Stefański Wojciech Renova Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane

NIP: 9560004653 REGON: 870182964

Stefański Wojciech Renova Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane

Opinie o Stefański Wojciech Renova Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane

Erni

Potwierdzam wszystko co pozytywne napisałeś o tej firmie. Pracowałem tam 1,5 roku (odeszłem ze względu na zmianę zamieszkania)

Zostaw opinię o Stefański Wojciech Renova Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stefański Wojciech Renova Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane