Nord Partner

Katowice

Opinie o Nord Partner

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś wie jak wygląda praca na stanowisku Pracownik ds. obsługi w zakresie działalności brokerskiej? Jakie są zadania na takim stanowisku? I czy trudno się na nie dostać, czy wymagania są duże? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

Arek
użytkownik zarejestrowany

Mi się wydaje, że Pracownik ds. obsługi w zakresie działalności brokerskiej ma naprawdę dobre pensje, podoba mi się to prawdę mówiąc, dobra praca chyba

niezadowolona

Witam, Ubiegałam się o pracę w firmie Nord Partner w Katowicach. Rozmowa kwalifikacyjna była oczywiście bardzo obiecująca- wspaniałe zarobki, rozwój, niewiele pracy, super atmosfera, itd. Oczywiście skończyło się na tym, iż ta "profesjonalna" firma nie potrafiła mnie nawet poinformować o wyniku rozmowy rekrutacyjnej mimo obietnic kontaktu niezależnie od wyniku rozmowy wstępnej. Tak nie postępuje profesjonalny pracodawca. Odradzam !

Zostaw opinię o Nord Partner - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Partner