Opinie o Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k. w Toruń

Daniel

Pracowałem jako operator koparko ładowarki więc mogę się wypowiedzieć.Atmosfera w firme naganna jesteś kontrolowany z każdej strony pójdziesz do toi toi to Cię szukają.Kierownik czy nie wiadomo kto to był chodził zamaskowany w kominiarce po budowie,zero pojęcia o robocie wyłaził z baraku gonić ludzi i zaraz wracał z powrotem oglądać filmy w laptopie.Jeszcze jest Pan dyrektor brat zamaskowanego typa w kominiarce.Wydaje im się że są panami a takimi panami mój pradziadek pole orał.Stawka to kpina lepiej iść do marketu towar wykładać więcej zarobicie.Firma ma zero szacunku do pracownika typowy (usunięte przez administratora) bud wymagają od ciebie cudów a nawet ciuchów nie kupują.Szefy szanują tylko tych przy korycie nie ważne że nic nie potrafią.Oszukuja na godzinach na urlopach na wszystkim czym się da.Oczywiscie odprowadzone składki od 8h a pracuje sie 9-10 i oczywiście soboty.Zero premi,nadgodzin.Jak jest praca by nosili na rękach jak jej nie ma to do łopaty jak niewolnik.Pracownicy są w porządku ale jest kilku donosicieli jednym z nich jest taki chudzielec w okularach który wszystkich obgaduje a jest nieudacznikiem i wszyscy tam się z niego śmieją.Także jak ktoś chce iść pracować za pół darmo w atmosferze niewolniczej ta praca jest dla niego.Gdyby ktoś z biura pomyślał że oczerniam,posiadam masę zdjęć i papierów na wszystko o czym piszę i zawsze mogą trafić tam gdzie trzeba.W razie niejasności w miarę możliwości chętnie odpiszę na konkretne odpowiedzi.Nie pozdrawiam wyzyskiwaczy

@Potwierdzacz

ukryta kamera? nie zasłużyli? a na ewentualna pochwale np? jeśli tak to czy doprecyzujesz z jakich konkretnie powodów? jakie pozytywy zauważasz?

..........

Nie wiem kto,i dlaczego pisze takie głupoty Kilka lat pracuję w tej firmie Nie było jeszcze tak, żeby ktoś odmówił mi urlopu Jeżeli chodzi o pieniądze Nigdy nie było tak, żeby nie było w terminie pieniędzy na które wcześniej umówiłam się z szefem Co do samego szefa... Gość bardzo inteligentny Nie prawda że niesłowny Konkretny człowiek. Co do reszty,,kadry,, nie będę się wypowiadał I proszę nie wypowiadać się na temat szefa i firmy Jeżeli powody są inne niż jakieś stawki czy sam właściciel firmy. Nikt tutaj nie jest za karę A takimi komentarzami ....sobie nie pomożecie, a komuś możecie zaszkodzić.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko operator koparko ładowarki w firmie Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k.. Czy mogę liczyć na 5800 , jeśli chcę pracować na operator koparko ładowarki?

@Kocica

prócz tego firmowego specjalisty od sprzętu jacy jeszcze mogą brać udział przy wspieraniu pracowników na wyjeździe? ta stawka 5,8 tys to od jakiego okresu występuje? zastanawiają mnie jeszcze po prostu ewentualne podwyżki w czasie. kwota od czegoś jeszcze może być zalezna?

Jaka umowa obowiązuje w Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k. podczas okresu próbnego?

Albinos

Umowa o pracę na cały etat Okres próbny 8 miesięcy Ubrania robocze 2 kpl Dodatek na pralnię,środki czystości Ciepłe posiłki,ale tylko w okresie zimowym Napoje przez cały rok,ale bez dodatku cukru Dla pracujących przy masie bitumicznej , dodatkowo 0,5l mleka Zagwarantowany dojazd do pracy autem firmowym Możliwość przeszkolenia na sprzęt,po podpisaniu tzw ...lojalki na okres 2 lat, chodzi o to aby uprawnienia były wykorzystywane w firmie Poza tym szkolenia BHP, badania lekarskie Wszystko firma sponsoruje Praca od 7 do 15,. Soboty płatne podwójnie, wszystko na papierze oczywiście Tworzymy zgrany zespół Niektórzy pracują u nas po 15-20 lat (sam się zastanawiam DLACZEGO) także jeżeli ktoś lubi pracę na świeżym powietrzu, miłą atmosferę,to nie ma na co czekać Bo miejsc jest coraz mniej A nieoficjalnie wiem że szykuje się duża robota w tym roku ( podobno będziemy budować ogrodzenie u redemptorystów) Ja w każdym razie polecom

Jest tutaj tyle punktów wskazanych, że trudno tak od razu bez żadnego argumentu przyjąć perspektywę tego, że miałaby to być nieprawda. Jeśli któryś z tych punktów się faktycznie zmienił to z jakich przyczyn i o której konkretnie chodzi? po roku możliwe by tak dużo się zmieniło?

Potwierdzacz
@Daniel

Masz rację daniel Ten chudy to tragedia I dlaczego najbardziej jedzie na Wójka i kuzyna Jak tam pracowałem, to czasem miałem wrażenie że ukryta kamera gdzieś jest Szefostwo, myślę że nie zasłużyło na aż takie oczernianie

@Potwierdzacz

Jarosław Nowy wpis

Z ciekawości wszedłem aby poznać opinie o znajomej firmie.Mój dobry znajomy pracuje w niej na wysokim szczeblu i bardzo sobie chwali tam posadę.Szef bardzo miły kulturalny i pomocny.Niejednokrotnie go deceniał premiami, wycieczkami czy wszelaką pomocą w budowie domu za wyniki w pracy plus bardzo dobre zarobki.Pełne wyposażenie do pracy,dobrej klasy samochód służbowy.Jest także elastycznie można załatwiać swoje prywatne sprawy w godzinach pracy.Słyszalem o wiele więcej ciepłych słów lecz nie będę się rozpisywać.Z opowiadań całe jego otoczenie ma bardzo dobre warunki pracy oraz socjalne.Takż w moim odczuciu firma godna współpracy gdyż nie wiele jest takich.

Tomi

W soboty nie będziemy pracować Bo ludzie nie chcą (to słowa szefa) Zachował się bardzo honorowo Czyli pracujemy na siłę w soboty Chociaż pani kierowniczka ma problem w tygodniu pracę ogarnąć Aby tylko tych ludzi upokorzyć

Dorota Nowy wpis
@Tomi

z czego konkretnie wynika jakiś problem w ogarnianiu pracy? jaki jest jej więc dobowy nakład i w jaki sposób sami pracownicy sami sobie ja organizują? szefostwo ostatecznie zleca tydzień pracy czy skąd wiadomo ostatecznie ile jest jej do wykonania? są jakieś prognozy?

Tomi Nowy wpis
@Dorota

Za ogarnianie pracy trzeba uczciwe zapłacic.Moze Pani Dorota się wypowie publicznie jak wygląda zapłata nadgodzin i sobót w firmie.Szef może krzyczeć i straszyć pracowników ale nic tym nie ugra bo to praca teraz szuka człowieka.Przypominam mamy rok 2023 a nie 2000

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię do firmy budowlanej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Eko-Probud Sp. z o.o.

Kocica

5800 koron norweskich w 8 godzinach Jak najbardziej polecom

@Kocica

o proszę, a maszyny jak można ocenić? zależy na co się trafi? i jak już dostaniesz swoją koparkę to na niej cały czas jesteś czy zależy od dnia? jak robota jest tam zorganizowana, na co jeszcze partner ma się nastawiać?

Kocica
@Dorota

Maszynę masz cały czas ta samą, oczywiście wsparcie przy obsłudze tej maszyny od firmowego specjalisty do spraw sprzętu i transportu Nawet jeżeli się zgubisz na budowie, to od razu powie gdzie jesteś Wszystko pod kontrolą

Calvin klajn

Uważajcie na tą firmę. Połowa ludzi na czarno robi. Ciuchów brak, nadgodziny niepłatne. Soboty do 15 za zwykła stawkę. Urlopy To fikcja. I tak Ci nikt nie da. Komentarze stad znikają negatywne. Do tego szef myśli że jest najmądrzejszy na świecie a nie jest. Lubi konfitury których jest tam wiele. Podnieca go jak ktoś się boi ale na szczęście i tak walą z nim w ....... . Zresztą słyszałem już wiele opini na Toruniu o jego ..... charakterze . Karma wróci predzej czy później . Ze swoimi byłymi podwykonawcami skłócony bo nie chciał placic. Operatorzy na łopatę to codzienność. I te mieszanie ręczne cementu z piachem w soboty jak betoniarnie zamknięte. Jak ktoś lubi być dyma...y to polecam. Ale tak to jest jak 20 ludzi musi zarobic na 8 sztucznych etatów w biurze (usunięte przez administratora) i reszta klanu.

@Calvin klajn

chwilka. Piszesz, że podobno niektórzy pracują tu bez umowy, to prawda? Skoro tak to co z ich ubezpieczeniem chociażby? Co w razie jakiegoś wypadku? Zdarzył się jakikolwiek w ostatnim czasie?

..... ..soboty do godz 15 .... obowiązkowe....... glowny majster wali z ucha nawet jak mucha za głośno przeleci. (usunięte przez administratora). Kilku fajnych chłopaków ale zastraszonych . A już jak dżip przejedzie to wszyscy salwy z gumowych młotków i łopat obowiązkowe bo inaczej darmowe poprawki po godzinach które szef zauważył swoim wybitnym okiem. I te wadliwe rury wbudowane na chrznowskiego drażnią wodza. Nie przypominajcie mu o nich !!

Dorota

A o co chodzi z tymi rurami? one jakoś bardzo przeszkadzają w pracy tutaj czy coś? pytam, bo zastanawiam się czemu skoro wiadomo, że są wadliwe to nikt z nimi niczego nie zrobi

anonim 2

Jak są poprawki to ktoś chyba popełnił błąd, wiec ten kto popełnił błąd musi poprawić bez dodatkowego wynagrodzenia za to. i nie pisz mi tu że to nie z Twojej winy czy to wina majstra, kierownika czy też szefa. Spier.... to poprawiaj Nie którzy są tak dobrzy że pracując kilka lat w brukarce a nie umie plantu ściągnąć czy dociąć kostki, ale pieniążki to jak doświadczony brukarz

@anonim 2

Czyli zdarza się często, że ludzie na poprawki przyjeżdżają takie darmowe? Widziałam wzmiankę o szkoleniach więc nie każdy się nadaje mimo przyuczenia? firma wtedy oddelegowuje kogoś? wypowiedzenie ile może trwać?

Marek Buzanowski - majster

Firma wporzadku. Pracowałem prawie rok. Szefostwo , kierownictwo i pracownicy są ok . Dla tych którzy chcą pracować i znają się na tym na pewno będzie tam w miarę wporzadku. Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.. Moim zdaniem firma Ok i dziękuję za rok miłej współpracy. Marek Buzanowski

Narkos
@Marek Buzanowski - majster

Mareczku..... Dziękujemy za ciepłe słowa W nagrodę otrzymasz wywrotkę destruktu (Transport we własnym zakresie) W każdej chwili możesz wrucic do firmy Pozdrawiam

Połaniecki
@Narkos

Mówię STOP Wrócić może, ale żadnego destruktu Nie jesteśmy instytucjom harytatywnom Nie będę dłużej dokładać z hurtowni A I bym zapominał Firma w porządku, dobrze się pracuje

..........

Daniel

Czy ktoś może mi odpowiedzieć Dlaczego dają ciuchy robocze, wybranym I Dlaczego tylko kurtki i czapki, Czy buty i spodnie nie wchodzą w skład ubrania roboczego? I Dlaczego jedni jeżdżą autami firmowymi a drudzy swoimi Może ktoś z pracowników się wypowie tutaj

majster

to jakas porazka, jeden jezdzi i wystawia pierscien przez szybe drugi mysli ze jest polskim ksieciem karolem trzeci kaze sobie mowic na PAN twierdzi ze jest moim panem... o co tam chodzi w tej ,,firmie,, jestem w lekkim szoku po kilku tyg w pracy masakra

Maro

Nie polecam tej firmy gdyż nie można wybrać urlopu.Jedyny sposób na wolne to L4

Wąski

Po powrocie ze zwolnienia lekarskiego, dostałem łopatą, a na koparka maju już innego operatora. Nie wiem czy długo tam porobia

Najlepszy
@Wąski

To są rotację w celu uzyskania maksymalnych możliwości przerobowych !!!!

Jolanta

A miałeś jakąś umowę z Bud-West? Masz jakąś podstawę żeby dochodzić się o to wynagrodzenie? Czy robiłeś na czarno?

xxxx

to nie jest prawda

Hej @Musztardowy, 15 złotych netto czy brutto? Ile godzin tygodniowo pracujecie w Bud-West? Zastanawiam się, czy w przypadku nadgodzin, będą one wypłacane?

Czy ktoś tu obecny ma informacje na temat struktury firmy Bud-West? Jakie ma plany rozwojowe na najbliższy rok- być może będą szukać pracowników? Będę wdzięczna za każdą informację:)

Byłem na rozmowie w biurze jako pracownik budowlany lecz stawka którą mi zaproponowano była nie do przyjęcia.Firma oferuje stawki jak 10 lat temu.Byłem w kilku firmach na rozmowach i ta oferowała kilka złotych mniej na godzinę niż konkurencja średnio (usunięte przez administratora)zł.Ich ogłoszenia wiszą miesiącami wiec o czymś to świadczy.

Jerzy

Jak oceniasz samą rozmowę kwalifikacyjną w Bud-West? Czy wymagają tu od kandydatów jakichś specjalnych umiejętności? Mam nadzieję że niedługo powiesz mi coś więcej na ten temat, czekam na Twój wpis.

Robert boiler

11 zlotych to wcale nie jest mało, a że nie chciał Pan się zgodzić na najniższą krajową na umowie to już pana problem. A z resztą na Pana miejsce mamy dziesięciu. Pozdrawiam

PRACOWNIK

A może nie miał Pan odpowiednich kwalifikacji żeby dostać odpowiednią stawkę. Najlepiej nic nie robić i wołać o pieniądze. Z tego co wiem pomocnik zaczyna od 14 zł

PRACOWNIK
@Robert boiler

Robert boiler Dla czego Pan tak pisze nie jest Pan pracownikiem firmy Bud-West Sp. z o.o. Proszę nie wypowiadać się w imieniu Firmy Bud-West

Nowy pracownik

A ja się nie zgadzam, pracuje od nie dawna ale to co ustaliłem z dyrektorem to tak jest. Wynagrodzenie takie jak ustalono, na umowie. Stawki tak jak wszędzie 14-16 zł, operatorzy czy kierowcy z tego co słyszałem to od 18 zl/h w górę

Każdy u was ma maseczki?

Ryszard

Ta firma nie jest w porządku.

Dziad

Czy to prawda, że płacą najlepiej w Toruniu?

Szczur
@Dziad

Tak uważa szef.

Władek
@Dziad

W zasadzie nie można narzekać, pieniądze dobre ,zawsze na czas, przyjazna atmosfera. Firma inwestuje w szkolenia pracowników. Szczerze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k.

Bud-West Sp.z.o.o.Sp.k.