AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Opinie o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Elizka

Przyjmijmy, że chcę startować na geodetę w Szkocji (juniora). Jak rekrutacja tutaj wygląda? Ile ma etapów, czy jest test lub rozmowa z lektorem? Ktoś z Was już tam jest i oszacuje, jak ma się oferta do rzeczywistości?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Pracownik magazynu, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 30 lipca.

Pozdrawiam śliczna i uśmiechnięta Panią Asię, która zawsze witała mnie uśmiechem gdy przychodziłem podpisywać umowę. Polecam współpracę z tą agencja. Rekrutacja szybka i bez problemowa. Umowy na czas Pani Joanna zawsze pytała się czy wszystko dobrze jak się pracuje itd. Żadnych zastrzeżeń.

Jak wygląda sprawa grafiku w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dzień dobry. Grafik oraz ilość zmian jest zależny od oferty pracy. Przy ofertach na pełen etat oczekiwana jest pełna dyspozycyjność w konkretnych godzinach. Natomiast pojawiają się również oferty, gdzie dyspozycyjność jest elastyczna i uwzględniane są preferencje kandydata w tym zakresie. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie aaeuro.pl oraz poprzez kontakt z konsultantem przypisanym do ogłoszenia o pracę. Odpowiemy na wszystkie pytania i doprecyzujemy wszelkie kwestie w zakresie zatrudnienia.

Rozmowę kwalifikacyjną w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierowca autobusu kat. D - Irlandia?

Poszukiwany jest nowy pracownik na produkcję i tak sobie myślę, czy nie spróbować swoich sił. W ogłoszeniu podali, że oferują umowę o pracę i szansę na awans. W rzeczywistości z produkcji da się awansować wyżej? Na kogo? To atrakcyjne wynagrodzenie, jak podali w ogłoszeniu to ile do ręki wynosi?

@Marcin

Dzień dobry. Firmy, z którymi współpracujemy stawiają na rozwój swoich pracowników, a zatem w większości z prezentowanych ofert jest możliwość poszerzenia swoich kompetencji. Co za tym idzie, są także możliwości awansu. Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu z konsultantem przypisanym do ogłoszenia. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Ta

Może ktoś zainteresuje się panią z Torunia, ktora rekrutuje i opiekuje się pracownikami z jednej z firm. Kontakt z agencją jest mocno ograniczony a ta pani nigdy o niczym nie wie i trzeba dowiadywać się samemu o pracy. Nie wspiera wogóle swoich podopiecznych nawet do takiego stopniaże już nawet nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na smsy czy maile. To wszystko psuje dobra renowe agencji może warto poduczyć się od innych osób z innych agencji bo Kontakt z pracownikami jak i wiedza LEŻY.

klient zawiedziony!!!!!!!!!!!!
@Ta

Podtrzymuje opinie poprzedników. Niestety osoby tam pracujące są niekompetentne. Sam musiałem zadzwonić, ponieważ łaskawcy nie umieli, nie chcieli poinformować o wynikach rozmowy o pracy. Rzekomo 2 dni miało trwać, mieli dzwonić. Wyszło, że zlewali mnie, przy dzwonieniu poczta się włanczała. Zero kontaktu. jak wkońcu się skontaktowałem, to wyszlo, ze nie ma teraz możliwości. Nie polecam

Czy w trakcie rekrutacji firma AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Carlow?

Gregorsan

Chciałbym zapytać na jakie stanowisko tam rekrutują?

Izabela
@Gregorsan

Obecnie szukają np. Konsultant ds. rekrutacji. Trwa rekrutacja. I też jestem ciekawa, jaka jest pensja na tej posadzie? Wie ktoś? Może chociaż widełki znacie?

@Gregorsan

W Irlandii - Carlow obecnie trwa rekrutacja na stanowiska "Spawacz Mig/Mag" oraz "Operator CNC". Proces rekrutacji rozpoczyna się od nadesłania CV w j. angielskim. Szczegółowe warunki zatrudnienia są przedstawiane podczas rozmowy rekrutacyjne. Zapraszamy do kontaktu.

Bardzo słaba organizacja pracy. Zarobki bez szału. Lepiej jednak pracować gdzie indziej.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Elektromechanik w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia rekrutacji jest nadesłanie swojej aplikacji. Jest ona weryfikowana pod kątem doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Zapraszam do kontaktu.

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Elektryk prowadzona przez firmę AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Oferty pracy są bardzo często aktualizowane, w związku z tym i procesy rekrutacji zostają wznowione. Zatem zapraszam do kontaktu z oddziałem, zachęcam również do nadesłania swojej aplikacji.

Zbrojarz

Dobra,aplikowal ktos na zbrojarza do elektrowni?

piernik

znowu widziałam ze wstawili nowe ogloszenie co do pakowania piernikow teraz na ostaszewo i torun? az taki przemial ludzi? jaka jest tam atmosfera?

Honorata
@piernik

też widziałam to ogłoszenie, praca min 4 dni w tyg po 8-10h to sporo mimo wszystko, może to jest powód że cały czas szukaja ?

marc

dostałem pracę, pracuje już jakieś 2 miesiące na produkcji karetek, zgodnie z tym co mi pan z biura w toruniu powiedzial, wyplata jest co miesiac wieksza + premie. po tygodniu od rozmowy z rekruterem mialem prace. Oby tak dalej, polecam

Olga
@marc

Jak to co miesiąc większa? O ile?

Grzegorz

Pracuję na produkcji od półtorej miesiąca przez agencje AA EURO. Jak narazie wszystko jest okay.

Jerzy
@Grzegorz

A ile ci płacą na rękę? Można brać nadgodziny?

Gregorsan
@Grzegorz

I co to za praca jeśli można zapytać? Tzn jaka branża?jaka miejscowość itp?????

kamil sosnowiec

Firma tragedia ! Proces rekrutacji trwał 3 tygodnie i po kilku rozmowach z Nieogarniętymi Paniami w polsce nie dowiedziałem się za ile praca ,jakie warunki mieszkaniowe itp. Wymagają za dużo bez udzielania kompetentnych imformacji . Kto będzie czekał 4 tygodnie na pracę bez podania wynagrodzenia. Firma traktuje polskich fachowców jak towar który się sprzedaje do irlandi . Nie polecam

Olga
@kamil sosnowiec

Serio aż 3 tygodnie?. A czego konkretnie wymagają bez kompletnych informacji?

SW

Jedyny kłopot z tą agencją to to, że umowę trzeba zawsze podpisać w biurze nie można tego zrobić przez internet np. posiadając konto na ich stronie. Takie sposoby podpisywania umów stosuje już wiele agencji pracy.

@SW

Aha czyli nie ma szans załatwienia tego poprzez skany albo pocztą, tylko trzeba osobiście się zjawić? Piszesz że to jest jedyny kłopot, a to w takim razie jakie są plusy tej agencji wg Ciebie?

Marek K.

Bardzo miłe panie, wszystko wyjaśniają, praca taka jak było mówione, nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracuje na produkcji już 3 miesiąc i jest ok. Polecam.

@Marek K.

Trzy miesiące to już kawałek czasu. Cały czas jesteś na zleceniu, czy można się starać po okresie próbnym o inną umowę? Napiszesz, bo to dla mnie ważne.

Szymon
@Paweł

Na razie jest tylko zlecenie

Czy nowo zatrudnione osoby w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Emi

Zlecenie

Paulina

To zależy od oferty pracy. Jest praca na umowę o pracę i jest praca na umowę zlecenie.

Helena
@Paulina

A jeśli chodzi o wspomnianą umowę o pracę, to na jaki okres czasu jest ona zawierana na początek? Po jakim czasie jest ona na czas nieokreślony? Czy przy jej przedłużaniu można liczyć na podwyżkę? AA Euro Recruitment zachęca do długoletniej współpracy?

@Emi

Zlecenie na początek na okresie próbnym, czy przez cały czas zatrudnienia? Bo to różnie bywa i czasem jak się zacznie na zleceniu to już do końca jest taki kontrakt. Możesz coś więcej napisać?

@Emi

Rodzaj zatrudnienia zależny jest od wykonywanych czynności lub prac. To Pracodawca Użytkownik decyduje jaka forma zatrudnienia będzie odpowiednia do oferowanego aktualnie stanowiska. Możliwe opcje to umowa o pracę tymczasową lub umowa zlecenie. W przypadku Rekrutacji Stałych zatrudnienie bezpośrednio w strukturach wewnętrznych Klienta.

@Helena

W przypadku Pracowników Tymczasowych długość umów zależna jest od Pracodawcy Użytkownika, który przekazuje do Agencji wytyczne dotyczące przedłużenia poszczególnych umów. Umowa o Pracę Tymczasową nie może być umową na czas nieokreślony. Maksymalny czas zatrudnienia w oparciu o tą umowę wynosi 18m-cy. Pracodawca Użytkownik ma prawo przejąć Pracownika Tymczasowego do wewnętrznych struktur firmy i umowy są tu regulowane Kodeksem Pracy

@Paweł

W przypadku umów zlecenie w większości przypadków forma zatrudnienia nie ulega zmianie w trakcie trwania Pracy Tymczasowej. wyjątkiem może być zatrudnienie Zleceniobiorcy do wewnętrznych struktur firmy naszego Klienta. Po przejęciu do wewnętrznych struktur oferowana jest umowa o pracę.

Katarzyna
@AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Często się zdarzają takie transfery? Kto ma takie propozycje, w sensie - czym trzeba się charakteryzować, żeby firma proponowała?

Wojtek

Pracuje za pośrednictwem firmy AA Euro niecały miesiąc. Na ten moment wszytko jest w porządku.

Jerzy
@Wojtek

Podjąłeś pracę w Polsce czy za granicą? I na jakim stanowisku pracujesz?

Anka

Znalazłam zatrudnienie w AA Euro na stanowisku pracownika produkcji w Bydgoszczy. Pracuję tutaj od miesiąca i do chwili obecnej nie miałam żadnych problemów. Wypłata na czas, umowy podpisywane w fabryce, panie udzielają odpowiedzi na zadawane pytania. Na chwilę obecną polecam..

Natalia
@Anka

Dzięki za opinie, bo właśnie też chce się dostać na produkcję :) Jaka umowa i na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. - Ciechocinek

• Jak się pracuje w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!