2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Marek K. Nowy wpis

Bardzo miłe panie, wszystko wyjaśniają, praca taka jak było mówione, nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracuje na produkcji już 3 miesiąc i jest ok. Polecam.

Anka Nowy wpis

Znalazłam zatrudnienie w AA Euro na stanowisku pracownika produkcji w Bydgoszczy. Pracuję tutaj od miesiąca i do chwili obecnej nie miałam żadnych problemów. Wypłata na czas, umowy podpisywane w fabryce, panie udzielają odpowiedzi na zadawane pytania. Na chwilę obecną polecam..

Natalia Nowy wpis
@Anka

Dzięki za opinie, bo właśnie też chce się dostać na produkcję :) Jaka umowa i na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?

Jakie są warunki zatrudnienia w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

Koleżanka 1992
@Pytanie

Hej pracuje w tej agencji 3 tyg i jak dla mnie nie mają pojęcia o zakładzie w którym pracuje mało tego nie posiadają wiedzy kto i jak i na która do pracy przychodzi więc możliwe że ta agencje zmienie p

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. Nowy wpis
@Pytanie

Warunki zatrudnienia zawsze związane są z konkretną ofertą pracy. Po szczegóły dotyczące zatrudnienia na konkretnym stanowisku pracy zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Czy w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

@Pytanie

Tak, oferujemy zatrudnienie Obcokrajowcom. Zatrudnienie zawsze poprzedzone jest procesem legalizacji zatrudnienia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego UDT?

Czy nowo zatrudnione osoby w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Emi

Zlecenie

Paulina
Kandydat
@Pytanie

To zależy od oferty pracy. Jest praca na umowę o pracę i jest praca na umowę zlecenie.

Helena
@Paulina

A jeśli chodzi o wspomnianą umowę o pracę, to na jaki okres czasu jest ona zawierana na początek? Po jakim czasie jest ona na czas nieokreślony? Czy przy jej przedłużaniu można liczyć na podwyżkę? AA Euro Recruitment zachęca do długoletniej współpracy?

Paweł
@Emi

Zlecenie na początek na okresie próbnym, czy przez cały czas zatrudnienia? Bo to różnie bywa i czasem jak się zacznie na zleceniu to już do końca jest taki kontrakt. Możesz coś więcej napisać?

@Emi

Rodzaj zatrudnienia zależny jest od wykonywanych czynności lub prac. To Pracodawca Użytkownik decyduje jaka forma zatrudnienia będzie odpowiednia do oferowanego aktualnie stanowiska. Możliwe opcje to umowa o pracę tymczasową lub umowa zlecenie. W przypadku Rekrutacji Stałych zatrudnienie bezpośrednio w strukturach wewnętrznych Klienta.

@Helena

W przypadku Pracowników Tymczasowych długość umów zależna jest od Pracodawcy Użytkownika, który przekazuje do Agencji wytyczne dotyczące przedłużenia poszczególnych umów. Umowa o Pracę Tymczasową nie może być umową na czas nieokreślony. Maksymalny czas zatrudnienia w oparciu o tą umowę wynosi 18m-cy. Pracodawca Użytkownik ma prawo przejąć Pracownika Tymczasowego do wewnętrznych struktur firmy i umowy są tu regulowane Kodeksem Pracy

@Paweł

W przypadku umów zlecenie w większości przypadków forma zatrudnienia nie ulega zmianie w trakcie trwania Pracy Tymczasowej. wyjątkiem może być zatrudnienie Zleceniobiorcy do wewnętrznych struktur firmy naszego Klienta. Po przejęciu do wewnętrznych struktur oferowana jest umowa o pracę.

dany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

The same contracts for selfemployers? You come for work in Ireland and they do polish contract.Check all workers from this company...everybody have the same adress in checkocinek.They do money in our names...open bussines in poland with our documents....majority bussines in construction.

Martyna

@koleżanka 1992 a czym się zajmujesz w tej agencji?

Hania

Hejka jest ktoś z Carlow z magazynów? (Irlandia) jak się wam tam podoba?

Gregorsan
Klient
@Hania

Też się zastanawiam jak tam jest bo jestem zainteresowany pracą na magazynie

Onufry

Jest tak dobrze, że ostatnio przestaliście zamieszczać na forum swoje uwagi i opinie ?

jon

jaka to firma co załatwiają magazyniera do tarnobrzegu ?

Ivan

Agencja obecnie rekrutuje pracowników pradukcji na potrzeby firmy Essilor w Warszawie Annopol 3. Ich ogłoszenia z ukrytą nazwą Klienta, na potrzeby którego rekrutują jak i pełnym zakresem obowiązków można znaleźć na serwisie olx. Natomiast opinie o Essilor można przeczytać na goworku na profilu pracodawcy.

Tonik

Szkoda, że nikt nie pisze jak sie pracuje. Pierwszy raz będę tak pracował i szukam info.

eree
@Tonik

a co pojechales?

Kolo

Czy wyjechał ktoś z nimi do Carlow w Irlandii? Praca w magazynach.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Mira

Czy możecie podpowiedzieć czy AA Euro Recruitment Poland ma również prace za granica dla kobiet? Słyszałam o nich dobre opinie i pytam

Radek

Mogę potwierdzić pozytywne opinie ponieważ miałem okazję współpracować z AA Euro Recruitment Poland . Profesjonalizm ludzi pracujących w firmie i ich operatywność są godne pochwały. Można spokojnie polecać wyjazd do pracy za granicą z taką firmą!!!!!

Konrad

AA Euro Recruitment tak jak słyszałem ma opinię dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować i stąd to zainteresowanie. Czy dowiem się coś o pracy dla operatora koparki?

Beeebeeek

Siema wszystkim!!. W raz z paczka właśnie wyjechaliśmy do irlandi za pośrednictwem tej właśnie firmy i jak na razie jest spoko. Na takie głębsze ocenianie to jest co prawda za szybko, ale później chętnie się wypowiemy jeszcze raz. Firma, firmą...alee co jest najlepsze ?. Koordynatorka... Pani Monika.!!. Odrazu widać kto jest odpowiedzialny za najcięższą robotę.. taa kobita po prostu podchodzi do wszystkiego tak jak by to ona sama była tym pracownikiem za granicą. I zawsze najpierw pomyśli potem dopiero zrobi !!. Pani Monika staje na głowie żeby było nam jak najlepiej tu w irlandi.. Ile tylko ma siły. Czy w pracy czy w domu zawsze pomoże!!.. ZAWSZE staje na glowie zeby pomoc jeśli chodzi o jej podpiecznych !!. I za to ma właśnie szacunek wśród nas !!. ZAWSZE STANIEMY ZA NIĄ MUREM!!. PANI MONIKO !!!! WIELKIE IRLADZKIE POZRO !!

Europracownik

AA Euro Recruitment Poland to jedna z wielu agencji pracy. Jeśli komuś nie odpowiada z jakichś powodów to sądzę, że lepiej zmienić agencję i po kłopocie. Takie oskarżanie to może być inspiracja konkurencji! Może negatywne opinie są opłacane przez kogoś?

Julita

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy od AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. Poszukują m.in. kierowcy C+E we Wrocławiu. W ogłoszeniu podana jest liczba godzin w miesiącu, ale ciekawi mnie jaki system pracy obowiązuje na tym stanowisku. Czy są to stałe godziny pracy czy może system zmianowy? Są to przydatne informacje dla osób rozważających aplikowanie na wspomniane przeze mnie ogłoszenie.

AA Euro
@Julita

Dziękujemy za cenną uwagę. W przypadku gdy praca jest w systemie 2-3 zmianowym ogłoszenia zawierają takie informacje. W tym przypadku domyślnie 1 zmiana. Pozdrawiamy AA Euro

Zostaw merytoryczną opinię o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz