Opinie o Buctive Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Buctive Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Buctive Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buctive Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy Buctive Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ilona Nowy wpis

Czy te komentarze poniżej są prawdziwe ? Bo wiem ze czasami konkurencja lubi różne rzeczy pisać a tutaj widzę dosyć mocne zarzuty. Chodzi mi o te niepłacenie za ZUS itp

Zdobyslaw Nowy wpis
@Ilona

Tak, to wszystko prawda. I to bardzo duży skrót co tu inni piszą

Jeśli będziecie chcieli przyjść do pracy w tej firmie transportowej i usłyszycie nazwisko Zaborowski Przemysław poczytajcie o jego poprzedniej spółce nortwest w miejscowości Gręblin (usunięte przez administratora) i tyle

Bolek
@Andrzej

Jak się zwolnisz to już wypłaty nie zobaczysz szukamy osoby także (usunięte przez administratora)przez tego gościa

@Andrzej

Tak Panie Andrzeju coś nam wiadomo o tym lysy (usunięte przez administratora) bo inaczej nie powiem że to (usunięte przez administratora) i żeruje na pracownikach nie płaci wypłat jak odchodzisz z pracy nie płaci składek ZUS nie płaci za urlopy lewe tablice na autach ale miejmy nadzieję że (usunięte przez administratora) już zamkna kwestia czasu każe jechać bez ubezpieczonego auta brak polisy oby za bramę wyjechać tłumaczyć się tym że zaraz dosle spółek firm z 5 pezet Nord west buctive warenta i wiele innych firma Pezet wogole nie istnieje nagłośnić to w uwadze hehe niech o (usunięte przez administratora) wiedzą wszyscy

Justyna Nowy wpis
@Piotr

A te samochody mają podbite przeglądy? Skoro są w takim stanie?

Dawidowski

(usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) nie tylko panstwo - US i ZUS ale takrze pracownikow , obowiązkowa jazda bez karty , - tacho to zbedne urządzenie

Aleksandra
@Dawidowski

I pracownicy naprawdę godzą się na jazdę bez karty? Dlaczego, zarobki są na tyle dobre, że warto ryzykować? Mój maż nigdy by się nie zgodził na takie warunki :/

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Buctive Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Zostaw merytoryczną opinię o Buctive Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Buctive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Buctive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buctive Sp. z o.o.?

Buctive Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Pawła II 27