AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
O nas

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo czy logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 r. Posiadamy również oddziały w: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumuni i Chorwacji. Współpracujemy z Klientami z większości krajów europejskich. Dzięki zasięgowi ogólnoeuropejskiemu potrafimy dotrzeć do kandydatów nieosiągalnych na polskim rynku. Współpracujemy z globalnymi przedsiębiorstwami dostarczając kompleksowe rozwiązania, które są niezbędne do realizacji wyznaczonych celów biznesowych. Do Państwa dyspozycji dedykujemy doświadczony zespół ekspertów, który do każdego zadania podchodzi z entuzjazmem, pasją oraz zaangażowaniem. Realizujemy nawet najtrudniejsze projekty i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

 

Nasze LINIE BIZNESOWE

 

Rekrutacja na stanowiska stałe
Permanent placement 

Rekrutacje kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla, head hunting, executive search.

Praca tymczasowa
Temporary employment

Rekrutacja pracowników tymczasowych, obsługa administracyjno-kadrowa, usługa try & hire, legalizacja zatrudnienia cudzoziemców.

 

Zasoby ludzkie dla sektora budowlanego
Construction

W ramach usług outsourcingowych zatrudniamy naszych specjalistów z branży budowlanej przy realizacji największych inwestycji drogowych w kraju i zagranicą. W ramach tego obszaru rekrutujemy również wysoko wykwalifikowanych specjalistów, inżynierów i managerów. 

 

 


AA Euro Group współpracuje z dużą liczbą firm z różnych sektorów, od przemysłu rolnego, spożywczego, budowlanego po górniczy. Jesteśmy wsparciem dla naszych klientów, a naszym celem jest spełnienie wszystkich wymagań, zgodnie z przekazaną przez naszych klientów specyfikacją dotyczącą poszukiwanego personelu. Dzięki obszernej bazie danych możemy starannie dopasować kwalifikacje, doświadczenie i umiejętności naszych kandydatów do specyficznych wymagań naszych klientów. Wszyscy potencjalni kandydaci biorą udział we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych z udziałem naszych rekruterów.

AA Euro Group przeprowadza rekrutacje stałe pracowników na różne stanowiska z następujących sektorów: budowlanego, księgowości, finansów, inżynierii, marketingu, HR. Współpracujemy z organizacjami międzynarodowymi oraz skupiającymi się wokół MŚP na terenie Irlandii i całej Europy. Koncentrujemy się na właściwym doborze kandydatów według ich oczekiwań i umiejętności do wymagań naszych klientów. Naszym głównym celem jest aby zadowoleni kandydaci z pełnym zaangażowaniem świadczyli pracę na jak najwyższym poziomie na rzecz naszych klientów. Dlatego bardzo szczegółowo podchodzimy do procesu rekrutacji. Kandydaci  AA Euro Group mogą oczekiwać wysokiej jakości i obsługi ukierunkowanej na uczciwe doradztwo i wsparcie w zakresie kariery z szerokim wyborem stanowisk we wszystkich dyscyplinach. Naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości usługi rekrutacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb ich firm.
 

 

www.aaeuro.pl

 
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.