Opinie o Egreeno Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egreeno Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Egreeno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egreeno Sp. z o.o. w Piaseczno

Firma pobiera zaliczki, nie wywiązuje się z umów, po rozwiązaniu umowy brak zwrotu zaliczki.

Ilona

A zwrotka z tej zaliczki jest wpisana w umowę?

Ryszard Terlecki

Kontakt wysmienity. Po 6miesiacach zainstalowana instalacja. I nadal dziala. Firma nie miala problemu z zainstalowaniem paneli na stodole krytej eternitem. Jestem mega zadowolony.

@Ryszard Terlecki

A dostałeś dofinansowanie? Wiesz może czy ta firma pomaga w załatwianiu wniosków?

Ryszard

Proszę o kontakt, w jaki sposób można uzyskać informację. telefon nie działa chociaż powinien działać 24 H/na dobę. Umowa podpisana miesiąc temu i do ej pory żadnej informacji nie uzyskałem. Ryszard.

Ilona
@Ryszard

Oni gdzieś deklarują, że 24 na dobę są dostępni?

Mateusz

Montaż odbył się po trzech tygodniach od podpisania umowy. Sprawna ekipa wszystko ładnie zrobili. Jestem bardzo zadowolony. Teraz będą robić u mojego brata mam nadzieję, że też tak dobrze i szybko.

@Mateusz

A w ile osób montowali? Bo próbuję dowiedzieć się czy może kogoś do ekipy nie chcieliby nowego, narzeczony szuka zatrudnienia :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Egreeno Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Dino

Co myślicie o tej firmie może ktoś coś podpowie?

Aktualność
Pierwsze dwa miesiące tego roku zakończone zamontowaniem ponad 100 instalacji. Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym klientom za okazane zaufanie oraz podjęcie współpracy z nami.

Czerpiemy energię ze słońca. Fotowoltaika daje nam możliwość przetworzenia energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne produkują prąd stały. Dzięki wykorzystaniu falownika następuje zamiana prądu stałego w prąd przemienny, z którego możemy korzystać w swoim domu, firmie czy gospodarstwie. Wszystko to w oparciu o nowoczesne i ekologiczne rozwiązania

Dobry kontakt montaż po 4 tygodniach przyjechała ekipa firmowym busem zamontowali w dwa dni fotowoltaike polecam

Zbigniew

Wczoraj zakończony montaż wszystko zgodnie z planem pełen profesjonalizm. Polecam!

RUFIK
@Zbigniew

WITAM gdzie panu montowali instalację i kto był u pana z umową bo zastanawiam się nad zamontowaniem

egreeno

Szanowny kliencie zgadza się mieliśmy czasowe opóźnienia spowodowane złą pogodą. Były duże mrozy i obfite opady śniegu, następnie były sile wiatry przez wiele dni, wdarł się też Covid do naszej firmy a szczególnie do naszych ekip monterskich. Teraz pracujemy normalnie i wykonujemy montaże na bieżąco, co dziennie po kilka montaży, pracuje kilka ekip w całej Polsce. Pański montaż też będzie wykonany jak najszybciej o ile już nie jest wykonany ciężko to stwierdzić kim Pan lub Pani jest po nicku zawiedziony. Proszę się z nami skontaktować jeżeli jeszcze montaż nie jest wykonany, przekażemy dokładny termin montażu.

Zostaw merytoryczną opinię o Egreeno Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Egreeno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egreeno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egreeno Sp. z o.o.?

Egreeno Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.

Egreeno Sp. z o.o.