xxxx

Zostaw merytoryczną opinię o Mapeciaki Reda Sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Mapeciaki Reda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mapeciaki Reda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mapeciaki Reda Sp. z o.o.?

Mapeciaki Reda Sp. z o.o.
  • Płk. Dąbka 8
    84-200 Wejherowo

Mapeciaki Reda Sp. z o.o.