Sun Family sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sun Family sp. z o.o.

Aktualność

Dzień dobry,

Drodzy użytkownicy portalu GOWORK.PL bardzo dziękujemy za Wasze opinie na nasz temat. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług oraz warunków zatrudnienia.

Wolność słowa to jedna z najcenniejszych wartości w demokratycznym społeczeństwie. Daje prawo do publicznego wyrażania własnych opinii oraz myśli. Należy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych innych osób lub pisania nieprawdziwych informacji.

Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłoczne usuwane przez Administratora.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal GOWORK.PL

Kontakt w sprawie rekrutacji i zatrudnienia:
Monika Ćwikła

biuro@sunfamily.pl

Pozdrawiamy słonecznie,
Zespół Sun Family
Dawid

Pracowałem w Sun Family w dziale wsparcia sprzedaży. Ogólna atmosfera bardzo ok, zarobki jak na tą pracę też ok. Dobre miejsce do poznania czegoś nowego i kogoś nowego???? Polecam????

Sebastian

Pracowałem w firmie Sun Family jakiś czas temu. Niestety z powodów rodzinnych musiałem zrezygnować z pracy i przejść na etat. Praca ok bardzo wymagająca, ale wynagrodzenie to rekompensuje. Najważniejsze, że nie ma górnych widełek i płacą od każdego KWp.

Łukasz

Miałem okazję pracować w firmie Sun Family jako handlowiec. Ogólna atmosfera była bardzo przyjemna, współpraca z kierownikiem i ludźmi z biura również. Stawki też fajne, zawsze ponad 9000, były miesiące gdzie ponad 120000, naprawdę można zarobić. Umawiają spotkania, dają samochód, jak dla mnie naprawdę wszystko ok, pracowałbym do tej pory, ale ze względu na stan zdrowia musiałem zrezygnować.

Braliście udział w rekrutacji dla stanowiska Specjalista Ds. Sprzedaży w Sun Family Instal Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Kasztan Nowy wpis
Klient

Witam, umowa podpisana pod koniec września, audytor wszystko pomierzył, rozrysował, wytłumaczył, przedstawił ofertę, i jednego dnia umowa podpisana. Mijają blisko dwa miesiące, paneli nie ma, a wczoraj dzwoni do mnie audytor i prosi o to abym ja pomierzył dach bo on nie ma pewności czy zmieści się tyle paneli ile mamy w umowie :-) Profesjonalizm - poziom MASTER :-)

Nowy wpis

@Kasztan

Drogi Kliencie! Jeśli przedstawiona sytuacja rzeczywiście miała miejsce w naszej firmie, prosimy o kontakt z naszym biurem: biuro@sunfamily.pl, aby wyjaśnić tę sytuację.

Weronika Nowy wpis
Klient

Kupiłam panele przez Sun Family wiosną. Wszystko gra, mąż zadowolony z montażu, bo porównywał u innych jak to wygląda. Zależało nam,żeby nie były chińskie. Wszystko zgodnie z ustawieniami i harmonogramem, polecam firmę.

Czy w Sun Family sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Hr Specialist?

Nowy wpis

@Pytanie

Dziękujemy za zainteresowanie tą ofertą. Ten projekt rekrutacyjny został już zamknięty, ale jak najbardziej byłaby możliwość umowy o pracę na czas nieokreślony.

Cris
Klient

Zakupiłem panele z tej firmy niestety. Przedstawiciel nawet był spoko ale potem po podpisaniu umowy zaczęły się problemy.najpierw czekałem na panele 3 miesiące, potem problem z montażem bo przyszły nie te mocowania co trzeba a jak w końcu panele założono to wydawalomi się że przedstwiciel wyliczył mi ze dana moc paneli wystarczy i jeszcze bede odkładał moc na zimę. Niestety moc jaka produkują panele starcza zaledwie na pokrycie prądu latem a co dopiero na zimę odłożyć. Chciałem żeby ktoś przyjechal to sprawdzić to oczywiście kontaktu telefonicznego nie ma a mailowo dostałem odpowiedź że ktoś się z serwisu skontaktuje czekam już trzeci tydzień i cisza. Nie wiem czy mogę dołożyć paneli do tej instalacji. Ogólnie nie polecam.

inezz2
@Cris

Ja niestety podpisałam umowę 7 mcy temu z Sun Family na dzień dzisiejszy jeszcze nie mogę ich uruchomić. Także również nie polecam tej firmy.

@Cris

Szanowny Kliencie, proszę podać swoje imię i nazwisko, chętnie wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Bez podania szczegółów - danych teleadresowych, trudno odnieść się nam do tej sytuacji. Może Pan również skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta - 519 579 679

Zenek
Klient

U mnie współpraca z firmą była wporządku. Nie mam do czego się przyczepic. Kontakt z firma był, panele na czas i dzialają. Poleciłem szwagrowi firme i tez jest zadowolony.

Katarzyna
@Zenek

Teraz to już sporo jest takich firm na rynku które panelami się zajmują. I tak się zastanawiam czym się różnią :) Czemu akurat Sun Family wybrałeś? :D

Zadowolony_pan_Staszek
Klient

Zakupiłem panele od tej firmy i jestem zadowolony. Przedstawiciel tej firmy przyjechał do mnie do domu, umowę podpisałem bez wychodzenia z domu, panele zamontowane na czas, chociaż fakt mogliby trochę szybciej realizować te montaże,ale dla mnie wazne było, żeby były to polskie panele.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Sun Family sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży.

@Pytanie

Osoby zatrudniane na stanowisku audytora/handlowca współpracują z nami w oparciu o umowę o współpracę, wynagrodzenie jest 3 lub 4-składnikowe w zależności od danej spółki (panele fotowoltaiczne lub pompy ciepła). Wszelkich szczegółowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie: 56 657 92 11.

Katarzyna

Witajcie, jak oceniacie pracę jako przedstawiciel handlowy w Sun Family? Czy ubezpieczenie zdrowotne, o którym jest mowa w ofercie pracy, jest darmowe? Jak często są organizowane szkolenia i jakich obszarów dotyczą?

@Katarzyna

Dziękujemy za Pani głos. Ubezpieczenie na życie jest darmowe. Szkolenia są organizowane w zależności od potrzeb uczestników - zazwyczaj raz na miesiąc/2 miesiące. Ponadto przez czas trwania Pasa Startowego, nowy audytor - handlowiec może liczyć na stały kontakt ze swoim kierownikiem i regularną informację zwrotną z jego strony oraz potrzebne indywidualne szkolenia.

bajabongo
Kandydat

januszex, wystawiają ogłoszenia, odrzucają aplikację, a potem wystawiają ponownie ogłoszenie, że już niby nie szukają pracownika na to stanowisko tylko stażysty z urzędu pracy - januszex pełną gębą, nie polecam, szkoda czasu na aplikowanie

@bajabongo

Drogi Kandydacie, dziękujemy za Twoją opinie. Jako pracodawca mamy jasno określone oczekiwania wobec danego kandydata pod kątem doświadczenia, kwalifikacji i kompetencji, dlatego nie wszystkich możemy zaprosić na spotkanie rekrutacyjne. W ramach naszej grupy działa kilka spółek - dla jednej z nich poszukujemy referenta ds. administracyjnych, a dla drugiej spółki poszukujemy kandydatów do współpracy w ramach stażu, w związku z tym czasami pojawiają się zbliżone ogłoszenia w różnych okresach czasu.

klient
Klient

Zakupiłem panele przez tą firmę, jestem zadowolony. Montaż zmieścił się w czasie -jak wg umowy, handlowiec wszystko wytłumaczył, generalnie wszystko ok, polecam.

@klient

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasza firma spełniła Pana oczekiwania.

Dareczek
Kandydat

Szkoda że "weryfikacja" przechodzi bez osobistego spotkania . Bo jak można ocenić przydatność do pracy na podstawie CV ? Dla mnie to jedna wielka lipa . Bez łaski

@Dareczek

Proces rekrutacyjny w pierwszym etapie polega na preselekcji cv, czyli analizie nadesłanych aplikacji. Na podstawie cv oceniamy dopasowanie danego kandydata do naszych potrzeb rekrutacyjnych. Jak każda organizacja mamy swoje wymagania wobec kandydatów, jeśli dana osoba nie posiada odpowiedniego doświadczenia czy kwalifikacji, wówczas nie zostaje ona zaproszona na spotkanie rekrutacyjne.

MAG
Klient

Potwierdzam opinie p. IWO . Firma jest bardzo nierzetelna i moge tylko odradzać zawierania umów . Zawarłem umowe w pażdzierniku 2020 z terminem montażu na listopad/początek grudnia . Nikt sie nawet nie raczył skontaktować a gdy minął grudzień/styczeń firma uznała że warunki pogodowe są niepewne więć zrobia to wiosną . . Krótko przed Wielkanocą zjawił sie podwykonawca ale po 3 dniach zniknął . (usunięte przez administratora)

margaret
Kandydat

dzień dobry , czy w procesie rekrutacji ze względu na branżę brani pod uwagę są głównie mężczyźni? w jakim miejscu na mapie odbywają się rozmowy rekrutacyjne ? dziękuje za odpowiedź

@margaret

Dzień dobry. Zatrudniamy zarówno kobiety jak i mężczyzn, wszystko zależy od kompetencji i doświadczenia danego kandydata. Obecnie rozmowy rekrutacyjne na stanowisko audytora/przedstawiciela handlowego (k/m) są prowadzone online.

XYZ
Kandydat

Witam, chcę aplikować na stanowisko specjalista ds. Wsparcia sprzedaży, tylko zastanawia mnie dlaczego rekrutują tak często na to stanowisko było w marcu później w kwietniu i ponownie wie ktoś coś?

@XYZ

Dzień dobry. Zachęcamy do złożenia cv na to stanowisko. Jesteśmy na etapie dużego rozwoju naszej organizacji i cały czas poszerzamy Dział Sprzedaży o nowych handlowców. W związku z tym potrzebujemy dodatkowych pracowników do naszego Call Center, ponieważ nasi specjaliści ds. wsparcia sprzedaży są odpowiedzialni za umawiania spotkań dla naszych handlowców.

Dawid

@Dawid

Dawid, dziękujemy za Twoją opinię. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Jackie Chan
Kandydat

rekrutacja tak jak pisał @Kaczor długa, a nawet bardzo. Prezentacja oferty pracy, potem mówiliśmy o sobie, dyskusja w parze i scenka sprzedażowa. Warunki pracy przedstawione bardzo szczegółowo, to się chwali bo kandydat może podjąć świadomą decyzję. Pracę dostałem, ale nie przyjąłem - inaczej wyobrażałem sobie pracę, nie sądziłem, że zakres działania będzie tak duży (200km promień i nienormowany czas pracy).

@Jackie Chan

Dziękujemy bardzo za opinię. Czas spotkania rekrutacyjnego trwa dłużej niż standardowo, ponieważ zależy nam, aby rzetelnie zweryfikować określone kompetencje.

Aktualność
Sun Family zostało Partnerem Generalnym KLEVE [solar]

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy Partnerem Generalnym firmy Kleve, która jest renomowanym producentem systemów montażowych do fotowoltaiki. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom instalację w całości opartą na wszystkich elementach objętych Mocą Polskiej Gwarancji takich jak: falownik i panele firmy Selfa oraz systemy montażowe Kleve.

Kaczor
Kandydat

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Może być, ale trochę nad wyrost - to tylko praca handlowca, a nie rekrutacja na dyrektora. Najpierw prezentacja potem jakieś zadania. całość trwała chyba ze 3 godziny :/ fakt, że przedstawili ofertę bardzo rzetelnie, no i był czas na pytania. Czekam na info zwrotne, czy mnie zatrudnią.

@Kaczor

Dziękujemy za Pana opinię. Zależy nam, aby do współpracy zaprosić tylko najlepszych handlowców, dlatego w ten sposób weryfikujemy ich kompetencje. Informacje zwrotne dot. spotkania rekrutacyjnego przekazujemy maksymalnie w ciągu 3 dni. Trzymamy kciuk, aby dołączył Pan do naszego zespołu :)

Sebastian

@Sebastian

Sebastian, dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że Twoja nowa praca daje Ci dużo satysfakcji, a sprawy rodzinne poukładane się po Twojej myśli. Pozdrawiamy, zespół Sun Family

Łukasz

Krzysztof
@Łukasz

Jak było tak fajnie i takie zarobki to czemu zrezygnowałeś? Sumienie ruszyło za tych wszystkich klientów? Czy klienci zaczęli ścigać jak się połapali co zrobili podpisując umowę???

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, jak wspomniał Pan Łukasz, ze współpracy był zadowolony, ale musiał zrezygnować ze względu na stan zdrowia. Jeżeli chodzi o pozostałe pytania to trudno jest nam się do nich ustosunkować. Jeśli ma Pan jakieś wątpliwości lub pytania to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, zespół Sun Family

@Łukasz

Łukasz, dziękujemy za pozytywną opinię. W przypadku, jak tylko dojdziesz do siebie, zapraszamy do nas. Twoje miejsce czeka na Ciebie. Zespół, Sun Family

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Family sp. z o.o. - Toruń

Sun Family sp. z o.o.