Opinie o Sun Family sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sun Family sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sun Family sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Family sp. z o.o. w Toruń

bajabongo

januszex, wystawiają ogłoszenia, odrzucają aplikację, a potem wystawiają ponownie ogłoszenie, że już niby nie szukają pracownika na to stanowisko tylko stażysty z urzędu pracy - januszex pełną gębą, nie polecam, szkoda czasu na aplikowanie

@bajabongo

Drogi Kandydacie, dziękujemy za Twoją opinie. Jako pracodawca mamy jasno określone oczekiwania wobec danego kandydata pod kątem doświadczenia, kwalifikacji i kompetencji, dlatego nie wszystkich możemy zaprosić na spotkanie rekrutacyjne. W ramach naszej grupy działa kilka spółek - dla jednej z nich poszukujemy referenta ds. administracyjnych, a dla drugiej spółki poszukujemy kandydatów do współpracy w ramach stażu, w związku z tym czasami pojawiają się zbliżone ogłoszenia w różnych okresach czasu.

klient

Zakupiłem panele przez tą firmę, jestem zadowolony. Montaż zmieścił się w czasie -jak wg umowy, handlowiec wszystko wytłumaczył, generalnie wszystko ok, polecam.

@klient

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasza firma spełniła Pana oczekiwania.

Dareczek

Szkoda że "weryfikacja" przechodzi bez osobistego spotkania . Bo jak można ocenić przydatność do pracy na podstawie CV ? Dla mnie to jedna wielka lipa . Bez łaski

@Dareczek

Proces rekrutacyjny w pierwszym etapie polega na preselekcji cv, czyli analizie nadesłanych aplikacji. Na podstawie cv oceniamy dopasowanie danego kandydata do naszych potrzeb rekrutacyjnych. Jak każda organizacja mamy swoje wymagania wobec kandydatów, jeśli dana osoba nie posiada odpowiedniego doświadczenia czy kwalifikacji, wówczas nie zostaje ona zaproszona na spotkanie rekrutacyjne.

MAG

Potwierdzam opinie p. IWO . Firma jest bardzo nierzetelna i moge tylko odradzać zawierania umów . Zawarłem umowe w pażdzierniku 2020 z terminem montażu na listopad/początek grudnia . Nikt sie nawet nie raczył skontaktować a gdy minął grudzień/styczeń firma uznała że warunki pogodowe są niepewne więć zrobia to wiosną . . Krótko przed Wielkanocą zjawił sie podwykonawca ale po 3 dniach zniknął . (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

1.Omówienie oferty pracy 2. Zadania do wykonania

1. Autoprezentacja 2. Dyskusja w parze 3. Scenka sprzedażowa

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
margaret

dzień dobry , czy w procesie rekrutacji ze względu na branżę brani pod uwagę są głównie mężczyźni? w jakim miejscu na mapie odbywają się rozmowy rekrutacyjne ? dziękuje za odpowiedź

@margaret

Dzień dobry. Zatrudniamy zarówno kobiety jak i mężczyzn, wszystko zależy od kompetencji i doświadczenia danego kandydata. Obecnie rozmowy rekrutacyjne na stanowisko audytora/przedstawiciela handlowego (k/m) są prowadzone online.

XYZ

Witam, chcę aplikować na stanowisko specjalista ds. Wsparcia sprzedaży, tylko zastanawia mnie dlaczego rekrutują tak często na to stanowisko było w marcu później w kwietniu i ponownie wie ktoś coś?

@XYZ

Dzień dobry. Zachęcamy do złożenia cv na to stanowisko. Jesteśmy na etapie dużego rozwoju naszej organizacji i cały czas poszerzamy Dział Sprzedaży o nowych handlowców. W związku z tym potrzebujemy dodatkowych pracowników do naszego Call Center, ponieważ nasi specjaliści ds. wsparcia sprzedaży są odpowiedzialni za umawiania spotkań dla naszych handlowców.

Jackie Chan

rekrutacja tak jak pisał @Kaczor długa, a nawet bardzo. Prezentacja oferty pracy, potem mówiliśmy o sobie, dyskusja w parze i scenka sprzedażowa. Warunki pracy przedstawione bardzo szczegółowo, to się chwali bo kandydat może podjąć świadomą decyzję. Pracę dostałem, ale nie przyjąłem - inaczej wyobrażałem sobie pracę, nie sądziłem, że zakres działania będzie tak duży (200km promień i nienormowany czas pracy).

@Jackie Chan

Dziękujemy bardzo za opinię. Czas spotkania rekrutacyjnego trwa dłużej niż standardowo, ponieważ zależy nam, aby rzetelnie zweryfikować określone kompetencje.

Aktualność
Sun Family zostało Partnerem Generalnym KLEVE [solar]

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy Partnerem Generalnym firmy Kleve, która jest renomowanym producentem systemów montażowych do fotowoltaiki. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom instalację w całości opartą na wszystkich elementach objętych Mocą Polskiej Gwarancji takich jak: falownik i panele firmy Selfa oraz systemy montażowe Kleve.

Kaczor

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Może być, ale trochę nad wyrost - to tylko praca handlowca, a nie rekrutacja na dyrektora. Najpierw prezentacja potem jakieś zadania. całość trwała chyba ze 3 godziny :/ fakt, że przedstawili ofertę bardzo rzetelnie, no i był czas na pytania. Czekam na info zwrotne, czy mnie zatrudnią.

@Kaczor

Dziękujemy za Pana opinię. Zależy nam, aby do współpracy zaprosić tylko najlepszych handlowców, dlatego w ten sposób weryfikujemy ich kompetencje. Informacje zwrotne dot. spotkania rekrutacyjnego przekazujemy maksymalnie w ciągu 3 dni. Trzymamy kciuk, aby dołączył Pan do naszego zespołu :)

Sebastian

Pracowałem w firmie Sun Family jakiś czas temu. Niestety z powodów rodzinnych musiałem zrezygnować z pracy i przejść na etat. Praca ok bardzo wymagająca, ale wynagrodzenie to rekompensuje. Najważniejsze, że nie ma górnych widełek i płacą od każdego KWp.

@Sebastian

Sebastian, dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że Twoja nowa praca daje Ci dużo satysfakcji, a sprawy rodzinne poukładane się po Twojej myśli. Pozdrawiamy, zespół Sun Family

iwo

firma bardzo nierzetelna, problem ze skontaktowaniem, w sprawie reklamacji gra na zwlokę-pisanie wiaodmości email, zdjęcia, a na końcu i tak jest odmowa, zatrudniają podwykonawców, którzy mają napięty grafik i terminy po 1 dniu na montaż, wszystko jest robione bardzo chaotycznie i niedokładnie, nam uszkodzono dach,, brak informacji o firmie montującej, umowę podpisuje się z przedstawicielem, nie ma opieki i nadzoru podczas montażu, nie polecam,

@iwo

Szanowny Panie, Dziękujemy za napisanie opinii na nasz temat. Każda opinia jest dla nas cenna zarówno ta negatywna jak i ta pozytywna. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem za pośrednictwem formularza kontaktowego https://sunfamily.pl/kontakt/ w celu wyjaśnienia sytuacji związanej z przeprowadzonym montażem u Pana oraz ustalenia co możemy zrobić w przyszłości, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Pozdrawiamy, Zespół Sun Family

Braliście udział w rekrutacji dla stanowiska Specjalista Ds. Sprzedaży w Sun Family Instal Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Były kandydat

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Spotkanie przebiegło profesjonalnie, chociaż trochę długo - około 2 godzin. Podczas spotkania zostały przekazane wszystkie informacje dot. firmy i stanowiska, można było zadawać dużo pytań, na wszystkie uzyskałem odpowiedź.

Chodzi mi o firme techniczna zajmujaaca się montażem paneli i pomp ciepla..... Jak wyglądają zarobki i benefity w praktyce?? Firma ma duzo ogłoszeń - częsta wymiana pracowników??

Na jakie zarobki mozna liczyć?? Jakie sa benefity dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Family sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Sun Family sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Family sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Family sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun Family sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sun Family sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun Family sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 41 ocen.

Sun Family sp. z o.o.