Erstel

Toruń

Opinie o Erstel

Stella

Czy coś dzieje się w firmie? Dlaczego przestaliście pisać??

pawełek

no własnie ja bym się chętnie takich informacji właśnie dowiedział jak to wszytsko się jednak prezentuje w sumie, bo nie mam pojęcia.

WITAM w firmie już nie idzie wytrzymać premii już nie było pół roku a tyramy jak konie za 1400zł miesięcznie ostrzegam potencjalnych pracowników omijajcie tę firmę szerokim łukiem sam szukam nowej pracy

kruk były pracownik

To prawda co piszą koledzy...niestety :( Pracowałem tam rok i jest tak jak piszą...szkoda bo robota ok -typowa monterka konstrukcji i spawanie.. pozdrawiam byłych jak i obecnych er steelowców Ja na szczęście już się z tej firmy wyrwałem i pracuje tam gdzie doceniają mnie jako fachowca....

Witam! Podzielam wasze opinie, pracowałem w tej firmie i powiem,że na początku jak tam się przyjąłem było całkiem nieźle, dobre zarobki, ludzie wporządku, ale gdy prezes przyjął jako mistrza( usunięte przez administratora ) wszystko się popsuło.Wprowadził on [usunięte przez moderatora], czasami było tak, że zlecił pracownikowi wykonanie jakiejś pracy i sam mówił jak ma to zrobic , a gdy wyszło źle to zganiał całą winę na pracownika.W firmie panuje totalny chaos, Malarnia, spawalnia i szlifiernia znajdują się na jednej hali. Mistrzowie nie mają pojęcia o pracy, tylko chodzą po hali i pytają \'\'ile pan zrobił \'\', dyskusję z mistrzem kończą się zwolnieniem. Trzeba byc naprawdę odpornym na stres, żeby w tej firmie wytrzymac.Omijajcie firmę ERSTEEL z daleka, nie daje ona żadnych perspektyw na przyszłośc.

firma jest w pozo ale mistrzowie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczególnie jeden.Jak są dobrzy pracownicy to stara się ich zastraszyć i stłamsić.Przyjmowani są ludzie którzy nie znaja sie nawet na prostej obsłudze najprostrzycz maszyn.[usunięte przez moderatora] uważają się za \"Bogów\" a nic nie potrafią tylko zwalać winę na innych .W zasadzie to oni rozwalą całą firmę .Jeśli Prezes ich nie pozwalnia to ta firma się rozwali i to niedługo.

WITAM W FIRMIE JEST CORAZ GORZEJ STRACH I TERROR W KAŻDY PIĄTEK DAJĄ WYPOWIEDZENIA MISTRZOWIE TO KRETYNI KTÓRZY O ROBOCIE NIE MAJĄ POJĘCIA DYREKTOR ROBI ZEBRANIA NA HALI NA KTÓRYCH NABIJA SIĘ Z PRACOWNIKÓW CHCĄC UDOWODNIĆ JAKI TO ON MĄDRY ALE TAK NAPRAWDĘ W GŁOWIE MA PUSTKĘ MYŚLĘ ŻE JEŻELI PREZES NIE ZMIENI DYREKTORA I MISTRZÓW TO FIRMA PÓJDZIE NA DNO

podzielam opinie kolegi. Jest dokładnie tak jak pisze Warunki masakryczne Dodam ze premia jest zabierana za nic a firma z tego co wiem i widzę że duże kontrakty...stoi wiec dobrze

Generalnie nie jest to najgorsza firma w regionie ale: -zastraszanie pracowników i [usunięte przez moderatora]jest tu na porządku dziennym... -chaos na halach (malarze,spawacze,ślusarze) wszyscy na jednej hali wąchają swoje smrody czyt.fetor lakieru,dym od spawania,itd -mistrzowie nie znający się na rzeczy (zatrudniani po "rodzinnemu" ) wymagający cudów... -no i stawki...- znajomi kierownictwa mają wysokie chociaż umiejętności brak... a pozostali szarzy ludzie czyli sól naszej ziemi i naprawdę dobrzy fachowcy niziutkie... To tyle

Zostaw opinię o Erstel - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erstel