Opinie o ADS Finance w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ADS Finance. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ADS Finance o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADS Finance w Toruń

Czy firma nadal funkcjonuje? Pytam, bo sporo ludzi czeka za odzyskaniem pieniędzmi i widziałam, że problemy były rozwiązywane na drodze sądowej. Ogłoszeń w sieci też nie znalazłam, dlatego pytam tutaj. Jakby ktoś mi napisał na jakie ewentualnie stanowiska można składać cv, byłabym wdzięczna.

Alka Nowy wpis

Nie rozumiem o jakie inwestycje chodzi w wątku ale jestem tu z bardziej przyziemna sprawą. Rozglądam się za pracą jako ekspedientka i akurat jest ogłoszenie firmy na stoisko mięsne. Min i max zarobków przedstawione jako 4242 brutto. Realnie za taki miesiąc pracy ile faktycznie można zarobić? Jakieś doświadczenia? Pieniądze wypłacane są zawsze na czas, nie ma opóźnień? Zastanawiam się nad tymi wpisami, że firma jest winna pieniądze ale to raczej nie dotyczy prac sprzedawców.

EwelinaG

Zainwestowałam nie małe pieniądze w inwestycje ziemskie edycja X...firma windykacyjna przejęła wszystko lecz nie mają z kogo ściągnąć należności. Chętnie spotkam się z większą grupą (usunięte przez administratora) osób aby wytoczyć im pozew zbiorowy ew.naglosnic sprawę w mediach

Piotr Nowy wpis
@EwelinaG

Witam. Ja nie mogę odzyskać pieniędzy z inwestycji w sztukę. Nas jest też kilka osób. Wygraliśmy w sądzie, ale również nie ma jak odzyskać pieniędzy. W razie czego jestem do dyspozycji.

Seba Nowy wpis

Ludzie prawda to, że firma szuka tera sprzedawcy? Ja bym pasował, z tego, co widzę i tak samo widzę, że dostałbym 3600 zł brutto oraz umowę o pracę. Choć jeszcze na stoisku mięsnym żem nie robił. Nauczono by mnie tu tego, co i jak? I jak dokładne jest wdrożenie? No i czy są jakieś premie lub możliwość podwyżki?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ADS Finance? Czy kandydat na stanowisko Praca sprzedawca powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo ADS Finance rekrutuje na stanowisko Sprzedawca. Może ktoś planuje aplikować?

Jacek

Czy ktoś odzyskał pieniądze? Co stało się z prezesowstwem? Mozna ich namierzyć?

jajo
@Jacek

Pan Cezary zapadł się pod ziemię, Panią Tatianę znajdziesz na fejsie... a pieniądze nie wiem gdzie są. Ja swoje odzyskałam parę lat temu.

@Jacek

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na odzyskanie pieniędzy to chętnie skorzystam...zaczynam się godzić ze stratą.....A może Panią Tatianę atakować na FC? Próbował ktoś. Ja nie mam FC..

Irena
@Małgorzata

Dużo pieniążków wam zalegają? Masakra, dobrze że trafiłam na to forum...

@Irena

Czy dużo? to pojęcie względne ....mam utopione 8 tys., ale dla mnie to spora kwota....

Grzegorz
@Małgorzata

To dużo. I jaki kroki podjęłaś? Bo ja bym tego tak nie zostawił. Przecież są instytucje gdzie można to zgłosić, nie?

@Grzegorz

Na razie nie podjęłam żadnych kroków. Szukałam dość długo kontaktu do osób decyzyjnych z ads, Namierzyłam Panią Tatianę w radzie nadzorczej, (czy zarządzie) innej spółki, ale niestety nie można się z nią kontaktować. Zastanawiam się, czy w ogóle składać zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Walka pewnie będzie kosztowna, więc mogę stracić więcej niż włożyłam. Nie wiem, co robić...czytam Wasze wypowiedzi na forum i się zastanawiam..

Łukasz
@Małgorzata

To trudna kwestia, ale może jednak warto walczyć o swoje? Jak każdy będzie odpuszczał to przecież nigdy nie będzie sprawiedliwości na tym świecie...

@Małgorzata

Niestety kontakt z Panią Tatiana urwał się już jakiś czas temu. Z historii maili ostatni raport otrzymałam w marcu 2020 roku. Wtedy tez była możliwość umówienia się na spotkanie. Wyprowadziłam się z Torunia i nie mogłam skorzystać z tej okazji. Z kontaktów pozostał mi mail który aktualnie już nie odpowiada ads.kontakt.ads@gmail.com oraz telefon 782579742. Czy nadal aktualny to nie wiem bo nigdy nie został odebrany ale był aktywny

@Małgorzata

Tatiana Dembska jest tez na linkedin To na pewno ta sama Pani co Prezes Ads bo ma to wpisane w doświadczeniu. Można próbować tam się kontaktować. A numer telefonu otrzymałam kiedyś od Wealth Solutions

Jacek
@jajo

A czy Pan Cezary nie jest prezesem innej firmy w Toruniu teraz? Tak wychodzi z poszukiwan w internecie

@Jacek

Pan Cezary ma całkiem sporą listę spółek, w których jest bądź był prezesem.

@Jacek

niestety nie odzyskałam pieniędzy....nawet chciałam pójść na policję, złożyć zawiadomienie o popełnieniu (usunięte przez administratora) ale jak poczytałam, że jest nas więcej stwierdziłam, że to co są mi winni pewnie wydam na walkę, więc chyba przeboleć muszę, chociaż wkurzam się strasznie...

@jajo

w jaki sposób odzyskał Pan pieniądze?

Ja utopiłem większą kasę w inwestycję w sztukę. Może trzeba wystąpić znowu do Prokuratury lub do jakichś innych organów. Ktoś próbował?

Małgorzata

chciałabym wiedzieć, co dzieje się z pieniędzmi utopionymi w inwestycjach ziemskich??? czyżby kolejne oszustwo???????????

@Małgorzata

Hej, zero odzewu z ich strony wiec pewnie utopione. Czas sie pogodzic ze dalismy sie oszukac.

@Małgorzata

Ja dostałam zwrot kapitału.

@Voz

Z której edycji? I jaki procentowo zwrot?

@Voz

@Voz też jestem ciekawa z jakiej edycji. Napisałam do pani Tatiany, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Ostatni kontakt był w 2019 roku...

nata

Ona ma nowa firme...

@Chris

Z IX, kapitał tylko, to co zainwestowałam. Pisałam na maila do Tatiany i jakimś cudem mnie nie olała.

@Ewelina

No ja bodajże na początku 2020 roku dostałam.

@Voz

A mogłabym prosić o maila na jaki był kontakt?

@Ewelina

Chętnie skorzystam z podpowiedzi jakiegoś kontaktu. Chciałabym dostać chociaż to, co zainwestowałam.....

ads.kontakt.ads@gmail.com. Tylko taki kontakt miałam

@Voz

Dziękuję, taki adres też mam.....

T

Czy ktoś z Was wie kiedy zamknie się co vii inwestycja ziemska?

@T

Nie wiadomo bo kontakt z firmą jest niemożliwy. Niestety chyba trzeba się pogodzić ze strata bo nikt nic nie wie a pieniadze teoretycznie od kilku miesiecy mialy byc na konta przelewane

T
@Chris

To może trzeba zebrać ludzi którzy zainwestowali swoje pieniądze w ziemię i zgłosić sprawe do sądu. Trwa to dlugo co i rusz mówią że będą wypłacane pieniądze i na słowach się kończy

@T

Dziwne, że z IX jest zwrot kapitału, a z VII nie ma... Czy może ktoś coś już dostał? Moje maile niestety bez odpowiedzi.

Franek

Czy wymagany jest bardzo wysoki poziom angielskiego ?

Agnieszka

Czy jest na forum jakiś obecny lub były pracownik firmy? Poniżej w komentarzach znajduje się wiele pytań odnośnie jej obecnej sytuacji, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? @Ewelina jeśli nie zamknęli inwestycji, a zawiesili firmę to może działają pod inna nazwą, inną firmą?

@Agnieszka

Nie otrzymałam takiej informacji od p. prezes. Dwa razy otrzymałam raport, a teraz nie odpowiada ani na maile ani telefony. Kontaktowałam sie również z Wealth Solution. Wg nich ads dalej jest ich klientem w ramach konkretnej inwestycji, o ktora pytałam.

On
@Agnieszka

Tak, jest inna firma ale zajmująca się zupełnie czymś innym

Agnieszka

Ktoś z byłych lub obecnych pracowników wyjaśni sytuację ADS Finance? Do tej pory widnieją w KRS. Jak ich pozycja na rynku?

On

Firma nie istnieje

Ada

Powiedzcie czy normy ciężkie do wyrobienia?

obiektywnie

Niestety przy takim zakończeniu działalności są osoby które coś stracą!

Witam, Jakiś czas temu złożyliśmy do Prokuratury Rejonowej w Toruniu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez ADS, bo nie otrzymaliśmy naszych pieniędzy z inwestycji w sztukę. Ze względu na to, że czyn ten nie zawiera znamion czynu zabronionego na zasadzie art. 17, par. 1, pkt 2 k.p.k., śledztwo zostało umorzone. Jakaś farsa.... Z inwestycjami w sztukę może być podobnie. Trzeba sprawę nagłośnić w mediach i pisać gdzieś wyżej.

@Piotr

Cos nowego w tej kwestii wiadomo?

Wiktor

Szkoda, że nie udało się utrzymać firmy. Tu pracowali ludzie i pewnie każdy szuka pracy.

Chris

Czy wiecie cos na temat rozliczenia inwestycji ziemskich? Ze dwa miesiace temu doszedl nowy raport i kialy rozpoczac sie wyplaty ale to pewnie byla wylacznie zagrywka na zyskanie czasu. Czy macie jakies dalsze informacje?

zzz

szkoda

@zzz

Co masz na myśli? Takie stwierdzenie nie wnosi zbyt wiele merytorycznych informacji na temat pracy w firmie ADS Finance. Zachęcam zatem do rozwinięcia swojej wypowiedzi, w taki sposób, aby stała się ona użyteczna dla innych.

Kto jest syndykiem masy upadłościowej spółki Ads? I co się stało z tymi wszystkimi inwestycjami ziemskimi, które miały się zakończyć w tym roku?

Andrzej inwestycje ziem 8

dark_kabas@o2.pl

@Andrzej

W KRS nie ma informacji o upadłości tylko o zawieszeniu. Do dnia dzisiejszego nie zamknęli inwestycji, które miały się zakończyć dwa lata temu. Jeśli posiada Pan więcej informacji co dzieje się w ADS proszę o kontakt na maila incia1988@gmail.com O pewnych sprawach wolałabym nie rozmawiać na forum.

@Ewelina

Proszę o kontakt jeżeli wiecie coś na temat możliwości odzyskania pieniędzy z inwestycji ziemskim, które zakończyły się w tym roku andrzejmopik@interia.pl

@Andrzej

Mam ten sam problem i proszę o kontakt oraz radę co można zrobić by odzyskać utopione pieniądze w VII Inwestycjach Ziemskich ? iwincza@ gmail.com

@anonymous

Otrzymałam raport okresowy ze spółki Wealth Solution i na ten moment pozostaje czekać na zamknięcie inwestycji przez tę spółkę. W momencie zamknięcia spółki celowej, kiedy wpłyną środki do ADS to dopiero wtedy możemy próbować je odzyskać. Na ten moment pozostaje jedynie czekać, przynajmniej w przypadku tej konkretnej inwestycji.

zzz

szkoda