Opinie o Sun Family sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sun Family sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sun Family sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Family sp. z o.o. w Toruń

GK

Zostałam (usunięte przez administratora) przez firmę SunFamily Pompa opłacona gotówką bez faktury i gwarancji do dziś, źle podłączona instalacja!! Z firmą nie ma kontaktu!!! (usunięte przez administratora)

Iwa

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa wie jak oddać głos na karcie w sprawie o postępowaniu zatwierdzenia układu?

Tomasz

Jest to firma która jest jedną wielką bandą (usunięte przez administratora) i naciągaczy.Założyłem od nich kolektory słoneczne oczywiście dotacji nie dostałem jak mi obiecali.Gdy się zwróciłem do nich o pomoc to mnie olali mają mnie w (usunięte przez administratora) nawet się nie odezwali do mnie .Z dala.od tych.oszustów i naciągaczy.

PawełRM

Jestem klientem, którego kontrakty na dostarczenie montaż i uruchomienie zostały sfinalizowane w ubiegłym roku. Nie jestem zadowolony z różnych aspektów realizacji i dlatego uprzejmie proszę o następujące informacje: 1. Gdzie dokładnie znajdę treść i inne publikacje związane z układem? 2. Kontakt do nadzorcy układu. 3. Inne Państwa zdaniem pomocne / potrzebne w zaistniałej sytuacji. Z góry dziękuję za pomoc

Kamil

Proszę o kontakt kamilmirota85@gmail.com

Zbyszek

Czy już pomagaliście albo pomagacie poszkodowanym przez SUN?

Przedstawiciel Handlowy

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
majeranek 141@wp.pl

proponuję poszkodowanym poszkodowanym złożenie zbiorowego pozwu do sądu

majeranek 141@wp.pl

wpłaciłem zaliczkę 30000zł i kontakt się urwał, dostałem zawiadomienie o restrukturyzacji. złożyłem skargę do prokuratury o wyłudzenie i nakłonienie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

Łukasz

Miałem okazję pracować w firmie Sun Family jako handlowiec. Ogólna atmosfera była bardzo przyjemna, współpraca z kierownikiem i ludźmi z biura również. Stawki też fajne, zawsze ponad 9000, były miesiące gdzie ponad 120000, naprawdę można zarobić. Umawiają spotkania, dają samochód, jak dla mnie naprawdę wszystko ok, pracowałbym do tej pory, ale ze względu na stan zdrowia musiałem zrezygnować.

Krzysztof
@Łukasz

Jak było tak fajnie i takie zarobki to czemu zrezygnowałeś? Sumienie ruszyło za tych wszystkich klientów? Czy klienci zaczęli ścigać jak się połapali co zrobili podpisując umowę???

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, jak wspomniał Pan Łukasz, ze współpracy był zadowolony, ale musiał zrezygnować ze względu na stan zdrowia. Jeżeli chodzi o pozostałe pytania to trudno jest nam się do nich ustosunkować. Jeśli ma Pan jakieś wątpliwości lub pytania to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, zespół Sun Family

@Łukasz

Łukasz, dziękujemy za pozytywną opinię. W przypadku, jak tylko dojdziesz do siebie, zapraszamy do nas. Twoje miejsce czeka na Ciebie. Zespół, Sun Family

Oli
@Łukasz

Nie kłam ,będziesz odpowiedzialny za przekręty ,czas twój policzony co do min

Magda
@Łukasz

9000 ? były miesiące że 120000 ? Co k… ? ja się pytam panie dabski gdzie jest moja pompa? pytam się !

@Łukasz

Jak możesz pisać takie bzdury o tych (usunięte przez administratora)

Przyszły Klient

Witam, proszę o opinie na temat tej firmy, mam od przedstawiciela propozycje montażu paneli i pompy, przedstawiciel bardzo Mily, odbiera telefony, odpowiada na pytania i zachęca do kupna, szybki montaż.

@Przyszły Klient

Do Przyszly Klient. Szanowny Panie jak Pan jest pracownikiem owej firmy to sobie daruj pan z zartow, a jak naprawde chce Pan byc przyszlym klientem to bierz Pan nogi za pas i uciekaj jak najdalej od tych oszustow.Pozdrawiam

@Przyszły Klient

Dalem rzetelna informacje ale skasowali powinie sie Pan domyslic jaka byla.

klient
@Przyszły Klient

Jak umiesz pisać to i chyba umiesz czytać więc poczytaj sobie opinie na temat danej firmy,chyba że palisz ,,głupa,,

Beata
@Przyszły Klient

Firma nie godna polecenia nie podpisuj umowy uciekaj i nie odbieraj telefonu od przedstawiciela !!!!!!!

@Przyszły Klient

Broń Boże ta firma pada albo już upadła

gość
@Przyszły Klient

Proszę nie podpisywać umowy. To (usunięte przez administratora) . Wzieli pieniądze a pompy nie zainstalowali.

Kkk

Nie

@Przyszły Klient

Nie daj się nabrać ja straciłam tylko kasę nie mam pompy i tylko ich długi wobec banku do spłaty (usunięte przez administratora) kilkaset osób

@Przyszły Klient

Przecież jasno widać że to podpucha ktoś wchodzi na forum " opinie" i ich nie czyta .a zadaje pytanie po co?. Czyżby chodziło o zamącenie?,odwrócenie uwagi od istotnego problemu ,że firma dalej działa i nie ma problemu.

R/Z

Jakoś cicho czy ktoś ma jakieś informacje od firmy czy nadzorcy oprócz podziału na grupy wg,propozycjii FIrmy (ja w III ) czy już podjęto jakieś działania i skąd takie terminy.Skoro grupa II ma materiały czemu ta zwłoka ,a gr.III najdgoższy element również posiada.Idzie zima klijęci (poszkodowani) nie gromadzili wcześniej opału bo montaże na sierpień wrzesień wynikające z zapisów umowy, co teraz.Czy nadzorca również bierze to pod uwagę.Telefon -(niedostępny) .żadnych informacji cisza a zima tuż tuż

@R/Z

To jest granie na zwłokę p, prawdopodobnie za jakiś czas ogłoszą upadłość i tyle będziemy mieli z montażu pomp ja jestem w I grupie nie mam ani towaru i pieniędzy które wpłaciłam wypowiedziałam e-mailefim umowę z TF Bankiem czekam na odpowiedż dodzwonić się do nich nie można też mają problem z naliczaniem zawyżonych opłat bankowych firma eco sun wpakowała nas w (usunięte przez administratora) do nadzorcy bankowego najlepiej wysyłać e-mail

@Barbara

Wysłałem e-mailem do banku TFBank oświadczenie o odstąpieniu od kredytu na podstawie par. 2 umowy (należę do I grupy). Czekam na odpowiedź banku.

Barbara

W umowie zawartej T F bankiem paragraf 19 jest wzór oświadczenia o odstąpiniau od umowy powołałam się na punkt 2 w/w umowy

@Zbyszek

Dzisiaj dostałam e-mail z banku do momentu rozpatrzenia sprawy to my musimy spłacać raty kredytu czekam na odpowiedź jakie obowiązują ich terminy

@Zbyszek

na jaki adres e-mail do banku wysyłacie odstąpienie od kredytu ?

@Barbara

TF bank ma 30 dni na rozpatrzenie naszych wniosków licząc od dnia wpłynięcia pierwszego zgłoszenia od danej osoby.Jestem ciekawa co robi nadzorca sądowy prócz e-maili z podziałem na grupy nic się nie dzieje

@Łukasz

info@tfbank.pl jeżeli masz podpis elektroniczny Adres do korespondencji: TF Bank A B Oddział w Polsce Al. Grunwaldzka 103 A 80-245 Gdańsk

@R/Z

Dziś dostałem wiadomość z tf banku wieczorem coś napiszę sprawa zajął się prawnik

@Marek

Daj znać jak będziesz wcześniej coś wiedział ja czekam na odpowiedź banku

Coś wiadomo ?

@Barbara

Dzisiaj dostałame-mail od Sun famili poinformowali mnie że oni nie są stronąi sami musimy dochodzić swoich praw z bankiem

@Marek

Masz może nowe informacje w sprawie?

@Marek

Jaka treść odpowiedzi z tf banku miałeś wieczorem napisać chyba że objęte jest tajemnicą

Dorota
@Zbyszek

Na razie czekam. Zobaczymy co na to prokuratura.

@Zbyszek

Tak mam jnf.z tf banku piszą co chcą suma sumaru kredyt muszę spłaca. Bo nie wiedzą jaka jest moja sytuacja prawna co lepsze firma windykacyjna już do mnie wydzwania że nie spłacam kredytu jaki kredyt (usunięte przez administratora) nie będzie tak łatwo zgłaszam sprawę na policję zobaczymy co wymiar sprawiedliwości na to

@Barbara

Żadna tajemnica żyć się odechciewa że w świetle prawa takie rzeczy można bez karnie robić kredyt muszę spłacać bo nie wiedzą jaka jest sytuacja prawna windykacja do mnie wydzwania zgłaszam sprawę na policję jakim prawem przekazują moje dane a w telewizji nawet twarzy jch nie pokazali ani nazwy firmy

Ogladaliscie dzisiaj Uwagę ta firma właśnie w niej była .Nieźle nabijają ludzi w butelkę sama podpisałam umowę całe szczęście nie przelałam gotówki ale na połowę kwoty mam kredyt . Trzeba to zgłosić do prokuratury masakra

Barbara

W Polsacie Interwencja 25 .10 też był reportaż o tej firmie nabili ludzi na potężna kasę i nic z tego sobie nie robią nadzorca sądowy milczy jestem ciekawa co z tego wyniknie czekam na odpowiedź banku wypowiedziałam umowę raty kredytu spłacam choć pieniędzy na oczy nie widziałam .sprawą powinna zająć się prokuratura

Klkm11

Naj prawdopodobnie bank może współpracować z SFH jestem w pierwszej grupie kancelaria prawnicza która się tym nic nie robi, nie informuję

SunFamilia

My z Naszymi rodzinami jesteśmy juz po słonecznej stronie życia.

Dąbski
@SunFamilia

no i fanie

R?Z

Czy ktoś ma coś nowego bo ja dostałem dwie cząstkowe faktury wpłat na zakup pompy ciepła od SF Samą pompę olimpia dostarczono mi pod koniec sierpnia.

M
@R?Z

Na Facebooku jest grupa

@R?Z

Witaj R?Z a czy ogolna wplacona kwota sie zgadza z fakturami? Ja tez dostalem dwie faktury za pompe a reszta kasy gdzie?

@M

Podaj nazwę

@Robert1

Tak obie faktóry opiewają na faktyczne kwoty wpłacone na konto SF.nawet daty wpłat się zgadzają

@R/Z

Sumy wpłacone na fakturach sie zgadzają ale wartość pompy Olimpia nie pokrywaa wpłaconej kwoty brak osprzętu opłaconego co dalej.

Dawid

Pracowałem w Sun Family w dziale wsparcia sprzedaży. Ogólna atmosfera bardzo ok, zarobki jak na tą pracę też ok. Dobre miejsce do poznania czegoś nowego i kogoś nowego???? Polecam????

@Dawid

Dawid, dziękujemy za Twoją opinię. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Prac
@Dawid

Potwierdzam, atmosfera super, zarobki zgodne z opisem

David
@Dawid

Witam Panie Davidzie nie ładnie że Pan zapomniał o Turzy przypominamy się narzekałeś a sam nie jesteś w porządku

R/Z

Czy ktoś oglądał wTVN program Uwaga przedstawiono chyba naszą firmę i perypetie naciągniętych klijętów co sądzicie jaka szansa na pozytywne rozwiązanie.

Zbyszek

Czy ktoś wie coś o postępowaniu układowym. Co może oznaczać cisza ze strony prowadzących postępowanie układowe.

Aktualność

Dzień dobry,

Drodzy użytkownicy portalu GOWORK.PL bardzo dziękujemy za Wasze opinie na nasz temat. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług oraz warunków zatrudnienia.

Wolność słowa to jedna z najcenniejszych wartości w demokratycznym społeczeństwie. Daje prawo do publicznego wyrażania własnych opinii oraz myśli. Należy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych innych osób lub pisania nieprawdziwych informacji.

Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłoczne usuwane przez Administratora.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal GOWORK.PL

Kontakt dla Klientów:
Formularz kontaktowy
biuro@sunfamily.pl
biuro@projektcieplydom.pl

Pozdrawiamy słonecznie,
Zespół Sun Family
Eprobe

Ponad. 40 dni czekam na usunięcie awarii fotowoltaiki . Najlepszy czas na produkcje własnego prądu minął bezpowrotnie . Reakcji ze strony Sun Family oprócz obietnic zero czyli nic. Ostrzegam potencjalnych nabywców i przyszłych klientów . Taka firma to koszmar

Na feacebooku otworzyłem grupę (usunięte przez administratora) przez FUN FAMILY HEAT piszcie, liczę na wskazówki co dalej robić-poszkodowany z kredytem.

Robert1

Musti.Ok na jaki komunikator?

Tina

Może na fb jakaś grupę założymy? Posty są weryfikowane przez dodaniem cyrk!

Musti
@Robert1

Robocio zaproponuj jaki jest najbardziej pozytywny ja i raczej inni się ustosunkujemy .

@Musti

Musti.Ja mysle ze trzeba wysylac pisma do tfbanku . firma sprzedajaca towar i wykonujaca uslugi montazowe nie wywiazala sie z zawartej umowy.Prosze o anulowanie mojej umowy.Raty mysle trzeba placic bo jak na razie umowa jest akualnie nie anulowana i beda rosnac odsetki karne.Pozdrawiam

Musti
@Ania

Piszę do was wszystkich po raz kolejny bo moje wpisy są cenzurowane musimy się zorganizować bo fakt jest jedyny jak wyd... Nikogo nie proszę o układ bo to prostu jest ściema.

Łukasz

Może założymy grupę na fb czy na whatsapp? Mnie ciekawi kilka spraw. 1) Mam kredyt na pompę ciepła w TF Banku. Czy Sun Family H. otrzymał pieniądze z banku za zamówioną pompę ciepła, czy te pieniądze są dalej w depozycie banku? 2) Jeżeli podpiszemy "układ" (jesteśmy w I grupie) to skąd dłużnik SFH ma mieć pieniądze na spłatę nas w zaproponowanych 36 ratach? 3) Macie jakieś informacje z TF Banku w temacie "2. Jeżeli Sprzedawca nie wykonał lub nienależycie wykonał zobowiązanie wobec Kredytobiorcy, a żądanie przez Kredytobiorcę wykonania tego zobowiązania nie było skuteczne, Kredytobiorcy przysługuje prawo dochodzenia swoich roszczeń o wykonanie tego zobowiązania od Banku. Odpowiedzialność Banku jest ograniczona do wysokości udzielonego Kredytobiorcy kredytu."? Czy są już jakieś konkrety?

@Łukasz

Lukasz. Ja tez mam TFB. Z banku podjeli gotowke tylko nie wiem na jakich warunkach zeby bank wykonal przelew firma powinna udokumentowac kupno pompy faktura zakupu jak wyplacili na sfalszowana fakture to jest przestepstwo faktura powinna byc podpisana przez klienta ktory zakupil podpisow nie ma tzn. falszerstwo.W tym wypadku bank powinien zglosic to do prokuratury,a bank wie ze klienci firmy nie maja pieniedzy na koncie i nie maja dostarczonego towaru.Z banku nic konkretnego nie mazna sie dowiedziec a przeciez bank powinien pilnowac zetelnego i transparentnego wykonania zapisow umowy kredyowej o sprzedazy ratalnej.W tym wpisie nie ma nic obrazliwego jak zostanie usunieta chociaz mala czesc tzn. ze ingeruja w nasze komunikowanie.Pozdrawiam Ania.

@Łukasz

Lukasz. CD.Bank jest straznikiem i pilnuje poprawnego eykonania zapisow umowy.

Tina
@Łukasz

Ja też jestem w pierwszej grupie, czyli spłata 36 rat...wiem że spółka ma 7 milionow długu i nie ma w sumie żadnego majątku... proszę o link na fb jeśli jest grupa

@Łukasz

Lukasz.Mam takie swoje przemyslenia trzeba sie skrzyknac ,wszyscy klienci tfbanku nie placa rat wtedy bank sam sie wezmie do roboty a nie bedzie chronil oszustow.Jak daje sie informacje o mozliwosci popelnienia przestepstwa to bank blyskawicznie powinien reagowac a nie liczyc ze klienci banku nie dosc ze zostali wyrolowani przez oszustow to jeszcze ich chroni moze restrukturacja splata przez 36 miesiecy splaca dwie raty i koniec a bank z powrotem do kredytobiorcy.i tak dalej az sie rozmydli.Mysle ze trzeba zainteresowas tym tematem program Panstwo w Panstwie w Polsat News.Co wy na to.

@Ania

Taka próba już była by dać to do telewizji tylko telewizja Narazie nie podejmnnie sie reportażu gdyż nie ma przez spułke oficjalnie ogłoszonej upadłości i firma by mogła ich oskarżyć za podawanie nieprawdy itd....

Jacke56

Ostrzeżenie przed tą firmą dla potencjalnych przyszłych klientów. Firma w postępowaniu układu, (usunięte przez administratora) albo naciągniętych jest kilkaset osób a nie zrealizowanych zobowiązań na kilka milionów złotych. Mnie firma (usunięte przez administratora) na kwotę ok. 4000 zł. Przestrzegam .

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Family sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Sun Family sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Family sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Family sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun Family sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sun Family sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun Family sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 41 ocen.

Sun Family sp. z o.o.