Opinie o Firma Budowlana Krakowscy Krakowski Krzysztof w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Budowlana Krakowscy Krakowski Krzysztof. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Budowlana Krakowscy Krakowski Krzysztof o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana Krakowscy Krakowski Krzysztof w Toruń

Bogdan Nowy wpis

Ta firma to jedna wielka ściema, nie mają pieniędzy na zapłacenie faktury, odciągają dosłownie za wszystko.. nie polecam współpracować z tą firmą!! Zbieram osoby które również zostały oszukane i nie zostały im wypłacone pieniądze za wykonaną usluge

junak Nowy wpis
@Bogdan

trzeba robić wszystko jak się należy wtedy nie ma podstaw do odciągania

Krzysztof Nowy wpis

Dają tu jakiś socjal dla pracowników tzn benefity? Bo jak przeczytałem że nawet za ubrania robocze pracownicy musieli płacić z własnej kieszeni to zaczynam powątpiewać. To jak jest teraz?

Fb

Pracowałem u nich i nikomu nie polecam tej firmy .Myślą ze pozjadali rozumy a o pieniądzach nie wspomnę aż się trzesa jak maja zapłacić ....żenada

Elżbieta
@Fb

Możesz dokładniej przybliżyć całą sytuację i to co przyczyniło się do tego, że nie polecasz firmy? Napisałeś, że pozjadali rozumy. O co dokładnie chodzi? Wspomniałeś też o pieniądzach i nie wiem czy był jakiś problem z wypłacaniem wynagrodzenia czy może chodzi o coś innego. Wyjaśnij proszę.

Ja Nowy wpis
@Elżbieta

Np za ubrania robocze z ich logiem pobierali opłaty

Jak na budowie może zarobić ktoś bez doświadczenia?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Budowlana Krakowscy Krakowski Krzysztof? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Bob

Dobrze płacą? Tak plus minus ile?

Ja.

Firma Krakowscy... Obiecują w 1 miesiącu, że po jego zakończeniu dostaniesz umowę o prace, nikt jeszcze nie dostał. Wypłacane zaliczki w weekendy, są jedynym zarobkiem u nich. Pracowałem tam długi czas i na chwilę obecną są mi winni bardzo dużą ilość pieniędzy. Pracownikom mówiono, że Krakowscy chcą już ogłosić bankructwo... Ściema! Bardzo dobrze stoją do teraz finansowo. Nie polecam nikomu tam pracy, już nie wspomnę co robią pracownicy w godzinach pracy... Porażka! Niby tak dobra firma a nie potrafią wypłacić (dla nich) tak małej gotówki.

Gosc
@Ja.

Witam Absolutnie nie zgadzam się z tą opinia... Jesli ktokolwiek czuje się pokrzywdzony mimo naszych starań ~ zawsze się rozliczamy co do złotówki... to proszę o kontakt i nie pisanie oszczerstw w internecie... Pozdrawiam

Luidzi

Takie uwagi klientów powinny być kierowane na właściwy adres gdyż tu jest forum pracownicze.

Krzysztof K.

Jako klient stanowczo nie polecam... (usunięte przez administratora)

@Krzysztof K.

Szanujemy Twoje zdanie. Jednak mógłbyś chociaż napisać, dlaczego właściwie nie polecasz Nam firmy Krakowscy? W takiej postaci Twój komentarz niewiele mówi, dlatego proszę Cię o kilka słów wyjaśniających? Znajdą się tu jacyś obecni, bądź też byli pracownicy firmy Krakowscy, którzy zechcieliby opisać tamtejsze warunki pracy? Czy w ostatnich miesiącach poziom zarobków wzrósł i w tej chwili warto byłoby tam aplikować? Powiedzcie proszę, co sądzicie.

Jacek
@Krzysztof K.

Ja również!

@Jacek

Twoją opinię także tu respektujemy. Ale chyba sam przyznasz, że nie można z niej wyczytać właściwie nic. Może w sposób nieco bardziej szczegółowy opiszesz Nam swoje doświadczenia, jeśli chodzi o firmę Krakowscy? Myślę, że wielu użytkowników tego forum na to czeka, więc zachęcam Cię do ciągłego, aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Jacek
@Joanna

Pieniądze na czas. Ludzie z pracy nawet, nawet - można się odezwać. Do obowiązków każdy musi się przyzwyczaić. Jak wszędzie. Naprawdę spoko praca.

@Jacek

A zatem - powołując się bezpośrednio na Twój post - można śmiało powiedzieć, że firma Krakowscy jest dobrym pracodawcą. Jednak cały czas Twoje posty są trochę zdawkowe, a z uwagi na to, że mało osób zabiera tu głos, powinieneś bardziej się rozpisywać. Czy macie zapewniony ze strony tego pracodawcy dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Krzysztof k
@Joanna

Oczywiście napisałem. Ale usunięte przez moderatora.

Joanna

Do tej pory opinie o firmie Krakowscy były na forum pozytywne. Czy ktoś z aktualnych pracowników może opisać aktualną sytuację firmy? Czy firma poszukuje nowych pracowników? Jaką umowę oferują nowemu pracownikowi? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

nm

jak klienci sa zadowoleni, to od razu jestem spokojniejsza ;)

pracuś

praca jak każda inna, atmosfera ok, zarobki też, a opinia Pana Ja z 2012 to chyba o innej firmie... Chłopacy w porzo i zawsze płacą wszystko co się należy. Mieli sporo kontroli z różnych urzędów i dalej funkcjonują na rynku...

ROBO;

Pracuję w tej firmie od 5 lat i nie spotkałem się z taką sytuacją, a tym bardziej nie słyszałem żeby komuś nie zapłacili za robotę. Fakt mieli opóźnienia z płatnościami ale wypłacali wszystko co się należało.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Krakowscy Krakowski Krzysztof - Toruń

• Jak się pracuje w Firma Budowlana Krakowscy Krakowski Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Krakowscy Krakowski Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Budowlana Krakowscy Krakowski Krzysztof
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Warzywna 11
    87-100 Toruń
  • NIP: 9561988775 REGON: 871614696

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042