AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Baśka Nowy wpis
Inne

witam. partner interesuje się oferta dla mechanika utrzymania ruchu w Mannheim. Proszę mi opowiedzieć o tamtejszym zakładzie. Widziałam, że te nabory są otwarte docelowo do lipca. Czy tak często ludzie tam rotują?

Michał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam czy pracował ktoś przy produkcji okien i drzwi w Irlandii ? Jeżeli tak to jak wygląda praca tam

anonim Nowy wpis
Inne

Cześć. Teraz jak dodano ofertę dla Cieśli to jest w niej wprost napisane, że liczy się uważność i silą fizyczna. Czy istnieje szansa na to, że człowiek się przeciąży? Zastanawiam się jak ubezpieczenie się do tego ma? nie wyszukałem o nim wzmianki w treści

anonim
Inne

Siemnako, był ktoś w Malmö i pracował jako malarz epoksydowy? piszą o tych grupach 2 – 4 osobowych i zastanawiam się czy by z kolegami nie polecieć. Piszą o jakimś systemie rotacyjnym w pracy, ale cały czas bylibyśmy tam razem? Nie rozdzielają?

1
Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, system rotacyjny to system zjazdów. W przypadku Szwecji wygląda to następująco: 4 tygodnie pracy 1 tydzień wolnego. Rotacja jest wspólna dla grupy. Tak więc odpowiadając na Pana pytanie, bylibyście razem całe 4 tygodnie i wspólnie jechali na rotację. Pozdrawiam AA Euro Recruitment

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierowca autobusu kat. D - Irlandia?
anonim
Inne

Siemka, nie wiem czy ktoś już się interesował ta oferta ale myślę czy by na te wykończenia wnętrz nie pójść. O Toruń mi chodzi. rozumiem, że to na terenie miasta? Dojazd samemu trzeba sobie zapewnić? Czasami widuje w opisie ze Pracodawca to ogarnia a tutaj niczego o tym nie ma, o nadgodzinach również

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zapytanie Z szczegółami tej oferty można zapoznać się pod numerem +48 534-235-644 Zapraszamy :)

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 29 lutego kilka ogłoszeń.

anonim
Inne

Jest oferta od wczoraj wystawiona na produkcje stolarki, piszą ze wynagrodzenie za pracę to minimalna krajowa. I poważnie nic więcej? a był ktoś tam i oceni jak jest ciężko pod względem ilości obowiązków lub jakiegoś akordu?

Daria
Pracownik

Bardzo polecam te agencje, oferta pracy przeszła moje najśmielsze oczekiwania, a Pani Agata to złota kobieta, która jest bardzo miłą i pomocną osobą. Jeśli to czyta - serdecznie ją pozdrawiam!

anonim
Inne

Pracowałyście jako malarki może? zauważyłam taka ofertę w kontekście malowania przemysłowego. Piszą o kwocie 20 euro brutto od godziny podczas pracy na 3 zmiany. w jaki sposób ocenicie warunki tam na miejscu? jest tam ciężko kobietom?

Koordynator
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, Szukam pracy jako koordynator,opiekun pracowników dla Agencij Aa Euro Recrutiment w Irlandii.Mam duże doświadczenia w szeroko pojętej branży Hospitality na stanowisku kierownika w Polsce i zagranica.Mówię bardzo dobrze w j.angielskim.Obecnie pracuje w Polsce w branży finansowej.Czy Agencja prowadzi rekrutacje na takie stanowisko?

anonim
Inne

Pojawiła się oferta dla pomocnika magazyniera, tutaj po komentarzach widzę, że niektórzy chwalili pomoc samej Agencji, inni jednak doradzali, z czego wynikają takie rozbieżności? ktoś robił w ogóle na tym magazynie do którego teraz rekrutują? Nie mam doświadczenia ale chętnie się sprawdzę

Jacek G
Inne

Bardzo długo nie mogłem znałeść pracy , Panie z biura pomogły mi zrobić fajne CV , i zacząłem pracować w WASie Polecam tą agencje, miłe i pomocne rekruterki :)

anonim
Inne

Te wspomniane problemy odnośnie dodzwonienia się o których ktoś teraz niedawno jeszcze wspomniał z czego mogły wynikać? Jest teraz dużo osób do obsługi? tu do biura kiedy ostatnio kogoś szukali? widzieliście może jakieś oferty gdzieś? Mam na myśli bezpośrednio rzecz jasna, bo te od agencji to widzę akurat

Krzysztof
Inne

Agencja jak agencja. Wszystko zależy gdzie się pracuje. Ja trafiłem dobrze i dostałem umowę od firmy w której pracuje a wcześniej długo szukałem.

Kacper
Były pracownik

Pracowałem przez tą agencję przez pół roku w Ostaszewie i znalazłem inną pracę. Czasami ciężko było się dodzwonić ale ogólnie ok.

Piotr
Pracownik

Pracuję przez tą agencję już od pół roku i wszystko ok. Panie w biurze bardzo miłe i pomocne a wypłata na czas.

Paweł
Kandydat

Brak kontaktu z firmą. Wysłane kilka zapytać odnośnie pracy, standard to nie odpowiadanie na nie... Szkoda że hasło ze strony "chętnie na wszystkie odpowiemy" w ogóle nie ma przełożenia na prawdę :(

anonim
Inne
@Paweł

Na co teraz słałeś zapytanie? I kiedy przede wszystkim? Teraz może jakiś dłuższy weekend był jednak ze względu na święto? Ja oferty dopiero oglądam jeszcze się nie kontaktowałem, sugerujesz, że dobrze by było, skoro sam się podjąłeś?

Paweł
Kandydat
@anonim

Po ponad 2 tyg dostałem odp. Także temat już nie aktualny.

anonim
Inne

Czemu nie? a to nie jest tak ze na kandydacie się zarabia czy coś? Nie wiem jakie są te rozliczenia tu u nich tak w sumie, z ciekawości wie ktoś może? to co Ci zaproponowali po tym jak nie udało się na wcześniejszym stanowisku?

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Monter?

Mika
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda kwestia wypłat jeśli się zatrudnia Polak w Polsce . Jest zawsze najniższa krajowa jeśli pracuje się więcej niż 160 h w danym miesiącu, nie od dzisiaj wiadomo że różnie godziny wypadają w różnych miesiącach , czy te kwestie zależą od danej firmy zatrudniającej po przez agencję . Słyszałam od pewnej osoby że nie chciano jej wydać kwitka od wypłaty i zdarza się że wypłata jest niższa od najniższej krajowej ?

Pracodawca

@Mika

Dzień dobry! Kwestia godzin czy wypłaty jest zależna od rodzaju zawieranej umowy (umowa zlecenie/umowa o pracę), jednakże wynagrodzenia nie może być niższe niż najniższa krajowa, w przypadku umowy zlecenia 23,50zł brutto stawka godzinowa, w przypadku umowy o pracę 3600zł brutto miesięcznie. Nie zawsze stawki proponowane to najniższa krajowa, oferta zależy od Klienta - pracodawcy użytkownika. Co miesiąc każdy zleceniobiorca uzyskuje od nas rachunek do wypłaty, na którym umieszczone są wszystkie informacje takie jak kwota wypłaty czy odprowadzane składki. Natomiast osobie zatrudnionej na umowę o pracę możemy wydać odcinek od wynagrodzenia na jej wniosek. Pozdrawiam AA Euro Recruitment

anonim
Kandydat

Cześć, chce chyba pracować bezpośrednio w biurze agencji, gdzie ma szukać zatem ofert? na pewnym portalu widnieje ich obecnie z 11 lecz są one skierowane do kandydatów. Mam roczne doświadczenie z pracy na stanowisku rekrutera w innej firmie. czy cos jeszcze jest potrzebne by się kwalifikować?

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry! Obecnie mamy ofertę bezpłatnych praktyk studenckich na stanowisku pomocnika konsultanta ds. rekrutacji. Po szczegółowe informacje zapraszamy do przedstawicieli agencji. Pozdrawiam AA Euro Recruitment

Zostaw merytoryczną opinię o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. - Ciechocinek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii