AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

Koleżanka 1992
Pracownik
@Pytanie

Hej pracuje w tej agencji 3 tyg i jak dla mnie nie mają pojęcia o zakładzie w którym pracuje mało tego nie posiadają wiedzy kto i jak i na która do pracy przychodzi więc możliwe że ta agencje zmienie p

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pracodawca
@Pytanie

Warunki zatrudnienia zawsze związane są z konkretną ofertą pracy. Po szczegóły dotyczące zatrudnienia na konkretnym stanowisku pracy zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Pytanie
 Pytanie

Czy w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pracodawca
@Pytanie

Tak, oferujemy zatrudnienie Obcokrajowcom. Zatrudnienie zawsze poprzedzone jest procesem legalizacji zatrudnienia.

Martyna
Inne

@koleżanka 1992 a czym się zajmujesz w tej agencji?

Hania
Inne

Hejka jest ktoś z Carlow z magazynów? (Irlandia) jak się wam tam podoba?

Gregorsan
Inne
@Hania

Też się zastanawiam jak tam jest bo jestem zainteresowany pracą na magazynie

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierowca autobusu kat. D - Irlandia?
Onufry
Inne

Jest tak dobrze, że ostatnio przestaliście zamieszczać na forum swoje uwagi i opinie ?

jon
 Pytanie

jaka to firma co załatwiają magazyniera do tarnobrzegu ?

Ivan

Agencja obecnie rekrutuje pracowników pradukcji na potrzeby firmy Essilor w Warszawie Annopol 3. Ich ogłoszenia z ukrytą nazwą Klienta, na potrzeby którego rekrutują jak i pełnym zakresem obowiązków można znaleźć na serwisie olx. Natomiast opinie o Essilor można przeczytać na goworku na profilu pracodawcy.

Tonik
Inne

Szkoda, że nikt nie pisze jak sie pracuje. Pierwszy raz będę tak pracował i szukam info.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
eree
@Tonik

a co pojechales?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kolo

Czy wyjechał ktoś z nimi do Carlow w Irlandii? Praca w magazynach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mira
Inne

Czy możecie podpowiedzieć czy AA Euro Recruitment Poland ma również prace za granica dla kobiet? Słyszałam o nich dobre opinie i pytam

1
Radek

Mogę potwierdzić pozytywne opinie ponieważ miałem okazję współpracować z AA Euro Recruitment Poland . Profesjonalizm ludzi pracujących w firmie i ich operatywność są godne pochwały. Można spokojnie polecać wyjazd do pracy za granicą z taką firmą!!!!!

Konrad

AA Euro Recruitment tak jak słyszałem ma opinię dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować i stąd to zainteresowanie. Czy dowiem się coś o pracy dla operatora koparki?

1
Beeebeeek

Siema wszystkim!!. W raz z paczka właśnie wyjechaliśmy do irlandi za pośrednictwem tej właśnie firmy i jak na razie jest spoko. Na takie głębsze ocenianie to jest co prawda za szybko, ale później chętnie się wypowiemy jeszcze raz. Firma, firmą...alee co jest najlepsze ?. Koordynatorka... Pani Monika.!!. Odrazu widać kto jest odpowiedzialny za najcięższą robotę.. taa kobita po prostu podchodzi do wszystkiego tak jak by to ona sama była tym pracownikiem za granicą. I zawsze najpierw pomyśli potem dopiero zrobi !!. Pani Monika staje na głowie żeby było nam jak najlepiej tu w irlandi.. Ile tylko ma siły. Czy w pracy czy w domu zawsze pomoże!!.. ZAWSZE staje na glowie zeby pomoc jeśli chodzi o jej podpiecznych !!. I za to ma właśnie szacunek wśród nas !!. ZAWSZE STANIEMY ZA NIĄ MUREM!!. PANI MONIKO !!!! WIELKIE IRLADZKIE POZRO !!

Europracownik

AA Euro Recruitment Poland to jedna z wielu agencji pracy. Jeśli komuś nie odpowiada z jakichś powodów to sądzę, że lepiej zmienić agencję i po kłopocie. Takie oskarżanie to może być inspiracja konkurencji! Może negatywne opinie są opłacane przez kogoś?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Julita
Inne

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy od AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. Poszukują m.in. kierowcy C+E we Wrocławiu. W ogłoszeniu podana jest liczba godzin w miesiącu, ale ciekawi mnie jaki system pracy obowiązuje na tym stanowisku. Czy są to stałe godziny pracy czy może system zmianowy? Są to przydatne informacje dla osób rozważających aplikowanie na wspomniane przeze mnie ogłoszenie.

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
AA Euro
@Julita

Dziękujemy za cenną uwagę. W przypadku gdy praca jest w systemie 2-3 zmianowym ogłoszenia zawierają takie informacje. W tym przypadku domyślnie 1 zmiana. Pozdrawiamy AA Euro

Konrad

AA Euro Recruitment Poland ma w nowej ofercie pracę dla elektryka w Irlandii. Jestem bardzo zainteresowany takim wyjazdem. Może ktoś zna więcej szczegółów i mógłby sie podzielić. Interesuje mnie sprawa języka, jak z dojazdem? Jakie mieszkania zapewniają?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
SZUKAJACY PRACY GDZIE INNDZIEJ

Te wszystkie pozytywne opinie sami pisza o sobie.Liczy sie sztuka na ktorej mozna zarobic.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
SZUKAJACY PRACY GDZIE INNDZIEJ

Gdzie jest wyplata ktora miala byc przed swietami OSZUSCI.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
SZUKAJACY PRACY GDZIE INNDZIEJ

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) i kamieni kupa.

wikkki

ale to jednak są wysokie wymagania, nie wiem czy dałabym radę, dlatego bardziej pasi mi inne oferowane obecnie stanowisko - operator wozidla technologicznego. kwestia tylko czy mi załatwią dojazd do Brugge i może jakieś zakwaterowanie bo to jednak spory wyjazd

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. - Ciechocinek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii