Opinie o Warenta Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Warenta Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Warenta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warenta Sp. z o.o. w Warszawa

Xd Nowy wpis

Się nie (usunięte przez administratora)z tymi żalami... Wszystko działa w dwie strony i nie taki diabeł straszny jak go malują... Pracowałem rok i złego słowa nie powiem , paliwo po 300-500 litrów? I w czym problem ? Na kółko starcza,a jak nie ,to problemu z dolaniem nigdy nie było,a w razie przypału jak ja miałem z kradzieżą nie ma wielkiej straty dla firmy ,tak dla firmy ,bo trzeba patrzeć w dwie strony,a nie tylko ,,wielki Pan kierowca,, , nawiasem mówiąc w związku z tym też żadnego obciążenia nie dostałem. Jazda bez karty xd ? Ktoś komuś nóż do gardła przykładał xd ? Kasa na koniec współpracy? Nie miałem problemu,a dostałem nawet z nawiązką ???? z tym ,że zachowałem się jak wypada , dogadałem się wcześniej i przepracowałem okres wypowiedzenia ,jak już wspominałem wcześniej,,jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ????,, Zarobki też nie uważam za złe, średnio 8/9 koła ,w tygodniowym systemie,na stałych trasach i weekendach wolnych,to mało ? Chcesz szukać (usunięte przez administratora) Zapraszam do Eronów z Pruszcza Gdańskiego...tam ,to Cię quwa wydymają bez masełka,tylko podpisz umowę ... mało tego jeszcze Ty im bd płacił xd (Na głupie zapytania dlaczego już tam nie pracuje,to życie pisze różne scenariusze...ale gdy pojawi się możliwość wrócę )

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej czy innej pseudo firmy transportowej. Dramat jeżeli chodzi o składki ZUS. Paliwo lane po 300 litrów. Szef poniżej krytyki. Poprostu zwykły burak i dziad. Oszukuje kierowców kłamie zawsze i ze wszystkim. Nie opłaca składek ZUS. Zwolnisz się to zapomnij o wypłacie !!!!!!

Dawidowski

(usunięte przez administratora) wlasciciel firmy pezettransport , northwest transport , buctive , warenta , zawodowy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) panstwo i pracownikow kierowcow , nie placi podatkow , zusu wynagrodzen , wrecz wymaga jazdy bez karty w tacho , notoryczny przestepca gospodarczy

Zdobyslaw
@Dawidowski

Potwierdzam

Piotr Nowy wpis
@Dawidowski

To jest (usunięte przez administratora) jeden z jedynych w pomorskim omijać szerokim next lewel

Sylwia Nowy wpis
@Piotr

A czy ktoś te wszystkie nieprawidłowości zgłosił w odpowiednie miejsce? Jak zatem się dzieje, że nadal szukają pracowników i prosperują?

Halo, Mam zagwozdkę pod kątem firmy. Czy spotkanie rekrutacyjne jest stacjonarne? Dziękuje za podpowiedź.

Zdobyslaw

Omijaj tą firmę bardzo szerokim łukiem

Beata
@Zdobyslaw

masz z nimi jakieś negatywne doświadczenia skoro piszesz taki komentarz? weź opowiedz coś więcej

Tak jak chłopaki piszą czy to firma Pezet Nord west Buctive to jeden wielki wałek nie wypłaca kasy ludziom nie opłaca składek ZUS itd jest tego w płytę A w Niemczech w bag ma takie dlugi że głową małą czyli toll colect temu wykupuje ręcznie iż żeby doładować w to urządzenie to już by nic nie było bo by pobrali mu automatycznie moja kontrola w bag największa to było 6 tyś euro kontrola trwala 4 godziny he naprawdę nie polecam tego lysego (usunięte przez administratora) bo to (usunięte przez administratora) Panie Przemyslawie zgłoszę Cię w bag u niemca i Cię poznać na samym wjeździe AAAA jeszcze ad blue naprawione bo za to zakaz dalszej jazdy A towar na aucie musi być rozładowany prawda ? To teraz na plecach będziesz (usunięte przez administratora) zobaczysz co teraz będzie (usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Warenta Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Były

Uwaga (usunięte przez administratora) W ogłoszeniu ie podaję danych firmy abyś nie sprawdził. Potem wychodzą klocki. (usunięte przez administratora) spółek zoo z kapitałem 5 tyś więc kasy nie wyciagniesz . Brak polis od, brak wykupionego maut. Wyjechałem a Niemcy i od razu kontrola bag . Podczas kontroli dowiesz się różnych ciekawych rzeczy o tej firmie. Wszędzie długi, lejesz po parę litrów . Ogólnie (usunięte przez administratora) który szuka (usunięte przez administratora) żeby za darmo pracowali. Ja zrobiłem jedno kółko i kasę odzyskalem.... omijać szerokim łukiem

Hanna
@Były

Brzmi to faktycznie kiepsko... Ale podczas kontroli czego się dowiedziałeś? Nie rozumiem za bardzo. Kasę zapłacili od razu czy trzeba się było wykłócać?

Dawidowski

Opisany prze zemnie (usunięte przez administratora) ma niuro w garazu i baze - parking ciezarowek ukrywa w Pelplinie ul Pólko 12 woj pomorskie , wykonuje przewozy okien z Dovisty - tj fabryka okien w Swarorzynie kolo Starogardu Gdanskiego pomorskie

Zostaw merytoryczną opinię o Warenta Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warenta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Warenta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warenta Sp. z o.o.?

Warenta Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Pawła II 27