Opinie o Egreeno Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egreeno Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Egreeno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egreeno Sp. z o.o. w Piaseczno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Egreeno Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Doma Nowy wpis

Pojawiłam się tutaj, bo szukam pracy jako przedstawiciel i rozważałam podesłanie CV do tej firmy. Niestety z waszych opinii wyczytałam, że firma ma jakieś potężne problemy finansowe. Ktoś wie czy firma nadal funkcjonuje?

Osxukany

Chora firma i wszyscy którzy tam pracują zero kontaktu.Zlodzieje i (usunięte przez administratora) naciągacze.

Firma jak się okazuje oddaje zaliczki ale dopiero po interwencji na drodze prawnej, (usunięte przez administratora).

Wiesiek

To ściema! Tylko więzienie może nauczyć ich, że nie można żyć na cudzy koszt.

Wiesiek Nowy wpis

Komu oddali ? To ściema! Czy już Egreeno jest w więzieniu ? Podajcie adres.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Egreeno Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Łukasz

Przestrzegam wszystkich przed ta firmą mnie oszukali na grube pieniądze. Sprawa jest na prokuraturze. Bardzo dużo oszukanych ludzi polecam na fb piszą o nich oszukani przez k&k investment wcześniejsza spółka Pana Mariusza firma już nie ma siedziby w Piasecznie. (usunięte przez administratora)cały czas pobierają zaliczki i na tym się konczy

panelownik
@Łukasz

mi też właśnie prowadzono sprawe na prokuraturze, wygrana i splacona ale ile nerwow to kosztowało.... 503-313-318 numer do kancelarii może cie wspomogą

Wiesiek Nowy wpis
@panelownik

Ja myślę , że to ściema . Nie po to zebrali od nas pieniądze , żeby je teraz oddawać. Przedstawiciel tego (usunięte przez administratora) Egreeno odwiedził mnie z niby umową , to ja go odwiedzę w więzieniu. Podajcie adres.

Rafał

Zostałem (usunięte przez administratora) na 15000zł wpłaciłem zaliczkę i zostałem z niczym Przestrzegam wszystkich przed tą firmą , nie odbierają telefonów w Piasecznie nie ma siedziby firmy , spółka ma kuratora , kapitał śmieszny 5000 zł. Jedna wielka (usunięte przez administratora) !!

Ryszard

Policja nie reaguje, odsyłają do sądu.

Mela

Jestem bardzo zadowolona z z usługi, montaż wykonano sprawnie i profesjonalnie, otrzymałam już dotację z programu "mój prąd". Dziękuję

Darek

Proszę aby osoba której udało się odzyskać należność dała znak życia na grupie FB 'oszukanii przez kk"bo te ostatnie wpisy o odzyskaniu są bardzo dziwne i prowadzą do firmy widykacyjnej

Ryszard

Proszę o więcej informacji, czy to Firma windykacyjna.

Darek

To są (usunięte przez administratora) po wpłaceniu zaliczki przestają odbierać telefony. Pod adresami z umowy ani w Piasecznie ani w Otwocku nie ma firmy.

Jakub
@Darek

W KRS siedzibą jest Otwock, co więcej, firma figuruje, jako aktywna. Nie ma w sieci namiarów na ludzi tu pracujących? Miałeś jakąś styczność z pracownikami tej firmy w ogóle czy jak to się stało że zapłaciłeś?

Wiesiek
@Jakub

To jeszcze (usunięte przez administratora) z Egreeno jest na wolności! Czy ktoś składał zażalenie na opieszałość organów ścigania?

kamil
@Wiesiek

z(usunięte przez administratora)

Zbyszek

Firma instalowała mi fotowoltaikę. Od dawna nie mogę z nią się skontaktować. Żaden z telefonów nie odpowiada. W Lipcu 2021r upoważniłem Firmę do zwrotu dofinansowania. Do dziś żadnej informacji i oczywiście nikt nie odbiera telefonu. Nie mogę dowiedzieć się nic o zagadnieniach technicznych. (usunięte przez administratora)

egreeno
@Zbyszek

Szanowny Panie. Niestety nie mamy wpływu na to jak działają dofinasowania w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska. Fundusz bardzo długo zwraca środki z dotacji Mój Prąd, niektórzy kliencie czekają ponad pół roku i dłużej. Jeszcze raz nadmieniam, że nie mamy na to wpływu gdyż jest to program rządowy a jak działa u nas rząd każdy wie. My ze swojej strony złożyliśmy wszystkie wymagane dokumenty za Pana do w/w programu i musimy wszyscy czekać aż otrzyma Pan zwrot. Cieszymy się, że ma Pan zainstalowaną przez nas instalację fotowoltaiczną i że działa poprawnie. Bardzo proszę do nas napisać lub zadzwonić będziemy wtedy wiedzieli z kim rozmawiamy i postaramy się coś dowiedzieć w funduszu na jakim etapie jest Pana sprawa.

Barbara
@Zbyszek

A co się stało z fotowoltaika ??

Ilona

Serio? A kiedy zapewniali, że złożyli? I co teraz tak właściwie zrobisz?

kamil
@Ilona

Osxukany

(usunięte przez administratora) naciągacze, dlaczego nie siedzą .Za tyle (usunięte przez administratora) osób.Gdzie policja i Sąd. Jakiś żart!!!

Zdziwiony

Oj! Nie dalej jak wczoraj był u mnie pan Mariusz. Na tle konkurencji jego oferta była najlepsza. To co tu czytam jest dla mnie wielkim kuriozum. Mam rozumieć że człowiek (usunięte przez administratora) tylu klientów i jak gdyby nic spotyka się z następnymi, nieświadomymi. A już miałem dzwonić i się ugadywać...

Jaka konkurencja, to jest (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora), zaliczka wzięta i ślad po firmie zaginął

Henryk

To jednak (usunięte przez administratora) z dobrze dopracowaną techniką . Obiecuja i na tym koniec dostali zaliczkę na fotowoltanikę i pompę ciepła i znikneli . Adresy nie aktualne lub lipne (Otwock) ,ale na pewno im nie odpuszczę . A może by należało wspólnie złożyć zawiadomienie i postarać się dłuższe wakacje dla tych pseudo przedsiębiorców

Ryszard

Ja już czekam trzy miesiące na zwrot, napisał że na pewno zwróci i do tej pory cisza.

Poszkodowany
@Ryszard

Nie zwroci idz do sadu. Nie czekaj

Henryk

Na początku sierpnia 2022 z terminem na montaż paneli na przełomie sierpień -wrzesień i montaż pompy w pazdzierniku , ale już wiadomo że to obietnice bez pokrycia , chociaż dostawca pomp potwierdził (07-08-2022) że firma eGreeno jest na liście zamówień zbiorowych na pompy i to było to co mnie zwiodło. Dziś po przeczytaniu w "opiniach" że już w czerwcu obiecywał policji w Zaborowie że wszystkim odda wpłaty , można być niemal pewnym że to typowe zwodzenie lub działanie na zasadzie "piramidy" żeby się wykupić przed aresztem. Do KRS nie zgłosili zmian adresu, a będę ich weryfikował w US . Jeśli składają deklaracje VAT co ciekawe czy wpisują faktury które wystawiają ?

Mała Mi

Nie polecam tej firmy zostałam oszukana.Zaliczka przelana w kwocie 30 tys i zero kontaktu . Telefon milczy.(usunięte przez administratora)

Slawek

Pobrali zaliczkę i do tej pory nic nie zrobili..Pewnie 10000 poszło się(usunięte przez administratora)

Dariusz

Wszystkie pozytywne opinie są pisane przez jedną i tą samą osobę. Nagły wysyp pozytywów ma za zadanie podciągnąć ogólna opinie . Niestety firma (usunięte przez administratora) ludzi. Ma już kuratora a prezes nie rozliczył się jeszcze z poprzedniej spółki. Niebawem ruszają kolejne sprawy sądowe które jednak nic nie dają ponieważ pozwany obiecuje zwroty a i tak ich nie dotrzymuje.Szkoda że na GoWork nie można wstawić zdjęć co pozwoliłoby dodać dowody.opinie na gogle.zablokowane,FB również nie można dodać komentarza.Pozostała platforma GoWork.

Darek

Masa pozytywów wstawiona przez ostatnie kilka dni sugeruje podstawiona osobę .Firma nie wywiązuje się z montaży .masa osób oszukanych.(usunięte przez administratora)

Dariusz

Wszystkie pozytywne opinie wstawione 5-9wrzesien .Albo to cud montaży albo ktoś pisze na zamówienie.Firma która (usunięte przez administratora) wielu klientów.(usunięte przez administratora)

Dorota

U mnie założyli w zeszłym tygodniu wszystko było dobrze polecam

Darek

Firma dzisiaj zakończyła trzy dniowy montaż u nas wszystko wygląda dobrze i dziala mogę gorąco polecić tą dirmę

Zostaw merytoryczną opinię o Egreeno Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Egreeno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egreeno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egreeno Sp. z o.o.?

Egreeno Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.

Egreeno Sp. z o.o.