AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Radek

Mogę potwierdzić pozytywne opinie ponieważ miałem okazję współpracować z AA Euro Recruitment Poland . Profesjonalizm ludzi pracujących w firmie i ich operatywność są godne pochwały. Można spokojnie polecać wyjazd do pracy za granicą z taką firmą!!!!!

Konrad

AA Euro Recruitment tak jak słyszałem ma opinię dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować i stąd to zainteresowanie. Czy dowiem się coś o pracy dla operatora koparki?

Beeebeeek

Siema wszystkim!!. W raz z paczka właśnie wyjechaliśmy do irlandi za pośrednictwem tej właśnie firmy i jak na razie jest spoko. Na takie głębsze ocenianie to jest co prawda za szybko, ale później chętnie się wypowiemy jeszcze raz. Firma, firmą...alee co jest najlepsze ?. Koordynatorka... Pani Monika.!!. Odrazu widać kto jest odpowiedzialny za najcięższą robotę.. taa kobita po prostu podchodzi do wszystkiego tak jak by to ona sama była tym pracownikiem za granicą. I zawsze najpierw pomyśli potem dopiero zrobi !!. Pani Monika staje na głowie żeby było nam jak najlepiej tu w irlandi.. Ile tylko ma siły. Czy w pracy czy w domu zawsze pomoże!!.. ZAWSZE staje na glowie zeby pomoc jeśli chodzi o jej podpiecznych !!. I za to ma właśnie szacunek wśród nas !!. ZAWSZE STANIEMY ZA NIĄ MUREM!!. PANI MONIKO !!!! WIELKIE IRLADZKIE POZRO !!

Europracownik

AA Euro Recruitment Poland to jedna z wielu agencji pracy. Jeśli komuś nie odpowiada z jakichś powodów to sądzę, że lepiej zmienić agencję i po kłopocie. Takie oskarżanie to może być inspiracja konkurencji! Może negatywne opinie są opłacane przez kogoś?

Julita

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy od AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. Poszukują m.in. kierowcy C+E we Wrocławiu. W ogłoszeniu podana jest liczba godzin w miesiącu, ale ciekawi mnie jaki system pracy obowiązuje na tym stanowisku. Czy są to stałe godziny pracy czy może system zmianowy? Są to przydatne informacje dla osób rozważających aplikowanie na wspomniane przeze mnie ogłoszenie.

AA Euro
@Julita 04.08.2017 19:32

Dziękujemy za cenną uwagę. W przypadku gdy praca jest w systemie 2-3 zmianowym ogłoszenia zawierają takie informacje. W tym przypadku domyślnie 1 zmiana. Pozdrawiamy AA Euro

Konrad

AA Euro Recruitment Poland ma w nowej ofercie pracę dla elektryka w Irlandii. Jestem bardzo zainteresowany takim wyjazdem. Może ktoś zna więcej szczegółów i mógłby sie podzielić. Interesuje mnie sprawa języka, jak z dojazdem? Jakie mieszkania zapewniają?

SZUKAJACY PRACY GDZIE INNDZIEJ

Te wszystkie pozytywne opinie sami pisza o sobie.Liczy sie sztuka na ktorej mozna zarobic.

SZUKAJACY PRACY GDZIE INNDZIEJ

Gdzie jest wyplata ktora miala byc przed swietami OSZUSCI.

SZUKAJACY PRACY GDZIE INNDZIEJ

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kamieni kupa.

wikkki

ale to jednak są wysokie wymagania, nie wiem czy dałabym radę, dlatego bardziej pasi mi inne oferowane obecnie stanowisko - operator wozidla technologicznego. kwestia tylko czy mi załatwią dojazd do Brugge i może jakieś zakwaterowanie bo to jednak spory wyjazd

aaeuro

Oferta managera ds rekrutacji jest już nieaktualna ale jest nowe stanowisko zbliżone Koordynator ds kluczowych klientów więc osoby zainteresowane zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Kalo

Przedłużyli tę ofertę do 29 maja i zastanawiam się, dlaczego tak przebierają w kandydatach, chcą kogoś zatrudnić czy nie? Na pewno sporo osób wysłało, a oferta przedłużona już drugi raz. Spełniam wszystkie warunki podane w ofercie i cisza.

przyjaciel

znajomość języka to jedno a drugie to zaangażowanie w pracę. Nie jest trudno ta się dostać jak spełniasz te wymogi dobrze płacą: podstawa plus prowizja, komfort pracy. Wiem coś na ten temat bo kolega tam pracował na innym stanowisku ale podobne warunki. Odszedł ze względu na nieporozumienia z Irlandczykiem który tam siedzi ale ogólnie spoko: miłe dziewczyny, fajna załoga. Polecam ale bez języka nie przejdzie.

AA Euro

podaje adres strony internetowej http://aaeurorecruitment.com/

Dariusz

pracowałem u Nich na A1 w Ciechocinku i jestem bardzo zadowolony, jeżdziłem Wozidłem Volvo, Camatsu, Bell, prowadziłem działalność gospodarczą. Obsługa w biurze przemiła.....chciałbym znowu u nich pracować, zrobiłem uprawnienia na koparko-ładowarki i pracuję w branży budowlanej.Pozdrawiam Obsługę z Ciechocinka. Darek Grabowski 669 687 187

Andrzej

Pieniadze zawsze na czas, ale niestety kwatere znalezc i zaplacic musisz sam, dojazd we własnym zakresie,(usunięte przez administratora)Brak zainteresowania pracownikiem ze strony agencji. Czasem tylko dzwonia zeby potwierdzic godziny pracy.

kazim

Pracowałem na koparce i walcu przez agencje pracy za czasów Grzeska na A1 oraz w MOTA ENGIL mi sie pracowalo dobrze kasa na czas nie raz troche poslizgu ale wszystko grało ciekawe jak teraz to wszystko prosperuje co maja za oferty np koparki itp ogólnie polecam

Andrzej

Potwierdzam jako były pracownik.

Operator

Nie polecam, firma wysyła ludzi do pracy i nic więcej ich nie interesuje, bardzo często nie mają pojęcia jakie warunki są na miejscu pracy, typowy wyzysk. Kontakt bardzo utrudniony, bo niekompetętni ludzie pracujący w biurze, koleżka Andrzej rekrutujący na stanowiska ma dużo mówiącą ksywę "HYCEL", ogólnie liczy się sztuka wysłana do pracy, po prostu człowiek u nich to pionek. Pozdrawiam i omijajcie tę agencję!!!

Praca jak wszędzie ,wypłaty w miarę na czas.Ale jak masz postój to jesteś bez kasy i czekasz aż cię wezmą do roboty niekiedy to trwa miesiąc dwa lub więcej.Na tym polega własną działalność jak niema roboty mają cię gdzieś.

Co za bzdury piszesz, miejscowi właśnie pracują dla nich zatrudniają pół Ciechocinka na budowie koło Warszawy, ludzie zadowoleni bo nigdzie nie mogli znaleźć pracy. Ja też między innymi tam pracuję. Chcesz zaliczkę też nie ma problemu zapłacą ci, kasa nawet przed czasem. Obsługują wszystkie budowy wielkich firm budowlanych w Polsce Strabag, Mota, Berger itp to co Ty piszesz bzdury że tylko A1, A1 zaczęli z Irlandczykami a skończyli z Włochami to chyba o czymś świadczy. Musiałeś namieszać że już tam nie pracujesz a teraz się nie możesz pogodzić że straciłeś taką pracę i się mścisz.

ciechociniek

zgadzam sie jak najbardziej z opinia jak wyzej to przekrety liczy sie tylko kasa nie czlowiek zycze powodzenia w szukaniu tam pracy

te opinie chyba sami sobie wystawili bo nikt juz nie chce z miejscowych z nimi wspolpracowac. pieniadze moze i placa na czas zeby zachowac resztki ludzi a wysokosc wynagrodzenia wcale szalu nie robi odliczajac zus podatki itp bo wiadomo ze z nimi to tylko na wlasnej dzialalnosci. pomocni sa wtedy kiedy potrzebuja a tak zwodza i oklamuja ludzi.jedyna praca dzieki ktorej zablysneli to rekrutujac ludzi do budowy a1 a reszta to porazka. przestrzegam przed firma bo to jest nieporozumienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

michał operator

agencja spoko super załoga jak dla mnie dobra płaca i na czas,pozdro dla Justyny Moniki i Andrzeja jak najbardziej polecam

dawid

Pracuje caly czas dla nich polecam

Adi

Płacą dobre pieniądze i na czas, fajny rekrutujący Andrzej przyjazdny i rozumiejący ludzi. Sympatyczna P.Monika pomagająca w sprawach administracyjno prawnych, to przyjemność dla nich pracować

Zostaw opinię o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.